Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-06-2011, 15:32   #921
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

ja jak narazie moge się pochwalić platynkami w mafii 2 z której jestem najbardziej zadowolony mam też calaka z tej gry na xboxie a teraz doszla mi jeszcze platyna za heavy rain
Stary 26-06-2011, 20:13   #922
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

inFamous - po tylu latach wreszcie dorobiłem się pierwszej platyny na PS3 Grę mam od premiery, ale akurat wtedy chyba się do sesji uczyłem, więc przeszedłem trochę i odłożyłem. Teraz udało mi się wreszcie wrócić i jak już zacząłem, to poszedłem na całość. Świetna gra, nadal ładna, chociaż postacie na przerywnikach prezentują się tragicznie.
Stary 26-06-2011, 20:20   #923
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
inFamous - po tylu latach wreszcie dorobiłem się pierwszej platyny na PS3 Grę mam od premiery, ale akurat wtedy chyba się do sesji uczyłem, więc przeszedłem trochę i odłożyłem. Teraz udało mi się wreszcie wrócić i jak już zacząłem, to poszedłem na całość. Świetna gra, nadal ładna, chociaż postacie na przerywnikach prezentują się tragicznie.
No, no. Gratulacje. Teraz z rozpedu zabierz sie za I2
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2011, 22:11   #924
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Porzuć Xboxa i dołącz do ciemnej strony szmocy !

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2011, 00:03   #925
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Kuwa Wrog trzaska platyny... ale się pojebało na forum, koniec świata
Stary 27-06-2011, 22:41   #926
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Żech sie ciulnył kolejno platinka - Infejmys zwei. Śliczna, łatwa i przyjemna. Polecam 9/10

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2011, 23:20   #927
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Żech sie ciulnył kolejno platinka - Infejmys zwei. Śliczna, łatwa i przyjemna. Polecam 9/10
Gratuluje platinki czarnuchu.
Stary 28-06-2011, 15:00   #928
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Killzone 3 (100%) - kolejne DLC ukończone. Trofea w sam raz na ustawkę (podziekowania dla Swanka i Jimmykinga), choc na legalu trzeba by sie z niektórymi pobawić a inne wymagają sporo szczęścia (zabic 5 marksmanów, samemu nim bedąc). Akademia Radeca według mnie nie wyrabia sie z klatkami, często miałem dropy animacji. Troche zabrakło mi XP do odblokowania wyrzutni, wiec pograłem troszke i nadal podtrzymuje zdanie, że multi w K3 jest chyba najfajnieszym i najlepszym multi w jakie grałem.

L.A. Noire (100%)
- ehhhh mam mały dylemat, bo spodziewałem sie trochę lepszej gry. A ta staje się po jakimś czasie nudna, a do tego powtarzająca się. Śledztwa dosyć ciekawie rozwiązane (zbieranie dowodów, przesłuchiwanie świadków), ale co z tego jak nie dopracowane. Największy zarzut mam do przesłuchań, w których pokapować sie kto kłamie, a komu niedowierzamy jest bardzo ciężko. Jak już jestem przy przesluchaniach. Brawa za mimikę. To jest po prostu kosmos, grając widziałem zywych aktorów. Co na plus jeszcze. Na pewno grafika, ładne miasto, sporo szczegółow, ładnie odwzorowane samochody. Właśnie samochody. Nie wiem co komu przyszło do głowy z trofeum za przejechanie się kazdym z nich. Nie dość, że niektóre spotkać to trzeba mieć fart jak w totka, to co wiecej one wszystkie wygladają prawie tak samo! Czasami różniły sie naprawdę DETALEM. radze każdemu, aby podczas wykonywania misji wsiadał do każdej fury, która wydaje mu się inna. Mi w ten sposób zostało tylko ok. 10 do znalezienia pod koniec gry. Co mi sie nie podobało? Pewnie zaskoczę wielu, ale ... główny bohater :/ Tak mi ten koles działa na nerwy, że bania mała. A szczególnie jego krzyki, wrzaski na osoby, które przesłuchuje, mimo iz nie ma na nie żadnych dowodów. Świadek normalnie odpowiada, spokojnym tonem, a ten nagle jak nie wybuchnie. Ja pier.....
8/10

Dead Space - po pół roku (wiem leniwy jestem, nie chciało mi się wcześniej :P ) przeszedłem na najwyższym poziomie trudności, który jest prosty. Gra nadal trzyma sie pomimo wieku zarówno graficznie, jak i pod wzgledem klimatu. Klimat w tej grze to podstawa, a granie w nia ze słuchawkami na uszach, jeszcze bardziej go podkręca.
9/10

Medal of Honor
- a tu po hmmm 8 miesiącach? Coś koło tego. Brakowało mi za wymaksowanie jeden klasy, więc wczoraj sie za to zabrałem. Troche osób jeszcze w to gra, choć multi jak dla mnie jest beznadziejne. Pełno kamperów (sam nim zostałem, ale ciiiii, o tym za chwile ), za duzy chaos na mapach, do tego jakies dziwne strzelanie (jakby jakies lagi czy cos podobnego, jak w Crysis 2). A zostałem kamperem, gdyż tak najszybciej nabić rangę, a że nie chciało mi sie grać, to wyszukiwałem każdemu znaną "Dolinę" i kampiłem. Przy dobrych wiatrach wpadało nawet 2,5k na mecz a ratio rzedu 50-2. Tak też najprościej zrobił Fire Controlera, którego zrobiłem juz chyba z 10 razy, grając na tej własnie mapce.
Single mi sie bardzo podobał, choć graficznie jest średnio. Ale kampania posiada fajny klimacik, fajną misje snajperską, a całość wraz z muzyką tworza iście wybuchowy miks. Szczególnie przypadły mi do gustu ostatnie misje, napakowane po brzegi akcją.
8.5/10

Call of Duty Black Ops (100%)
- i na koniec super, hiper, najlepsze DLC w jakie grałem...wróóóóóóć Ostatnie DLC do COD skutecznie obrzydziło mi tryb zombie, za którym nigdy nie przepadałem. Ale tym razem twórcy przeszli samych siebie. Nie dość, że musimy zmierzyć się z hordami zombie, to jeszcze po mapie kroczy pajac (czytaj Georgie :P ), który skutecznie przeszkadza w grze. A spróbuj go wkurzyć, łohohohohoho. Zacznie debil jeden Ciebie gonić i wymachiwać swoją "bronią". Aby go uspokoić, nalezy zaprowadzic go do pobliskiej wody, aby emocje mu opadły. To z uprzykrzaczy, teraz trofea. Tak pogietych (w sumie 1) chyba nigdy nie robiłem. Zabic George'a - spoko, da sie przezyc, choć pedał przyjmuje 30 strzałów na klatę z wybuchającej snajperki z upgradem :/ Zabic 10 zombie ze 100 stóp ww. snajperka? Głupie, debilne (coś a'la kusza z podstawki), ale w bólach mozna zrobić. Ale aby wysłac ekipe do raju to juz trzeba mieć stalowe nerwy. To trofeum/ach. jest chyba najbardziej złożonym jakie kiedykolwiek powstało. Wymagane jest chyba 10 czy nawet 11 kolejnych kroków, z tak prozaicznymi jak właczenie prądu, jak i tak trudnymi jak obracanie 4 pokręteł na 4 róznych pietrach, gdzie jedno zmienia cyfrę na innym (dzieki Boze za internet i ludzi, którym chce sie takie zagadki rozwikłać). Ale najlepsze jest na koniec. Po tych wszystkich krokach przed, przed ostatnim jest ... wylosowanie nowej broni VR11, która zamienia zombie w człowieka. Tadaaaaaammmmm. I tu pojawiają sie genialne skrzynie i szczęście z nimi związane. Którego ja nie miałem Żeby nie skłamać, w drodze do trofeum w sumie losowałem ze skrzyni około 150 razy, a może i więcej, aby trafić na to cholerne VR11. To jest parodia, mam nadzieje, że trofea z nowego DLC za miesiąc nie będa tak porypane.
Nie oceniam, bo na wymioty mi sie zbiera na samą mysl o zombie.
EDIT-------------
Zapomniałem wspomniec o kumplu, który w miedzyczasie jak ja sie "bawiłem" w szukanie bezpieczników i innych gówien, aby wysłać ekipe do raju, przebiegł utrzymując jednego-dwóch zombie przy zyciu z z pare tysięcy kółek Moge się tylko domyślać ile "funu" z tego czerpał LOL.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 29-06-2011 o 01:02
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-07-2011, 11:18   #929
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

inFamous 2 (czy jak kto woli nieSławny: inFamous 2 ) - platynka równie przyjemna jak w jedynce. Sama gra znacznie lepsza - chyba wszystkie niedoróbki udało się wyeliminować, zwłaszcza te związane z niedokładnym sterowaniem postacią. Do tego ładna oprawa, sporo nowych patentów, mocy, brak standardowego motywu "zabieramy Ci wszystkie moce w sequelu, bo tak". Jak ktoś lubił jedynkę, to w dwójce powinien się zakochać. Jedynie nie podobała mi się fabuła, jak dla mnie za bardzo przekombinowali.
Stary 02-07-2011, 12:16   #930
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

No Wroguś, jak będziesz w takim tempie tłukł te platinki, to dogonisz naszych czołowych paltyniarzy. Trzymamy kciuki (hehe)
Stary 02-07-2011, 14:52   #931
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
inFamous 2 (czy jak kto woli nieSławny: inFamous 2 ) - platynka równie przyjemna jak w jedynce. Sama gra znacznie lepsza - chyba wszystkie niedoróbki udało się wyeliminować, zwłaszcza te związane z niedokładnym sterowaniem postacią. Do tego ładna oprawa, sporo nowych patentów, mocy, brak standardowego motywu "zabieramy Ci wszystkie moce w sequelu, bo tak". Jak ktoś lubił jedynkę, to w dwójce powinien się zakochać. Jedynie nie podobała mi się fabuła, jak dla mnie za bardzo przekombinowali.
Gratki platinki. Moja kopia lezy i sie kurzy niestety:/
Stary 04-07-2011, 00:30   #932
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Gratki platinki. Moja kopia lezy i sie kurzy niestety:/
To co ty w takim razie robisz ?

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2011, 14:59   #933
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Silencer PL Zobacz post
To co ty w takim razie robisz ?
Pracuje, trenuje i gram w 10 innych gier Oprocz tego czasami spedzam czas ze swoja kobieta
Stary 07-07-2011, 09:01   #934
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

"Czasem spędzam czas ze swoją kobietą" Taaa Monika Cię nie odstępuje na krok gdy grasz... i znam kogoś kto może to potwierdzić

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2011, 11:06   #935
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
"Czasem spędzam czas ze swoją kobietą" Taaa Monika Cię nie odstępuje na krok gdy grasz... i znam kogoś kto może to potwierdzić
Akurat kiedy gram to wtedy wkoorwia mnie to na maxa, ze jest kolo mnie
Stary 07-07-2011, 12:25   #936
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Wpadło co nieco w ciągu ostatniego tygodnia

Green Lantern: Rise of the Manhunters - w miarę dobra gierka, posiadająca nawet zadowalającą grafę. Sporo "mocy" do wyboru, lecz niestety gra pod koniec zaczeła przynudzać (zapewne także z powodu znikomej różnorodności przeciwników). Nie jest źle jak na produkcje na podstawie filmu, ale są lepsze gry z bohaterami komiksów (Batman, Spiderman).
6.5/10

Need for Speed Shift - po roku zabrałem sie za grę ponownie i dokończyłem medale. Właśnie, dziwnie jest ta gra skonstruowana, bo chcąc zdobyć platynę, po odpowiednim zaplanowaniu, mozna przejśc minimum kariery, wymaganej do odblokowania ostatniego Tiera NFS Live :/ Dużo ułatwia zdobycie medali na online (podziekowania dla Komara za boost w marcu .... 2010 roku ). Grafika chyba taka sama jak w tegorocznej wersji, za to sterowanie wydaje mi sie bardziej wymagające.
8/10

SOCOM 4 U.S. Navy Seals - wersja USA, wydanego przed miesiącem SOCOMA. Grę grałem drugi raz więc poszła szybciutko, nawet poziom Elite (dwukrotne przejscie w tym elite - 12h). Nic sie nie zmieniło w stos. do wersji EU, kompani to nadal debile, a przeciwnik potrzebuje na elite 3 heady aby zdechnąć.
Jako, że gra nie była taka frustrująca jak wersja EU, wypośrodkuje i dam jej:
7/10

Mindjack - spodziewałem sie gorszego crapu, ale gra jest znosna. Choć dziwna, widać robiona troszke pod japończyków. Grafika średnia, choć później sie rozkręca. W pip filmików, które skipowałem, bo mało mnie interesowała historia akurat w takiej grze.
4/10

Cars 2 - w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i zrobil po prostu zwykłą ścigałke, a nie jakieś free roamingowe badziewie. Gierka nawet fajna, graficznie ok, troszke za mało konkurencji. Na plus polski dubbing, który prezentuje sie bardzo przyzwoicie (chyba oryginalne głosy), dla dzieci w sam raz.
7/10

Monopoly Streets
- Monopoly jak Monopoly. Tym razem edycja "uliczna". Nie podobało mi sie to całe 3D na siłe wciśniete, przez co gra była mniej przejrzysta (dużo lepsza była edycja sprzed 3 lat). Poglitchowane badziewie, nie chciało mnie wpuścić na online, dopiero odpalenie Dead Space 2 i zaakceptowanie regulaminu, odblokowało mi online w Monopoly :/ Do tego w grze jest jeszcze autosave glitch, objawiający sie tym, iż ikonka autosave podczas gry kręci sie w niskończoność. Wtedy też nie wpadają trofea i jedynym wyjściem jest wyście do XMB :/
6/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 07-07-2011 o 12:27
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2011, 18:47   #937
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Tak ze wczoraj/dzisiaj:

Yakuza 4 -EU-(10/10)
Najlepsza seria na PS3. Masa grania, świetny gameplay, wciąga jak diabli. Platyna prosta jak konstrukcja cepa, tylko czasochłonna. Mi to zajęło jakieś 54h, ale znałem grę na pamięć (grałem w zeszłym roku w premierową wersję) więc udało mi się uciąć trochę czasu. Teraz tylko znowu muszę zaopatrzyć się w oryginalną wersję bo w tejże zostało mi zaledwie 20% do kolejnej platynki. Lada chwila zamierzam wziąć się za wyplatnynowanie Yakuza: Of The End, ale raczej ciężko będzie.

MySims Sky Heroes (6/10)
Przyjemna gra, zjechana na branżowych serwisach (szybko się robi wtórna) ale ogólnie dzień przy gierce spędziłem miło. Praktycznie wszystko wpada "po drodze", potem trzeba lekko pogrindować ale ogólnie jeden z najprostszych kompletów jakie zerbałem.
Stary 21-07-2011, 18:12   #938
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

No i kolejny tytuł splatynowany:
うみねこのなく頃に / Umineko no naku koro ni (x/10)
Oceny nie wystawiam, bo to visual novel. Sama platyna łatwa i przyjemna, zwłaszcza jak ktoś lubi kryminały z wątkami nadprzyrodzonymi (choć Twin Peaks to to nie jest ). Zrobienie kompletu zajmuje 50 godzin. Zastanawiam się nad sprzedażą, chociaż raczej u nas zbytu na to nie znajdę.
Stary 22-07-2011, 14:47   #939
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

WPADŁO KILKA PLATYN
LITTLE BIG PLANET 100%-gra bardzo fajna polecam tym bardziej ze była za darmo.DLC krotkie ale bardzo fajne
PLAYSTATION MOVE HEROES-zawsze cos innego ,trzeba troche pomachac różczkami
THE LORD OF THE RINGS:ARAGORNS QUEST-nie bylo tak zle jak pisza ,ogolnie moze byc
MIDNIGHT CLUB L.A. 100%-Łacznie z multi i DLC czas jaki pokazalo to 80godzin grania.Ogolnie gra prosta, tylko trzeba jej poświecic sporo czasu.
COD:WORLD AT WAR 2xDLC-pierwsze dlc robiliśmy w 4 osoby i jakos poszlo,drugie juz kazdy sam robil ,ale najbradziej obawialem sie pucharka za 75,000 punktow ,ale w sumie samemu poszlo za 4 razem

Ostatnio edytowane przez SwankCzarny77 : 22-07-2011 o 14:50
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2011, 14:53   #940
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 

Gratuluję Swank. Możesz mi powiedzieć, ile zajęło ci zrobienie platyny w LBP?

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania