Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-03-2010, 11:17   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Ghost Recon:Future Soldier

Zakladam temat, moze za jakis czas sie rozwinie, a dzieki uprzejmosci Sobola, ktory wkleil link na czat boxie, mozemy obejrzec sobie ten oto filmik.Pisze, ze na PC, wiec nie wiem o co chodzi.Ale wyglada fajnie.

http://uk.pc.ign.com/dor/objects/142...=4n8bv2gco5fqh
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2010, 11:23   #2
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Ghost Recon:Future Soldier

No jak to nie wiadomo o co chodzi? Przecie taką foto-realistyczną grafikę to jeno PC może wygenerować.

Żarty na bok: fajne, fajne, oby tylko nie przedobrzyli z futurystycznymi zabawkami.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2010, 11:32   #3
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

jest to trailer do mini filmikow na wzor tgo co byly do AC2
a mialem przyjemnosc ogladac na C+ nie pamietam jak to sie nazywalo
ale fak faktem jezeli gra bedzie isc w tym kierunku co widac na filmie czyli jakies chusteczki niewidki wyrzutnie rakiet na plecachi roboty bojowe to ja pasuje przypomina mi to Hit MGS

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2010, 11:39   #4
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale fabuły na bank nie będzie ani w połowie tak rozmemłana i absurdalna i pełna cudaków, którzy nie powinni się byli w ogóle narodzić jak w MGS. Bo to niewykonalne.

Akcja gry ma się dziać jakoś w 2016 roku (liczę, że będą jakieś nawiązania do EndWar), nie wiadomo jakie gadgety do tego czasu wykombinują na zlecenie Pentagonu. Zwłaszcza, że np. pancerz wspomagany oparty na nanitach już jest w zaawansowanej fazie tworzenia. Dodatkowo, wszyscy wiemy, że potrzeba matką wynalazku, a wojna to najlepszy katalizator badań naukowych, a w uniwersum Clancey'ego non-stop jest jakiś konflikt.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 26-03-2010, 12:20   #5
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

wlasnie mialem temat zalozyc : <

hehe filmik mi sie spodobal, nawet bardzo - lubie jak sa jakiejs kozackie nowe technologie ktore w ciekawy sposob wplyna na sposob walki :d
Stary 26-03-2010, 15:37   #6
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

może wyjść z tego całkiem niezłe cacko

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2010, 14:04   #7
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Zapowiada się nieźle. Boję się tylko, że jakaś klasa dostanie za dużo dobrych zabawek i będzie ona niezniszczalna.
Stary 27-03-2010, 18:44   #8
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Pawel1995k Zobacz post
Zapowiada się nieźle. Boję się tylko, że jakaś klasa dostanie za dużo dobrych zabawek i będzie ona niezniszczalna.
O balans w multi bym się nie martwił. Nie wiemy ile z gadgetów z singla trafi do tego trybu. W poprzednich odsłonach dużo futurystycznego sprzętu było tylko i wyłącznie domeną singleplayer'a.

Stary 27-03-2010, 19:59   #9
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

A mi z miejsca wskoczył banan na twarz , ghosty to teraz tacy amerykańscy predatorzy Najbardziej przypadł mi do gustu jednak snajper prawie jak palec boży. Mam tylko nadzieję , że nie przesadzą z futuryzmem - innowacje tak , ale bez przesady.
Stary 27-03-2010, 20:41   #10
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Troche screenow...
http://www.mondoxbox.com/en/news/209...st-images.html
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2010, 12:28   #11
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
czy na pierwszym skirnszocie są latające kamery z światłem

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2010, 14:06   #12
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
czy na pierwszym skirnszocie są latające kamery z światłem
Wiemy tyle co Ty, w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, zwłaszcza że takiego typu UAVs pojawiły się np. w Chaos Theory.

Stary 15-06-2010, 17:19   #13
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

wcześniej jakoś nie zwracałem uwagi na ten tytuł, ale po tym dwuczęściowym live demo, gra skutecznie przykuła moją uwagę.
http://www.gametrailers.com/video/e3...t-recon/101440
http://www.gametrailers.com/video/e3...t-recon/101442
Stary 15-06-2010, 20:09   #14
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

NNNNIIIIIIEEEEEEEEE!!!!!!! Z trzeciej osoby? Ghost Recon? Co k***a do łba im strzeliło! Nigdy na coś takiego bym nie wpadł? Żadna poprzednia część serii tak nie miała! Rozumiem jakby jeszcze było rozwiązanie jak w Rainbow six: Vegas, ale to??? No błagam! Już widać że to jakieś casualowe będzie a Ghost Recon nigdy taki nie był!
FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUU...
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2010, 20:13   #15
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Eeee, niedawno się przestawiłeś z PC na konsolę czy serie pomyliłeś? Ghost Recon konsolowy to od zawsze TPP, czy tam OTS (over the shoulder), jak ktoś dokładny.
Stary 15-06-2010, 23:22   #16
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Eeee, niedawno się przestawiłeś z PC na konsolę czy serie pomyliłeś? Ghost Recon konsolowy to od zawsze TPP, czy tam OTS (over the shoulder), jak ktoś dokładny.
Nie serii nie pomyliłem. Zanim przestawiłem sie z PC na konsole to grałem w obie części GRAW i one były z pierwszej osoby. Gra była taktyczna i wymagała ostrożności. Mam nadzieje że w następnym Ghost Reconie dostane taktyczną rozgrywke gdzie żaden błąd nie wchodzi w gre, bo tak było w poprzednich częściach. No i oby był split screen na czterech, wtedy super będzie z qmplami planować ruchy. Tak więc jeszcze raz... FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUU...
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2010, 23:27   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie grałem w te FPSowe Ghosty, ale trudno mi sobie wyobrazić GR jako kolejnego konsolowego FPSa. Jedna z lepszych strzelanek TPP i niech tak zostanie. Prezentacja mocno mnie nakręciła.
Stary 15-06-2010, 23:31   #18
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Wróg, prosze cię raz grzecznie. Nie bluźnij i zagraj pierw może w pierwszego i najbardziej wyjeb...ego Ghost Recon i potem pisz takie rzeczy.

---------- Wiadomość dodana 23:31 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:30 ----------

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
Nie serii nie pomyliłem. Zanim przestawiłem sie z PC na konsole to grałem w obie części GRAW i one były z pierwszej osoby. Gra była taktyczna i wymagała ostrożności. Mam nadzieje że w następnym Ghost Reconie dostane taktyczną rozgrywke gdzie żaden błąd nie wchodzi w gre, bo tak było w poprzednich częściach. No i oby był split screen na czterech, wtedy super będzie z qmplami planować ruchy. Tak więc jeszcze raz... FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUU...
GRAW z pierwszej osoby ? Od kiedy ?
Stary 15-06-2010, 23:39   #19
anzicurt
Początkujący
anzicurt Zobaczymy co z niego wyrośnie

anzicurt's Avatar

Reputacja: 6

nie no krwa sami hardkorowi specjalisci GR

"Sygnatura niezgodna z regulaminem." AhahahahaaŻe co, ku%#a ?
anzicurt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2010, 00:04   #20
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Yeah, przyszli znawcy i kozaczą już Może pierwszy był FPP, nie pamiętam, ale nie ma to większego znaczenia.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania