Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2012, 16:57   #61
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Spec Ops: The Line

I kolejny...skoro to taka oczywistośc to zwykłą stratą czasu jest wspominanie o tym, nie uważacie? Każdy to wie
Stary 03-07-2012, 17:01   #62
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Mnie za to bardo cieszy brak osiagniec za multi bo jest tak zalosne ze granie w multi nawet 5 minut moze czlowiekowi obrzydzic ta gre na zawsze a jednak singiel jest calkiem calkiem i calak wydaje sie bardzo banalny
osiagniecia za singiel nie sa znow wymagajace ale trzeba przejsc gre przynajmniej 2 razy bo trzeba zmienia sciezke wyborow jakich dokonywalo sie podczas grania fabuly
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2012, 17:07   #63
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

fakt, to chyba jeden z mocnych argumentów przemawiających za spec opsem...brak "archy" za multi. singiel nie jest porywający, ale jeśli zaliczyłeś już jakiegoś crapa to wcale gorzej bawił się nie będziesz
Stary 07-07-2012, 23:34   #64
kubson84
Nowy
kubson84 Wkroczył na dobrą drogę

kubson84's Avatar

Reputacja: 10

gra jest w porzadku jak dla mnie mocna 7 skonczylem na przedostatnim poziomie trudnosci i bylo dosc latwo dla tych co lubia calakowac gra jak znalazl za jedno przejscie mialem praktycznie komplet, jednak mnie to nie bawi wiec gra idzie na sprzedaz bo nie lubie grac ponownie jak juz historie znam

kubson84 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2012, 18:47   #65
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Właśnie zagrałem w demko i powiem tylko tyle:
Dodać tam T600 i wypisz, wymaluj Terminator
Niczym ciekawym ta gierka mnie nie urzekła a tak o niej trąbili.
Stary 09-07-2012, 19:12   #66
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

typowy średniaczek, też ograłem jeszcze raz demko żeby zobaczyć czy dużo tracę nie kupując ale okazuje się że nie. po prostu poczekaj aż będzie razem z tym sniperem v2 po 80 zeta i bierz. przynajmniej ja mam tak zamiar zrobić bo za coś takiego pełnej ceny NIE dam.
Stary 10-07-2012, 09:00   #67
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

W demie niestety brakuje tego co w grze najlepsze, czyli ciekawych i ciężkich fabularnie fragmentów.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2012, 10:53   #68
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
W demie niestety brakuje tego co w grze najlepsze, czyli ciekawych i ciężkich fabularnie fragmentów.
Tak myślałem, bo przecież fabuła miała być mocną stroną tej gry, ale i tak szału nie ma jak dla mnie.
Stary 10-07-2012, 15:34   #69
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

faktycznie gejmplej nie powala. demo zrobiło na mnie całkiem dobre wrażenie, ale to było jeszcze przed zagraniem w Max Payne 3. aktualnie to MP3 wyznacza dla mnie standardy w gatunku TPS i nic tego nie zmieni. takiej frajdy ze strzelania do AI dawno nie miałem. natomiast fabularnie gra jest bardzo dobra. tak jak pisze Jaskier - są faktycznie mocne momenty.

Spoiler:
dość powiedzieć, że po ataku moździerzem musiałem wyłączyć grę, żeby ochłonąć. naprawdę ciężki motyw.
Stary 10-07-2012, 15:41   #70
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Gameplay nie jest wcale zły. Taki poziom Army of Two czy innych strzelanek TPP ze średniej półki. Tak jak wszyscy piszą, fabuła jest najmocniejszą stroną gry. Chociaż ten kulminacyjny moment aż tak mną nie wstrząsnął, jak Tobą Zim. Ja jedynie wgrałem checkpointa żeby sprawdzić czy jest tutaj wybór możliwy jakiś
Stary 10-07-2012, 19:17   #71
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Zim
Spoiler:
bez przesady, nie jest to aż taka mocna akcja. Wszak w grach nie spotkałem się już od dawna z czymś podobnym ale albo ty jesteś wrażliwy albo Ja bez uczuć

Fabuła wg mnie również bardzo dobra, strzela się bardzo przyjemnie i gdyby nie fakt, że omyłkowo wybrałem drugi poziom trudności zamiast trzeciego to bym robił 1000 a tak nie chce mi się przechodzić gry jeszcze 2 razy (chociaż bardzo krótka jest)

Jak dla mnie solidne 7+/10 (ten plus to za brak aczików w multi)
Stary 10-07-2012, 20:19   #72
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

nie, nie jestem jakoś szczególnie wrażliwy. po prostu nie spotkałem się z czymś równie mocnym w grach. stąd moje zaskoczenie, które pewnie spotęgowało emocje, jaka wzbudziła scena. ogromny plus dla autorów.
Stary 10-07-2012, 20:22   #73
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Sam ostatni raz byłem tak zaskoczony dosadnością kiedy w GTA IV Nico wykonuje egzekucję Vlada. Szczerze spodziewałem się wtedy, że albo kamera się zmieni albo załatwi go inaczej (amerykańsko - odwróci się, Vlad wyjmie kałasza z rękawa ale Nico będzie szybszy) a tu bum - headshot z 10cm. Sam uważam, że ten moment (Spec Ops) zasługuje na brawa bo było to odważne posunięcie ze strony twórców.
Stary 11-07-2012, 08:55   #74
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

IMO moc tej sceny nie tkwi w
Spoiler:
makabrze, tzn. tkwi, ale jest to czynnik drugorzędny, najważniejsze jednak jest to, że to gracz jest odpowiedzialny za masakrę, a nie przeciwnicy
.

@Zim - no ale Max Payne 3 to inny typ gry TPP. Główne skrzypce gra slo-mo i tradycyjnie dla tego typu gier (Stranglehold, Wet) nie ma regeneracji zdrowia. Spec Ops to bardzo zachowawczy cover-based TPP, gdzie nawet odturlać się nie można.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 11-07-2012 o 10:13
Stary 11-07-2012, 10:51   #75
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Domyślnie

A propos spoilera - bardzo trafnie to ująłeś.

A propos MP3 - dorabiasz trochę teorię na wyrost. Obie gry to przedstawiciele gatunku TPS. To że w jednym masz auto regenerację zdrowia a w drugim nie, to już nie ma znaczenia. A co do osłon to od Hard w górę mają większe znaczenie niż shootdodge.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
Stary 11-07-2012, 11:09   #76
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
A co do osłon to od Hard w górę mają większe znaczenie niż shootdodge.
Ano mają (i to jest moim zdaniem akurat wada gry), ale shoot-dodge nawet na hardcore nie raz i nie dwa mi się przydał.
Mimo to i tak uważam, że Max Payne 3 to przedstawiciel niszowego typu TPS, a Spec Ops to taki wyeksploatowany mainstream tego gatunku.

Stary 11-07-2012, 11:29   #77
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Domyślnie

Fakt. Mimo, że gry należą do tego samego gatunku, to prezentują inny feeling. Mi zdecydowanie bliższy jest ten od R* i dlatego stawiam go aktualnie jako wzór. Model stworzony przez GOW jest również bardzo dobry, ale mocno wyświechtany i zatęchły. MP3 to spory powiew świeżości, mimo że tak naprawdę niczego rewolucyjnego nie wprowadza.

Stary 20-07-2012, 08:05   #78
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Domyślnie

Tadam ! FUBAR zaliczony. W samym rozdziale 13 pt Adams zginąłem więcej razy niż w sumie w pozostałych rozdziałach. Byłem bliski rozyebania kontrolera, ale twarda sztuka ten limitowany srebrny ; ]

Calak nie jest trudny, ale momentami kvrewsko frustrujący.

Stary 20-07-2012, 20:40   #79
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Fajna gierka, taka typowa na lato Lecę na poziomie "Suicide", jest spoko, czasem są trudne momenty, ale najwyżej na 3 razy. Za to nasłuchałem się dużo o tym FUBAR, serio tak wkur.wia?

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2012, 22:30   #80
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Są fragmenty, które na FUBAR mogą (i w większości przypadków pewnie są) być frustrujące. Dla mnie takim momentem dla przykładu był początek rozdziału "Dziura" oraz 13 rozdziału. Poza tym, wszystkie starcia gdzie pojawiają się "kolosy" i sporo CKMów może napsuć krwii - Walker ginie od splunięcia, wrogowie wymagają więcej ołowiu i w dodatku celniej strzelają.

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 21-07-2012 o 17:55
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania