Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-09-2017, 18:37   #8361
Balisard
Stały bywalec
Balisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądzeBalisard Sława i pieniądze

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2232
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

[quote=Aczik;361198]Dawno mnie nie było na forum i jakoś ostatnio zaległości zaczynam nadrabiać, także co dalej się działo:

Tomb Raider Definitive Edition( 1000/1000)(XBOX ONE) - dwunasty calak na koncie, piękny restart serii, a zarazem nowy rozdział w historii Lary Croft. Nie będę się rozpisywał więcej, bo każdy zapewne ograł tą przepiękną historię.

Najlepsze multi na xone, z tą 60 rangą przegieli...
Stary 17-09-2017, 22:04   #8362
czesio83
Uzależniony
czesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądze

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2069

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

To i tak już dobrze bo na początku by odblokować ostatnią postać potrzebny był 5 prestiżAle potem to zmienili na jednorazowe wbicie do 60lv.Busci się to lajtowo najgorzej jak ktoś wpadnie na pomysł by samemu nosić te walizki.To dopiero jest hardcore.
Stary 21-09-2017, 00:49   #8363
flacha00
Znajomy
flacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innychflacha00 Wzór dla innych

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 932

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Call of duty 2, 1000/1000 x360

Kampania swietna. Zagrałem z przyjemnością, oczywiście na weteranie.
Stary 02-10-2017, 08:14   #8364
Shanga
Znajomy
Shanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiek

Shanga's Avatar

Reputacja: 410

Assassin Creed The Ezio Trylogi 3000/3000 niby kotlet ale miło się grało . Teraz tylko czekać na nową odsłonę AC.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2017, 14:24   #8365
Shanga
Znajomy
Shanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiek

Shanga's Avatar

Gone Home 1000/1000 łatwy przyjemny calak nic trudnego. Co do achivmenta Speedreader wydaje mi się że jak ktoś leci z filmikiem można pauzować i zatrzymuje czas ale nie moge potwierdzić bo za trzecim razem znalem lokalizację znajdziek na pamięć.
Stary 10-10-2017, 14:01   #8366
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

calaczek #99

Project CARS 1000/1000

porządna ścigałka. graficzka git, model jazdy bardzo dobry, przyjemna kariera i trochę fajnych furek. generalnie ograniczam się do forzy, ale skoro dali za free, to uznałem że sprawdzę. dzięki temu przekonałem się i na drugą część chętnie już wyłożę kaskę.
Stary 14-10-2017, 17:52   #8367
czesio83
Uzależniony
czesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądze

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2069

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Halo 4 2000/2000
Cóż można powiedzieć o tej zacnej gierce.Grafika piękna,lewele na planetach miodzio.Bazy kosmitów już trochę słabsze .Wszystko na jedne kopyto.Strzelanie do małych garbatych trepów miodne jak zawsze (konfetti za hs).Jedyne do czego się można doczepić to słabsza muzaPamiętam że w h3 i reach soundtrack zrywał beret a tu jakieś pitu pitu.Legendary w solo miodne jak nigdy.
Trzeba docenić miły gest i danie wszystkie dlc za free.Z@ebane activision niech bierze przykład.Bonusem jest to że wystarczy zagrać mecz na mapie z dlc i wpadają wszystkie osiągnięciaz danego dlc. Jak ktoś lubi serię to grania jest masę.Poza kampanią są jeszcze spartan opsy.Mini misje rozgrywane na poziomach z klampani.
Stary 21-10-2017, 23:23   #8368
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 2966

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Absolute Drift 1000/1000

Jak dla mnie bardzo przyjemna gierka, raczej łatwy calak. Za te kilka dyszek, to bawiłem się przednio tylko muzyka ujowa jak barszczyk

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Stary 22-10-2017, 04:49   #8369
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Oxenfree 1000/1000 dosyć prosta gra nie jest to rewelacja ale z calakowac idzie.
Stary 30-10-2017, 19:58   #8370
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 5607

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Deus Ex: Mankind Divided 1570/1570

Bardzo fajowe

ps. czemu nie mam starego deus exa na liście do pobrania, skoro miałem te gre z golda ?

Spoiler:

Spoiler:
You're next MARCIN

Ostatnio edytowane przez PPWojtek : 30-10-2017 o 20:04
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2017, 21:05   #8371
igor8472
da Sztig
igor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebryta

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 4818

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post

Bardzo fajowe
Ale Breach to już spory ból tyłka, wrócę jak nagrinduję expa na czelendżach.

1000/1000 Monster Jam Crush It

Popierdułka identyczna z poprzednikiem - Battlegrounds. Freestyle, kilkunastosekundowe wyścigi na stadionach i coś w stylu Trials tyle że prawie zerową interakcją. Przynajmniej calak szybki, na niecałe 2 godzinki. 4/10

Syberia 3 1000/1000

Ogromny zawód przez totalnie spartolone technikalia. To chyba najgorsza gra zrobiona na Unity. Ciągłe żabkowanie, znikające tekstury i wiele innych. Muzyka, polonizacja i fabuła jako taki poziom trzymają ale bez urwania dupy. 4/10

Halo 5 1250/1250

Kampania mogłaby budzić trochę więcej emocji, polecam od razu lecieć na Legendary, na niższych poziomach trudności emocje jak na grzybach ale w coopie można przynajmniej toczyć bekę z polonizacji. Z multi podobała mi się tylko horda z bossami. Acziwki za mapy/wygrane radzę robić bez kombinacji bo gra ma cichy system banów za wychodzenie z meczów. 7/10

Prey 1000/1000

Jak dla mnie czarny koń tego roku ale pewnie ciężko będzie mu wygrać z Nowym Kolossusem. Mega miodny duchowy następca System Shocków i Bioshocków od ekipy odpowiedzialnej za Dishonored. Największym plusem gry jest praktycznie nieograniczona eksploracja, odkrywanie smaczków stacji kosmicznej na której akcja się toczy i budowanie sobie własnej historii ze znajdywanych dzienników itp. Do tego niezły system rozwoju postaci i crafting.
Sporą upierdliwość była konieczność przejścia bez ulepszania, nie cierpię takich durnych acziwów. 9/10

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2017, 21:16   #8372
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10280

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Prey świetny. Muszę wrócić, by zaliczyć drugie przejście i wbić calaka.
Stary 31-10-2017, 01:47   #8373
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 6225

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Brawo Igor , już niedługo 1 000 000 GS na T.A.-Impressive i piwo leci

PS. Qerwa znowu ta prymitywna blokada... , wkrótce dam igorze

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 31-10-2017 o 01:49
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2017, 01:52   #8374
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8086

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post

Bardzo fajowe

ps. czemu nie mam starego deus exa na liście do pobrania, skoro miałem te gre z golda ?
Mowa oczywiście o najlepszym Deusie z 2000 roku?

---------- Wiadomość dodana 23:52 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:46 ----------

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
Halo 4 2000/2000
Cóż można powiedzieć o tej zacnej gierce.Grafika piękna,lewele na planetach miodzio.Bazy kosmitów już trochę słabsze .Wszystko na jedne kopyto.Strzelanie do małych garbatych trepów miodne jak zawsze (konfetti za hs).Jedyne do czego się można doczepić to słabsza muzaPamiętam że w h3 i reach soundtrack zrywał beret a tu jakieś pitu pitu.Legendary w solo miodne jak nigdy.
Trzeba docenić miły gest i danie wszystkie dlc za free.Z@ebane activision niech bierze przykład.Bonusem jest to że wystarczy zagrać mecz na mapie z dlc i wpadają wszystkie osiągnięciaz danego dlc. Jak ktoś lubi serię to grania jest masę.Poza kampanią są jeszcze spartan opsy.Mini misje rozgrywane na poziomach z klampani.
Nie jest to część rozrywająca berety, ale do chujowizny z H5 i tak nie ma startu. Ogólnie Halo ssie mocno od czasu zmiany deva.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2017, 12:40   #8375
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 5607

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Chodzi mi o Human Revolution z 2011 Przechodziłem go już ale chciałem go też zcalakować ale nie mam go na liście do pobrania i nie wiem dlaczego. Przecież był w goldzie i grałem :/

Spoiler:

Spoiler:
You're next MARCIN
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2017, 18:48   #8376
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Assassin Creed Origins 1000/1000 Gra calkiem przyjemna , choć brakuje jej pewnego smaczku takiej tajemniczości, bardziej wiało mi FC 4 ale to moje takie widzi mi się no i brak wyboru płci postaci to tez mi brakuje pozatym nie ma do czego się przyczepić.
Stary 15-11-2017, 22:23   #8377
Aczik
Uzależniony
Aczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądze

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 2072

Uwaga recencja może zawierać wulgaryzmy, także czytać na własną odpowiedzialność

Dark Souls - 1000/1000 - Prepare to Cry Edition tak zaczynając ( 16 calak na koncie). Gra od studia From Software, a także następca Demons Souls. Tytuł dla masochistów rzecz jasna i ile ja podchodziłem, to głowa mała, no ale wyzwanie zrobione Pierwsze przejście okazuje się najgorsze i to dosłownie. Gra kara nas na każdym kroku, nie ma wybaczalnego błędu, traktuje jak szmatę do podłogi. Albo się poddamy jej regułom, albo postaramy się przeżyć, jak najdłużej. Ileż mi to krwi i nerwów napsuło, ileż kurew leciało, to głowa mała. Momenty, które mi utkwiły w głowie, to obcinanie ogonów na New Game + oraz cholerne Anor Londo i finalny boss, którego musiałem na drugim przejściu parować. Gra jest cholernie wymagająca, ale jest do zrobienia. Coś na temat płynności. Spadki są i to dosłownie w Anor Londo, w Blighttown i w różnych miejscach. Na new game + można zauważyć zmiany w atakach bossów, na przykład Four Kings oraz Butterfly Moonlight. Chyba tyle ode mnie.

Ode mnie podziękowania lecą dla Szadiego, który podpowiedział mi z covenantem oraz kowalem, którego upierdoliłem przez pomyłkę

LightofImperius completed the game Dark Souls and is the 10,547th gamer on the site to complete it

Pozdrawiam

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2017, 02:32   #8378
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8001

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Gratki. Pierwszy dks to coś cudownego. Muszę sobie odpalić na koksie, i zobaczyć czy gra dostała jakiegoś boosta
Stary 16-11-2017, 19:11   #8379
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10834

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Gears of War 4 2000/2000 - Koalicja to pazerne kurrwy na kasę, nie kupię od nich nic (mam nadzieję).[*] dla wszystkich, którzy kupili season passa, 5 nowych map 20+ remasterów i jakieś śmieszne premierowe mapy z kosmetycznymi zmianami - co za leniwe kurrwy. Pomijając pazerność to gra jest średnia, lepsza od judgment (ale to żadne osiągnięcie), stworzona tylko pod hordę, w inne tryby się nie opłaca grać, bo wpada żałosna ilość hajsu na te jebane skrzynki i xp'a. Ta gra to grind, nawet kampanie trzeba przejść z 5 razy (no chyba, że ktoś lubi się wkurrwiać to 3). Dobra starczy, RIP GOW, no chyba, że wydadzą remaster 2 albo 3 to się pomyśli. Pozdrawiam.

Dzięki dla Piotr91PL za kampanie na insane, Mr Jim PL za niemożliwy poziom, z forum wrog za horde, reszta raczej tu nie zagląda, jeszcze propsy dla mojego drugiego pada za ironmana.
Stary 16-11-2017, 23:19   #8380
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10280

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Trochę pierdolicie Asasynie, ale gratulacje. Fajna gierka, tylko za dużo grindu w hordzie i zabawy w otwieranie paczek.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania