Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-06-2012, 01:39   #1
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Watch Dogs

Ubi pozamiatalo za sprawa tej gry, szykuje sie kawalek naprawde solidnej i cholernie klimatycznej gry. Narazie tylko trailer, jak pojawi sie gamplay (byl pokazany) to dodam, bo klimat urywa dupe Jak dla mnie gra targow poki co.

Trailer

Gamplay

---------- Wiadomość dodana 00:39 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:27 ----------

Gamplay dodany...

Ostatnio edytowane przez WiZi : 05-06-2012 o 01:38
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 01:47   #2
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Domyślnie Odp: Watch Dogs

No bez kitu gierka zapowiada się znakomicie. Myślę, że wyjdzie z tego dobra, klimatyczna i cholernie solidna gra. Po prostu ma u mnie premierę, jak tak dalej pójdzie.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 01:53   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ano, Ubi pozamiatalo jesli idzie o prezentacje. Gra oczywiscie wygladala zbyt pieknie, zeby smigac na konsolach, ale malo mnie to interesi, tylko to udawanie, ze gramy na konsolach- bo uzywamy pada, wow- a i tak wszystko z PC idzie. Niewazne, gra kozak, swietny gameplay, jakas konspiracyjna historia, samkowite.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 02:34   #4
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Pokazane to bylo na PC, bo jestem niemal pewien, ze wyjdzie dopiero na next geny, no chyba, ze grafe mocno przytna to i na ta generacje sie zalapie. Gra jest dopiero dwa lata w produkcji a jak na nowe IP to bardzo malo, wiec ja bym mimo wszystko obstawial next geny.

---------- Wiadomość dodana 01:34 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 01:25 ----------

Ubi potwierdzilo, ze gra wychodzi jednak na obecne konsole, wiec bedzie tak wygladac tylko na PC

http://www.videogamer.com/xbox360/wa..._confirms.html

Ostatnio edytowane przez WiZi : 05-06-2012 o 02:34
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 06:44   #5
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

,,Ubisoft's press site has filed platform listings for Watch Dogs: PlayStation 3, Xbox 360 and PC.''
Stary 05-06-2012, 07:41   #6
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

hmm Ubisoft... ciekawe czy na siłę wcisną Kinecta np do minigierki z szykowaniem sajgonek...
Stary 05-06-2012, 08:50   #7
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Uhuhu...kolejna gra Ubi . którą będę wielbił Szczęka mi opadła..byle tylko nie wyglądała jak pasztet na naszych konsolach.
Stary 05-06-2012, 10:27   #8
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Ubi zmiażdżylo cyce prezentacjà tej gry. Klimat jest przezajebisty!!!
Stary 05-06-2012, 12:52   #9
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

zapowiadas ię ciekawie tyle że to może być casualowy samograj jak to Ubi ma w zwyczaju, graficznie bardzo ładnie odrazu widać ze leciało z PC mam nadzieje że nie okroją zbyt dużo w wersjach konsolowych hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 05-06-2012 o 13:04
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 14:06   #10
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

rozjebał mnie filmik z gameplay'u... Pani Aniu, szczękę proszę sobie zachować
Stary 05-06-2012, 15:00   #11
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

MS i EA tak mnie wynudzili, że konfe Ubi odpuściłem, z tego co czytam to chyba duży błąd popełniłem.
Stary 05-06-2012, 15:02   #12
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Ubi przyznało że gamepley leciał z dopasionego PC wiec albo za rok dowiemy się że gra zostala przeniesiona na next-geny albo czekają nas spore ciecia graficzne licze na tą pierwszą opcje, data ani platformy docelowe nie zostały jeszcze ogłoszone wiec gra może być w powijakach czas pokaze hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 05-06-2012 o 15:13
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 15:09   #13
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Taka ciekawostka:

---------- Wiadomość dodana 14:09 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:08 ----------

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
MS i EA tak mnie wynudzili, że konfe Ubi odpuściłem, z tego co czytam to chyba duży błąd popełniłem.
Ano, najlepsza konferencja, co jest o tyle dziwne, ze Ubi mialo jedne z najgorszych przez ostatnie lata. Szkoda ze Konami nie ma swojej...
Stary 05-06-2012, 15:12   #14
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

moze troche glupio to zabrzmi ale to juz ktoras gra 'wygladajaca' jak uncharted ew. girsy.

edit: damn, to mialo byc w temacie o sw 1313 : |

Ostatnio edytowane przez kbrs : 05-06-2012 o 16:02
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2012, 15:52   #15
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
Ubi przyznało że gamepley leciał z dopasionego PC
no przecież nie odpalą na zx spectrum to po grafice widać, że sprzęt wypasiony i na konsoli to będzie z deczka inaczej wyglądało, ale jaki tu klimacik...!
Stary 05-06-2012, 17:01   #16
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
moze troche glupio to zabrzmi ale to juz ktoras gra 'wygladajaca' jak uncharted ew. girsy.

edit: damn, to mialo byc w temacie o sw 1313 : |
w latach 90-tych była moda na przygodówki, później fpsy a teraz mamy na tpp...
niestety nic nowego już pewnie nie odkryją na tą generację, ale trzeba cieszyć się z dobrego klimatu i dobrze bawić a na coś innego pewnie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać
Stary 05-06-2012, 19:31   #17
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Pierwsze 3 minuty przypominały mi trochę serię Assassin's Creed.. to obserwowanie, znaczniki nad postaciami itd. - nuda. Natomiast akcja pod mostem zrobiła na mnie tak kolosalne wrażenie, że nie sposób przejść obojętnie obok tej gry

Kolejny pre-order? meeeeeen :/
Stary 07-06-2012, 22:23   #18
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

GT robi krotkie sprawozdania z gierj, w jakie przyszlo grac redaktorom na prezntacjach/pokazach. Tutaj cos wlasnie o Watch Dogs:

Stary 17-07-2012, 20:04   #19
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Szykuje sie nastepny premierowy zakup
Gra wyglada naprawde zajebiscie ale uwazam ze bylo by lepiej gdyby wydali ja na next gena wtedy bylo by to wejscie na rynek z duzym Buummmmmmm
a tak bedzie tylko bum
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2012, 20:23   #20
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

gra fajnie się prezentuje, dobre motywy z wkładaniem delikwenta w wentylator i zrzucaniem z dachu, ale... no nie wiem - dla mnie szału nie ma, chociaż dopóki nie obadam dema to nie skreślam, bo ciężko coś z gejpleju wywnioskować... trochę drętwo wygląda walka, ale to może jeszcze poprawią. JEST ciekawie, ale poczekamy zobaczymy

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania