Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś Achievement Hunterem?
Tak 66 49.62%
Nie 50 37.59%
Nie mam zadania 17 12.78%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-02-2009, 20:39   #61
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Czy jesteś Achievement Hunterem?

Tylko czasami gry wymuszaja spojrzenie na liste achievementow bo grajac 4 fun czasami okazuje sie ze trzeba przejsc gre ponownie nawet gdy wybralismy najwyzszy poziom trudnosci. Ostatnio tak mialem w Vikingu - gralem, samo wchodzilo, ukonczylem gre i po pare czaszek nie mozna sie wrocic...
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2009, 10:39   #62
H_Revolution
Nowy
H_Revolution Wkroczył na dobrą drogę

H_Revolution's Avatar

Reputacja: 10

Witam.

Jestem achievement hunterem. Jeżeli kupuję gry to staram się z nich wycisnąć wszystko i wtedy dopiero sprzedaję. Tyle, że nie robię tego dla pozycji w rankingu, ale dla samego siebie. Nie gram raczej w crapy, bo szkoda na nie pieniędzy, staram się również masterować te trudniejsze gry. W Ninja Gaiden mam 750 GS i katuję Ścieżkę Mentora - w końcu się uda. Uwielbiam grać, jest to moja pasja, a dzięki achievementom mam pewność, że jak zdobędę maxa w jakiejś pozycji to z gry wycisnąłem wszystko

Druga sprawa jest taka, że zwisa mi czy ktoś czituje i na lewo nabija achiev'y.
Takie osoby to lamusy z kompleksami, a ja nie zwracam na to uwagi. Wiem, że wszystko co zdobyłem to legal i jestem zadowolony z dotychczasowych osiągnięć.

Pozdrawiam
Stary 02-03-2009, 11:16   #63
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał H_Revolution Zobacz post
Witam.

Jestem achievement hunterem. Jeżeli kupuję gry to staram się z nich wycisnąć wszystko i wtedy dopiero sprzedaję. Tyle, że nie robię tego dla pozycji w rankingu, ale dla samego siebie. Nie gram raczej w crapy, bo szkoda na nie pieniędzy, staram się również masterować te trudniejsze gry. W Ninja Gaiden mam 750 GS i katuję Ścieżkę Mentora - w końcu się uda. Uwielbiam grać, jest to moja pasja, a dzięki achievementom mam pewność, że jak zdobędę maxa w jakiejś pozycji to z gry wycisnąłem wszystko

Druga sprawa jest taka, że zwisa mi czy ktoś czituje i na lewo nabija achiev'y.
Takie osoby to lamusy z kompleksami, a ja nie zwracam na to uwagi. Wiem, że wszystko co zdobyłem to legal i jestem zadowolony z dotychczasowych osiągnięć.

Pozdrawiam
Zdrowe podejście
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2009, 13:56   #64
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał HiTMAN47 Zobacz post
Tylko czasami gry wymuszaja spojrzenie na liste achievementow bo grajac 4 fun czasami okazuje sie ze trzeba przejsc gre ponownie nawet gdy wybralismy najwyzszy poziom trudnosci. Ostatnio tak mialem w Vikingu - gralem, samo wchodzilo, ukonczylem gre i po pare czaszek nie mozna sie wrocic...
A normalnie przy przechodzeniu Vikinga ,wpada reszta ? Wystarczy oglądać się za czaszkami ,przy pierwszym przechodzeniu ? Hard tak jak mówią ,nie różni się zbytnio od normal ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2009, 14:18   #65
pijak
Uzależniony
pijak Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30

Lista Osiągnięć
No-life? Zapalczywy Byłem pierwszy! Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 18

Hard nie jest hard, a achievementy w tej grze są bardzo przyjemne, wszystko oprócz czaszek wpadnie samo podczas normalnej gry

pijak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2010, 11:06   #66
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Myślę, że nie jestem achievement hunterem choć lubię osiągnięcia to nie jestem nimi zaślepiona. Lata siedzenia całymi dniami przed konsolami mam już za sobą. Człowiek dorasta i zaczyna dostrzegać, że są w życiu ważniejsze żeczy niż zbieranie lalek w Fable II Nie siedzę nad każdą grą i nie męczę dla samych punktów. Nie zależy mi żeby coś komuś udowadniać. Gram dla siebie, gram bo to kocham. Jako, że gry na x360 kupuję a nie zasysam z sieci, ogranicza mnie również zasobność mojego portfela. Zadaża mi się cisnąć do bólu jak gra jest tego warta. Staram się w miarę ogrywać tytuł i jak mi się znudzi to sprzedaję, wymieniam na nowy. Często odpuszczam jak gra mi nie podejdzie (Girsy w multi Zzzzz... itp.) Jak jest okazja na ustawkę to czasem korzystam. Uda się to się uda, jak nie to trudno. Jak jest okazja zaliczyć jakiegoś crapa za free to również mi się zdarza poświęcić shitowi kilka godzin Przez aczivy zrobiło się w naszym konsolowym światku strasznie niezdrowo. Ludzie zamiast się bawić na xbox live stale się kłócą co już mnie trochę zmęczyło. Rankingi są dobre dla drużyn verbatima i Crap hunterów.

Ostatnio edytowane przez Monika85PL : 07-11-2010 o 14:07
Monika85PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 00:01   #67
Yamada
Początkujący
Yamada Wkroczył na dobrą drogę

Yamada's Avatar

Reputacja: 41

Nie. Lubie wyciskać wszystko z gier które mi sie podobają i cieszę się jak wpadnie mi w nich 1000, ale np. nie porywam się na akcje typu zbieranie flag w Assassins Creed za które nie ma nic poza acziwem bo to czyni w wielu przypadkach z średniej gry, chu#$wą.
Yamada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 06:02   #68
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Monika85PL Zobacz post
Myślę, że nie jestem achievement hunterem choć lubię osiągnięcia to nie jestem nimi zaślepiona. Lata siedzenia całymi dniami przed konsolami mam już za sobą. Człowiek dorasta i zaczyna dostrzegać, że są w życiu ważniejsze żeczy niż zbieranie lalek w Fable II Nie siedzę nad każdą grą i nie męczę dla samych punktów. Nie zależy mi żeby coś komuś udowadniać. Gram dla siebie, gram bo to kocham. Jako, że gry na x360 kupuję a nie zasysam z sieci, ogranicza mnie również zasobność mojego porfela. Zadaża mi się cisnąć do bólu jak gra jest tego warta. Staram się w miarę ogrywać tytuł i jak mi się znudzi to wymieniam, sprzedaję na nowy. Często odpuszczam jak gra mi nie podejdzie (Girsy w multi Zzzzz... itp.) Jak jest okazja na ustawkę to czasem korzystam. Uda się to się uda, jak nie to trudno. Jak jest okazja zaliczyć jakiegoś crapa za free to również mi się zdarza poświęcić shitowi kilka godzin Przez aczivy zrobiło się w naszym konsolowym światku strasznie niezdrowo. Ludzie zamiast się bawić na xbox live stale się kłócą co już mnie trochę zmęczyło. Rankingi są dobre dla drużyn verbatima i Crap hunterów.
Pięknie napisane. Popieram
Stary 07-11-2010, 09:37   #69
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

W sumie nie, ale lubię pograć na multi i ogólnie na ustawkach. Można pogadać wtedy z ludźmi o czymś co se lubi.
Stary 07-11-2010, 14:10   #70
doberman xPL
Początkujący
doberman xPL Wkrótce będzie sławnydoberman xPL Wkrótce będzie sławny

doberman xPL's Avatar

Miasto: Dublin
Reputacja: 132

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Old School Playaz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 10

Ja natomiast lubię grać i wyciskać wszystko co się da z gier. Swoje lata już mam, ale dla relaksu po pracy lubię pomęczyć jakieś GS, nie dla ranku tylko dla siebie. Z natury jestem zajebiście pedantyczną osobą i czasami małżonka i córcia mają ze mną pod górkę, przekłada się to również na konsolę, zawsze staram się wykończyć tytuł i nie gram w 20 gier na raz. Za huntera się nie uważam. Co do piracenia i wgrywania achie ch... mnie to obchodzi kto co robi, nie przeglądam profili innych użytkowników, nie ingeruję w to CO KTO I JAK, tematy podobne do "łapanie gamescorowych oszustów" uważam za dziecinadę, jak MIETEK chce niech sobie wgrywa co mu się podoba no ale gdybym miał naturę rzędu "ogrodniczego psa" prawdopodobnie sam założyłbym taki temat, więc rozumiem frustratów. Gry kupuję i kolekcjonuję, ale tylko dobre tytuły od COD2, serie PES, BC,MOH i wszystko do czego wrócę, na potrzeby gierek "na raz" na które nie warto wydawać mojej ciężko zarobionej gotówki - przerobiłem konsole ! co kto myśli mam w d..., najważniejsze że mi ta opcja odpowiada, kasę na bzdury zaoszczędzę a rodzinka będzie miała że tak powiem zajebiste prezenciki świąteczne. Za pirata również się nie uważam (na pewno większość się ze mną nie zgodzi bo albo coś jest białe albo czarne), jesli coś uznam za warte kupna to kupuję, jak narazie uzbierała mi sie kolekcja 40 tytułów na X360 i około 600 filmów DVD i BlueRay, nie mam natury tureckiego kupca i raz nie lubię, dwa nie mam czasu, trzy nie chce mi się - kupować/wymieniać/sprzedawać itp. wole zassać sprawdzić i jak dobre to kupić, czyli może i pirat ze mnie ale taki jakiś po ch...u.

Wracając do tematu gier, czasami za pada łapie moja córcia jak również jej dziwaczni znajomi, bardzo mnie cieszy jak jakiś jej kumpel ustrzeli mi pare kili w BC czy MOH, ale czasem czyjeś łapska wrzucą do konsoli niewiadomego pochodzenia tytuł pokroju viva piniata i wtedy pozostaje mieć nadzieję że sabotaż mojego profilu zakończy się wynikiem 0GS unlocked. W przeciwnym razie moja pedantyczna natura i zorana psychika nie pozwala mi zasnąć i męczę jakąś wsiowa gierkę aby ładnie i estetycznie profil wyglądał - chore ku...wa. I wtedy dopiero czuję się jak Achievement Whore. Córa chciała poszerzyć swoje horyzonty w quizie NatGeo na konsole a to teraz ja staje się ekspertem od paproci, przylaszczek i innej ch.ujni, na temat gry LIPS sie nie wypowiem bo się wstydze, nigdy nie wiadomo kto przeczyta te bzdury w sieci. Ale podejrzewam, że komicznie wygląda 30-stoparolatek z mikrofonem piejący it's raining man alleluja ! -ojapier.dole STOP

Nie jestem hunterem, mam manie dokładności, lubię zdobywać punkciki, ale nie pod publiczkę tylko żeby uśpić drzemiącego we mnie demona
Dobrze sie przy tym bawie, a to najwazniejsze

Ostatnio edytowane przez doberman xPL : 07-11-2010 o 14:30
doberman xPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 16:19   #71
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Lubię je zdobywać, ale żeby być Hunterem to niekoniecznie, są gry w których calaka muszę mieć i już, np: Dead Rising
Stary 12-11-2010, 18:39   #72
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Ja nie zbieram osiągniec w każdej grze,raczej zbieram w tych grach,które mi się podobają.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2010, 02:03   #73
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Yamada Zobacz post
Nie. Lubie wyciskać wszystko z gier które mi sie podobają i cieszę się jak wpadnie mi w nich 1000, ale np. nie porywam się na akcje typu zbieranie flag w Assassins Creed za które nie ma nic poza acziwem bo to czyni w wielu przypadkach z średniej gry, chu#$wą.

Pie*olisz. Własnie przeż kmine ze zbieraniem flag ta gra jest za*ebista. Nie masz czasu tudziez zapału do takich rzeczy twój problem.

Tak jestem arcziwową dzi*ką tylko czasem skilla brak .
Stary 13-11-2010, 02:05   #74
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Raczej czasu brak, bo skillowych gier to jest jak na lekarstwo .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2010, 02:07   #75
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

PGR 3 i wszystko w tym temacie.
Stary 17-11-2010, 12:56   #76
Prismatic
Nowy
Prismatic Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Jako, że mam X360 od całkiem niedawna - cały czas dziwi mnie ten wyścig acziwmentowy. To poniekąd zabijanie przyjemności płynącej z gry dla samej rozrywki. Chociaż bywa, że po tych dwóch miesiącach od zakupu X'a łapię się na tym, że zaczyna mi to "coraz mniej przeszkadzać", jakkolwiek patetycznie by to nie brzmiało. Miło widzieć jak kolejny Achievement w Gearsach wpada.
Prismatic jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2010, 15:39   #77
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  

To jeszcze nie wtajemniczony jesteś. Bo na przykład dla mnie dzień bez acziwa to dzień stracony.

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2010, 23:10   #78
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

A ja gram dla przyjemności. Nie ma znaczenia czy gra jest łatwa, czy trudna, niszowa, czy ultra popularna. Musi mnie czymś zainteresować lub musi się w nią fajnie grać z narzeczoną lub kumplem.
Lubię zdobywać achievementy i zawsze staram się zdobyć wszystkie, które oceniam, że jestem w stanie zdobyć, ale nie rajcuje mnie przesiadywanie np. dodatkowych 100 godzin przy jakiejś grze dla osiągnięcia brakujących kilku punktów do calaka. Dlatego nawet nie zabieram się za takie achievementy jak np. Seriously... w GoW lub Wanted w GTA4. Ale chylę czoła przed osobami, które mają tyle samozaparcia i skilla, żeby się na nie porywać. (A zakompleksionych cheater'ów mam głęboko).
Poza tym szkoda mi na to czasu, bo w tym momencie mógłbym grać w coś innego, co nie będzie polegało na powtarzaniu setki razy tej samej (często niekrótkiej) czynności.
Inna kwestia, że ogólnie nie przepadam za trybami online, chyba że chodzi o co-op.
Czy jestem achievement hunterem? Raczej nie.
Spodobał mi się trudny DMC4 to go kupiłem i przeszedłem w każdym trybie, który oferował i to wystarczy. Wycisnąłem 720GS i jestem z tego dumny, ale nie muszę psuć pada na pozostałe 280 punktów... Podobnie w NFS: Carbon (650GS) i PGR3 (570GS w singlu bo serwery są niestety zamknięte). Cieszę się z każdego zdobytego osiągnięcia, ale w 80% przypadków gram dla samej gry.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2010, 23:24   #79
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

nie jestem, większość czasu spędzam grając na platformach z końcówki '80 - początku '90 - snes, mega drive, saturn, psx, n64....
Stary 17-11-2010, 23:36   #80
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Pingwin Zobacz post
nie jestem, większość czasu spędzam grając na platformach z końcówki '80 - początku '90 - snes, mega drive, saturn, psx, n64....
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania