Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-08-2012, 15:38   #21
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: FIFA 13

O dokładnie stąd. Mi Polska ekstraklasa (małe "e" zamierzone) również wisi bo poziom tego żenującego przedsięwzięcia w naszym kraju jest na tak niskim poziomie, że nawet ostatni grad bramek w tej kolejce nie pomógł. Poza tym i tak wszyscy grają Barceloną
Stary 21-08-2012, 19:40   #22
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

Mi osobiście trochę szkoda Ekstraklasy, ale piszę w innej sprawie, z prośbą o poradę. Fifę kupuję na premierę. Jak na razie zamierzam ją kupić w MediaMarkcie/Saturnie, bo chcę zdobyć paragon, który potem da mi zniżkę 50% w Kompanii Graczy na Borderlands 2. Z drugiej strony nie zależy mi aż tak bardzo na Fifie po polsku, a zależy na reklamach i sponsorach na koszulkach. Stąd moje pytanie - jak to jest z tą ustawą hazardową na ten moment? Czy w nadchodzącej Fifie znowu nie będzie reklam firm bukmacherskich? Rażą mnie trochę stroje bez nich. Z tego co wiem w angielskiej wersji Fify wszystkie reklamy były, stąd kolejne pytanie - czy z polskiej wersji gry da się jakoś zrobić angielską (np. zmieniając region w konsoli itp.) albo czy jest szansa nie jadąc za granicę kupić gdzieś wersję angielska z paragonem?

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 20:07   #23
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

W 12 wystarczylo zmienic jezyk gry na angielski i bylo ok. W 13 pewnie bedzie to samo.

Wysłano z GT-S5660 z użyciem Tapatalk
Stary 21-08-2012, 20:47   #24
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

Ale jak to zmienić? Na początku, gdy wybieram język, do wyboru mam tylko polski, czeski i rosyjski.

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 20:55   #25
N3RO PL
Stały bywalec
N3RO PL Jest wokół niego pozytywna auraN3RO PL Jest wokół niego pozytywna aura

N3RO PL's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 189

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Achievement Whore Old School Playaz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Zabawne w tym wszystkim jest to, że władze polskiej ligi zamiast potraktować obecność w nowej FIFIe jako sporą promocję naszej (s)kopanej i oddać licencję z pocałowaniem w rękę, życzą sobie za nią jakąkolwiek kasę.
N3RO PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 21:05   #26
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Władze to pewnie mają gowno do gadania, sponsor rządzi prawdopodobnie.
Stary 21-08-2012, 21:24   #27
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał neverneve Zobacz post
Ale jak to zmienić? Na początku, gdy wybieram język, do wyboru mam tylko polski, czeski i rosyjski.
Ty mowisz o komentarzu chyba. Bo zeby menu bylo angielskie to musisz zmienic jezyk calej gry. Chyba ze na Zydboksie nie dali anglika :/

Wysłano z GT-S5660 z użyciem Tapatalk
Stary 22-08-2012, 07:34   #28
N3RO PL
Stały bywalec
N3RO PL Jest wokół niego pozytywna auraN3RO PL Jest wokół niego pozytywna aura

N3RO PL's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 189

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Achievement Whore Old School Playaz 360 stopni 

Cytat:
Napisał mk00h Zobacz post
Władze to pewnie mają gowno do gadania, sponsor rządzi prawdopodobnie.
Nie wydaje mi się, aby kwestie licencyjne w FIFIe były negocjowane z operatorem sieci komórkowej
N3RO PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2012, 09:27   #29
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jako, że nasza rodzima liga nazywa się T-Mobile Ekstraklasa to na nich się zaczyna i kończy jakiekolwiek negocjacje. Są tytularnym sponsorem i mają najwięcej do gadania. Jak się okazuje zbyt wiele (ew. z T-Mobile ustala się tylko szczegóły a PZPN woła nie wiadomo jakie pieniądze co by tłumaczyło brak oryginalnych strojów repry Polski)
Stary 03-09-2012, 21:08   #30
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Jakby ktoś chciał poczytać i posłuchać o najważniejszych zmianach względem poprzednich części i przyszłości serii to zapraszam:

http://kubek.pl/

Ostatnio edytowane przez wrog : 03-09-2012 o 22:20
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2012, 21:20   #31
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Czemu reklamujesz konkurencyjny portal?
Stary 03-09-2012, 22:11   #32
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ciiiiii....
Stary 03-09-2012, 22:44   #33
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Reputacja: 270

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Mam takie pytanie gdyż na allegro znalazłem aukcje z edycją UT i tam jest napisane, że do pre orderów jest dodawane 10 tys coinsów ... Moje pytanko jest takie, czy to tylko w edycjach UT czy w podstawkach też :P?
FocuZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2012, 22:54   #34
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Tylko w UT z tego co mi wiadomo.
Stary 04-09-2012, 11:15   #35
michael89
Znajomy
michael89 Wkrótce będzie sławnymichael89 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 126

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał FocuZ Zobacz post
Mam takie pytanie gdyż na allegro znalazłem aukcje z edycją UT i tam jest napisane, że do pre orderów jest dodawane 10 tys coinsów ... Moje pytanko jest takie, czy to tylko w edycjach UT czy w podstawkach też :P?
Dodaje coinsy czy jakies punkty ?
michael89 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2012, 22:51   #36
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

Cytat:
Napisał FocuZ Zobacz post
to nie coinsy do UT tylko kredyty do odblokowania jakis trybow cieszynek itp. w edycji Ultimate beda 24 zlote paczki (jedna tygodniowo) podobnie jak w tamtym roku dostepna tylko w dniu premiery

To fans who pre-order the Standard or Ultimate Edition on Xbox 360, Playstation 3 or PC there are two incentives:
  1. If you reserve FIFA 13 you will receive 10,000 EA SPORTS football club credits, which can be spent in the EASFC Catalogue on great in-game items such as Special Celebrations, Virtual Pro attributes boosts and extra matches in the head-to-head seasons mode.
  2. If you reserve FIFA 13 you will receive the exclusive Adidas All-Star Team, which will consist of 23 of the world's best players. The team will include world class players such as Lionel Messi, Benzema, Nani and many others. The squad will include special adidas kits which can be used in Online Pro Clubs.
Stary 05-09-2012, 18:53   #37
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wie ktoś, czy gdzieś w Polsce można dostać edycję UT ? Jak patrzyłem w sklepach w UK, to można było zamawiać, a jak patrzyłem na gramie i innych ultimach to mięli zwykłą z drużyną abibasa i coinsami.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2012, 19:00   #38
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

UT w Polsce ma na wyłączność Saturn 249zł, jak złożysz preordera to jeszcze steelbook wpadnie.

Stary 05-09-2012, 19:03   #39
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

nie znam sie za bardzo na tych pktach i pierdolkach w ultimate team, moze mi ktos wytlumaczyc co dokladnie zyskuje zamawiajac taka edycje? (no poza steelbookiem =p)
Stary 05-09-2012, 19:14   #40
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

damiantc wyżej chyba wszystko napisał ;f
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania