Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-04-2012, 19:52   #6641
Rabiolek
Początkujący
Rabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyć

Reputacja: 272

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Zapalczywy Go! Go! PSP/Vita  
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Mass Effect 3 1050/1050

GodFather II 1000/1000
Stary 18-04-2012, 08:56   #6642
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Kingdoms of Amalur: Reckoning (1300/1300)

"Amalury" bardzo mi się podobały, nie bardziej od Skyrima, bo w grze Bethesdy lore uważam za lepsze, podobnie jak i skradanie (a to lubię), jak również malownicze widoki, których w grze od EA nie ma aż tylu. Nie chodzi tu natomiast o styl graficzny, ponieważ oprawa przypominająca World of Warcraft w Reckoning podobała mi się momentami bardziej od skyrimowego realizmu (ale dzięki niemu właśnie wspomniane widoczki są atrakcyjniejsze).
Gameplay był dla mnie bardzo przyjemny, jednakże na dłuższą metę nawet ciekawy i zręcznościowy system walki musi ulec przejedzeniu, zwłaszcza kiedy mamy już przesadnie silną postać, a i nowych poziomów się nie zdobywa (limit to 40 poziomów, nie osiąga się tego wprawdzie w połowie gry, ale i tak pod tym względem Skyrim jest lepszy, co więcej - choć w np. Falloutach 3 i NV też ten problemem występował, to jednak był mniej dotkliwy, pewnie dlatego, że Reckoning lootem i expieniem stoi, zwiększanie level capa w NV przez DLC tez pewnie miało jakiś wpływ). Rozczarowałem się finałem - trywialna walka z bossem, niby tak samo jak w TES V, ale tam mi się jednak "finałowe" starcie bardziej podobało i to znacznie.
Ogólnie jednak, Reckoning to dobry i wciągający tytuł, który zaczął mnie nieco nużyć dopiero po przekroczeniu ok. 70h gry (calak zajął ok.78h). Nawet niemy bohater mi nie przeszkadzał zbytnio (a dialogi są bardzije rozbudowane niż w...sami wiecie czym).

DLC: pierwsze, "pirackie", przypadło mi do gustu bardziej od najnowszego utrzymanego w klimacie mitów greckich, łącznie z tym, że obszar na którym rozgrywał się dodatek wydał mi się ciekawszy. Scalakowanie pierwszego dodatku było kwestią chyba 8h, drugiego tylko połowy z tego.

P.S. Przepraszam za liczne porównania ze Skyrimem, ale cóż - otwarty świat, eksploracja ponad główny wątek, dowolność w tworzeniu postaci, walka oparta na zręczności i na statystykach: w obu grach jest i to i to.

Ogólna ocena: mocne 8/10.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 18-04-2012 o 09:01
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-04-2012, 21:03   #6643
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 

Warhammer 40k: Kill Team [200/200 GS] – Bardzo fajna odsłona gry opartej na uniwersum warhammera. Jedyne co może w niej przeszkadzać to brak co-opa przez Internet…….. naprawdę przydałaby się taka opcja w tej grze Poza tym wszystko bardzo fajnie zrobione. Osiągnięcia też nie są zbyt trudne a znajdki dobrze widoczne

I Am Super! [50/50 GS], Kinect Rush Snapshot [50/50 GS] – kolejne pierdoły z serii gier na aplikacje Kinect Fun Labs…………

Kung Fu Panda [1000/1000 GS] – Bardzo fajna przygotówka na podstawie znanego filmu animowanego. Bardzo przyjemnie mi się w nią grało. Calak dość prosty bo gra też jest łatwa. Ma kilka wkurzających osiągnięć typu „przejdź całą grę nie ginąc” albo „przejdź jeden rozdział nie otrzymując obrażeń”. No ale kilka prób i calak zdobyty ;]

Zombie Apocalypse [200/200 GS] – Taka średnia gra typu Alien Breed tylko tutaj, jak sama nazwa wskazuje zabijamy fale zombiaków :P Jedyne trudne a raczej strasznie monotonne i czasochłonne osiągnięcie to przejście „7 Days of Hell” gdzie jeden dzień przechodzi się średnio 30 minut i bez innego żywego towarzysza trwałoby to jeszcze dłużej. (Tutaj podziękowania za wspólną grę lecą do JerryOtt47)

Crysis [1000/1000 GS] – To była świetna gra jak wyszła na PC, może nie pod względem fabuły ale gameplaya i bardzo dobrego Multi. Ostatnio także Crysis zawitał na Xbox'a 360, troche szkoda że okrojony z świetnego trybu online. No ale tak czy siak, postawiłem sobie za punkt honoru wycalakowanie tej gry i tak też się stało. Co prawda żaden wyczyn to nie jest bo dzięki różnym funkcjom nanoskafandra możemy odgrywać niezłe scenki i przejść prawie całą grę jak swego rodzaju skrytobójca. Gra wyszła w 2007 roku a nadal wygląda fenomenalnie Polecam tym którzy jeszcze nie grali w ten tytuł bo naprawdę warto.
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2012, 01:14   #6644
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

TMNT 1000/1000 - gra na 5 godzin i masz swoje wymarzone 1000 gamerscora.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2012, 11:11   #6645
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Silent Hill Downpour 1000/1000 - Zaczne może od informacji że za najnowszą odsłone Silenta odpowiedzialna jest świeża ekipa z Czech VatraGames, chłopaki fantastycznie wybrnęli z niewyobrażalnie trudnego zadania, jakim było dorównanie poprzednim odsłonom serii. Co więcej, mimo wyraźnie widocznych inspiracji pozostałymi częściami Cichego Wzgórza, twórcy pokusili się o stworzenie czegoś zupełnie świeżego, dzięki czemu nawet zagorzali miłośnicy pierwszych trzech gier, będą mile zaskakiwani niemal na każdym kroku. Mamy tu ciekawe zagadki mega klimat, pomysłowe questy podobczne oraz dobrą muzyke za którą jest odpowiedzialny gostek który stał za udźwiękowieniem serialu Dexter , właściwie to taki mini sandbox bo jest troche dreptania. Uczucie strachu i zaszczucia towarzyszyło mi przez praktycznie całą gre, nigdy nie wiadomo co się zaraz stanie, nie raz wyleciał mi z reki pad i prawie zmoczyłem majty. Wady to nie dzisiejsza już oprawa do tego gra potrafi gubić klatki, mam też spore zastrzeżenia co do walki mele jak i strzelania powinni to bardziej doszlifować. Reasumujac polecam wszystkim fanom starych cześci bo nie mają prawa się zawieść. Najlepiej od razu przechodzić zagadki/walka hard, sam tak grałem i było przyjemnie. Uwaga gra nie jest dla casuali !!! moja ocena to 8/10 hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 20-04-2012 o 11:23
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2012, 21:41   #6646
esttujest8i5
Początkujący
esttujest8i5 Jest wokół niego pozytywna auraesttujest8i5 Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Niemcza
Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Hall of Fame Star Bogacz Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 11

Lego Batman (1000/1000) - przyjemna gierka, w konwencji którą chyba większość dobrze zna. Niestety podobnie jak poprzednicy miałem niewielkie problemy z AI, przez co przytrafiło mi się kilka denerwujących momentów, pomaga wtedy podłączenie drugiego pada i wyręczenie komputera.
Stary 21-04-2012, 16:00   #6647
Szadi
Nowy
Szadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiek

Szadi's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 406

Lista Osiągnięć

Wiedźmin 2 1000/1000 - Gra, na którą czekałem od ukończenia pierwszej części nie zawodzi. Przewyższa "jedynkę" niemal pod każdym względem. Trudna (szczególnie na początku), ale dająca niesamowitą satysfakcję z przechodzenia kolejnych questów. W zasadzie nie mam się do czego przyczepić z wyjątkiem tego, że jest za krótka. Tydzień zajęło mi ukończenie gry dwa razy. Pierwszą część grałem blisko trzy tygodnie. Najbardziej denerwującym elementem gry jest śmierć Geralta. Najpierw patrzymy na konającego bohatera, następnie czekamy na pojawienie się ekranu z napisem "Koniec Gry", by dopiero przejść do wczytania ostatniego sejwa. Trwa to ok 15s, co przy liczbie zgonów (a ginie się często) potrafi wkurzyć. Można to było lepiej rozwiązać, bo pewnie w wersji PC było to samo. Fajnym/ukrytym elementem jest wiele nawiązań do podań i legend, a nawet twórczości Sapkowskiego (scenka nawiązująca do Władcy Pierścieni wyszła wspaniale ). Jeśli chodzi o osiągnięcia to nie są trudne. Jednak warto zapoznać się z ukrytymi/tajnymi, aby przypadkiem żadnego nie pominąć, a wiąże się to zwykle z odpowiednimi decyzjami w grze. Przed premierą gry przewidywałem, że osiągnięcie "Poker!" zajmnie mi najwięcej czasu. Jednak miałem szczęście i udało się już w obozie Foltesta zaraz na początku gry, stając się moim pierwszym achiwem w tej grze. Na poziomie mrocznym postanowiłem grać jako mag jednocześnie dochodząc do wniosku, że ta profesja jest znacznie potężniejsza niż szermierz. A pokonanie smoka stanowiło niemałe wyzwanie, gdyż magia w ogóle na niego nie działa. Dodam jeszcze, że wykuwanie specjalnych zestawów zbroi i oręża dostępnych dla tego poziomu trudności to strata czasu, ponieważ potrzeba na ich wykonanie mieć mnóstwo orenów, a nie ma żadnego szybkiego sposobu na ich zdobycie. Zdobyłem z ciekawości zestaw w 2 akcie i później żałowałem straconego czasu. W dodatku po dobyciu przeklętego miecza ekran się zaciemnia i prawie nic nie widać.
Moja ocena 9.5/10

Mortal Kombat 1000/1000
- Moja pierwsza gra na Xboxa i jako fan mortali 2d chciałem mieć calaka, na co znajomi pokazywali mi charakterystyczne puknięcie palcem w głowę . A wszystko z powodu osiągnięcia Mastery of All Fighters, którego zdobycie zajęło mi dwa miesiące. Gdy w końcu się udało to... przyznałem znajomym rację i postanowiłem, że więcej tego typu osiągnięć zdobywał nie będę. Achievement za odkrycie walki z MK2 Jade jest z kolei najtrudniejszy, a jego zdobycie zajęło mi 10 godzin ciągłego grania. W założeniach prosty do zdobycia, ale pozory mylą . Pozostałe są typowe dla tego typu gier i nie trzeba być wymiataczem by je zdobyć. (poza mortalem nie gram w ogóle w bijatyki). By zdobyć osiągnięcia multi konieczna jest ustawka (powodzenia dla każdego kto chce sam zdobyć 2500 pkt w King of the Hill).
Tu wielkie podziękowania wędrują do następujących osób: Rabiolek, DarkEvil Priest, oloMarcin, pr0scarface, R0B1N PL, Jankes Begbie.

Stary 23-04-2012, 14:29   #6648
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Castlevania: Symphony of the Night - 200/200
Zakupiłem tę grę jakieś 1.5 roku temu, bo mi zostało trochu punktów Microsoftu. Włączyłem... i wyłączyłem. Nie wiem... odrzucił mnie wiek tej gry? Czy może fakt, że z początku nie umiałem savować xD.

Wróciłem do tej gry ostatnio i... gra jest jak na swój wiek genialna! Baaardzo rozbudowana: sekretne przejścia, różnorodne lokacje itp. Łącznie dokładnie 1900 ekranów, które trzeba było odwiedzić, żeby zdobyć osiągnięcie. Irytujące jest to, że jeśli się opuści jakiś ekran, a potem zaraz do niego wróci, to wszyscy przeciwnicy się respią... No właśnie przeciwnicy są również bardzo różnorodni, od zwykłych szkieletów i rycerzy, przez wiedźmy, demony kończąc na minotaurze, meduzie, czy nawet samej śmierci...

Co do poziomu trudności... najtrudniejszy moment w grze jest w momencie, gdy wchodzimy do Inverted Castle, gdyż większość przeciwników zadaje tam bardzo dużo obrażenia. Jednak gdy zdobędziemy Alucard Seta, a szczególnie Alucard Shielda, to wszystko pada po paru sekundach wliczając w to bossy. Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa w przejściu gry Richterem, którego większość przeciwników w grze ma na 2-3 hity. Byle do save'a, byle do save'a....

Wspomnę jeszcze o muzyce, która jest inna w każdej lokacji i nawet wpada w ucho. Najsłynniejszą melodią z Castlevanii jest chyba Bloody Tears, o tu macie cover ;p:

Ogólnie jak na grę mającą już swoje lata SOTN naprawdę daję radę

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 20:48   #6649
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

The Darkness 2 - 1000/1000 - trzy wieczory i po ptokach.

Sama w sobie gra jest bardzo w porządku, podobała mi się, mimo cenzurowanej wersji - fabuła na plus, cel-shadingowa grafika też in plus (osobiście zawsze taka grafika zawsze na mnie wrażenie robi pozytywne), postaci fajnie nakreślone, choć lekko odtwórcze się może wydawać samo założenie fabularne. Kampania na plus, achievementy proste, trochę dręczące są te za Vendetty i Hit Listy, ale dobrze, że względnie wiele czasu nie zajmują.

Czas teraz na część pierwszą, chociaż tam o calaka już tak łatwo nie będzie.
Stary 23-04-2012, 22:10   #6650
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
The Darkness 2 - 1000/1000 - trzy wieczory i po ptokach.

Sama w sobie gra jest bardzo w porządku, podobała mi się, mimo cenzurowanej wersji - fabuła na plus, cel-shadingowa grafika też in plus (osobiście zawsze taka grafika zawsze na mnie wrażenie robi pozytywne), postaci fajnie nakreślone, choć lekko odtwórcze się może wydawać samo założenie fabularne. Kampania na plus, achievementy proste, trochę dręczące są te za Vendetty i Hit Listy, ale dobrze, że względnie wiele czasu nie zajmują.

Czas teraz na część pierwszą, chociaż tam o calaka już tak łatwo nie będzie.
Jeżeli chodzi o klimat to jedynka jest jeszcze lepsza ;p

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 22:23   #6651
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jedynka miazdzy, genialna gra, sprobuj koniecznie.Jak chcesz calaka, to sie nameczysz w multi, ale kampania to jest mistrzostwo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 23:26   #6652
Verg
Znajomy
Verg Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 38

Lista Osiągnięć

Super Meat Boy - 200/200

Ponad 9k śmierci, wiele godzin rzucania padem o ścianę, ale w końcu się udało. Jedna z lepszych, a na pewno najbardziej wymagających zręcznościówek w jakie grałem. Kupiłem ją już jakiś czas temu, ale po przejściu 3/4 gry zrobiłem sobie przerwę, aż do przedwczoraj, kiedy to postanowiłem, że pora ją skończyć i zrobić calaka. Główny bohater to kawałek mięsa, którego zadaniem jest uratować drugi kawałek mięsa w świecie 2D. Gra oferuje nam zróżnicowane pod względem trudności, przeszkód, przeciwników i innych denerwujących popierdółek poziomy, a zbieractwo 100 bandaży to sama przyjemność. Szczególnie cieszy przejście najtrudniejszych poziomów po kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu próbach. Prawie każdy poziom ma swoją drugą, trudniejszą odsłonę w tzw. Dark World, przez co rozgrywka jest jeszcze dłuższa i stawia dodatkowe wyzwania dla masochistów. Polecam każdemu kto lubi taki gatunek gier, bo to wg mnie jedna z lepszych arkejdówek dostępnych na xbla.

Ps. W profilu nie mam jeszcze zaktualizowanych acziwów, gdyż przez chwilowe problemy z netem, live'a w konsoli mam przez kartę sieciową w kompie, także potem go odpalę i wszystko będzie na swoim miejscu.
Stary 24-04-2012, 00:56   #6653
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Cytat:
Napisał Verg Zobacz post
Super Meat Boy - 200/200

Ponad 9k śmierci, wiele godzin rzucania padem o ścianę, ale w końcu się udało. Jedna z lepszych, a na pewno najbardziej wymagających zręcznościówek w jakie grałem. Kupiłem ją już jakiś czas temu, ale po przejściu 3/4 gry zrobiłem sobie przerwę, aż do przedwczoraj, kiedy to postanowiłem, że pora ją skończyć i zrobić calaka. Główny bohater to kawałek mięsa, którego zadaniem jest uratować drugi kawałek mięsa w świecie 2D. Gra oferuje nam zróżnicowane pod względem trudności, przeszkód, przeciwników i innych denerwujących popierdółek poziomy, a zbieractwo 100 bandaży to sama przyjemność. Szczególnie cieszy przejście najtrudniejszych poziomów po kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu próbach. Prawie każdy poziom ma swoją drugą, trudniejszą odsłonę w tzw. Dark World, przez co rozgrywka jest jeszcze dłuższa i stawia dodatkowe wyzwania dla masochistów. Polecam każdemu kto lubi taki gatunek gier, bo to wg mnie jedna z lepszych arkejdówek dostępnych na xbla.

Ps. W profilu nie mam jeszcze zaktualizowanych acziwów, gdyż przez chwilowe problemy z netem, live'a w konsoli mam przez kartę sieciową w kompie, także potem go odpalę i wszystko będzie na swoim miejscu.
niewątpliwie prestiżowy calak, czy postacie które dostaje się za bandarze są użyteczne czy bezużyteczne ? sam rozgrzebałem Meat Boya jakiś czas temu potem doszedłem do wniosku że wróce jak bedzie jakaś mega posucha albo wyjdzie nowy Xklocek hehehe
Stary 24-04-2012, 01:46   #6654
Verg
Znajomy

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
niewątpliwie prestiżowy calak, czy postacie które dostaje się za bandarze są użyteczne czy bezużyteczne ? sam rozgrzebałem Meat Boya jakiś czas temu potem doszedłem do wniosku że wróce jak bedzie jakaś mega posucha albo wyjdzie nowy Xklocek hehehe
Postacie dostaje się również za przechodzenie warp zone'ów i osobiście korzystałem w kliku etapach z ludka posiadającego double jumpa ( bez niego zdobycie kilku bandaży jest niemożliwe). Jednak, tak jak wspomniałem, wydaje mi się, że dostałem go właśnie za któregoś warpa (jest też druga postać z podwójnym skokiem, którą dostaje się chyba za bandaże) + dwa razy użyłem innych postaci, tima z braida i ninjy tylko i wyłącznie do zdobycie bandaży. Najlepszą postacią jest niewątpliwie Meat Ninja, ale dostajemy go dopiero za 100% progresu, które o dziwo nie wymaga tak na prawdę przejścia wszystkiego w 100%.
Stary 28-04-2012, 02:37   #6655
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

The Walking Dead-100/100:ojaciezpierdolekurwajegojebanamac!Dobre to jest, smakowite, nie lykate, czysty gameplay, zadne tam pitu-pitu serialowe, z tego co piszecie.Gra jest na podstawie komisku, ktory wielbie, naszla mnie nawet ochota na zakup kolejnego tomu, ale bede twardy, nalezy sobie dawkowac przyjemnosci;ok, The Walking Dead to nie jest typowe zombie apocalypse z pilami spalinowymi i szotganami, a historia o prawdziwych ludziach, zdesperowanych, probujacych jakos przetrwac.Stad moze tez narzekania na serial:w komiksie duzo sie gada, mnostwo jest emocji, buduje sie relacje zeby je pozniej zburzyc, czyjs brud i trup z szafy wylazi na powierzchnie.W grze moze tak ostro nie jest, ale jest fajnie-chcialbym wiecej takich epizodycznych produkcji, dla ludzi nie majacych juz tyle czasu na granie, bo im nolifowe zycie zabiera w wiekszosci praca-pozdro seth-bo zamiast filmu mozna spedzic dwie godzinki zaglebiajac sie w swiat Chodzacych Trupow.I nie bedzie to czas zmarnowany na jakis syf, ktorego dookola mnostwo, a mila rozrywka, z wyborami, dobra historia i bohaterami z krwi i kosci.Mam tylko nadzieje, ze cyklicznosc bedzie zachowana;wlasciwie to kazdy epizod powinien pojawiac sie na rynku co tydzien, inaczej grozi to odseparowaniem gracza od historii i zwyczajne zapominanie dokonaych wyborow i who is who.Bo dziala tu ten sam wzorzec, jak przy serialu, jakimkolwiek:czekamy tydzien na odcinek, pamietamy co sie wydarzylo, zalezy nam na poznaniu tego, co bedzie dalej.Pewnie i tak bedzie toto wydawane co miesiac, wiec caly efekt suspenu wezmie w leb, ale plakac nie bede.Dla fanow komiksu-ile na tym forum siedzi, mataman sie przyznawal, butch tez-pozycja obowiazkowa.Jest ulubiona postac wszystkich:Glenn, jest Kerschel, jego farma, jest ten specyficzny klimat Walking Dead-chyba juz najlepszego komiksu, jaki czytalem.Najwieksza nadzieje pokladam w mechanizmie wyborow i przechodzeniu ich skutkow na kolejne odcinki;przeciez nie bedzie tak zle, jak przy koncowce ME3, nie moze byc, nie?Nie?!
Smaczek na koniec...zreszta sami zobaczycie, jak podlaczeni jestescie do lajfa.
Oceny nie wystawiam, bo za wczesnie, ale mam wielkie oczekiwania.Sterowanie daje rade, voice acting dobry-choc to zadne Uncharted rzecz jasna-emocje biora gore, ale jest ten element planowania przez gracza skutkow-bo przeciez mozna by tak poruchac laske, ktora sie uratowalo....Ponoc sie nie mysli w takich chwilach, ale czytalem kiedys statystyki, ze jestesmy bardziej sklonni ratowac ludzi o podobnym kolorze skory...Niewazne, kupowac, chamy i psubraty, najlepiej jak znacie komiks.Jak nie znacie, to wypierpapier.
Stary 28-04-2012, 03:26   #6656
Verg
Znajomy

Lista Osiągnięć

Trials Evolution -400/400

Dużo został napisane na temat samej gry w temacie o niej, także nie będę się zbytnio rozpisywać. Jeżeli ktoś grał w pierwszą odsłonę i przypadła mu do gustu to brać w ciemno, druga część trzyma równie wysoki poziom. Co do aczivmentów, to już troche inna bajka, gdyż nie uświadczymy tutaj wielu godzin męczarni przy tournamencie. 6 tras bez błędu nie stanowi jakiegoś wielkiego wyzwania. Z jednej strony szkoda, bo nie ma takiej satysfakcji jak przy pierwszych trialsach. Także calaka można spokojnie zrobić w jeden dzień. Na szczęście pozostaje masa innych dodatków, trasy z edytorów, multi, cały stuff tworzony przez społeczność, co przedłuża żywotność gry na wiele godzin zabawy.
Stary 28-04-2012, 11:19   #6657
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał Verg Zobacz post
Trials Evolution -400/400

Dużo został napisane na temat samej gry w temacie o niej, także nie będę się zbytnio rozpisywać. Jeżeli ktoś grał w pierwszą odsłonę i przypadła mu do gustu to brać w ciemno, druga część trzyma równie wysoki poziom. Co do aczivmentów, to już troche inna bajka, gdyż nie uświadczymy tutaj wielu godzin męczarni przy tournamencie. 6 tras bez błędu nie stanowi jakiegoś wielkiego wyzwania. Z jednej strony szkoda, bo nie ma takiej satysfakcji jak przy pierwszych trialsach. Także calaka można spokojnie zrobić w jeden dzień. Na szczęście pozostaje masa innych dodatków, trasy z edytorów, multi, cały stuff tworzony przez społeczność, co przedłuża żywotność gry na wiele godzin zabawy.
smutne że tak się dzieje ale biznes to biznes teraz casuale i ludzie grajacy tylko dla gamerscora kupią Trialsy bez obawy o "zabrudzenie profilu" skoro calak jest banalny. Pamietam czasy początków x360 kiedy to twórcy nie bali się dawać wymagajacych osiągnieć, niestety dziś to juz rzadkość hehehe
Stary 28-04-2012, 12:06   #6658
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tworcy nie bali sie dawac trudnych osiagniec, bo tak naprawde nie wiedziano z czym to sie je i jak ten system bedzie dzialac.Wystarczy zobaczyc achivy w Perfect Dark Zero-prawie nic za przechodzenie kampanii.To samo z 'ludzmi, ktorzy graja dla gejmskora', ilu takich jest?GS nikogo juz, po padnieciu MGC, TA probuje, ale to juz nie to samo.Pieprzysz jak potluczony.
Stary 28-04-2012, 12:23   #6659
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Tworcy nie bali sie dawac trudnych osiagniec, bo tak naprawde nie wiedziano z czym to sie je i jak ten system bedzie dzialac.Wystarczy zobaczyc achivy w Perfect Dark Zero-prawie nic za przechodzenie kampanii.To samo z 'ludzmi, ktorzy graja dla gejmskora', ilu takich jest?GS nikogo juz, po padnieciu MGC, TA probuje, ale to juz nie to samo.Pieprzysz jak potluczony.
mylisz się gamerscor dużo soób obchodzi oczywiscie troche stracił na znaczeniu przez to że gry konsolwe są coraz prostrze i bardziej upośledzone ale nadal dużo graczy uwielbia łykać osiągniecia/trofeła mało tego ludzie czesto mając obie konsole wybierają multiplatformy na x360 własnie dla osiągnieć no chyba że wcześniej mieli PS3 wtedy zazwyczaj jest odwrotnie hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 28-04-2012 o 12:26
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2012, 13:35   #6660
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Calaczek w The Walking Dead: Episode One Dwie godzinki i po sprawie, szybki i wielce przyjemny calaczek, Arcziwy dostajemy wyłącznie za przejście fabuły, co nie nastręcza żadnych problemów. Gra ma swój klimat i szkoda, że tak szybko się kończy-no ale w sumie to pierwszy odcinek, więc z niecierpliwością czekam na kolejne 7/10

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania