Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2011, 13:45   #201
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Duke Nukem Forever

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
no wlasnie, czyli mieli 12 lat na zrobienie czegos niesamowitego a wyszla kupa, to kto tutaj mial wieksze mozliwosci? : D
ja wole klimat 'kolejnej wojenki' ktora jest prawie perfekcyjnie zrobiona niz gry sprzed ponad 10 lat, z gory mowie ze gralem w dn 3d, manhattan project jak wyszedl na pc i w te poprzednie 2d djuki tez i mnie to nie jara raczej, forever tez sobie odpuszcze bo wychodzi na to ze to gra raczej dla podstarzalej garstki fanow niz 'standardowego' uzytkownika ktory spodziewa sie ladnej i funowej gry.
Nie mieli 12 lat na zrobienie, bo tłumaczę Ci, że gra przechodziła z rak do rąk, ciągle zmieniając silniki (już nawet nie pamietam ich wszystkich, ale chyba najpierw miał być na quake'u, potem na unreal, unreal 2 itd). Większe możliwości mają Ci co mają PEŁNO kasy (jak pieprzone acti ze swoim CoDem, który wysysa z klientów każdego centa), a nie wydawca, któy w sumie miał bardzo trudne zadanie i nie był pewien, czy gra sie sprzeda. Bo trudno wyrokowac, kto te grę kupi, ile osób pamieta o Duke Nukem itd. Ale jak mowię, jesli gra sprzeda się w milionach i zrobią sequel z taka samą grafą, itd., na zasadzie odcinania kuponów, to sam to potępie.

I to co wyboldowałem w Twoim poscie najbardziej mnie smuci. Niestety takie czasy nastały nastolatków (żeby nie było, nie mówię o Tobie, nie wiem ile masz lat na karku), dracych się do HS w CoD, czy BF chcących tylko najlepszej grafiki i funu. Mających wszystko, od razu, nie znających starych czasów gdy gry były czyms wiecej. Ile to ja bym dał aby sie cofnąć do tamtych lat 90-tych gdzie się Joysticki łamało przy bijatykach na Amidze 600, a z głosnika w każdym radiu nie napier...ła Lady Gaga

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 11-06-2011 o 13:47
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 13:46   #202
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

Wiadomo coś czy demo będzie też dostępne dla tych co nie złożyli pre-ordera lub nie mają Borderlands GOTY? Bo bym sobie chętnie sprawdził, nie chcę ryzykować przed ew. kupnem.

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 14:20   #203
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

No ale czyja to wina ze caly ten czas nie wiedzieli co chca ta gra osiagnac? Gdyby 3drealms wydali ja z 5-6 lat temu to bylaby wiekszym sukcesem, nikt by jej nie porownywal do zadnego coda czy bfa. Pamietam jak wieki temu czytalem jakiejs śgk i tam mozna bylo zlozyc pre-ordera duke'a : D
To ze teraz gra jest odbierana tak a nie inaczej bo czasy sie zmienily i grupa ktora moze gre docenic raczej sie zmiejsza to cos z czym powinni sie liczyc, a ze tego nie zrobili i sytuacja wyglada tak ze fani sie jaraja a reszta 'o duke wyszedl, super ale wracam ciac w multi coda/bfa/halo'. No i nie do konca rozumiem o co Ci chodzi bijac do tych wszystkich nastolatkow, czym wiecej byl duke kiedys czym nie jest obecnie halo/cod? niech sie dzieciaki dra zawsze mozna ich wyciszyc. Mi sie to podoba ze nie kazda gra to jakiejs wielkie wyzwanie, ze nie trzeba sie wszystkiego uczyc kilka tygodni zeby bawilo itd. oczywiscie sa takie tytuly i jak ktos chce to ma teraz o wiele wiekszy wybor, imo nie ma co narzekac.
Stary 11-06-2011, 14:31   #204
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Robienie nowego silnika zajmuje kilka lat, skąd wiesz czy nowy silnik właśnie nie jest robiony, a w między czasie wydaje się na starym kolejne części, musieli by zrobić paroletnią przerwę a to wielu osobom by się nie spodobało.
Co do starego silnika w DM to albo zrobili specjalnie taki oldschool, albo po prostu są debilami i narobili zbędnego szumu ;p

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 15:31   #205
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Robienie nowego silnika zajmuje kilka lat, skąd wiesz czy nowy silnik właśnie nie jest robiony, a w między czasie wydaje się na starym kolejne części, musieli by zrobić paroletnią przerwę a to wielu osobom by się nie spodobało.
Co do starego silnika w DM to albo zrobili specjalnie taki oldschool, albo po prostu są debilami i narobili zbędnego szumu ;p
a po co robić nowy silnik wiele developerów kupuje odrazu gotowy np UE3 Cry Engine ipt to chyba nie jest jakaś filozofia co ? jeżeli w takiej zapyzałej dziurze jak polska powstaje Sniper 2 na CryEngin 3 to co dopiero Duke ? pozatym jeżlei to taka niby stara szkoła czemu energia życia sama sie odnawia ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 11-06-2011 o 15:35
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 15:36   #206
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

mi sie wydaje ze wojtkowi to o coda chodzilo, a to ze acti woli zrobic wlasny silnik ktory beda znali od podstaw niz uczenie sie ue3 na ktorym jest z 30% gier w ogole mnie nie dziwi jakos ;f
Stary 11-06-2011, 15:50   #207
elimiko
Znajomy
elimiko Wkrótce będzie sławny

elimiko's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 51
Send a message via Skype™ to elimiko

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 15

Prawda jest taka, że za recenzowane gry, która zaliczyła największy chyba w historii branzy "poślizg wydawniczy", nie powinien brac sie byle kto. Jak widac nie kazdy ma na tyle kompetencji by ów tytul rzetelnie ocenic. Duke nie zbierze porazajacych not, moze cos pomiedzy 6-7 / 10 ale niewatpliwe po tylu latach na ten tytul patrzy sie z nieco innej perspektywy.
Stary 11-06-2011, 18:03   #208
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał elimiko Zobacz post
Prawda jest taka, że za recenzowane gry, która zaliczyła największy chyba w historii branzy "poślizg wydawniczy", nie powinien brac sie byle kto. Jak widac nie kazdy ma na tyle kompetencji by ów tytul rzetelnie ocenic. Duke nie zbierze porazajacych not, moze cos pomiedzy 6-7 / 10 ale niewatpliwe po tylu latach na ten tytul patrzy sie z nieco innej perspektywy.
Marzenia ,gra pewnie nie przekroczy 6/10 , na chwilę obecną jej średnia to 5,4/10 A najwięksi jeszcze nie dali swych ocen . No ale nie ma się czemu dziwić gra jest tragiczna praktycznie pod każdym względem .Tak to jest jak się ogrzewa starego kotleta to później ciężko tą podeszwę zjeść
Stary 11-06-2011, 18:56   #209
elimiko
Znajomy
elimiko Wkrótce będzie sławny

elimiko's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 51
Send a message via Skype™ to elimiko

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
Marzenia ,gra pewnie nie przekroczy 6/10 , na chwilę obecną jej średnia to 5,4/10 A najwięksi jeszcze nie dali swych ocen . No ale nie ma się czemu dziwić gra jest tragiczna praktycznie pod każdym względem .Tak to jest jak się ogrzewa starego kotleta to później ciężko tą podeszwę zjeść
Na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? Bo jesli biorąc pod uwagę tylko kilka recek mało liczących się serwisów to niezbyt ciekawa strategia...

Ja mialem okazje obadac demo, jednak tak na prawde było ono za krotkie by rzucic jakimis konkretami. Dokuczalo mi z poczatku zbyt sztywne sterowanie, chociaz ruchy kamery mozna bylo w miarę wyregulowac suwakami szybkosci. Grafika oczywiscie miejscami bardzo uproszczona, ale fajerwerkow sie nie spodziewalem. Gameplay jak na demo wydawal sie nawet nawet. Wszystko zalezy od tego jak duzo bedzie sie dzialo w pelnej wersji kodu.
Stary 11-06-2011, 19:39   #210
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał elimiko Zobacz post
Na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?
A na takiej podstawie że grałem w fulla na PC i szału nie było .... w poniedziałek /wtorek będę miał okazję obadać wersję konsolową .

Co do recek to :
http://www.guardian.co.uk/technology...er-game-review

http://www.joystiq.com/2011/06/10/du...the-king-baby/

Obie 4/10 . Dziękuję
Stary 11-06-2011, 20:43   #211
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Duke zawsze był pecetowy, oceny na xboxa są zaniżone przez techniczne buble, nieprecyzyjne sterowanie, loadingi po 40 sekund i lagi w multi. Zobacz metacritic na PC (http://www.metacritic.com/game/pc/duke-nukem-forever)... ja dziś skończyłem i recenzje (konsolowej wersji) to są o kant dupy potłuc. Gra na pewno nie jest crapem... nie jest też killerem klasy AAA, z ocenami na kompa 7-8 zgadzam się jak najbardziej.

Gearbox zrobi nextgenowego sequela na 100%, gra sprzedała się mimo ocen jestem święcie przekonany. Teksty typu "I guess he won't be in sequel" i "What kind of sh*t ending is that?! I'm coming back for more." są nagrane nie bez powodu .

ps. Finałowa walka z bossem jest niezła graficznie szkoda, że całej gry tak nie mogli odpicować :F.
ps2.
Spoiler:
Zakończenie, że niby Duke zginął w akcji mne rozbawilo, parodia Coda.

ps3. Swoją drogą po ukończeniu odblokowują nam się goodies aka extras, są tam zdjęcia Triptych (byli pracowanicy 3DR) swoje studio miało w jakimś mieszkaniu w bloku totalny syf , goście skończyli prace nad grą "na kolanie" lol.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 11-06-2011 o 20:55
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 08:44   #212
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

mam pytanko czy bedzie jakies demo gry??
Stary 12-06-2011, 10:35   #213
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

demo gry juz dostepne od poczatku czerwca tylko ze mama jedynie dostep do nie ci ktorzy kupil wersje goty borderlands i tam jest jakis kod na pobranie tego dema czy cos
Stary 12-06-2011, 17:24   #214
raiders
Uzależniony

raiders's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak nadal się ktoś łudzi ze DNF bedzie przynajmniej średniakiem to :

ING 5,5/10
http://uk.xbox360.ign.com/articles/117/1175639p1.html

Eurogamer 3/10
http://www.eurogamer.net/articles/20...forever-review

Duke idzie twardo na top 5 najgorszych gier na X360
Stary 12-06-2011, 18:48   #215
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Niech sobie idzie :- ). Komu się ma spodobać to się spodoba - proste jak ze wszystkim innym.

ps. Niech łowcy arczerów nie ostrzą zębów na łatwego calaczka, pinball daje do pieca i very hard to naprawde VERY HARD ; o.
Stary 12-06-2011, 23:28   #216
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Niech sobie idzie :- ). Komu się ma spodobać to się spodoba - proste jak ze wszystkim innym.

ps. Niech łowcy arczerów nie ostrzą zębów na łatwego calaczka, pinball daje do pieca i very hard to naprawde VERY HARD ; o.
Pinball zajął mi ok. 40 minut roboty, teraz przy odrobinie szczęścia i ze sposobem pewnie do zrobienia w 15 minut
A very hard sam jestem ciekaw, jak sie prezentuje

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 23:56   #217
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Flipera męczyłem jakąś godzinę, a na very hardzie można się popłakać w niektórych momentach.
Stary 12-06-2011, 23:57   #218
Q-Jot
Guest

Reputacja:

To jest gra dla tych, co na nią czekali 10 czy ile tam lat. Nie ma co patrzeć na krytyków, bo po to są, żeby krytykować. Jest old-schoolowa i mimo, że demo mi się nie podobało mam wrażenie, że ona właśnie tak miała wyglądac i taka miała być. Zbyt dobre IP, żeby nie wyjebać na nią tonę szmalu.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2011, 01:00   #219
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Pinball zajął mi ok. 40 minut roboty, teraz przy odrobinie szczęścia i ze sposobem pewnie do zrobienia w 15 minut
A very hard sam jestem ciekaw, jak sie prezentuje
Ta do zrobienia fliper poprostu odkryłem jackpota i combo już prawie był milion . Posiedzę jutro to pewnie wpadnie. Very Hard daje do pieca przy "Octopussy" i nie tylko, ale nie będę zdradzać gdzie. Finałowy boss jest za to prosty (od razu mówię, że nie mam skończonej całej gry na vh poprostu odpaliłem sobie ten rozdział na najwyższym) poziom trudności pierwszego.

Kujot jako jeden z niewielu rozumie o co tu chodzi :- ).
Stary 13-06-2011, 22:15   #220
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

http://www.youtube.com/watch?v=3DBR6...embedded#at=13
Ja tą limitkę muszę miec! Stanieje od razu kupuję.
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania