Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-03-2012, 22:42   #1161
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Miasto: Prawie w Krasnymstawie
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni PlayStation 3 is my Home Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Cytat:
Napisał Yap Zobacz post
O, tu szacun. Wersja Gold?

Pytanko o splatynowanie Dead Space 2. Ile przejść i czy trudne to to?
Nie zwykła wersja,niestety.
Najtrudniejsze było znalezienie skarbów i zarobienie kasy na bronie i upgrejdy do nich gdyż robiłem to bez żąglerki jajami
Przejście gry na poziomie trudności professional z magnum w łapie to błachostka.

DS2 na X360 pewnie łatwiej bo przy zmianie płyty jest podobno darmowy checkpoint.
A na PS3 to piekło został mi już tylko trophy hard to the core ale dochodzę do 7 chaptera bez skuchy,a pózniej jakiś pokurcz mnie załatwia i frustracja się załącza/:

Xbox Gamercards

Ostatnio edytowane przez OddThomasPL : 12-03-2012 o 22:47
OddThomasPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 00:20   #1162
rytm-ulicy
Nowy
rytm-ulicy Wkrótce będzie sławny

rytm-ulicy's Avatar

Reputacja: 54

Cytat:
Napisał przemek1d Zobacz post
Fakt, to jedna z najgorszych gier jakie powstały, niezniszczalny Bera w niej nie może przetrwać 5 min bez jedzenia robali itp. Rozprawia się z niedźwiedziem przeskakując przez jego grzbiet (niedzwiedz wtedy ucieka). A ostatnia misja z koniem to jakieś nieporozumienie, żadnego odniesienia jak utrzymać równowagę, czysta loteria. Przy tej grze Hanka czy Mayhem to produkcje AAA. Ale jest gorszy crap jak dla mnie, jest nim Damnation który swoim niedopracowaniem bije wszystko w co grałem przez te kilka lat na next genach.
Prawda zapomniałem, ze też zdażyło mi sie w to zagrać. Dawno to było więc nie pamiętam. Jak patrzę na takie produkcje to nie wiem o co komu chodziło. Pewnie o kase i tyle. Na moje szczęście Władca Pierscionków: Wojna na Północy powoli zaciera traume po Man vs. Wild.
rytm-ulicy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2012, 20:59   #1163
Q-Jot
Guest

Reputacja:

100% Journey- pierwszy polski komplet ( wg. http://psnprofiles.com/game-leaderboard/Journey?p=1) zdobył mrcnk, ale miał grę tydzień wcześniej ze względu na PSN+. Poza tym jemu komplet zajął 6 dni a mi 4 godziny. Uznajmy więc, że jestem lepszy i zdobyłem 100% jako pierwszy w Polsce w stosunku pierwsze włączenie/komplet co daje mi pozycje zwycięzcy w ogólnym rozrachunku. Bardzo fajna gra i wszystkim gorąco polecam, ale oceny blisko 10/10 są przesadzone. Ciężko ocenić Podróż, ale zagrać warto. Bardzo warto.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 16:32   #1164
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Miasto: Warszawa
Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

F1 2011 - platynka zdecydowanie łatwiejsza niż w poprzedniej cześci. Cieszę się, że z gry wyeliminowali błędy, które na maksa mnie wkurzały w poprzedniej części.
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 17:15   #1165
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Xbox 540 Zobacz post
F1 2011 - platynka zdecydowanie łatwiejsza niż w poprzedniej cześci. Cieszę się, że z gry wyeliminowali błędy, które na maksa mnie wkurzały w poprzedniej części.
Na czym tą platyne zrobiłes? Na zdjęciu pralki brata twojego sąsiada?

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 19-03-2012 o 17:17
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 23:20   #1166
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Zacznijcie postępować, jak na katolików przystało, dajcie spokój biednemu Xboxowi 540. Nie powinno naśmiewać się z retardów... Bóg to wszystko widzi i do piekła traficie .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 19-03-2012 o 23:23
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2012, 12:03   #1167
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

No i mały jubileusz 50 level wpadł wczoraj w nocy. Nie pamietam dokładnie, ale rok temu miałem około 36-37, czyli wychodzi nieco ponad 1 lvl na miesiąc. Przy okazji chciałem aby trofeum dające mi powyzszy level było "specjalne" i sie udało. 90 gwiazdek w Time Trials w Mirror's Edge, jak dla mnie jednej z najlepszych gier tej generacji konsol.
W sumie to 2 gry bardzo trudne, wręcz "impossible" dały mi ten wynik A nie moment... Może małe wyjaśnienie dla pana Swanka, mistrza gier pseudo-trudnych (których praktycznie wcale nie posiada). Otóż w ostatnich dniach było mi dane takze grac w EA Sports MMA, która to posiada Platyne impossible, wiele pucharków również o tej skali trudności, jak i near impossible itd. No to gra musi byc przecież trudna! A wcale, że nie jest, bo cała definicja jej trudności zamyka sie w jednym słowie - boost. Ludziom, którzy robili tę grę na premierę, szczerze współczuję - musieli wygrać 4000 meczy (!!!) aby zdobyć najwyzszy pas. Teraz jest prościej, bo EA wprowadziło mnożnik i troszke platyn zaczyna przybywać, ale nadal jest ich mało. A teraz weźmy z drugiej strony postawmy Mirror's Edge ze wszystkimi Speedrunami, Time Trialami, 90 gwiazdkami itd. TAM trzeba skilla i TO jest trudna gra. Z obu gier jestem zadowolony, ale wiem, że MMA (podobnie jak FEAR2, FarCry2 itd), to żadna filozofia i jest to mało co warta platyna. Warta jedynie straconego czasu na wykonywaniu głupich czynności.

Ale do rzeczy.
EA Sports MMA - EA zamyka serwery (chamstwo, gra ma w sobie online pass, a po 1,5 roku chcą wydymac ludzi) więc i XP jest bardziej znośny. Lecz całokształt psuje ponownie jakość usług swiadczonych przez EA. Ile to razy gra mi się zawiesiła w lobby, nie chciała się połaczyc - nie zliczę chyba. Online naprawde beznadziejny, bardzo długie loadingi (ok 1-1,5 min). Single także nie porywa, nasza kariera kończy sie po 40 walkach (WTF??) i nie jest specjalnie trudna. Jako zawodnika wybrałem brawlera i potraktowałem tę grę jako po prostu boks, bo srednio sobie wyobrażałem walke w parterze.
5/10

Mirror's Edge DLC
- Po raz drugi 90 gwiazdek (pierwszy raz na X360), w 2010 r. zrobiłem 58, wczoraj dokończyłem brakujące. Poszło na pewno sporo łatwiej, choć nadal są plansze, które w trybie time trial po prostu nienawidzę :/ Levele z DLC są powiedziałbym średnie. Brak im troszke klimatu.

JAK 1 - Tak zbic wszystkie gry do kupy, to wyszłaby gra prawie idealna. Bo po kolei: JAK 1 ma jak dla mnie najlepszy klimat (podobnie jak to bylo z trylogia SLY). Zwykła prosta, platformówka, bez zbytnich udziwnień, biegamy, zbieramy znajdźki, wykonujemy misje - stara dobra platformówka. Fakt, że nie jest to moze jakaś bardzo ambitna zabawa, ale nadal zabawa.

JAK 2 - zasługuje na zjechanie go konkretnie. Aż brzydkie słowa cisną mi sie na język. Gra jak dla mnie jest bardzo kiepska, posiada nie wiem na grzyba otwarty świat, denerwujące patrole na ulicach, a same levele potrafią być frustrujące z powodu za wysokiego poziomu trudności i po prostu DEBILNIE rozmieszczonych checkpointów. Choć trzeba przyznać, że ich jakośc jest dużo lepsza i ciekawsza aniżeli w części 1.

JAK 3 - ta część z kolei niejako łączy część 1 i 2. Choć niestety za dużo tu nie pasujących moim zdaniem leveli jeżdżonych, a cala rozgrywka jest krótka. Naprawiono system checkpointów. Dodano (podobnie jak w części 2) zapychacze czyli challenge, za które otrzymujemy jajka. Dzieki Bogu, że istnieje na to glitch.

Do wszystkich gier mam jednak zastrzeżenia. I utwierdziłem sie znowu w przekonaniu, ze po prostu nienawidze tych wszystkich HD gównien, bo to tylko wyciąganie kasy od ludzi. W grach nie zostało chyba NIC zmienione (poza wyzszą rozdziałką - też mi łaska), tekstury sa takie same jak na PS2, praca kamery tak samo gówniana, w części 2 nawet im sie nie chiało chociaż troszkę poprawic tych cholernych checkpointów itd. Jasne JAK był fajną serią i kazdemu sie te gry podobały w tamtych czasach. No własnie W TAMTYCH, czyli 10 lat temu. Sorry, ale czasy sie zmieniają i mnie nie bawi granie w niedorobione gry (jak na ten moment), standardy sa jednak teraz troszkę wyzsze i wyciągajac swoje chciwe łapska, developerzy i wydawcy mogli by nad edycjami HD troszke popracować, albo sprzedawać je w komplecie po 70 zł max.

The Darkness II - demko mi sie spodobało, także zakupiłem fulla i sie rozczarowałem. Nie jest to zła gra, ale nie jest tez bardzo dobra. Choć w części 1 na X'a denerwowało mnie troszkę bieganie w te i nazad po mieście, to nie da się ukryć, że tamta częśc miała o niebo lepszy klimat niz to coś wydane w lutym. Graficznie jest ok, ale zrobienie gry w takim stylu wydaje mi sie chyba pojechaniem po najmniejszej linii oporu. DO tego gra jest bardzo krótka, troszkę czas wydłuzają misje dodatkowe, ale spójrzmy prawdzie w oczy - ot nastepne zapchajdziury.
6.5/10

Killzone 3 Multiplayer
- tutaj polecą po prostu podziekowania za spędzony czas na booscie dla Beer'a, rytm-ulicy oraz Skidzi PL

Stary The Party: Save The World (USA) - z nieznanych przyczyn wersja USA z PSN sie stackuje z wersją EU. Bardzo krótka platynka, niecałe 3h, opis juz kiedyś był, oceny nie pamiętam :P

Alice Madness Returns
Alice Madness Returns JP
- 2 wersje 1 gry. Moim zdaniem gierka naprawdę fajna, pokręcone levele i przeciwnicy, klimat naprawdę jest dobry. Graficznie bardzo ładnie, choc bez fajerwerków. Co wkurza, to zbieractwo :/ Za dużo tego, za bardzo pochowane, bez guidea ani rusz.
8/10

Gachinko Heroes (Playstation Move Heroes ver. JP) - wersja JP prostej platynki.

Shadows of the Damned JP - 3 i mam nadzieję ostatnia wersja stackująca. Nigdy więcej, szedłem w sumie ją 9 razy i mam juz ją po dziurki w nosie.

Assassin's Creed Revelations DLC - kolejne beznadziejne i bezsensowne DLC. Lepiej by dali jakies dodatkowe misje w kampanii. A nie zapomniałem, to wymaga za dużo pracy ze strony developerów...
1/10

Pictionary -
kolejna popierdółka na uDraw. Szkoda klawiatury na opis. Jedyny plus, to taki, że bardzo łatwa.
2/10

Cartoon Network Punch Time Explosion XL - ehhhh. Grafika dupna, gameplay kiepski, brakuje jej klatek i wyglada jakby działała w 20 FPSach.
2/10

Nascar Unleashed - i kolejny crapiszon. Grafika czasy PS2, gameplay nie wiedziałem że będzie AŻ TAK arcade no i standardowo AI z dupy wzięte.
2.5/10

Air Conflicts: Secret Wars
- multi wpakowane na siłę, do tego 2 pucharki, które wymagają 6 osób Kampania nawet mi się podobała, nie była najgorsza, spodziewałem się crapa. A nawet przyjemnie sie latało, graficznie przecietniak, ale da się wytrzymać, troszkę nudziła pod koniec.
4.5/10

Crash Time 4: The Syndicate
- tym razem dołożono tryb multi (nie wiem po co), a tak to w kółko macieju to samo. Głupie rozmowy między policjantami, średnia grafika, te same fury itd. itp. Choc tutaj, w tej części jest chyba jeszcze gorzej bo głowny wątek wydaje sie byc tylko dodatkiem, do instalowania kamer, wygrywania championshipów i wykonywania szeroko pojętych zadań pobocznych.
4/10

Ratchet and Clank: All 4 One - fajny tryb coop, niezła grafika, jednak nie spodziewałem sie aż tak dużego nacisku położonego na strzelanie i walkę. Spodziewałem się czegos gorszego, nie jest to może gra wybitna, ale w coopie można spokojnie pograć.
7/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2012, 22:08   #1168
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Sorry, ale czasy sie zmieniają i mnie nie bawi granie w niedorobione gry (jak na ten moment), standardy sa jednak teraz troszkę wyzsze
Mnie też nie bawi granie w niedorobione gry. Ale jak pogram w Nascar albo Cartoon Network to zobacze te STANDARDY o ktorych myślisz ?
Myślałem ze seria Jak to pod kilkoma wzgledami przewyższa obecne tuzy gatunku platformowek ... jak np KungFuPanda.
Stary 05-04-2012, 17:45   #1169
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

DEMON'S SOULS - 100% - Totalne zwątpienie i śmierć to główna cecha tej gry. Ale jak gracz ma w sobie wystarczająco dużo samozaparcia i nakręcasz się tym że musisz przejść dalej to lepiej nie trafisz. Platynka jest nie lada wyzwaniem, trzeba przejść 3x grę, aby wymienić niektóre przedmioty otrzymane z bossów na unikatowe czary i bronie. Skok między pierwszą grą a drugą jest bardzo wysoki, więc musimy rozwijać swoją postać naprawdę solidnie, gra się z nami nie pieści, jeżeli nie dasz rady to dalej nie pójdziesz. Moja najlepsza gra na PS3.
Fotki ze statystykami: http://photo-gamer.com/index.php?opt...47&lang=pl#174
Stary 08-04-2012, 14:21   #1170
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Uff jak dobrze, że w Codach nie ma trofeów/achievementów za MP, bo bym chyba sraczki dostał widząc te masy boostujących ludzi
Stary 08-04-2012, 14:31   #1171
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Czasem zabawnie trafić na jakąś grupkę, która ewidentnie próbuje bustować na publiku i im popsuć nieco sielankową imprezę ustawkowicza ; ]

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
Stary 08-04-2012, 22:16   #1172
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Cytat:
Napisał SEPHIROTH POL Zobacz post
DEMON'S SOULS - 100% - Totalne zwątpienie i śmierć to główna cecha tej gry. Ale jak gracz ma w sobie wystarczająco dużo samozaparcia i nakręcasz się tym że musisz przejść dalej to lepiej nie trafisz. Platynka jest nie lada wyzwaniem, trzeba przejść 3x grę, aby wymienić niektóre przedmioty otrzymane z bossów na unikatowe czary i bronie. Skok między pierwszą grą a drugą jest bardzo wysoki, więc musimy rozwijać swoją postać naprawdę solidnie, gra się z nami nie pieści, jeżeli nie dasz rady to dalej nie pójdziesz. Moja najlepsza gra na PS3.
Fotki ze statystykami: http://photo-gamer.com/index.php?opt...47&lang=pl#174
Gratki, bierz teraz na warsztat Darka

Sent from my Lumia 800 using Board Express
Stary 09-04-2012, 12:22   #1173
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

No i wpadła platyna w inFAMOUS 2, platynę w jedynce też wbiłem, to mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać. W dwójce dodali sporo ulepszeń i ogólnych ułatwień w poruszaniu się po mieście. Na początku sceptycznie podchodziłem do nowych mocy (ogień/lód), ale jednak w praniu sprawują się one całkiem nieźle, szczególnie te ułatwiające poruszanie się po mieście. Jeśli chodzi o gameplay to jest on podobny do jedynki, misje poboczne są co prawda bardziej zróżnicowane, ale są odrobinę nudne, zwłaszcza jak robi się je dwa razy. Cały czas czuć niedosyt jeśli chodzi o podział na dobrą i złą karmę. Jedyne różnice to moce (które i tak są podobne), kilka misji pobocznych, czy ratujemy mieszkańców czy ich zabijamy, kilka misji głównych gdzie wybieramy między Nix a Kuo no i zakończenie, które imo wypadło lepiej w wersji dobrej. Szkoda też, że mimo tego, że gra odczytuje sejw z jedynki i daje nam za to jakieś bonusy to nie uświadczymy żadnego wpływu decyzji z pierwszej części na świat drugiej. Jedyna zmiana to w misje "decyzje z przeszłości", która uzależniona jest od złej/dobrej karmy. Tak czy siak jesteśmy demonem z Empire City, bez znaczenia czy je uratowaliśmy czy zniszczyliśmy. Gra na hardzie nie jest zbytnim wyzwaniem, największy problem to to, że dostajemy mniej XP, które czasami trzeba było grindować. Jeśli chodzi o dubbing, to wydaje mi się, że polska wersja była ciut lepsza, na pewno głos Cole'a jest lepszy w wersji PL, ale Kuo po polsku to dla mnie tragedia. Część głosów lepsza w PL, część w ANG, co nie zmienia faktu, że dubbing wykonany profesjonalnie Ogólnie gra mi się podobała, dopiero powtarzanie misji pobocznych stało się nużące. Nawet znalezienie tych wszystkich odłamków z wybuchu nie było takie trudne jak w jedynce, głównie dzięki nowej mocy pomagającej je znaleźć. Jak dla mnie 8/10

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2012, 22:33   #1174
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

platyna w modern warfare 3 nareszcie zabralem sie do survivala i prosze wpadlo

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2012, 21:34   #1175
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

tak informacyjnie:na http://www.yourgamercards.net prawdopodobnie dzis dodali gry z vity,
Stary 10-05-2012, 16:01   #1176
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Datura -100%; Ta gra jest...jest...hmm, nietypowa i unikatowa. Ciekawa alternatywa dla innych gier, choc za pewne nie trafi do wszystkich. Warto zagrac. 7/10

Ostatnio edytowane przez cyckiewicz : 10-05-2012 o 16:27
cyckiewicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2012, 23:08   #1177
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

sega mega drive ultimate collection- platyna fajna i latwa milo bylo zagrac w klasyki lat 80/90 . Mysle ze duzym ulatwieniem jest wprowadzona mozliwoc save'owania w kazdym momecie ocena 7/10 ps chetnie sprzedam
Stary 24-06-2012, 15:37   #1178
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

MAX PAYNE 3-dawno nic nie pisałem ale o tej grze warto napisac,poniewaz spedziłem przy niej 3 tygodnieNa dzisiaj jest to jedyna platyna w POLSCEMulti bardzo fajne ,ranga 50 to jakies 40-50godzin ,po zrobieniu 5000kili oblokowuje sie tryb hardcore i w tym trybie daje duzo wiecej xp za kazdego kila i wtedy ranga idzie dosc szybko,najprosiciej jest dołaczyć do party do kogoś kto ma ten tryb odblokowanyTeraz singiel gre trzeba isc minimum 4 razy ,do tego jeszce NYM HRADCORE trzeba przejsc cała gre bez zginiecia i bez wyłączenia konsolitakie przejscie zajmuje około 4,5godz .Mi sie udało za 12 probą,z tego 2 razy zabili mnie w ostatniej misji ,może dlatego ze 2 tygodnie mnie nie było i potem musiałem przypominac sobie kazda misje od nowaOgolnie gra super zreszta chyba jak kazda gra Rockstar,stopien trudnosci 9/10 czas jaki potrzeba na platyne to ponad 100godz ale naprawde gra warta zakupuMam nadzieje ze GTA V bedzie tak samo długie.

Ostatnio edytowane przez SwankCzarny77 : 24-06-2012 o 15:58
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2012, 16:44   #1179
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Czorny, jednym słowem hardkor Gratki.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 24-06-2012, 19:55   #1180
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Mass Effect 2 - wprawdzie platynę zdobyłem już dawno, ale dopiero teraz zabrałem się za dodatek The Arrival (totalnie przepłacony). W takich grach jak Mass Effect wręcz należy zdobywać komplet trofeów/achievementów. Nie inaczej będzie z trójką. Dziś obczaiłem, że nie muszę grać on-line by zdobyć co niektóre trofki. Fajnie

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania