Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-08-2010, 07:27   #4561
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

calak w Virtual ON-OT - chyba drugi zaraz po dash of destruction najłatwiejszy calak arcade, jakieś 45 minut i już 200 xD najtrudniejszym achievementem jest rozegrać 10 walk multiplayer. Myślałem, że na multi nikogo nie ma, a tam same japońce, więc szybko wpadło x)

calaczek w The Bourne Conspiracy - gierka mi się zajebiście podobała ! Ostatni poziom trudności ani za łatwy, ani za trudny jest po prostu w sam raz. Znajdźki banalne. Achievementy nie są trudne, po przejściu gry wystarczy trochę pozabijać jeszcze. Gra jest naprawdę dynamiczna, z grafiką nawet nie odstaje. Misje są bardzo różnorodne ( niestety jest ich tylko 11 ) więc gra się nie nudzi, szczególnie wielką satysfakcję i uśmiech na twarzy dawało mi pranie gości o różne meble czy ściany. Polecam ;-)

Ostatnio edytowane przez Celt : 28-08-2010 o 16:02
Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2010, 17:16   #4562
NaakiPL
Początkujący
NaakiPL Wkroczył na dobrą drogę

NaakiPL's Avatar

Miasto: Ząbkowice Śląskie
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

To jest mój pierwszy post tutaj więc wypisze wszystkie moje dotychczasowe calaki

Nr.1 Battlefield Bad Company 2 1180/1180

Nr.2 Castlevania HD 200/200

Nr.3 Fable 2 1350/1350

Nr.4 Halo 3: ODST 1000/1000

Nr.5 DeathSpank 200/200

Nr.6 The Bourne Conspiracy 1000/1000

Nr.7 Dash of Destruction 200/200

Jeszcze w Dante's Inferno mam 1040/1290 bo nie dokupiłem jeszcze dodatku Trials of St. Lucia
Stary 29-08-2010, 02:02   #4563
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - 500/500 – niby to nie calak bo to tylko DLC, ale moim zdaniem dostajemy dwie nieco mniejsze niż podstawka gry, które są naprawdę świetne i trzymają jak przystało na R* wysoki poziom. Proszę tylko bez głupich komentarzy. Oba dodatki mają świetną fabułę, o której nie trzeba nikomu mówić. Każdy kto chodź trochę lubi serię GTA musi w to zagrać. Pierwszy dodatek ma bardzo banalne osiągnięcia. Problemy zaczynają się natomiast w drugim, kiedy to po za zwykłym przejściem gry trzeba w misjach ukończyć dodatkowe czynności. Największy problem stanowią osiągnięcia za przejście wszystkich misji na 80% i 100%. Gra nie zalicza nam przejścia misji jak zginiemy, zostaniemy złapani, użyjemy taksówki czy kodów. Na szczęście nie musimy wszystkich zadań ukończyć za pierwszym razem. Dla przykładu najpierw przechodzimy misje w wyznaczonym czasie, potem odpalamy ją drugi raz i przechodzimy bez uszczerbku na zdrowiu itd. Nie jest łatwo, ale wszystko da się zrobić po kilku próbach. Polecam oba dodatki, a szczególnie drugi, który moim zdaniem ma lepszą fabułę i wnosi więcej usprawnień, dodatków. Teraz tylko trzeba zdobyć dwa ostatnie osiągnięcia i będzie prawdziwy calak. Szkoda tylko, że będzie to strasznie czasochłonne i nudne zajęcie. Ogólna ocena 9/10.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 09:31   #4564
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

calak w ZOMBIE APOCALYPSE - świetna, bezmózgowa, relaksująca młócka zombiaków xD. Proste osiągnięcia, w 4 osoby jest świetny fun ! 3 godzinki i calaczek ;-)

Pozdro dla The Mejs, Kaenty i Clark PL

Edit: calak w Shinobi - banalne i bardzo przyjemne 200 ;-) Miło czasem powrócić do tamtych lat gdy się grało w takie gry. Achievementy proste, wystarczą jakieś 4 godzinki.

Ostatnio edytowane przez Celt : 29-08-2010 o 17:30
Stary 29-08-2010, 19:54   #4565
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
skad to mozna sciagnac? trzeba byc na USA zajerestrowanym, nie?
Kiedyś było jako promocja czipsów (?dorrito?), teraz tego nie ma, ale da się ściągnąć przez konto które to ściągało.

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 22:00   #4566
KalunoPL
Znajomy
KalunoPL Może być tylko lepiej

KalunoPL's Avatar

Miasto: Niewiem
Reputacja: -31

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Hall of Fame n00b Promotor Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał inoobiPL Zobacz post
Kiedyś było jako promocja czipsów (?dorrito?), teraz tego nie ma, ale da się ściągnąć przez konto które to ściągało.
podesłałem mu na pw linka wystarczy wrzucić na pena albo płyte i działa, jakby ktoś chciał to pisać na pw
Stary 30-08-2010, 15:46   #4567
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Mafia 2 (1000/1000) - Świetna , relaksująca , z mocna fabuła oraz miodnym gampleyem. Polecam 9/10

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2010, 17:44   #4568
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Call of Duty: Modern Warfare 2 - 1000/1000 - Już dawno temu miałem 980GS i olałem znajdźki (nie chciało mi się tego zbierać za 20GS), ale dzisiaj naszło mnie, żeby się w to pobawić i wbiłem calaka. Grę mogę polecić, kampania niby krótka, ale więcej frajdy dają spec opsy ze znajomymi. Multi przerzuciłem się na BC2, ale swego czasu też sporo w nie grałem.
Stary 30-08-2010, 18:45   #4569
Celt
Stały bywalec

Celt's Avatar

calak w:
- Assault Heroes - nareszcie po latach zabrałem się za ten ostatni achievement, który mi pozostał ;-) nie było takie trudne jak wszyscy mówią. Ogólnie gierka bardzo przyjemna na co-opa i łatwe achievy.

- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords - (250/250) - W końcu dodatek mi zaczął działać po przepisaniu licencji i mogłem grę ukończyć Gra świetna, dla mnie lepsza niż 2jka. Achiki łatwe lecz gra jest długotrwała, trzeba lubieć tego typu gry

Stary 31-08-2010, 00:45   #4570
Hustler
Stały bywalec
Hustler Wkrótce będzie sławny

Hustler's Avatar

Reputacja: 93

Lista Osiągnięć
I love Apple Na dobre i na złe  Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

A Kingdom for Keflings 200/200 - Tą arcade'ówkę miałem już jakiś czas na dysku, jednak dopiero kilka dni temu odpaliłem i miłe zaskoczenie. Mnie wciągnęła, z rozbudowywaniem królestwa gra staje się ciekawsza i aż chce się w nią grać. Polecam.

UNO 200/200 - Ponieważ uwielbiam makao tak i Uno przypadło mi do gustu. Przymulająca muzyczka, kolorki, cena, wszystko składa się na prostą, łatwą i fajną grę karcianą.
Podziękowania za wspólną grę i pomoc w osiągnięciach: Monika85PL, El Bucz, kasper96, Pawelek PL.
Stary 31-08-2010, 02:49   #4571
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Mi dzisiaj wpadły dwa calaczki.

WWE Legends of WrestleMania 1000/1000 - Dość przyejmna gierka, lecz IMO zbyt prosta i przez to trochę traci. Calak wydawał mi się dość trudny, lecz po ogarnieciu odpowiednich ciosów nie było żadnych problemów.

Terminator Salvation 1000/1000 - No i tutaj zaskoczenie, spodziewałem się mega crapa, a tutaj wyskoczyła mi dość fajna gierka. Od razu skojarzyła mi się z gearsami. Ogólnie tak przypadła mi do gustu, zę oglądałem wszystkie filmiki i nie przeszkadzalo mi to, ze rozgrywka głównie polegała na zapierniczaniu przez korytko, chowaniu się za osłonami gdy masa przeciwników wyskoczy w jednym miejscu, napierniczaniu w nich, nowu przemieszczaniu się do przodu bez żadnych problemów i kolejnej wielkiej walce. W sumie jest to crap, lecz podczas grania w niego nie czułem jego crapowatości i nie myślałem ciągle, że gram dla aczivów, tylko starałem się czerpać fun z gry.

Hustler@ Uuu... nie poczekałeś na mnie. Już Cię nie lubię. I tak bedziesz musiał mi pomóc, bo inaczej wtrącę Cię do mrocznych lochów mego zamku i nigdy Ci tego nie wybaczę. No i gratki calaczkó oczywiście.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2010, 04:04   #4572
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Skate 3 - 1250/1250 – no i już trzecie cześć skate wycalakowana. Dzięki promocji EA grę już podczas premiery można było zdobyć za 85 zł, co jest wielkim plusem. Z braku czasu grę zdobyłem dopiero jakiś czas temu. Jeśli ktoś chce zdobyć calaka musi niestety zaopatrzyć się w nówkę lub kupić durny kod na XBOX LIVE za bodajże 800 MSP. Wprawdzie i tak większość gier kupuję w sklepach, ale nie każdy może sobie pozwolić na nową grę/woli kupić za tą cenę dwie używane i przez to ma dostać niepełnowartościową grę ? Beznadziejny zabieg, ale zostawmy to i przejdźmy do samej gry. Ku mojemu zaskoczeniu gra jest bardzo krótka. Singla przeszedłem przy jednym podejściu grając na najwyższym poziomie (dwa zadania grałem na easy bo na wyższych było strasznie trudno). Grafika się nie zmieniła, miasto mimo, że całkowicie nowe to niezbyt ciekawe, sam pomysł na fabułę nie przypadł mi do gustu. Na plus na pewno zasługuje budowanie własnych miejscówek, skateparków, nowy poziom trudności, który sprawia, że gra jest jeszcze bardziej realistyczna. Zniknęły beznadziejne zadania SKATE znane z pierwszej i drugiej części, a w zamian dostaliśmy 1UP, który jest ciekawszy i nie nudzi. Wraz z postępem kariery zobaczyłem niestety miejscówkę, którą jakimś cudem widziałem rok temu. Jak to możliwe ? A no tak, że panowie z EA umieścili dlc ze skate 2 do trzeciej części. Osiągnięcia są banalne po za dwoma: zabicie 80 zadań i zagranie jednocześnie w sieci w sześciu. Gra zwiesiła się dwa razy przy czym za drugim odblokowały się trzy osiągnięcia, które normalnie nie miały prawa się pojawić. Bardziej pozytywnie mogę się wypowiedzieć o dwóch dodatkach. Dostajemy za kolejno 400 MSP i 560 MSP bardzo ciekawe miejscówki z kilkoma zadaniami. Osiągnięcia nie są trudne i do zdobycia w godzinkę. Jeśli zaczynasz zabawę ze skate to polecam zapatrzyć się najpierw we wcześniejsze części.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2010, 08:29   #4573
MajkelBlack
Początkujący
MajkelBlack Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Dublin
Reputacja: 10

MX vs. ATV: Reflex 1000/1000 - miły, łatwy i przyjemny calaczek, onlinowe osiągnięcia łatwe do wykonania bez ustawek. Kilka ładnych godzin jednak należy pojeździć, czasami denerwuje system prowadzenia pojazdów i zachowania na drodze, ale da się przeżyć. Do osiągnięć multi polecam Mini-Games.

MajkelBlack jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2010, 10:02   #4574
Hustler
Stały bywalec
Hustler Wkrótce będzie sławny

Hustler's Avatar

Reputacja: 93

Lista Osiągnięć
I love Apple Na dobre i na złe  Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
Hustler@ Uuu... nie poczekałeś na mnie. Już Cię nie lubię. I tak bedziesz musiał mi pomóc, bo inaczej wtrącę Cię do mrocznych lochów mego zamku i nigdy Ci tego nie wybaczę. No i gratki calaczkó oczywiście.
Spoko oko, się pomoże.
Stary 31-08-2010, 10:31   #4575
Falcon74 PL
Początkujący
Falcon74 PL Wkrótce będzie sławnyFalcon74 PL Wkrótce będzie sławny

Falcon74 PL's Avatar

Reputacja: 130

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Hall of Fame n00b Złomiarz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

1000/1000 Mafia II :
Gra wyśmienita dawno w taką grę nie grałem 10/10 grafa powala fabuła, wyśmienita, jedyny mankament zbieranie plakatów Wanted , bo zbieranie playboy magazine są wyśmienite ! Polecam !
Stary 31-08-2010, 13:47   #4576
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dead Rising 2: Case Zero - 200/200

Już od wczoraj, ale dopiero dzisiaj mogłem się zalogować z grą w profilu do Live'a. Nie będę się rozpisywał, bo recenzja czeka na stronie - http://www.onlinecenter.pl/Recenzje-...Case-Zero.html . Jest też dość obszerny poradnik: http://www.onlinecenter.pl/Poradniki...Case-Zero.html . Bardzo mi się podobało i za 400 MSP warto.
Stary 31-08-2010, 13:51   #4577
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post

Już od wczoraj, ale dopiero dzisiaj mogłem się zalogować z grą w profilu do Live'a. Nie będę się rozpisywał, bo recenzja czeka na stronie - http://www.onlinecenter.pl/Recenzje-...Case-Zero.html . Jest też dość obszerny poradnik: http://www.onlinecenter.pl/Poradniki...Case-Zero.html . Bardzo mi się podobało i za 400 MSP warto.
Gratki,pierwszy w polsce.Pirat Ja za chwilę zakupię pełną wersje.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2010, 16:06   #4578
Flik
Nowy
Flik Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 90

Scott Pilgrim 200/200GS
Swietna gierka, masa nawiazan do klasycznych gier, filmow i seriali. Poczatki sa bardzo trudne, ale wraz z podniesieniem statystyk robi sie co raz latwiej. 4 postacie + jedna bonusowa. 7 plansz i bossow + dwa dodatkowe tryby. Za 800 punktow az szkoda tego nie kupic.
Wedlug MGC pierwszy calak w Polsce

Flik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2010, 17:07   #4579
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post

Gratki wrogu, trzeba się będzie zainteresować grą po powrocie.

PS. Czy będziecie mieć reckę Dead Rising 2 przed premierą ?
Stary 31-08-2010, 22:52   #4580
Celt
Stały bywalec

Celt's Avatar

calak w Defense Grid: The Awakening - (250/250) zrobiłem dodatki :-) 8 nowych misji, dwie były naprawdę ********** do wykombinowania. Polecam gierkę jak ktoś lubi gry typu tower defense. Są 4 dodatki (80 msp za jeden) także 320 msp za wszystko, sądzę, że tanio

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania