Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-04-2017, 23:23   #321
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10834

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Battlefield 1

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Wiesz, troszkę tak zrobiłem, zacząłem w Stara 2 grać, i to jest ogień.
Kup Overwatch, będziemy wyzywać innych żeby ktoś grał healerem. Polecam.

WE NEED A HEALER!!!!1111
Stary 20-09-2017, 07:59   #322
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 7895

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Jest gdzieś rozpiska rozpoczętego wczoraj Battlefestu?
Tzn co się dzieje, jakiego dnia dokładnie?
Stary 20-09-2017, 12:25   #323
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10280

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jeśli w menu w grze nie dali, to wątpię. Tylko to widziałem: https://www.battlefield.com/battlefest
Stary 20-09-2017, 12:41   #324
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

No i ja to widziałem, ale dzięki.
Stary 22-09-2017, 17:04   #325
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8086

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
No i ja to widziałem, ale dzięki.
Zarzyk, serio da się w to grać? To wygląda tak kaszualowo dla mnie, niczym Battlefront, że nic mnie nie przyciąga.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-09-2017, 10:02   #326
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Damian. Da się. Ja od czasu do czasu pykam. Kup se miesiąc iej aksesa i obadaj jak nie chcesz całej gry kupować.

Tylko teraz mam pytanko, czy tylko u mnie odgłosy z gry są "zlagowane"? Odpaliłem dziś gre i wszystkie dzwięki sa z opóźnieniem i to dość sporym. Może ktoś sprawdzić u siebie?

EDIT: problem solved.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 23-09-2017 o 10:56
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2017, 21:20   #327
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5112

Nie rozumiem co jest takiego casualowego w BF 1.

Pograłem ostatnio trochę, fajnie że już w origin access jest do tego jeszcze dorzucili jakas wersje próbna premium i można było mapy z dodatków przetestować. Cały klimat, grafika miażdzy w tej czesci, mega mi sie podoba ten ciezki klimat, szczegolnie rosyjskie mapy sa zajebiste. Tylko jeden minus jest, ciezko mi go dokladnie okreslic, ale jakos po prostu przestaly mnie jaras fpsy sieciowe... Pograłem w zwykla wersje, wczesniej jeszcze 10 h tej probnej, jeszcze niedawno była promocja na premium jak i cala rewolucje, ale jakos w koncu nie kupilem. No i na razie chyba sie wstrzymam, odpalam co jakis czas pgorac chwile i jak to wszystko mi sie zajebiscie wizualnie podoba, tak zagram 1-2 mecze góra i już mi sie po prostu nie chce.

Teraz cisne jeszcze drugi raz w l.a. noire, w kolejce jest dishonored 2 i ten cuphead ktory wyglada przekurwiscie, chyba poczekam do swiatecznych promocji i moze wtedy lykne :p
Stary 12-10-2017, 20:18   #328
Balisard
Stały bywalec
Balisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądze

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2232

proponuje znaleźć serwery bez mapy, radaru, celownika, ilości naboi w magazynku i bez informacji że kogoś trafiłeś...hehe zupełnie inne doznania

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
battlefield, dice, glitchfield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania