Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-05-2012, 14:26   #41
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Sonisphere 2012 [Metallica, BLS, Gojira, MH] + supporty

sikacz bo carlsberg, ale przecież nie jadę na koncert, żeby pić cały dzień wodę poza tym to "piwko" miało 3,5%, więc żeby coś poczuć trza było wypić parę z bomby

korzystałeś z kibli..? przecież siatka naprzeciwko straży pożarnej to najlepszy kibel na lotnisku
p.s. fajnie, że wiedziałem o kranach :P
Stary 11-05-2012, 16:19   #42
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Właśnie dlatego ze miał te 3,5 vol to był sikacz. Ja jestem kulturalny i dopóki jest jasno korzystam z WC
Stary 11-05-2012, 17:08   #43
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Krany? Również dobrze wiedzieć że coś takiego było

Ogólnie jestem zadowolony, Metallica zrobiła na mnie ogromne wrażenie i dużo lepiej zagrała niż dwa lata temu. Setlista genialna, marzyłem o Creeping Death i go dostałem, mimo że ani w Pradze ani w Belgradzie go nie grali. Czego żałuje, to miejscówki dla plebsu czyli płyty. Żeby dostać się niemalże pod barierkę kosztowało mnie to nie lada męki, momentów w których wydawało się, że łamią ci żebra itd. Wyprzedzając pytania, tak było mi to potrzebne, bo za wysoki nie jestem a powiedziałbym, że w gronie tłumu w jakim przyszło mi stać, jeden z niższych Co do ścisku: To nie było zwykłe skakanie i dobra zabawa, to był czyjś idiotyczny pomysł, żeby wepchnąć się jak najbliżej upychając przód. Wszystko przez część publiczności, która po prostu zachowywala się jak prostaki...Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam aktywne spędzanie koncertów, poskakać, pośpiewać, podrzeć się za zespołem. Ale ktoś przekroczył te granicę... Za rok już nie będę oszczędzał 100zł tylko pójdę do strefy, gdzie przynajmniej z daleka wyglądało to kulturalniej a bawili się świetnie z tego co słyszałem.

Dla mnie również Meta i BLS były kluczowe. Ekipa Zakka to świetni muzycy a ich piosenki Stillborn, Crazy Horse, Overlord i inne to po prostu majstersztyk! Ale nagłośnienie zostawia wiele do życzenia, IMO tylko Metallica miała na prawdę znośnie to ustawione, przy BLS wypadło to słabo.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 11-05-2012 o 17:12
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2012, 19:03   #44
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

To jest kran

Przydała by się ikonka facepalm
Stary 11-05-2012, 19:11   #45
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

A BLS zagrało 'In This River'?
Stary 11-05-2012, 20:25   #46
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Czekałem, czekałem i się nie doczekałem..

Za to Stillborn odegrali mistrzowsko:
Stary 11-05-2012, 20:42   #47
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Pierwszy mój taki koncert i było genialnie! Miałem bilety na płytę, ale stałem przy samych barierkach. Konkretniej za tymi 'Tańcami i Hulankami' od matamana (btw. oni w pewnym momencie biegali po prostu w kółko xd).

Co do samych występów...

- nie za bardzo słuchałem zespołów z drugiej sceny, bo trzymałem miejsca przy głównej. Raz tylko stamtąd odszedłem, żeby kupić wodę, to prawie na BLS nie zdążyłem
- Gojira (jak to cholerstwo się czyta... godzilla...) - niezłe pier****** mieli, ale pod koniec ich występu stwierdziłem ,ze praktycznie wszystkie ich kawałki brzmią podobnie, żeby nie powiedzieć tak samo. Szczególnie podobał mi się basista, który dla mnie wyglądał jak połączenie basisty Anthraxu i Limp Bizkit. Żeby było śmiesznie, to przez pół koncertu myślałem, że na perkusji siedzi kobieta xD

- BLS... i tu się zaczęło pogo i trwało praktycznie cały czas do końca CAŁEGO festiwalu... przy Metallice zaczęło się robić nieciekawie, ale o tym potem. 'Stillborn' ofc był świetny, ale ogólnie cały ich występ nie był imo zbyt dobry, ale to bardziej była wina nagłośnienia niż samego zespołu. Wokal ledwo słyszałem (ale i tak jakoś nie podoba mi się wokal Wylde'a). No ale Zakk walnął tę paru minutową solówkę, w której był więcej dźwięków niż w całej płytotece niejednego artysty z 'list przebojów'... W sumie doszliśmy ze znajomymi do wniosku, że gdyby się pomylił, to nawet sam by się nie zorientował

- Machnie Head... zapomniałem wyżej wspomnieć o ludziach, których tłum co chwila nosił na rękach (crowd surfing bodajże) i przy Machine Headzie to już lecieli seriami. W pewnym momencie po 2 osoby naraz leciały i trza było się bronić, żeby nie dostać z glana w twarz ( i tak raz czymś dostałem xd). Jak pewnym momencie zaczęło się pogo, to zrobiło się dużo przestrzeni i jeden biedek, co go tłum nosił spadł na twarz :<. Co do samego zespołu, to wstyd się przyznać, ale nigdy nie słyszałem ani jednej ich piosenki. Cóż, po tym koncercie to się na pewno zmieni. Do tego tutaj czytam, że wcale nie zagrali swoich najlepszych piosenek! Ciężkie riffy, dobry wokal, dźwięczne sola... cóż mogę powiedzieć więcej?

-Metallica - no i na koniec gwiazda festiwalu... Nie ma się co okłamywać to dla nich głównie pojechałem na ten koncert. Fajnie było wrażenie jak ilość ludzi, którzy byli na Gojiry wzrosła czterokrotnie(jak nie więcej). I niestety zrobił się 'lekki' ścisk... normalnie kompresja ludzi taka, że winrar się chowa... Jeszcze jak zaczęli bujać na boki, to ze 100 osób by się wywaliło. Na szczęście gdzieś jak zaczęli grać Black Album to się troszkę rozluźniło. Setlista była świetna! Zagrali wszystkie kawałki, które chciałem ( może poza bateryjką)! Widać, że są w formie. Każdą piosenkę (nawet jeśli w wersji studyjnej jest średnia) zagrali tak, że czuć było moc. Przy Larsie trzeba o tym wspomnieć: był double bass! To co się działo na Fight Fire with Fire przechodzi ludzkie pojęcie, a i tak jest niczym w porównaniu z końcówką. Combo: Sandman+ moje ulubione Creeping Death + One + Seek nd Destroy zmiotło wszystko. Dodatkowo fajerwerki, ogień, lasery poruszające się w rytm, chyba tylko dinozaurów tam brakowało... Darłem się tak, że dzisiaj głosu pół dnia nie miałem . Hmmm... co jeszcze... solo Kirka w którymś tam momencie chyba pierwszy raz słyszałem. Bass solo było takie, o! Ale za to rozwaliło mnie to mini drum solo, które Lars zagrał, bo mu się chyba nudziło ;D

Koncert zakończyłem na rękach tłumu pod samą końcówkę Seek 'nd Destroy!

Cóż pierwszy koncert, nie mam z niczym porównania, ale wspomnienia mam do końca życia. Za rok mam matury, to pewnie nie pojadę na sonisphere ( a idę o zakład, że będą Ironsi ;d).

I tak tego nikt nie przeczyta...

PS. Widok faceta 'tańczącego' ze słoikiem kiszonych ogórków w ręcę zapamiętam na długo

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2012, 23:28   #48
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8790

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Dość dobra jakość

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania