Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-06-2010, 22:21   #221
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Red Dead Redemption

A wiecie czy beda podsylac do sklepow? Bo jak nie to niedlugo zabraknie ludu do gry na multi :
Stary 01-06-2010, 23:54   #222
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

na ultimie zmienili czas oczekiwania, jest teraz 7-14 dni ;/ lipa trochę
Stary 02-06-2010, 12:06   #223
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Rotfl
Spoiler:
Scena sexu przez założone spodnie wygląda niewąsko

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2010, 13:52   #224
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

...Reżyserem tego krótkometrażowego filmu jest John Hillcoat, który tym razem odpoczął sobie od „prawdziwego” filmowania i stworzył obraz całkowicie bazujący na silniku Red Dead Redemption . Jest tu sporo scen pochodzących prosto z gry, a zatem uważajcie na spoilery! Film trwa niecałe 30 minut, a w całości można go obejrzeć na łamach serwisu Actual Gamer.

http://www.actualgamer.com/red-dead-...n-la-pelicula/

żródło: Gamezilla

ja jednak muszę skończyć fabułę żeby się skusić ^^
Stary 02-06-2010, 15:29   #225
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

To co się dzieje na allegro z RDR to jakiś obłęd!!!! Grubo ponad 2 stówy za nówkę, poszaleli...
Stary 02-06-2010, 16:14   #226
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Ale swiat gier ma 50 sztuk za rowno 199 zl wiec jakos mozna przezyc jeszcze.
Tylko gameshardcore ma ceny kosmos ale nie tylko tej gry http://www.allegro.pl/item1061922208...ramilosna.html
http://www.allegro.pl/item1065002617...core_wawa.html
Oby to sie poprawilo bo to bedzie wedlug mnie katastrofa.

Ostatnio edytowane przez karol191 : 02-06-2010 o 16:19
karol191 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2010, 16:35   #227
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
To co się dzieje na allegro z RDR to jakiś obłęd!!!! Grubo ponad 2 stówy za nówkę, poszaleli...
Offtop: jakbyś nie olał Xa 360, to odsprzedałbym Ci to po dobrej cenie :P. A wiesz, że u mnie używki od nówki nie odróżnisz; btw czemu totalnie przerzuciłeś się na PS3?
Stary 02-06-2010, 20:18   #228
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał karol191 Zobacz post
Tylko gameshardcore ma ceny kosmos ale nie tylko tej gry http://www.allegro.pl/item1061922208...ramilosna.html
http://www.allegro.pl/item1065002617...core_wawa.html
Oby to sie poprawilo bo to bedzie wedlug mnie katastrofa.

Tiaa tylko się teraz dostawy doczekaj, napisane jest że od 4 będą mieli tylko, że tydzień temu było napisane, że od 28 czy coś w ten deseń.

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2010, 20:36   #229
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

właśnie wskoczyło 100% singla. radocha niczym dziecko na święta
przy okazji napiszę małego pro tipa co do pokera. wygrana jest potrzebna dwukrotnie do 100% - wygrana sama w sobie + wygrana w Blackwater, dzięki czemu wypełnimy jeden z warunków stroju. można więc obie te rzeczy zaliczyć za jednym zamachem.
najpierw trzeba posiadać Elegant Suit (pozwala oszukiwać w pokerze), dostępny u krawca w Thieve's Landing. kiedy już go ubierzecie udajcie się przed safe house w Blackwater. przy stoliku zazwyczaj siedzi 3-4 ludzi. poczekajcie na moment kiedy będzie ich tylko dwóch. zacznijcie grać i kiedy przyjdzie wasza kolej na rozdanie kart wciśnijcie Y odpowiedzialny za kantowanie. nie róbcie nic, tak żeby wydało się że chcieliście oszukiwać. wtedy jednemu z graczy załączy się ADHD i zacznie nas wytykać by po chwili wyzwać na klasycznego duela. rozwalcie gnojka i wróćcie do stołu. ten drugi koleś powinien być przy stole, lub będzie stał koło niego ale po chwili usiądzie. wtedy znowu zacznijcie grać. grałem dość ostro ale nie na pałę, tylko z sensem. sporo podbijałem, sprawdzałem karty, narzuciłem nieco presji na kolesia. pękł po 5 minutach, stracił wszystkie żetony a ja odszedłem zwycięsko od stołu
wcześniej zagrałem partyjkę z nimi i poległem, w drugiej partii koleś chyba wymiękł kiedy zobaczył co zrobiłem z przeciwnikiem w duelu.
w sumie jak ktoś dobrze ogarnia tą odmianę pokera to pewnie i tak na lajcie wygra. jeżeli jednak ktoś nie wie jak grać, albo mu się nie chce, niech spróbuje tą metodę.

#uwolnicplusy

Ostatnio edytowane przez Colin84PL : 02-06-2010 o 20:38
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2010, 04:48   #230
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał karol191 Zobacz post
Akurat ja miałem na myśli wersje na PS3, a tam ceny trzymają półap ponad 200 złociszy, po dwieście to używki chodzą
Cytat:
Napisał Bender Zobacz post
Offtop: jakbyś nie olał Xa 360, to odsprzedałbym Ci to po dobrej cenie :P. A wiesz, że u mnie używki od nówki nie odróżnisz; btw czemu totalnie przerzuciłeś się na PS3?
Bender nie miałbym czasu na dwie konsole, nawet teraz na PS3 rzadko gram - nie to co kiedyś na X360. Wybrałem Bluray z uwagi na koncerty i filmy w HD, a po sprzedaży iksa i akcesoriów zwrócił mi się koszt pleja. Nawet sprzedałem swój profil (za niezłą sumę) jakiemuś maniakowi
Może i Ty się w końcu skusisz na PS3
koniec offtopu.
Stary 03-06-2010, 12:12   #231
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Odradzam ten sklep. Świat Gier i Gaames (czy coś takiego) to ten sam właściciel. Oni sprzedają towar, którego nie mają.
Sorry za offtopik, ale wolę ostrzec niż miałby się Ktoś niepotrzebnie wkur.
A grę widuję w Saturnach/MM, tylko cena zawsze ok. 239zł.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2010, 23:19   #232
akro16
Nowy
akro16 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

U mnie w MM leżą cały czas 4 sztuki za 219 nikt się jeszcze nie skusił, ja grę kupiłem przeszedłem singla i sprzedałem za 10 zł więcej niż kupiłem . Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło żeby nie stracić. Gra bardzo dobra, ale męczenie 100% gry i multi już nie dla mnie, może gdyby nie było takich lagów na multi to bym jeszcze pograł, a tak to lipa troszkę.
Stary 04-06-2010, 11:01   #233
ramalith
Początkujący
ramalith Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Witam, mam kilka pytań dotyczących gry.
1. Mam problem z odblokowaniem stroju, mianowicie chodzi o Reyes' Rebels Outfit. Ostatni podpunkt brzmi: Purchase at the general store in Escalera. I tu zaczyna się problem. Wchodzę do sklepu, kupuje różne rzeczy, konie itp i nic się nie dzieje. Nie wskakuje mi to cholerstwo. Wcześniej mi to wpadło ale niestety zginałem zaraz na dualu i lipa, trzeba było zrobić load. A teraz nic się nie dzieje. Wie ktoś o co chodzi??
2. Kuma ktoś siłowanie na rękę?? Bo próbuje różnymi sposobami i lipa. Jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć z góry dziękuję.
3. Chodzi o zaliczenie gry na 100 %. Z tego co wyczytałem trzeba zaliczyć wszystkie Wanted Posters oraz Bounty Locations. W trakcie gry zauważyłem że złoczyńcy zaczęli być na plakatach oznaczania znakami "???"
a) czy ich też trzeba złapać lub zlikwidować??
b) gdzie mogę sprawdzić ile Wanted Posters i Bounty Locations mam zaliczone?? W "statach" nic takiego nie mogę znaleźć.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
ramalith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2010, 11:59   #234
NoMoRe
Znajomy
NoMoRe Wkroczył na dobrą drogę

NoMoRe's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Bender Zobacz post

sprzedasz?;>
Stary 04-06-2010, 12:49   #235
Diverso
Stały bywalec
Diverso Wkroczył na dobrą drogę

Diverso's Avatar

Reputacja: 22

Lista Osiągnięć

1. W sklepie w Escalerze powinieneś mieć przedmiot o nazwie Reyes Rebel Scrap (czy coś takiego). do kupienia. Kup i powinno się odblokować.
2. Ciężko to wytłumaczyć. Najlepiej trzymać cały czas A i od czasu do czasu mashować. Jak widzisz, że Ty wygrywasz to atakujesz, a jeśli mashujesz, ale przegrywasz to znowu przytrzymaj A.
3. Chodzi o lokacje w których możesz złapać tych złoczyńców.

New Austin
The Hanging Rock
Rattlesnake Hollow
Mercer Station
Rio del Lobo
Silent Stead
Repentance Rock
Brittlebrush Trawl
Mescalero
Neuvo Paraiso
Plata Grande
Sepulcro
Barranca
Ojo del Diablo
Rancho Polvo
Primera Quebrada
Laguna Borrego
Hendidura Grande
West Elizabeth
Aurora Basin
Bearclaw Camp
Nekoti Rock
Tanner's Reach

http://socialclub.rockstargames.com/...checklist.html

Tu możesz sobie sprawdzić, ale nie zawsze się aktualizuje.
Stary 04-06-2010, 14:31   #236
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

co do siłowania na rękę to masz tam taki zielony pasek (chyba lewy dolny róg) jeżeli jest pełny napierdzielasz A jeżeli się on kończy to przytrzymujesz A i czekasz aż się napełni i tak powtarzasz aż wygrasz
Stary 04-06-2010, 15:35   #237
ramalith
Początkujący

Cytat:
Napisał Diverso Zobacz post
1. W sklepie w Escalerze powinieneś mieć przedmiot o nazwie Reyes Rebel Scrap (czy coś takiego). do kupienia. Kup i powinno się odblokować.
Tak kupiłem i wszystko wskoczyło że zaliczony podpunkt. Ale wychodząc ze sklepu zaczepił mnie koleś na duala. Niestety przegrałem go i gra załadowała się przed kupnem tego materiału. Po czasie zobaczyłem że znów jest ten punkt wymagany nie zaliczony. Niestety jak wróciłem do sklepu i chciałem go kupić znowu okazało się że jest to niemożliwe i lipa teraz bo wydaje mi się że to jakiś błąd w grze mi się przytrafił.
Stary 04-06-2010, 16:06   #238
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

trzeba było nie loadować ;] oprócz tego że zginąłeś nic więcej się nie stało. między ostatnim savem a momentem kupna tej szmaty coś jeszcze robiłeś? poza tym skoro go kupiłeś i wypełniłeś warunek stroju to pewnie pojawił się autosave, ale ten tymczasowy. zawsze mogłeś z niego załadować. pograj trochę i wróć do sklepu, powinno być dostępne ponownie skoro załadowałeś stan gry sprzed tej sytuacji.

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2010, 18:43   #239
ramalith
Początkujący

Cytat:
Napisał Colin84PL Zobacz post
trzeba było nie loadować ;] oprócz tego że zginąłeś nic więcej się nie stało. między ostatnim savem a momentem kupna tej szmaty coś jeszcze robiłeś? poza tym skoro go kupiłeś i wypełniłeś warunek stroju to pewnie pojawił się autosave, ale ten tymczasowy. zawsze mogłeś z niego załadować. pograj trochę i wróć do sklepu, powinno być dostępne ponownie skoro załadowałeś stan gry sprzed tej sytuacji.
No trzeba było ... Ale się skapnąłem po jakiś 20 minutach że znowu stroju nie mam także auto szlag trafił. No nic jakoś to przeżyję :P. Następnym razem gdy bede przechodził zrobię 100%. Ogólnie nie jest to trudny achievment. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Ostatnio edytowane przez ramalith : 04-06-2010 o 19:10
Stary 04-06-2010, 20:16   #240
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Udało mi się kupić za 185zł z przesyłką. Gość wystawił 2 sztuki w folii i aukcja zakończyła się w kilka sekund.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania