Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-03-2012, 17:53   #2601
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Xbox 360 - Temat Ogólny

Okej, to nie zrozumiałem żarciku, zwracam honor

Przetarcie nic nie pomogło, nadal to samo. Wymiana lasera?
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2012, 17:57   #2602
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Czysc plyte, czasem tak sie dzieje, ale problem moze byc wiekszy:naped.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2012, 17:59   #2603
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Wymiana lasera?
Czy ja wiem, może płytka jest uszkodzona? Chyba, że problem występuje również w innych gierkach - wtedy jedynym wyjściem będzie wymiana lasera.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2012, 18:15   #2604
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ewentualnie rozkręcenie konsoli i przeczyszczenie "oczka" lasera. Na dwie moje stare konsole podziałało i bez problemu zaczęły znowu czytać wszystkie płyty.
Stary 16-03-2012, 18:25   #2605
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

No właśnie dzisiaj konsola była na wycieczce w serwisie, goście przeczyścili i skalibrowali laser. Myślałem, że pomoże i przez pierwsze 30 minut wszystko działało elegancko. Później wyskoczył ten błąd i znowu zaczęło się wieszać. No nic, będę musiał w takim razie zapłacić za wymianę napędu. Dzięki za pomoc, teraz wiem, że trzeba go wymienić.
Stary 19-03-2012, 21:34   #2606
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

I przysłowiowa dupa... wymienili mi napęd, wracam do chałupy, odpalam, pograłem 30 minut i znowu zwiecha w Peace Walkerze. Odpalam Halo 3 dla testu, wyskoczył błąd, że nie może odczytać płyty. Wszystko wskazuje na to, że to laser, laser wymienili i nadal to samo.
Stary 25-03-2012, 12:19   #2607
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Jest opcja, dzięki, której zalogowanie się na konto online i offline będzie niemożliwe bez podania hasła?
Stary 31-03-2012, 14:11   #2608
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

przyszedl mi wczoraj kabel do transmisji danych wiec dzis wzielem sie za przerzucanie calej zawartosci wypiolem stary dysk podlaczylem nowy stary pod kabel i do konsoli zalaczylem konsole i ujj konsola nie widzi dysku nowego jak i starego dysku

ps. mial ktos podobny problem
spotkal sie z czyms takim ?
Stary 10-04-2012, 15:05   #2609
adult1
Znajomy
adult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna aura

adult1's Avatar

Reputacja: 212

Lista Osiągnięć

Wyciekł trailer Lost Planet 3.

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=R2UE6tJ1MBU
adult1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2012, 19:41   #2610
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

Domyślnie xbox 360 S 250GB. Gdzie kupie za Euro?

Mam do kupienia konsolę.
Znacie sklep poza amazonem i ebayem gdzie kupie ten zestaw za Euro?

ps. nie interesują mnie oferty typu "przelicze ci ze złotówek po dzisiejszym kursie".
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2012, 13:14   #2611
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

dziala wam demo ninja gaiden 3? odpalam i mam czarny ekran + zwiecha
Stary 24-04-2012, 13:47   #2612
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

to jest takie demo w ogóle ? dzięki za info zaraz zerkne hehehe
Stary 24-04-2012, 14:29   #2613
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

kbrs, masz polską wersję interfejsu? Sprawdź na angielskim. Kiedyś podobny problem był ze Stranglehold, może to samo.
Stary 08-05-2012, 10:24   #2614
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Panowie, chciałbym zmieni model mojego xboxa i nurtuje mnie pytanko...czy jakieś modele oprócz Slimów mają wbudowaną kartę sieciową wifi?
Stary 08-05-2012, 10:42   #2615
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Tylko slimy.
Stary 08-05-2012, 20:52   #2616
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Chciałbym się odnieść do dzisiejszej aktualizacji rynku, a mianowicie, komu potrzebny MLB Tv? i to jeszcze na polskim live? raz ze sport popularny jest tylko w stanach, bo w Polsce nikt o tym nie rozmawia, a dwa jakby byli bardziej rozgarnięci to by dali jakiś ogolny program sportowy, żeby można było taką Lige mistrzów np oglądać
Stary 08-05-2012, 21:11   #2617
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Nie daliby na polskim live to byś płakał, że ms Polskę pjerdoli.
Stary 08-05-2012, 21:15   #2618
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Nie daliby na polskim live to byś płakał, że ms Polskę pjerdoli.
nie nie, ja ogólnie mam to w dupie, ale jak coś wstawiają to już konkretnie niech dadzą , a nie chłam dla hamburgerów
Stary 08-05-2012, 22:14   #2619
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Specjalnie dla polaczków biedaczków nie dadzą jakiegoś Canal+ Sport ani N, tylko to, co dają innym - dobrze Assassin pisze, że jakby nie było tego na PL Live'ie to by był lament "ale dlaczego my nie mamy?!" - dobrze, że cokolwiek dodają, zresztą jeśli komuś zależy na oglądaniu piłki nożnej czy innych sportów to zainwestuje w konkretny sprzęt (dekoder / antenę / cokolwiek), a nie będzie czekał, aż mu to na XKloca wpakują, negro please.
Stary 08-05-2012, 22:28   #2620
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

mnie osobiscie walną te kanały telewizyjne nie po to odpalam konsole żeby się gapić w tv którą definitywnie odstawiłem od czasu gdy zaprzestano transmisji serial Plebania hehehe

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
live, problem, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania