Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-05-2012, 08:51   #21
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie

Cholera, a liczyłem na 2012 no cóż zostaje za to nadal borderlands2 w tym roku z ciekawszych premier.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 14-05-2012, 11:35   #22
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Tomb Raider

Tylko żeby nie przeciągnęli za długo, bo do następnej generacji to tak średnio czekać
Stary 28-05-2012, 10:49   #24
Deny
Początkujący
Deny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Wielka szkoda, że gra nie pojawi się w tym roku, gameplay z E3 prezentował się świetnie i już nie mogę się doczekać jej premiery. Biorę w dzień premiery.
Stary 01-06-2012, 09:46   #26
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Lista Osiągnięć

te trailery do gier to czasem są lepsze od niejednego kasowego filmu... Ciekawe jak to będzie z widokiem w grze - czy zachowają taki bardziej filmowy styl czy raczej standardzik Tomb Rajderowy
Stary 01-06-2012, 13:49   #27
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Po zobaczeniu tego trailera od razu ciśnienie mi podskoczyło na tą grę. Poprzednie Tomby olałem, ale tego kupię w dniu premiery...a ta nowa Lara jest taka squishy
Stary 01-06-2012, 13:57   #28
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

najlepsza była i tak jedynka... Larcia i jej dwa trójkąty
Stary 01-06-2012, 15:38   #29
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jaram się, szkoda, że tak późno wychodzi, świetnie to wszystko wygląda, też najprawdopodobniej łyknę na premierę.
Stary 04-06-2012, 21:27   #31
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

pięknie kur'wa pięknie
Stary 04-06-2012, 21:33   #32
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

zajebisty klon Uncharted się kroi. ja chcę więcej.
Stary 04-06-2012, 21:42   #33
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Wszystko fajnie... tylko, że to nie jest Tomb Rider. Nie powiem, że jestem zagorzałym fanem serii i wszelkie zmiany są u mnie na "nie", ale jak tak można? Nie przeszedłem ani jednej gry o tytule TR i nie bronię tu świętości, ale IMO mogliby zaprezentować nowe ip i bohatera a nie doprowadzać do gorączki fanów serii.

Jeszcze jedno - nie uważacie, że Crystal Dynamics są prawdziwymi sadystami? Cała prezentacja to jedna wielka skryptowana scenka, pełna upadków, zderzeń, łamanego drewna, szkła i kości :P
Może gdyby bohaterem był facet to wyglądałoby to jak każda inna gra akcji, ale w tym wypadku wygląda to zwyczajnie komiczne i niewiarygodnie.

Pomijając te dwie sprawy, to gra wygląda bardzo fajnie jako jakiś klon Uncharted. Fabuła i lokacja jest też całkiem unikalne i zachęcające. Graficznie prezentuje się świetnie, choć zakładam, że przedstawiono nam filmik z wersji PC, a na konsoli wyglądać będzie ciut gorzej.
Podsumowując - bardzo liczyłem na ten tytuł jako TR z większą ilością epickości, a zaprezentowany footage raczej mnie zmartwił.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2012, 21:51   #34
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

vivi dlatego to się nazywa restart serii
Stary 04-06-2012, 22:04   #35
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

tutaj muszę zgodzić się z zmvimemememem - dla mnie to klon Uncharted. Za mało TR w TR-że czyli za mało cukru w cukrze. Nie ma to nic wspólnego z tym co było i w co grałem od pierwszej części. Nie twierdzę że będzie gorzej, ale lepiej by było zrobić nowe IP a nie robić coś na siłę. To tak jakby z Mario zrobić RPGa z elementami zręcznościowymi, niby ok ale coś nie pasi. I tak kupię na premierę bo lubię larwe i jej dwa graniastosłupy ale zawsze będzie to ale...
Stary 04-06-2012, 22:20   #36
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
Wszystko fajnie... tylko, że to nie jest Tomb Rider. Nie powiem, że jestem zagorzałym fanem serii i wszelkie zmiany są u mnie na "nie", ale jak tak można? Nie przeszedłem ani jednej gry o tytule TR i nie bronię tu świętości, ale IMO mogliby zaprezentować nowe ip i bohatera a nie doprowadzać do gorączki fanów serii.

Jeszcze jedno - nie uważacie, że Crystal Dynamics są prawdziwymi sadystami? Cała prezentacja to jedna wielka skryptowana scenka, pełna upadków, zderzeń, łamanego drewna, szkła i kości :P
Może gdyby bohaterem był facet to wyglądałoby to jak każda inna gra akcji, ale w tym wypadku wygląda to zwyczajnie komiczne i niewiarygodnie.

Pomijając te dwie sprawy, to gra wygląda bardzo fajnie jako jakiś klon Uncharted. Fabuła i lokacja jest też całkiem unikalne i zachęcające. Graficznie prezentuje się świetnie, choć zakładam, że przedstawiono nam filmik z wersji PC, a na konsoli wyglądać będzie ciut gorzej.
Podsumowując - bardzo liczyłem na ten tytuł jako TR z większą ilością epickości, a zaprezentowany footage raczej mnie zmartwił.
Przecież to nie był filmik tylko typ live grał na xboxie.
Stary 04-06-2012, 23:05   #37
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
Za mało TR w TR-że czyli za mało cukru w cukrze. Nie ma to nic wspólnego z tym co było i w co grałem od pierwszej części.
Czemu niby za mało TR? Może tym razem zafundowali larze mniejsze "graniastosłupy" i nie będzie można poskakać w jej posiadłości po łóżku albo do basenu. Jak dla mnie z tego co można wywnioskować, to gameplay będzie podobny jak do tej pory, dużo biegania, skakania i akrobacji oraz trochę strzelania w brutalniejszym świecie. Uważam że restart serii to doskonały pomysł zwłaszcza ze lara już dawno odkryła wszelkie sekrety związane ze swoja rodziną, walczyła z dinozaurami i zeszła do piekieł pomijając to ze była we wszelkich możliwych charakterystycznych miejscach świata. Już naprawdę nie było co wymyślić, jak dla mnie świetne zagranie i żałuje tylko że gra wychodzi dopiero w przyszłym roku.
Stary 05-06-2012, 03:21   #38
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Przecież to nie był filmik tylko typ live grał na xboxie.
Tak jak wszyscy inni na swoich konferencjach? Serio w to wierzysz? :P

Cytat:
Napisał Xzaara Zobacz post
Czemu niby za mało TR? Może tym razem zafundowali larze mniejsze "graniastosłupy" i nie będzie można poskakać w jej posiadłości po łóżku albo do basenu. Jak dla mnie z tego co można wywnioskować, to gameplay będzie podobny jak do tej pory, dużo biegania, skakania i akrobacji oraz trochę strzelania w brutalniejszym świecie. Uważam że restart serii to doskonały pomysł zwłaszcza ze lara już dawno odkryła wszelkie sekrety związane ze swoja rodziną, walczyła z dinozaurami i zeszła do piekieł pomijając to ze była we wszelkich możliwych charakterystycznych miejscach świata. Już naprawdę nie było co wymyślić, jak dla mnie świetne zagranie i żałuje tylko że gra wychodzi dopiero w przyszłym roku.
Jak dotąd nie pokazali ani trochę gameplay'u w starym stylu, więc na dzień dzisiejszy mamy 50% "strzelania w brutalniejszym świecie"/50% skryptowane scenki. W finalnej grze oczywiście te elementy będą, ale gdzie zagadki i eksploracja znane z poprzednich gier?
Jeśli czegoś się nauczyłem z obecnej generacji gier to to, że jeśli fani czegoś bardzo się spodziewają a czego nie można dostrzec w materiałach od deweloperów to tego w finalnym produkcie nie będzie.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 04:05   #39
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Panowie, nowy Tomb Raider to po prostu Uncharted z Lara zamiast Drake'a, jednym moze sie to podobac innym nie musi. Jak dla mnie zmiana wizerunku Lary, zmiany w samej mechanice jak i zrobienie z tego brutalnej gry o przetrwaniu jest na plus.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 07:37   #40
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

w sumie bezpieczniej było to nazwać Tomb Raider i powiedzieć: halo, halo misie kolorowe to Uncharted od nas ściągał a nie my od niego. Przecież TR jest już tyle lat i wogóle...
Zrobili klona na bezczela i nazywają go TR-em. OK dopóki nie obadam dema to opinii nie będę wystawiał bo skrycie zawsze marzyłem o Drake'u na xa, chociaż nie wiedziałem że mu dokleją cycki i ajpoda w łapę wsadzą...

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
gra wieloosobowa

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania