Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-05-2010, 12:46   #341
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Call of Duty: World at War

Gra ktoś jeszcze w WaW ?
Zastanawiam się nad kupnem MPacków do WaW i tu moje pytanie ,wszystekie mapy sa do trybu ZOMBI ?
Czyli można grać solo jak i co-op ?

Warto się w to pakować ?
Stary 31-05-2010, 13:12   #342
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Każdy map pack zawiera 3 mapy do multi oraz jedną do Nazi Zombies. W mapy do Zombies można grać solo, co-op, tak jak w podstawce. Jeśli chodzi o dylemat kupi/nie kupić- napisze tak, gdyby nie ta głupia blokada regionalna z obchodzeniem której nie chce mi się certolić, to sam bym wszystkie (albo przynajmniej 2 i 3 pack, ze względu na "sfabularyzowanie" tryby Zombie) zestawy dawno już na dysku miał.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2010, 17:35   #343
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Jeszcze taka uwaga, że osiągnięcia są dodawane tylko przez packi 2 i 3, a do trybu zombie akurat pasują one idealnie. Nawet jak ktoś normalnie nie jest achievement hunterem, to może mieć przynajmniej nowy cel zabawy.
Aha, tryb zombie na nowych mapach jest ZNACZNIE bardziej rozbudowany, niż to co było w podstawce. W najnowszym obok broni Wunderwaffe i perków, jest też maszyna do ulepszania broni, przez co każda pukawka ma de facto dwie wersje.
Stary 31-05-2010, 19:44   #344
akro16
Nowy
akro16 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Ja gram z Cod WAW i mam 2 map packi 3 tez mam, ale nie chce mi się znowu bawić z VPN. Jak coś to możemy pograć w Nazi Zombi.
Stary 31-05-2010, 22:47   #345
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Czyli jednak radzicie kupić .. no i chyba tak zrobię tylko teraz pytanie czy brac mapy w bundllu za 2000msp czy tylko pack 2 & 3 za 1600 msp ?
Stary 31-05-2010, 22:53   #346
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Chcesz funu, bierzesz 1,2,3; chcesz gs, bierzesz 2,3.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2013, 00:27   #347
Zarzecki
Początkujący
Zarzecki Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 86

Witajcie. Grałem w ostatnim czasie w World at War i praktycznie co drugie lobby na Der Riese jest mega shackowane. Wielokrotnie miałem do czynienia z grą, w której mogłem latać po ekranie, inni rozdawali bronie, byli nieśmiertelni itp. Ponadto jak odblokowałem jakiegoś acziwa poprzez normalną grę w takim lobby, to w lewym górnym rogu pojawiał się systemowy komunikat o tym białym drukiem. Jednak w jednej grze na ekranie pojawiło mi się normalne menu z hackerskiego lobby plus kolory, które w prawym rogu pokazują wynik graczy, były inne niż zwykle. Wyszedłem z tego lobby do menu, po czym włączyłem inną grę, a kolory w rogu zostały takie jak w shakowanym lobby. Dopiero po usunięciu save'a i usunięciu cache, kolory wróciły do normy. Jednak boję się czy przez to nie będę miał w przyszłości jakiś konsekwencji od MS - wyzerowania GS lub czegoś w tym stylu. W tamtym lobby ponadto odblokowały mi się osiągnięcia za 1 i 10 prestiż, ranga została po wszystkim z logiem 10 prestiżu. Myślicie że mogą być problemy, czy jednak MS nie obchodzi już ta gra, bo jest tak schakowana że głowa boli?

Ostatnio edytowane przez Zarzecki : 09-05-2013 o 00:32
Zarzecki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2013, 00:37   #348
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Myślę, że przy tak starej grze, olanej jak widać przez samych dewów, małe szanse są na jakieś drastyczne konsekwencje ze strony MS. Chociaż oczywiście nigdy nic nie wiadomo.
Stary 10-05-2013, 16:17   #349
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Nic nowego, w cod 4 też tak jest

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem