Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-07-2010, 09:36   #901
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Achievementy - Temat Ogólny

przeciez to norma ze ocenia sie gre z acziwami ktore maja malo wspolnego z cala gra . ogolnie nie uwarzacie ze gra dla acziwow sux ?

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 10:07   #902
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
przeciez to norma ze ocenia sie gre z acziwami ktore maja malo wspolnego z cala gra . ogolnie nie uwarzacie ze gra dla acziwow sux ?
Być może, ale na pewno ma więcej sensu i jest bardziej "godna" od nabijania punktów kosztem frustracji innych kiedy campuje się np. w takim BF BC2.
KOgoś odblokowanie wszystkich achievów ma prawo rajcować tak smao jak kogoś innego wygranie meczu w multi (nie ważne czy miało się równych przeciwników, czy newbies, ważne żeby mieć "duszo punktóf").

P.S. Fire, ja tam mam do Twoich calaków ogromny szacunek, właśnie dlatego, ze wiem ile wysiłku i skilla wymagają co niektóre.
P.S.2 Osobiście wolę crapy pokroju Rogu Warrior czy ShellShock 2 niż grać w przyzwoite gry, których tematyka jednak guzik mnie interesuje. Innymi słowy: Rogue Warrior > Bee Movie Game/dowolna gra sportowa/dowolna ścigałka, bo przynajmniej jest krew i są trupy .

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 13:22   #903
luka669
Nowy
luka669 Wkroczył na dobrą drogę

luka669's Avatar

Miasto: Słupsk/Pomorze/Anglia
Reputacja: 10

mam scalakowane dwie fify o6(nie lubie fify ale grać umiem bo połowe życia przesiedziałem przy pro evo) tylko dlatego że wk**** się podczas grania w dead rising gdzie każdy achiv warty jest 20gs co wydaje mi się trochę nie na miejscu...fight night 3 zrobiłem bo fajnie się gra, a lost via domus dlatego że lubię serial...nie moja wina że to crapy i mają słabe achivy...no ale weźmy assassins creed 2...gra wygląda ładnie super się gra, ale nie ma wymagających achivów czy też poziomu trudności...to oznacza że jest crapem?
Stary 22-07-2010, 13:36   #904
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał luka669 Zobacz post
mam scalakowane dwie fify o6(nie lubie fify ale grać umiem bo połowe życia przesiedziałem przy pro evo) tylko dlatego że wk**** się podczas grania w dead rising gdzie każdy achiv warty jest 20gs co wydaje mi się trochę nie na miejscu...fight night 3 zrobiłem bo fajnie się gra, a lost via domus dlatego że lubię serial...nie moja wina że to crapy i mają słabe achivy...no ale weźmy assassins creed 2...gra wygląda ładnie super się gra, ale nie ma wymagających achivów czy też poziomu trudności...to oznacza że jest crapem?
Twoja wypowiedź jest conajmniej dziwna.
Po pierwsze Fight Night Round 3 nie jest crapem a już na pewno nie jest nim Dead Rising. obie gry są z początków Xboxa i dlatego Acziwy są takie a nie inne. Przy FNR3 widać, że poszli na łatwiznę, że nie uznali tych osiągnięć za coś ważnego i dlatego jest ich tylko 8. Z kolei Dead Rising to gra podobna do Viva Pinata jeżeli chodzi o osiągnięcia. Tam też wszystkie są za 20GS dlatego, że to gry z początków. Dopiero później zaczęli bardziej kombinować z punktacją za osiągnięcia.
Assassins Creed 2, PoP Zapomniane Piaski, Lego Harry Potter, Lego Batman i masa innych gier z łatwym GS nie są crapami tylko sama gra decyduje o tym czy coś jest trudne, łatwe czy też dodatkowo czasochłonne. Bo np gry z serii Lego są bardzo łatwe tylko trzeba przy nich posiedzieć 20-40 godzin, żeby wszystko znaleźć. Avatar który jest najprostrzym calakiem na Xboxie jest crapem bo to widać po ocenach i podejrzewam, że kilka % osób, które mają w nią calaka ukończyły samą grę. GS to jest coś osobnego, coś co czasami może zdecydować, że zdobycie jednego osiągnięcia zmieni daną grę z łatwej na strasznie trudną tylko dlatego, że musimy wykonać coś bardzo trudnego. GS to nie jest wyznacznik czy gra jest crapem czy nie. Nie rozumiem wogóle po co ta cała kłótnia.
Stary 22-07-2010, 13:58   #905
luka669
Nowy

luka669's Avatar

"GS to jest coś osobnego, coś co czasami może zdecydować, że zdobycie jednego osiągnięcia zmieni daną grę z łatwej na strasznie trudną tylko dlatego, że musimy wykonać coś bardzo trudnego"

mi się wydaje że nie masz racji...achivement nie może lub też nie powinien wpływać na to czy gra jest trudna czy łatwa(od tego są poziomy w grze)chodzi mi o to że, teraz często kończy się gre jej wątek główny przed jej scalakowaniem... ale patrząc na to co się teraz dzieje to niedługo zamiast trailerów do, gry będą udostępniane listy achievementów do zrobienia i to będzie wyznacznikiem do tego czy gra będzie dobra czy też nie
Stary 22-07-2010, 14:06   #906
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Pierwszy lepszy przykład - Limbo. Ukończyć grę nie jest trudno, trzeba tylko czasem się rozejrzeć, czasem po coś cofnąć ale generalnie gra jest łatwa. Ale żeby zrobić w niej calaka, trzeba być kozakiem. Zrobienie ostatniego osiągnięcia może być niesamowicie trudne.
Pure - gra w której nie ma poziomu trudności ale zrobienie osiągnięcia za wykoanie wszystkich trików dostępnych w grze w jednym evencie to nie lada wyczyn.
GS jest wyznacznikiem tego, czy skończenie gry może być trudne czy też nie.
Stary 22-07-2010, 15:47   #907
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

zrobienie calaka = skończenie gry ?
dla czysto singlowych gier... być może, choć nie zawsze.
dla gier nastawionych na multi - w zasadzie nigdy.
Stary 22-07-2010, 15:58   #908
Shogun
Nowy
Shogun Wkroczył na dobrą drogę

Shogun's Avatar

Lista Osiągnięć

Crapów moim zdaniem nie wybiera tylko przez osiągnięcia, ale też przez samą grę. Fight Night Round 3 jest fajną grą, grafika nadal jest fajna, dobra fizyka jest, mogłoby być trochę więcej zawodników tylko. LOST jest to gra dla fanów serialu, sam obejrzałem już wszystkie sezony serialu i grę też mam ale moim zdaniem nie jest słaba tylko średnia. Ma tak samo zaskakującą fabułę jak sam serial. Dla mnie crapem jest np. Far Cry PREDATOR. Gdzie gra ma słabą fabułę, grafikę i ogólnie nie chce się w nią grać. Jest dużo takich gier, ale ludzie, którzy chcą wejść lub utrzymać się w rankingu po prostu w to grają. Ot co...

Shogun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 20:26   #909
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale o co w ogóle się rozchodzi?

Crap = gra zła, źle zrobiona, granie w nią to strata czasu i męka (w rożnym stopniu). Rzecz w tym, ze crap jest jak każda inna gra retailowa- achievy musi mieć i stąd nimi zaintersowanie.
Ktoś oczywiście też może się crape zainteresować z innych powodów- np. fan Iron Man'a na pewno zagra w ewszystkie gry z udziałem tej postaci niezależnie do tego jak złe będą.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 23-07-2010, 08:45   #910
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Twoja wypowiedź jest conajmniej dziwna.
Po pierwsze Fight Night Round 3 nie jest crapem a już na pewno nie jest nim Dead Rising. obie gry są z początków Xboxa i dlatego Acziwy są takie a nie inne. Przy FNR3 widać, że poszli na łatwiznę, że nie uznali tych osiągnięć za coś ważnego i dlatego jest ich tylko 8. Z kolei Dead Rising to gra podobna do Viva Pinata jeżeli chodzi o osiągnięcia. Tam też wszystkie są za 20GS dlatego, że to gry z początków. Dopiero później zaczęli bardziej kombinować z punktacją za osiągnięcia.
Assassins Creed 2, PoP Zapomniane Piaski, Lego Harry Potter, Lego Batman i masa innych gier z łatwym GS nie są crapami tylko sama gra decyduje o tym czy coś jest trudne, łatwe czy też dodatkowo czasochłonne. Bo np gry z serii Lego są bardzo łatwe tylko trzeba przy nich posiedzieć 20-40 godzin, żeby wszystko znaleźć. Avatar który jest najprostrzym calakiem na Xboxie jest crapem bo to widać po ocenach i podejrzewam, że kilka % osób, które mają w nią calaka ukończyły samą grę. GS to jest coś osobnego, coś co czasami może zdecydować, że zdobycie jednego osiągnięcia zmieni daną grę z łatwej na strasznie trudną tylko dlatego, że musimy wykonać coś bardzo trudnego. GS to nie jest wyznacznik czy gra jest crapem czy nie. Nie rozumiem wogóle po co ta cała kłótnia.
Ogolnie seria lego jest kierowana do mlodszych odbiorcow i acziwy sa rowniez latwiejsze aby dzieci mogly je spokojnie zrobic

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-07-2010, 08:47   #911
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Toy Story 3 też jest kierowane do młodszych a uwierz mi, że niejeden dzieciak dostałby ataku serca grając w nią. Jest trudna i wymagająca momentami.
Stary 23-07-2010, 09:17   #912
Shogun
Nowy
Shogun Wkroczył na dobrą drogę

Shogun's Avatar

Lista Osiągnięć

No tak, ale zauważ, że Toy Story już oglądały dzieciaki, które teraz mają po 20 lat. I właśnie sporo osób, które są dorosłe, albo prawie dorosłe grają w tę grę i myślę, że kupię Toy Story 3 jak stanieje.

Shogun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-07-2010, 14:23   #913
luka669
Nowy

luka669's Avatar

Planeta 51 też jest dla dzieci, ale jak słysze jak moja żona gra i klnie przy niej to się zastanawiam czy to napewno dla dzieciaków...a niby easy achievements
Stary 26-07-2010, 14:30   #914
Flik
Nowy
Flik Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 90

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
Nie da się.
Da sie. Doszedlem prawie do samego konca na najnizszym poziomie. Zrobilem savea przed zabiciem Pauliego - dla pewnosci wszedlem do latarni i wyszedlem do dasha. Pozniej namieszalem wedle instrukcji i wczytalem savea na najwyzszym poziomie.
PS. Mozna gdzies tutaj ustawic widoczne daty napisania posta? Nawet nie wiem kiedy bylo zadane pytanie i moze niepotrzebnie odpowiadam...

Flik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2010, 14:32   #915
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Flik Zobacz post
Da sie. Doszedlem prawie do samego konca na najnizszym poziomie. Zrobilem savea przed zabiciem Pauliego - dla pewnosci wszedlem do latarni i wyszedlem do dasha. Pozniej namieszalem wedle instrukcji i wczytalem savea na najwyzszym poziomie.
PS. Mozna gdzies tutaj ustawic widoczne daty napisania posta? Nawet nie wiem kiedy bylo zadane pytanie i moze niepotrzebnie odpowiadam...
Ej, te dywagacje na temat The Darkness to już szmat czasu temu były, więc tak, odpisujesz niepotrzebnie.
Daty są przecież widoczne jak czarne na biały...

Stary 03-08-2010, 00:41   #916
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Mam 50166 gs'a, a na karcie "postęp osiągnięć" mam 50136/83300. Jakieś rady, by stała się normalność ? Bym zapomniał. Bym zapomniał, na zakładce od Toy Soldiers mam pokazane 35/200 i 3/12 oraz cztery obrazki aczivów, a mam 45/200 i 4/12. :O Niby nic, ale denerwuje mnie to.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 00:53   #917
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 

Ściągnij profil od nowa.
Stary 09-12-2010, 11:40   #918
Prismatic
Nowy
Prismatic Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć

Czy jeśli zagram w grę wersji angielskiej, zdobędę jakieś achievementy, później odpalę tą samą grę w wersji polskiej - to achievementy będą już odblokowane czy będę musiał zdobywać je od nowa na polskiej wersji? Chodzi mi konkretnie o Fallouta 3.
Prismatic jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-12-2010, 13:33   #919
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

No pewnie,że ci dostaną bo tylko zmieniasz język gry,więc dlaczego osiągnięcia miałby zniknąc lub coś w tym stylu.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-12-2010, 13:36   #920
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Prismatic Zobacz post
Czy jeśli zagram w grę wersji angielskiej, zdobędę jakieś achievementy, później odpalę tą samą grę w wersji polskiej - to achievementy będą już odblokowane czy będę musiał zdobywać je od nowa na polskiej wersji? Chodzi mi konkretnie o Fallouta 3.
W Falloucie zostaną, sytuacja, kiedy polska wersja jest widziana przez x360 jako osobna gra, zdarza się rzadko (przykład - nieszczęsna Mafia 2).

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania