Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-09-2010, 15:59   #4601
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Burnout Paradise 1250/1250 - Co tu dużo mówić, gierka świetna, świetny klimat, piosenka guns n' roses na poczatku rządzi, w ogóle wszystko świetne. Dała mi kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy, jak nie więcej, i wiele miłych wspomnień. Po prostu jest to taka gra w którą trzeba zagrać. W końcu udało mi się zrobić calaka i jestem niezmiernie z tego szczęśliwy, bo jest to IMO wspaniała gra i warto w takich robić calaki, by odkryć całe piękno w niej drzemiące. Polecam. Trochę subiektywne 10/10. Bym zapomniał, nikomu nie dziękuję, bo miałem okazję grać w wieloma graczami, a nie chcę, by któryś został pominięty, więc dziękuję wszystkim z kim miałem przyjemnośc grać.

Ostatnio edytowane przez Albii : 04-09-2010 o 16:02
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 19:32   #4602
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
Lara Croft: GoL 200/200 - na moje marudne oko jest to jedna z najciekawszych Arcadówek jaka ostatnio wyszła zdecydowanie warta zainwestowania 1200msp, masa świetnej zabawy w trybie co-op w pojedynke w ogóle nie grałem, ładna grafika ciekawe zagadki przyjemne strzelanie i długość rozgrywki zwłaszcza jak ktoś celuje w calaka sprawia że gra jest mega grywalna, niestety jest jedna wada mianowicie brak co-opa online jedynie wchodzi tutaj w gre partyjka z kimś obok na kanapie co nie powinno mieć miejsca w grze za 1200msp i tutaj lecą podziękowania dla Rayne PL za asyste w co-opie hehehe
Nic mi nie mów, poziom z ognistymi pułapkami (czasówka) pewnie mi się dziś przyśni...

W każdym razie dołączam z calakiem w Larze, pewnie niedługo dojdą nowe osiągnięcia z uwagi na masę planowanych dodatków, także lepiej pochwalić się zawczasu Świetna gra, chociaż nastawiona byłam do takiej Lary sceptycznie, no i mnóstwo grania, kilkanaście godzin co najmniej.
Stary 05-09-2010, 00:16   #4603
EVILJamiePL
Początkujący
EVILJamiePL Wkrótce będzie sławny

EVILJamiePL's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Zapalczywy Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Wkoncu po ponad roku przerwy wpadl calak w Assasin's Creed. Moge spokojnie odetchnac wiedzac ze wiecej zadne flagi mi sie nie zabuguja i nie bede musial zbierac ich xxx razy razem z templariuszami. Gra sama w sobie bardzo atrakcyjna lecz 2 bije ja na glowe. Nie patrzac na bugi gra zasluguje jak dla mnie na 8/10.
Stary 05-09-2010, 00:33   #4604
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Pac-Man C.E. 200/200 - Naprawdę fajna gra Arcade. W sumie nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba. Wprowadzone zmiany w grafice, w tym zmieniające się kolory jak w GeoW2, plansze ulegające modyfikacjom po zjedzeniu owoców, a nie po zmianie poziomu, a także rosnące wraz z wynikiem tempo gry, sprawiają, że C.E. wygląda świeżo i jest znacznie bardziej dynamiczny niż oryginał.
Calak dość prosty, nie doprowadza do frustracji, ale wymaga chwili treningu.
Warto kupić na płytce dodawanej do konsoli, a teraz do wyrwania za półdarmo.
Stary 05-09-2010, 01:54   #4605
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Monkey Island 2 200/200
Stary 05-09-2010, 10:26   #4606
majbach
Początkujący
majbach Zobaczymy co z niego wyrośnie

majbach's Avatar

Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę!  Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 7

Midnight Club: LOs Angeles 1250/1250- chyba moja ulubiona gra
Gears of war 2- 1750/1750- około 13 godzin wbijałem seriously, ale uwielbiam tą gre, spedziłem z 500 godzin w multi, chciałem miec w niej calaka
Dash of destruction- 200/200
Stary 05-09-2010, 12:26   #4607
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
Pac-Man C.E. 200/200 - Naprawdę fajna gra Arcade. W sumie nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba. Wprowadzone zmiany w grafice, w tym zmieniające się kolory jak w GeoW2, plansze ulegające modyfikacjom po zjedzeniu owoców, a nie po zmianie poziomu, a także rosnące wraz z wynikiem tempo gry, sprawiają, że C.E. wygląda świeżo i jest znacznie bardziej dynamiczny niż oryginał.
Calak dość prosty, nie doprowadza do frustracji, ale wymaga chwili treningu.
Warto kupić na płytce dodawanej do konsoli, a teraz do wyrwania za półdarmo.

gratuluje calaka ale z tą łatwoscią ja bym się nie zgodził nabijanie 400 tyś punktów potrafi wnerwić przynajmniej ja miałem z tym mały problem hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 05-09-2010 o 12:31
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2010, 23:06   #4608
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Dead Rising 2: Case 0
Calaczek
Stary 05-09-2010, 23:22   #4609
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Napisanie samej nazwy gry to trochę za mało. Ile razy można wam powtarzać. Napisz krótką opinie o grze, o osiągnięciach, ich poziomie.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2010, 08:46   #4610
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
Burnout Paradise 1250/1250 - Co tu dużo mówić, gierka świetna, świetny klimat, piosenka guns n' roses na poczatku rządzi, w ogóle wszystko świetne. Dała mi kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy, jak nie więcej, i wiele miłych wspomnień. Po prostu jest to taka gra w którą trzeba zagrać. W końcu udało mi się zrobić calaka i jestem niezmiernie z tego szczęśliwy, bo jest to IMO wspaniała gra i warto w takich robić calaki, by odkryć całe piękno w niej drzemiące. Polecam. Trochę subiektywne 10/10. Bym zapomniał, nikomu nie dziękuję, bo miałem okazję grać w wieloma graczami, a nie chcę, by któryś został pominięty, więc dziękuję wszystkim z kim miałem przyjemnośc grać.
muszę przyznać, że ta gra w moim prywatnym rankingu to nadal najlepsze wyścigi. ogromnie grywalne, miodu wycieka z każdym przejechanym kilometrem co raz więcej. dla mnie Criterion to fenomen na skalę światową. tylko kolejne ich gry mogą być lepsze od ich gier.
niestety mnie przed calakiem powstrzymuje wydanie kasy na kamerkę. trochę to głupie, że do calaka potrzeba sprzętu, który kosztuje dodatkowo. nieważne czy 10 czy 100PLNów. nie powinno tak imo być. choć sama idea zdjęć przy takedownach jest świetna. nie raz się uśmiałem dostając zdjęcia randomowych ludzi : ]
Stary 06-09-2010, 10:32   #4611
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Cytat:
Napisał mk00h Zobacz post
Dead Rising 2: Case 0
Calaczek
Ponieważ jestem fanem Dead Rising, czekałem z niecierpliwością na prolog do drugiej części i po ominięciu blokady regionalnej (niestety) mogłem wreszcie zacząć grać.
Osiągnięcia w grze są bardzo proste i na upartego do zrobienia za jedym podejściem, obszar po którym możemy się przemieszczać jest naprawdę mały i może się szybko znudzić, co rzuca się w oczy to, przycinająca animacja, płynności brak!
Ogólnie gra mi się podobała. można max. osiągnąć poziom 5 a co najważniejsze, po zakupie Dead Rising 2, swoją przygodę zaczniemy właśnie od poziomu, który uzyskamy w prologu (w moim przypadku 5)
Mam tylko nadzieję, że dwójka nie będzie tak "chrupać" jak prolog
Stary 06-09-2010, 18:20   #4612
foto mario
Nowy
foto mario Wkroczył na dobrą drogę

foto mario's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 10

Mój drugi calak Mafia 2 - 1000/1000

Sama gra bardzo dobra chociaż nie wykorzystano jej potencjału, a mamy tu mnóstwo niesamowistych detali i możliwości, a pewnie 90% osób tego nawet nie zauważy (np. po włamaniu do sklepu z bronią i zastrzeleniu sprzedawcy możemy zadzwonić na policje i ich przekupić żeby nie przyjeżdzali na miejsce włamania lub po jakimś czasie jak przyjedziemy do napadniętego przez nas sklepu to pojawi się taśma policyjna na drzwiach itd.). Jak teraz na to patrze to odnosze wrażenie, że twórcy mieli niesamowite plany i zaczeli je realizować, ale później ktoś stwierdził, że to niepotrzebne i spłycili rozgrywke byle szybko wydać grę.

Odnośnie osiągnięć to ogólnie bardzo łatwe chociaż czasochłonne. "Znajdźki" w postaci playboyów z lat 40-50 są kapitalne, ale już plakaty Wanted to przegięcie - są w takich miejscach, że nie wierze w to by ktoś wszystkie znalazł bez filmików i map w internecie Gra na wysokim poziomie trudności też nie sprawia problemów (prócz jednego momentu w dokach ) więc można od razu od tego poziomu zaczynać. Ogólnie jakieś 20 godzin i 1000 można zgarnąć
Stary 06-09-2010, 20:48   #4613
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  
Liczba Osiągnięć: 12

Call of duty 3 1000/1000 - oj dawno tej gry nie było w mistrzach calaków ;P. Ostatnio tak szczęśliwy byłem, gdy przeszedłem coda 4 na vetereanie A teraz koniec skowronków. Kupiłem tę grę tylko dlatego, że to była jedyna część coda w którą nie grałem i mnie zaciekawiła ładnymi screenami. Niestety tak nie jest, ponieważ ma ona niezliczoną ilość ''gliczy'' i błędów, a grafika jak na 2006 rok wygląda strasznie. Przejście gry na najtrudniejszym poziomie-chwilami mija się z cudem. Multi niezłe, szkoda, że mało osób gra. Ogólnie nie polecam, a jeżeli pomyślisz jak ja - nie grałem, więc kupię to pier***nij się 289 razy krzesłem w głowę to może ci przejdzie. Czyli ogólnie mówiąc nie polecam

Ostatnio edytowane przez Raczok Pl : 06-09-2010 o 21:34
Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2010, 21:16   #4614
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 

Gears of War 2 (1750/1750) jaki quń jest każdy widzi
Stary 06-09-2010, 22:27   #4615
Hustler
Stały bywalec
Hustler Wkrótce będzie sławny

Hustler's Avatar

Reputacja: 93

Lista Osiągnięć
I love Apple Na dobre i na złe  Go! Go! PSP/Vita 

Gears of War 2 1750/1750 GS - Hm... nie ma co pisać, bo wszyscy napisali to co trzeba. Tak więc totalnie subiektywna ocena: 11/10.
Stary 06-09-2010, 22:33   #4616
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Wszyscy się chwalą wmagającymi calakami no to ja też się pochwalę, nie chciałem wywoływać w Was zazdrości, no ale zawsze to ten jeden post, musicie przecierpieć.

Jumper: Griffin's Story (1000/1000) - Mega crap, no ale przyjemnie napiernicza się kombosy, aczivy łatwe i mzna szybko zrobić calaczka. Dwa podejścia spokojnie wystarczą. Nawet jakoś nie zastanawiałem sie szczególnie kiedy koniec, aby móc wywalić gierkę z dysku, więc nie jest źle. Ktoś chce tysiaczka jeszcze jednego to polecam.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2010, 22:54   #4617
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Need for Speed: Undercover - 1000/1000GS. Gierka obecnie fajna, nie ma już tak wielu problemów technicznych, grafika niezła, muzyka świetna, tylko model jazdy jakiś trochę dziwny. Poza tym nierówna -> czasem prosta jak konstrukcja cepa, czasem trudna, wymagająca idealnej znajomości trasy i irytująca. Cóż... Multi jeszcze nieźle żyje, mimo licznych trolli i cwaniaków.
Moja ocena 7/10.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2010, 01:06   #4618
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Mafia II 1000/1000 - Świetna gra, jak już wcześniej pisałem w temacie o niej, zachwyciła mnie ilością detali i klimatem, na który składa się zarówno otoczenie, jak i muzyka w radiu czy ubrania bohatera.
Długość przejścia głównego wątku zgodna z obecnymi standardami, ale jak na sandbox z potencjałem dziwi brak misji pobocznych. Czy winne jest obcinanie pod DLC trudno powiedzieć. Nie jest to dużą wadą, choć przy równoczesnym braku multi i w obliczu tego co oferuje GTA, niektórzy mogą poczuć niedosyt.
Zbieractwo ujdzie, trzeba pochwalić twórców za przypisanie każdej pierdółce numeru, co motywuje do samotnych poszukiwań i ratuje sytuację, kiedy zdarzy się coś przeoczyć. Osobiście wolałbym same Playboye porozrzucane po mieście zamiast 159 plakatów i powtarzania misji, ale cóż, przynajmniej rozkładówki to fajna rekompensata za przechodzenie drugi raz tego samego.

Taka ciekawostka, w misji ratowania Leo są przynajmniej 4 możliwości ucieczki/schowania się i każda ma własny filmik i krótki dialog.
Stary 07-09-2010, 09:49   #4619
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

Halo 3 - 1750/1750 - No wkońcu 7 września można było zrobić 7on7 achi :P
gra ogólnie wdg mnie chujowa jak barszcz, znudził mi się już ten cały master chief i całe to zamieszanie wokół halo, reacha napewno nie kupię. No ale to kwestia gustu ogólnie achievementy łatwe, ale trzeba sporo pograć.

Scott Pilgrim Vs The World - bardzo fajna arcade'ówka, dopóki nie trzeba ją przechodzić 4 razy... Łatwe achievementy, gdy już człowiek połapie się jak wszystkich bossów jechać i gdzie co boostować jakieś 12h chyba na calaka

Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2010, 15:46   #4620
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

FLOCK 200/200- pierwszy calak w polsce, jestem cholernie zadowolony bo gra jest wymagająca i potrafi wnerwić niemiłosiernie co nie umniejsza jej świetnej grywalność, grafika bardzo ładna długość zabawy zadowalająca 55leveli w singlu oraz 17 w co-opie plus zrobienie wszystkiego na perfect daje mase grania, jedyna poważna wada to brak co-opa online tylko lokalny co dziwi bo gra kosztuje aż 1200msp na szczęście od czego sie ma znajomych i tu lecą wielkie podziękowania dla Rayne PL za dużą pomoc w tym zakresie i wykazanie mega cierpliwości do gry i moich bluzgów hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 07-09-2010 o 15:54
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania