Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-10-2009, 18:10   #401
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 3

Jest dużo prościej niż w FM2, moim zdaniem powinieneś się skusić tym bardziej, że demko podpasowało.
Stary 22-10-2009, 19:58   #402
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał snakemaycry Zobacz post
Mi osobiście nie. Od razu wrzuciłem najwyższy poziom trudności, bez żadnych wspomagaczy. Jedyne czego nie włączam, to obsługa sprzęgła, bo na padzie jest trochę hardcorowo, ale nie wykluczam, że i tego nie włączę. Co do trudności, to po prostu na wyższym trzeba się trochę poprzepychać i jechać na granicy, ale dla mnie jedyny poziom, który daje frajdę.
To chyba zrobię jak w dwójce, czyli auta produkcyjne na trudnym i wyścigowe na średnim. Ze wspomagaczy i tak wszystko wyłączam, tylko skrzyni auto używam, zbyt leniwy jestem na zmianę biegów (z drugiej strony to może błąd, bo czasem ewidentnie czekam na redukcję). No dobra zobaczymy od jutra jak będzie.
Stary 22-10-2009, 20:24   #403
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Wkońcu postanowiłem kupić tą grę i teraz jestem tak podjarazy jak nigdy. Jutro po zajęciach na uczelni jeszcze troszkę w Call of Juarez lub Pandę, a potem jadę do miasta kupić Forzę. Mam nadzieję, że zielonogórskie sklepy mnie nie rozczarują i gra będzie dostępna.
Stary 22-10-2009, 20:29   #404
Diverso
Stały bywalec
Diverso Wkroczył na dobrą drogę

Diverso's Avatar

Reputacja: 22

Lista Osiągnięć

W którym miejscu można regulować widok z kokpitu? Ja już miałem zonka na początku gry. Zainstalowałem Disc 2 zanim odpaliłem grę i potem Forza nie mogła się skapować, że już jest wszystko na dysku i musiałem wszystko usuwać. Taka przestroga.
Stary 22-10-2009, 20:46   #405
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
To chyba zrobię jak w dwójce, czyli auta produkcyjne na trudnym i wyścigowe na średnim. Ze wspomagaczy i tak wszystko wyłączam, tylko skrzyni auto używam, zbyt leniwy jestem na zmianę biegów (z drugiej strony to może błąd, bo czasem ewidentnie czekam na redukcję). No dobra zobaczymy od jutra jak będzie.
Mnie automat irytuje. Zmienia biegi nie wtedy kiedy chce, do tego przy hamowaniu wciskasz hamulec i lecisz, a tak na manualu możesz sobie ładnie dohamowywać silnikiem.
Stary 22-10-2009, 21:04   #406
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

Zrobię prawko w "realu" to może do manualnej się przekonam Choć teorię zdałem, to jazdy mam za 3 tygodnie, do tego czasu "potrenuję" w grze.
Stary 22-10-2009, 21:24   #407
Q-Jot
Guest

Reputacja:

1.Co jak nie zainstaluje drugiej płyty z Forzą 3 ? Będę miał 100 samochodów mniej w karierze ? Czy pierwszą płytę też się instaluje ,żeby napęd nie warczał ?
2.Czy tuning dalej jest tak skonstruowany ,że trzeba kupować osobno wydech ,tłoki,przekładnie sratatata ,by mieć szybsze auto ,czy jest to jakoś zgrabniej rozwiązane ?
3.Dla jakiś graczy właściwie jest ta gra ? Czy frustruje tak często jak poprzednia część ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 21:46   #408
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
W którym miejscu można regulować widok z kokpitu? Ja już miałem zonka na początku gry. Zainstalowałem Disc 2 zanim odpaliłem grę i potem Forza nie mogła się skapować, że już jest wszystko na dysku i musiałem wszystko usuwać. Taka przestroga.
Kokpit - zajrzyj łaskawie na poprzednią stronę. Co do instalacji, to trzeba to zrobić z poziom Disc 1 właśnie, nie ręcznie w dashu.

@Kujot
1. Nie będziesz miał dodatkowych samochodów i tras, to chyba jasne... Jak masz mało miejsca to zainstaluj tylko dodatki.

2. Jest opcja quick upgrade przy każdym wyścigu - automatycznie dobiera ci wszystko pod dany wyścig. Jak jest limit indeksu wydajności, to gra sama spróbuje dopasować jak najbliższy.

3. Dla wszystkich. Od kompletnych casuali, którzy lubią jak im samochód sam hamuje, po prosów, którzy chcą się nawet sprzęgłem bawić.
Stary 22-10-2009, 22:25   #409
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Po przejechaniu paru wyścigów w sezonie jestem pod całkowitym wrażeniem. Jestem casualem w grach samochodowych i dlatego podoba mi się ta cała podziałka na łatwy,średni itd. I jak na mnie to dobrze, bo daję sobie spokojnie radę na Średnim Tylko te Loadingi....... trochę przesadzone ale da się przyzwyczaić. I jeszcze mam pytanko: Ten level samochodu, który jest podliczany po skończeniu wyścigu nie odnosi się do każdego samochodu z osobna tylko jest wspólny dla każdego samochodu?

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 22-10-2009 o 22:31
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 23:45   #410
Mustang
Wariat

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

W F2 level odnosił się do konkretnego samochodu i dawał zniżki na części.
Stary 22-10-2009, 23:48   #411
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Tak samo jest w FM3
Stary 23-10-2009, 01:42   #412
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Wyrwałem za 10k kredytów na Storefroncie fajny malunek

Stary 23-10-2009, 01:46   #413
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

He, he.Calkiem przyjemny custom.Nabijam posty, juz nieduzo do 666...
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 11:06   #414
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Wyrwałem za 10k kredytów na Storefroncie fajny malunek

lol, ja też chcę mieć takiego Eddiego , nie możesz mi jakoś tego za darmo podesłać ;>
Stary 23-10-2009, 11:28   #415
bajus
Początkujący
bajus Zobaczymy co z niego wyrośnie

bajus's Avatar

Miasto: Płock / Warszawa
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 10

w nocy przejechalem kilka wyscigow i zdecydowanie widac, ze miod w grze jest i bedzie wyplywal obficie przez dlugie, te blizsze i dalsze, dni

kilka spostrzezen:
- dziwne, ze po ustawieniu (wstepnym, wybor z 3 opcji) na srednie zaawansowanie umiejetnosci prowadzenia samochodu gra ustawila automatyczne hamowanie - na szczescie bez problemu mozna wszystko dalej wylaczyc
- porownujac do dema: chyba wyglada lepiej, chociaz dema dlugo nie sprawdzalem, bo brakowalo czasu :/
- widok sezonu wg kalendarza nie daje takiego kopa jak drugi widok pokazujacy MEGA tabele z wyscigami.. jesli sie nie myle 23 kolumny, wierszow juz nie chcialo mi sie liczyc :]
- mimo az 12 predefiniowanych ustawien kontolera mogliby dorzucic mozliwosc ustawienia przyciskow samodzielenie
- loading-i (2stopniowe) za dlugie, ale do przelkniecia
- nie mozna zmienic jezyka na angielski (chyba, ze przeoczylem ta opcje?) i dochodzi do komicznych sytuacji, ze lektor mowi o nacisnieciu takiego, a takiego przycisku (po angielsku komentarz i nazwa przycisku), a wszystkie przyciski widzimy po PL
- wersja kolekcjonerska (PL): solidnie wykonane pudelko (mogloby byc metalowe), pendrive (SanDisk) fajnie zrobiony - podobnie jak brelok; instrukcja bardzo krotka, zawiera praktycznie tylko informacje o konfiguracji kontrolerow, multiplayer-ze (jesli dobrze pamietam) i reszte informacji /prawnie wymaganych/; mysle, ze za 30 zl wiecej (porownujac do cen z allegro, ktore sa inne od oficjalnie sugerowanych) od zwyklej wersji warto ja kupic

gra bdb, a czy celujaca? okaze sie niedlugo

bajus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 11:40   #416
Kamil
Początkujący
Kamil Wkrótce będzie sławny

Miasto: Poznań
Reputacja: 96

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Ile czasu zajmuje wyjeżdżenie tylu wyścigów?
Ukończenie trybu kariery zajęło mi 30h plus czas spędzony w menu i na tuningu 7h. Karierę można zrobić szybciej wszystko zależy od tego jakie dobieramy wyścigi, dodatkowo możemy wynająć kierowcę, któremu odpalimy część wygranej i jeździ on za nas (to dla niecierpliwych) co wiąże się z tym że nie dostaniemy pkt. doświadczenia. Najlepsze jest jednak to że przeszedłem całego singla nabijając przy tym 50 lvl (jakieś 30 procent wszystkich wyścigów), a kupiłem chyba tylko ze trzy auta resztę dostaje się za dobicie do kolejnego poziomu doświadczenia, czyli od gry dostajemy 50 samochodów.

Moja ocena za singla 9+.
Stary 23-10-2009, 12:35   #417
Mustang
Wariat

Mustang's Avatar

Lista Osiągnięć

Gierka jest, odpalam wieczorem i może ktoś mi od razu odpowie, jak to jest z tą drugą płytą w końcu? Najpierw trzeba jedynkę zainstalować czy nie?
Stary 23-10-2009, 12:44   #418
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Włóż jedynkę, odpal i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Stary 23-10-2009, 13:12   #419
bajus
Początkujący
bajus Zobaczymy co z niego wyrośnie

bajus's Avatar

Miasto: Płock / Warszawa
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
Gierka jest, odpalam wieczorem i może ktoś mi od razu odpowie, jak to jest z tą drugą płytą w końcu? Najpierw trzeba jedynkę zainstalować czy nie?
Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Włóż jedynkę, odpal i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
dokladnie tak; na poczatku dostaniesz informacje o tym, ze potrzebne jest zainstalowanie 2giej plyty
a ja dodam, ze - nie napisali, ze nie musisz robic tego od razu - jesli tego nie zrobisz i pominiesz to dalej normalnie odpalasz gre (kariere, wyscigi, itp.) i rozpoczynasz jezdzenie
pozniej mozesz doinstalowac CD #2 z poziomu opcji gry

swoja droga ostrzegli, ze instalacja trwa bardzo dlugo... a trwala, hmmmm, niecale 5 min?

bajus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 15:16   #420
ROBERTINO PL
Początkujący
ROBERTINO PL Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

a czy można zainstalować dwie płyty ?
ROBERTINO PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz