Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-05-2012, 15:17   #61
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Call of Duty: Black Ops 2

Ja myślę, że nowy silnik ukaże się nam dopiero na nowych generacjach, obecna jest już u schyłku, coraz więcej info słychać o next genie, więc pewnie chcą mieć pewne pierdolnięcie na następce xboxa i pleja(oby)

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2012, 15:20   #62
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no pewnie tak, zreszta jakby black ops 2 mial byc na nowym silniku to wszyscy by o tym trabili.
Stary 02-05-2012, 15:22   #63
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Mnie ta gra interesuje z czysto biznesowego punktu widzenia. Modern Warfare 3, mimo lepszego startu, na dłuższy dystans wypada gorzej od Black Ops. Teraz mamy dość odważny eksperyment z Black Ops 2. Ciekawie będzie oglądać ruchy Activision i to, co zrobią, jeśli z tą częścią będzie jeszcze gorzej (np. gorsze wyniki na premierze). Wiadomo, że sprzedadzą się miliony i zarobią swoje, ale będą musiały pojawić się nowe marketingowe przedsięwzięcia. Na pewno przewidywali, że dobry okres się kiedyś skończy, ciekawe czy nastąpi to już teraz i jak się sprawy potoczą
Stary 02-05-2012, 15:23   #64
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

zrobią na nastepna generacje. ten przeciez zly nie jest i wyciaga 60 fpsow.
Stary 02-05-2012, 15:40   #65
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Co do tych milionów sprzedanych kopi to nie byłbym tego taki pewien, zobaczcie sobie na youtube ilu osobom nie przypadł do gustu klimat nowego cod-a, jak dla mnie to idzie w złym kierunku, już bardziej bym znowu do nazistów postrzelał
Stary 02-05-2012, 15:48   #66
polek23
Początkujący
polek23 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 40

Robienie nowego silnika na tą generacje było by strzałem w stope popatrzcie na frostbite 2 silnik który nie nadaje sie na konsole (za bardzo rozciągnięty obraz, traci klatki, gorszy system zniszczeń) a gra wcale nie wygląda dobrze wręcz gorzej niż na wersj 1,5 wolał bym żeby zrobili BF3 na wersj 1.5 a tak zrobili do dupy silnik do tego gre. Co do tych zmian w BO2 wolał bym żeby kampanie zostawili taką jak w BO żadnej nie liniowości a skupili sie na zombiakach i multi fajnie że twówrcy robią 3 pełno prawne tryby a nie tak jak konkurencja że robi coś na siłe i wychodzi z tego marketingowa wydmuszka
polek23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2012, 16:44   #67
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

imo temat nazioli to juz sie tak przejadl ze wole poczekac jeszcze z pare lat zanim znowu mnie wciagnie taki klimat. waw mial spoko kampanie ale i tak wiadomo jak sie to wszystko pokonczy, bron ma swoje ograniczenia itd.
Stary 02-05-2012, 16:55   #68
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Mi BO sie podobał bardzo, bo mimo calej fikcji wszystko bylo jak na coda powazne. A tu jakies dmuchawce latawce wiatr i inne szalenstwa jak w MW. Czekam na MOHa bardziej.
Stary 03-05-2012, 03:29   #69
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Pierwszy trailer z Koda, ktory nie zrobil na mnie ZADNEGo wrazenia.Ot, takie 'meh' z siebie wydusilem.Ilez mozna?!

Ale i tak pospamuje materialem z GT, a kupic pewnie tez kupie, jak beda zombie, co by sie wkurwiac przez 100 godzin.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2012, 11:19   #70
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Mnie ta gra interesuje z czysto biznesowego punktu widzenia. Modern Warfare 3, mimo lepszego startu, na dłuższy dystans wypada gorzej od Black Ops. Teraz mamy dość odważny eksperyment z Black Ops 2. Ciekawie będzie oglądać ruchy Activision i to, co zrobią, jeśli z tą częścią będzie jeszcze gorzej (np. gorsze wyniki na premierze). Wiadomo, że sprzedadzą się miliony i zarobią swoje, ale będą musiały pojawić się nowe marketingowe przedsięwzięcia. Na pewno przewidywali, że dobry okres się kiedyś skończy, ciekawe czy nastąpi to już teraz i jak się sprawy potoczą
zdaje się, że kilka miesięcy temu na OC pisałem coś w tym temacie - przewidywałem, że MW3 jako ostatni COD sprzeda się w oszałamiających ilościach, a kolejne tytuły zaczną wieszczyć schyłek tej marki. wcale nie byłbym zaskoczony, jeśli okazałoby się to prawdą - pierwszym sygnałem potwierdzającym tę teorię jest słabsza sprzedaż MW3 względem BO, o czym zresztą piszesz.
Stary 03-05-2012, 13:59   #71
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

A ja wręcz przeciwnie. Może to być pierwszy CoD od Treyarch jaki kupię
Stary 03-05-2012, 23:08   #72
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Ach te domysły, jak co roku od 3 lat pożyjemy zobaczymy, nie ważne realia, ważne są mapy w multiplayerze, żeby one nie były tak bez płciowe jak w MW3, bo będzie lipnie
Stary 04-05-2012, 11:54   #73
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Cytat:
Napisał Loczek0123 Zobacz post
Ach te domysły, jak co roku od 3 lat pożyjemy zobaczymy, nie ważne realia, ważne są mapy w multiplayerze, żeby one nie były tak bez płciowe jak w MW3, bo będzie lipnie
Na milion procent nie beda bezplciowe, wszak nie od dzisiaj wiadomo, ze Treyarch zatrudnia lepszych fachmanow od map niz ci co sa w Infinity Ward...
Stary 04-05-2012, 13:11   #74
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
zdaje się, że kilka miesięcy temu na OC pisałem coś w tym temacie - przewidywałem, że MW3 jako ostatni COD sprzeda się w oszałamiających ilościach, a kolejne tytuły zaczną wieszczyć schyłek tej marki. wcale nie byłbym zaskoczony, jeśli okazałoby się to prawdą - pierwszym sygnałem potwierdzającym tę teorię jest słabsza sprzedaż MW3 względem BO, o czym zresztą piszesz.
A skąd macie te dane ?
Według vgcharts (wiem, że to słabe źródło ale innego nie znam) MW3 sprzedało się w liczbie 13,99 mln na XO i 11,66 mln na PS3.
Black Ops które jest rok dłużej na rynku 13.28 mln na XO, a na PS3 11,30 mln sztuk.
Jak by nie patrzeć MW3 sprzeda się lepiej. Prawda ?
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2012, 13:35   #75
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

niestety nie przytoczę Ci źródła mojej wiedzy. czytałem o słabszej sprzedaży, w którymś z portali branżowych. z tego co pamiętam to artykuł nie dotyczył sprzedaży jako całości, a traktował o słabszych wynikach sprzedaży w analogicznych okresach z pominięciem oczywiście otwarcia. nie wiem, skąd dane brał autor tekstu, być może jedynie NPD brał pod uwagę.
Stary 04-05-2012, 22:45   #77
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
niestety nie przytoczę Ci źródła mojej wiedzy. czytałem o słabszej sprzedaży, w którymś z portali branżowych. z tego co pamiętam to artykuł nie dotyczył sprzedaży jako całości, a traktował o słabszych wynikach sprzedaży w analogicznych okresach z pominięciem oczywiście otwarcia. nie wiem, skąd dane brał autor tekstu, być może jedynie NPD brał pod uwagę.
Ja nie liczę na jakąś zapaść sprzedaży jak z Guitar Hero. Ja liczę , że Respawn Entertaiment w końcu zapowie swoją grę i skopie CoDowi i Acti dupę
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2012, 12:21   #78
Pol1shSol1der
Znajomy
Pol1shSol1der Wkroczył na dobrą drogę

Pol1shSol1der's Avatar

Reputacja: 19

Lista Osiągnięć
Gra roku 2012 Widz Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 11

To może być dobre posunięcie że będzie o przyszłości.Ciekawe czy te samolociki będą jako serie ofiar czy tylko w kampani.
Pol1shSol1der jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2012, 12:37   #79
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Na pewno będą w multi, toż to takie same drony jak w MW3, tylko, że nowocześniejsze...
R4ZOR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-05-2012, 13:42   #80
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

Kurde, ile bym dał aby Hans Zimmer zrobił soundtrack do BOPS2...

I wiele innych...

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania