Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś Achievement Hunterem?
Tak 66 49.62%
Nie 50 37.59%
Nie mam zadania 17 12.78%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-02-2009, 13:28   #1
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie Czy jesteś Achievement Hunterem?

W związku z tym,że często dochodzi do spięć między "zbieraczami" GS a przeciwnikami nabijania achievementów zakładam małą sondę

Każdy może zagłosować i wypowiedzieć się dlaczego lubi bądź nie lubi osiągnięć na konsoli Xbox360.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 13:38   #2
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Czy jesteś Achievement Hunterem?

Oczywiście ,że jestem ,widać po profilu Calaka goni calak .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 13:56   #3
Baczek PL banita
Banned
Baczek PL banita Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Złomiarz  Na dobre i na złe Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 14

ja też oczywiście jestem
Baczek PL banita jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 13:58   #4
Dawidek098
Stały bywalec
Dawidek098 Wkroczył na dobrą drogę

Dawidek098's Avatar

Lista Osiągnięć
 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Ja tam mam trochę inne mniemanie na temat achivów.Gdy gra jest fajna,to próbuję wycisnąć z niej jak najwięcej.Wtedy gram i dla przyjemności i zarazem zdobywam achivy.Gdy gra jest nudna to odpuszczam sobie ten achivy..Próbuję tylko przejść grę i na tym się kończy..
Zauważyłem,że sporo osób na tym forum(nie będę wymieniał ) gra tylko dla achivów.. Robią achivy we wszystkich grach a zapominają o przyjemności..tylko po to aby znaleźć się w 20 świata czy Polski.. Gdy gra jest fajna to rozumiem,można zrobić tego calaka.. ale nie widzi mi się robienia go w żmudnej grze.Zresztą każdy ma inne zdanie,a ja wyraziłem swoje

Dawidek098 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 14:05   #5
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Dawidek098 Zobacz post
Ja tam mam trochę inne mniemanie na temat achivów.Gdy gra jest fajna,to próbuję wycisnąć z niej jak najwięcej.Wtedy gram i dla przyjemności i zarazem zdobywam achivy.Gdy gra jest nudna to odpuszczam sobie ten achivy..Próbuję tylko przejść grę i na tym się kończy..
Zauważyłem,że sporo osób na tym forum(nie będę wymieniał ) gra tylko dla achivów.. Robią achivy we wszystkich grach a zapominają o przyjemności..tylko po to aby znaleźć się w 20 świata czy Polski.. Gdy gra jest fajna to rozumiem,można zrobić tego calaka.. ale nie widzi mi się robienia go w żmudnej grze.Zresztą każdy ma inne zdanie,a ja wyraziłem swoje
I o to właśnie chodzi masz wyrażać swoje zdanie.
A co do achievementów to mam podobne podejście! Łatwe gry( przeważnie crapy) gram dla GS.Trudne staram się po prostu przejść. Wyjątki stanowią tytuły które mi się naprawdę podobają i wtedy staram się wycisnąć z nich na maxa.Lubię mój GS i jestem z niego dumny. Aha i dobrze wiem jak czerpać korzyść z grania nie tylko poprzez powiększanie mojego GSa,bo moja przygoda z grami zaczęła się 20 lat temu a nie wraz z pojawieniem się X360

Ostatnio edytowane przez Fighter Pl : 17-02-2009 o 14:11
Stary 17-02-2009, 14:07   #6
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Gdyby nie system achievementów ,gry starczyłyby na krócej .Ja nawet bym nie wchodził do co-op w GoW 2 ,bo gra mi się nie podoba .Inna sprawa ,że niektóre gry gorzej by się sprzedawały ,gdyby nie achi (Avatar) .Dzięki temu też MS zabiera klientów Sony - ludzi chcących podreperować sobie GS grą multiplatformową .Niektórzy też potrafią cię wydymać ,jeśli chodzi o achievementy ,grając tylko dla punktów ,nie dla funu .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 14:11   #7
Baczek PL banita
Banned
Baczek PL banita Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz

Lista Osiągnięć
Złomiarz  Na dobre i na złe Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 14

Jak kupuje grę i jak ona mi się podoba to gram w nioą aż wycisne calaka np Fable 2 , i ona mi się podoba I teraz wyciskam calaka

Ostatnio edytowane przez Baczek PL banita : 17-02-2009 o 14:15
Baczek PL banita jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 14:13   #8
kpiasek
Znajomy
kpiasek Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Piła
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Zapalczywy Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 23

Ja gram dla przyjemności po kilka godzin przez tydzień głównie w weekendy jak jest chwila wolnego a punkty wpadają czy okazji jak gra fajna i spędza sie przy niej wiecej czasu pozatym jestem tego zdania, że achievementy powinny same powoli wpadać podczas grania i przechodzenia kolejnych etapów gry a nie za zadania wymyślone z kosmosu
Stary 17-02-2009, 14:21   #9
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja gram duzo i tu nie ma sie nad czym zbytnio zastanawiac, jestem swiadom mojej choroby ale czy jestem hónterem? raczej nie

lubie gry w ktorych acziwmenty sa dodatkiem, a nie podstawa, czyli takie gdzie wpadaja one same, np ostatnio zaczalem grac w left 4 dead i podoba mi sie to, ze wystarczy grac, a konsola sama pika co jakis czas, fajnie wtedy sprawdzic co sie zrobilo, ze odblokowal sie achievement, gry, ktore kocham staram sie wymasterowac do konca, np call of duty, naprawde frustrujacy tytul na singlu a jednak zrobilem to cale, gdyby to bylo co innego to dawno bym to olal, nie mniej jednak, uwazam, ze osiagniecia w grach to bardzo pozytywna rzecz i przyznam sie, lubie je odblokowywac, ale nie za wszelka cene

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 14:40   #10
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Też gram dużo - tak mi sie wydaje, ale raczej nie calakuję gier, praca i inne obowiązki nie pozwalają mi masterować gier na maxa. Wolę obczaić inny tytuł niż siedzieć kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin przy jednym tytule, celem wyciśnięcia calaka. Osobiście nic nie mam do hunterów i nie przeszkadzaja mi takie osoby, gdyż sam często umawiam się na ustawki w celu podbicia GSa
Stary 17-02-2009, 14:41   #11
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Sa dwa rodzaje lowcow, pierwsi to GS hunterzy, GS whores i tak dalej i tych jest zdecydowanie wiecej, nie ma juz jakosci a ilosc, olewane trudne gry lub nie kompletne calaki, aby szybciej do przodu. Druga grupa to achievment hunterzy i tych naprawde malutko juz jest, graja zarowno w gry proste jak i latwe ale takze koncza i calakuja gry trudne, nie straszne im zadne achievementy i mecza gre dopoki jej nie skoncza.

Achievementy byly by fajna sprawa gdyby nie GS, wystarczylo dac osiagniecia i zadnych pkt za nie, teraz w co nie zagrasz to kazdy pierd*** ze dla GS i tak dalej. Niestety ludzie, a szczegolnie polacy, za czesto interesuja sie innymi osobami nie patrzac przy tym na siebie, lubia zagladac przez plot. Pamietajcie ze kazdy gra w to co lubi i robi to dla siebie nie dla was, nie najezdzajcie na nikogo za to w co gra i ile gra, jest to jego osobista sprawa i jego wybor. Nauczcie sie chwalic a nie tylko krytykowac, i nie zapominajcie ze gry sa robione dla zabawy, to tez bawcie sie dobrze i olewajcie to co mowia inni.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 17-02-2009 o 14:48
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 14:44   #12
Q-Jot
Guest

Reputacja:

WheeZzy tak pięknie to ujął ;(
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 14:47   #13
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Ktoś go chyba czymś uraził Wypowiedziałeś się jak byś polakiem nie był. Hehe.
Ale zgadzam się każdy gra dla siebie.
Stary 17-02-2009, 14:52   #14
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Wypowiedzialem sie tak dla tego ze generalnie zagraniczni gracze nie sledza obsesyjnie MGC i nie patrza w co i kto gra. Nigdy nie dostalem od zadnego zagranicznego gracza wiadomosci typu, grasz w to bo latwy GS i tak dalej. Za to od rodzimych graczy jak najbardziej, wiec sam widzisz. Nikt mnie nie urazil po prostu pisze jak jest i co mysle, generalnie to mam gdzies zdanie innych na moj temat, bo nic im do tego, gram w co lubie i dobrze mi z tym 8)

Czasami mysle ze to czysta zazdrosc, i nie mam na mysli achievementow czy GS, po prostu czasami inni zazdroszcza ci tego, ze w pozornie slabej gierce, mozesz znalesc wiecej funu i radosci, niz oni w super hitach.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 17-02-2009 o 15:01
Stary 17-02-2009, 14:58   #15
balduran2
Nowy
balduran2 Wkroczył na dobrą drogę

balduran2's Avatar

Reputacja: 21

Mimo, że GS mam jeszcze stosunkowo mało, to zapewne jestem "Achievement Hunterem"...
Staram się z każdej gry (ze skromnej kolekcji) zrobić jak najwięcej osiągnięć, a na horyzoncie widzę pierwsze "calaki".
Pierwszy raz zawsze przechodzę sobie na spokojnie nie patrząc na osiągnięcia, a później dopiero zabieram się za robienie ich.

balduran2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 15:00   #16
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Przecież jakby nie grał w łatwe calaki to by nie był w polskiej czołówce .Jedno wynika z drugiego i jest nieodłącznym elementem .Chce się mieć Polaka w czołówce światowej ,to nie można z niego łacha drzeć ,że boostuje GS .A zresztą hunter gra w gry ,a calaki robią producenci niezależnie od gracza ,więc nie zależy to do niego czy jest prosty czy nie .Go Go Lukk !!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 15:03   #17
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
Wypowiedzialem sie tak dla tego ze generalnie zagraniczni gracze nie sledza obsesyjnie MGC i nie patrza w co i kto gra. Nigdy nie dostalem od zadnego zagranicznego gracza wiadomosci typu, grasz w to bo latwy GS i tak dalej. Za to od rodzimych graczy jak najbardziej, wiec sam widzisz. Nikt mnie nie urazil po prostu pisze jak jest i co mysle, generalnie to mam gdzies zdanie innych na moj temat, bo ani nic im do tego ani nikt mnie nie zna, gram w co lubie i dobrze mi z tym 8)
I tu się zgadzam z tobą w 100%!!! Ja często słyszę od burgerków lub zagranicznych graczy:" wow ale masz duży GS , nieźle , cool " itp. a u nas? Żenada na maxa. Ja też się dowiedziałem,że mój GS jest nic nie wart bo się np ustawiam na GS lub mam dużo nie pokończonych gier.A wiesz co ja na to?Gówno mnie obchodzi co ktoś o tym myśli. Gram dla siebie i to się nie zmieni Też zauważyłem tą tendencję do marudzenia i przypieprzania się do np. naszej polskiej czołówki. To tylko nasze narodowe wady:zawiść i zazdrość!
Ale po to założyłem ten wątek,by każdy mógł się wypowiedzieć lub dopieprzyć komuś
Stary 17-02-2009, 15:15   #18
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
Sa dwa rodzaje lowcow, pierwsi to GS hunterzy, GS whores i tak dalej i tych jest zdecydowanie wiecej, nie ma juz jakosci a ilosc, olewane trudne gry lub nie kompletne calaki, aby szybciej do przodu. Druga grupa to achievment hunterzy i tych naprawde malutko juz jest, graja zarowno w gry proste jak i latwe ale takze koncza i calakuja gry trudne, nie straszne im zadne achievementy i mecza gre dopoki jej nie skoncza.

Achievementy byly by fajna sprawa gdyby nie GS, wystarczylo dac osiagniecia i zadnych pkt za nie, teraz w co nie zagrasz to kazdy pierd*** ze dla GS i tak dalej. Niestety ludzie, a szczegolnie polacy, za czesto interesuja sie innymi osobami nie patrzac przy tym na siebie, lubia zagladac przez plot. Pamietajcie ze kazdy gra w to co lubi i robi to dla siebie nie dla was, nie najezdzajcie na nikogo za to w co gra i ile gra, jest to jego osobista sprawa i jego wybor. Nauczcie sie chwalic a nie tylko krytykowac, i nie zapominajcie ze gry sa robione dla zabawy, to tez bawcie sie dobrze i olewajcie to co mowia inni.

No jak widać sam sobie jedziesz hehe, jeżeli tak nie lubisz wtykania nosa za czyjś płot to po co mi wytykasz że jestem złodziejem, co cie to obchodzi ? Zanim zaczniesz zadzierać nosa popatrz na swoje wypowiedzi gościu hehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 17-02-2009 o 15:17
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2009, 15:17   #19
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Frezer, ty jestes innym przypadkiem, a wiesz dlaczego? Bo nie dosc ze kradniesz to jeszcze masz czelnosc narzekac. Jakos nie slyszalem od kogos kto kupuje gry w darmowym sklepie zeby narzekal na jakosc lol. No i chyba nie sadziles ze ktos cie za to pochwali, naprawde? hmm no co ty stary.

EDIT: Czy zauwazyles zebym kiedys czepial sie kogos innego? Nie interesuja mnie inni i juz, a czepiam sie ciebie bo cie nie lubie i ot cala tajemnica. Nie zagladam ci za plot, bo nie komentuje tego w co i jak grasz, twoejgo stylu zycia etc. Czepiam sie tylko ogolnie dostepnej informacji, o ktorej kazdy wie, czy tego chce czy nie. Gdybym sie nie czepil, musialbym udac ze slepy lub gluchy jestem, a tak sie nie godzi

Ostatnio edytowane przez WiZi : 17-02-2009 o 15:25
Stary 17-02-2009, 15:28   #20
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Panowie! Prywatne kłótnie to na priv!

Achievement unlocked: Frezer nie lubi Wheezzyy;ego i na odwrót
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania