Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-10-2009, 17:19   #381
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Forza Motorsport 3

cruel ile czekales od dnia wyslania?
Stary 21-10-2009, 17:34   #382
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ja jak zamawiałem z game.co.uk (ale nie forze) to przyszło w ~2 dni (teraz niby jakieś strajki mają być) od pojawienia się "DESPATCHED". Szybsi są niż poczta polska
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2009, 17:55   #383
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post
Forza jest Multilanguage co i po co potwierdzac?
a powiedz mi teraz, czy jak wjedziesz na live.xbox.com, wyswietlaja Ci sie znaczki achie?!?

hmmmm... nie widze u Ciebie przez xbox.com ;/
a na pewno achie masz, 1. wyscig ukonczyles...
PS. achie za ukonczenie 1. wyscigu nie jest 1. achie, ktore mozna zdobyc
5m jump!!!!

jak to smiesznie przetlumaczyli - "SIĘGNĄĆ DNA!"
Potwierdzam bo ludzie się pytali kilkanaście postów wcześniej, a tak mają 100% pewność.

Na xbox.com nie wyświetlają się achievementy, bo nastąpi to dopiero w piątek, co w tym dziwnego ?

---------- Wiadomość dodana 16:55 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:52 ----------

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
cruel ile czekales od dnia wyslania?
Zamówiłem na shopto.net i wybrałem opcję next day, ale nie przez Royal Mail (strajkują jutro i pojutrze) tylko UKmail, wysłali mi wczoraj, a dzisiaj przyszło. Zaznaczam, że mieszkam w Londynie.
Stary 21-10-2009, 17:57   #384
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Ja jak zamawiałem z game.co.uk (ale nie forze) to przyszło w ~2 dni (teraz niby jakieś strajki mają być) od pojawienia się "DESPATCHED". Szybsi są niż poczta polska
na stronie pisalo u nich zeby sie o strajki nie bac, despatched mialem w poniedzialek wiec mam nadzieje ze jutro juz bedzie =d
Stary 21-10-2009, 18:04   #385
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Lista Osiągnięć

Najbardziej dotknięty strajkami jest Londyn, dwa tygodnie temu na sortowniach leżało 20 mln paczek! Royal Mail odbiera paczki z magazynów normalnie, problem leży w doręczaniu. Nie sądzę, żeby były jakieś opóźnienia do Polski, bo magazyn game.co.uk jest w Basingstoke.
Stary 21-10-2009, 20:12   #386
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Mam takie pytanko jak wysłałem screena na forzamotorsport.net to gdzie on dokładnie się znajduje chciałbym sobie ustawić jako tapetkę na pulpit czy może jeszcze nie ma tej opcji dostępnej ? i jeszcze ma ktoś listę soundtracka ?

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 21-10-2009 o 21:16
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2009, 22:59   #387
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Do piratów i hunterów grających już w pełną wersję: czy widok z kokpitu ciągle jest tak dziwnie przybliżony do szyby, jak to było w demku? Bowiem widziałem w necie screeny, gdzie pokazane było, iż są 3 kamery ze środka do wyboru. No i na jednej odległość kamery od szyby była spoko, jak np w Shift czy GT5, lecz zaraz ktoś napisał, że to fejki są i cholera wie jak to z tym jest.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2009, 23:08   #388
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jest opcja regulowania, możesz sobie odsunąć.
Stary 22-10-2009, 00:04   #389
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

A kamerę z tyłu też można regulować?

Nie brakuje wam poziomu trudności AI między średnim a trudnym? W demku na średnim jest dość nudno, a na trudnym trzeba się trochę namęczyć, co przy kilkuset wyścigach też nie jest takie super.
Stary 22-10-2009, 00:14   #390
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
A kamerę z tyłu też można regulować?

Nie brakuje wam poziomu trudności AI między średnim a trudnym? W demku na średnim jest dość nudno, a na trudnym trzeba się trochę namęczyć, co przy kilkuset wyścigach też nie jest takie super.
Wyłącz na średnim kilka "wspomagaczy" a powinno być lepiej.Lub odwrotnie- na trudnym włącz je wszystkie . Ja musiałem odpocząć od Forzy bo już mi się auta śniły.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 11:24   #391
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie mogę znaleźć opcji regulowania kamery powie mi ktoś gdzie dokładnie jest ta opcja ? za pomoc dziękuję
Stary 22-10-2009, 11:51   #392
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wejdź w My profile, Multiscreen, zaznacz żeby ta opcja była włączona, ustaw sobie na samym dole odpowiedni kąt - pomiędzy 60-70 stopni jest chyba najlepiej. Zrestartuj konsolę (zapisz, zaakceptuj, poczekaj aż się wgra, reset konsoli zrób). Voila.
Stary 22-10-2009, 12:14   #393
SandSpol
Stały bywalec

SandSpol's Avatar

Lista Osiągnięć

O sam bym na to nigdy nie wpadł dzięki za pomoc ale jest jeden mankament po zmienieniu opcji tracimy możliwość rozglądania się po kabinie
Stary 22-10-2009, 12:25   #394
Kamil
Początkujący
Kamil Wkrótce będzie sławny

Miasto: Poznań
Reputacja: 96

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Wejdź w My profile, Multiscreen, zaznacz żeby ta opcja była włączona, ustaw sobie na samym dole odpowiedni kąt - pomiędzy 60-70 stopni jest chyba najlepiej. Zrestartuj konsolę (zapisz, zaakceptuj, poczekaj aż się wgra, reset konsoli zrób). Voila.
Dzięki wielkie, szkoda tylko że kończę szósty sezon i nawet tam nie zajrzałem. Faktycznie po zmianie kąta nie można rozglądać się po kabinie, ale za to jest widoczne całe wsteczne i boczne lusterko
Stary 22-10-2009, 13:46   #395
CruelCrewCut
Stały bywalec

CruelCrewCut's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla mnie Forza 3 to po prostu rzeka miodu, już od 3 godzin do sklepu się wybieram, a tu jeszcze jeden wyścig i idę, jeszcze jeden wyścig ....... yyy jeszcze jeden ......
Stary 22-10-2009, 14:24   #396
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
Mi osobiście nie. Od razu wrzuciłem najwyższy poziom trudności, bez żadnych wspomagaczy. Jedyne czego nie włączam, to obsługa sprzęgła, bo na padzie jest trochę hardcorowo, ale nie wykluczam, że i tego nie włączę. Co do trudności, to po prostu na wyższym trzeba się trochę poprzepychać i jechać na granicy, ale dla mnie jedyny poziom, który daje frajdę.
Stary 22-10-2009, 14:38   #397
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Powie mi ktoś czy jak zamówię grę z jakiegoś zagranicznego sklepu (przypuśćmy Anglia) to będzie w opcjach polski język(napisy).Z góry dzięki

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 14:49   #398
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

tak bedzie, ktos pisal o tym wczesniej
Stary 22-10-2009, 17:05   #399
Q-Jot
Guest

Reputacja:

A jak mi się nie podobała 2 ,była za trudna i ciągle kręciłem bączki ,albo wypadałem z trasy to warto ,żebym się pakował w tą odsłonę ,bo jest zmieniona pod względem modelu jazdy ,czy lepiej sobie odpuścić ? Demo mi się podobało ,mam wrażenie ,że model jazdy jest uproszczony względem poprzedniej części .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 18:08   #400
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Kamil Zobacz post
Dzięki wielkie, szkoda tylko że kończę szósty sezon i nawet tam nie zajrzałem.
Ile czasu zajmuje wyjeżdżenie tylu wyścigów?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania