Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-09-2011, 13:40   #1041
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Battlefield 3

jak to nie, w bc2 tez ludzie narzekali ze shoty za snajpy robia buczu :d

tzn. mi to nie przeszkadzalo specjalnie bo sam tak czasem lubilem grac, ale te celowniki to przesada
Stary 30-09-2011, 13:57   #1042
raven66633
Znajomy
raven66633 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Rybnik
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Achievement Whore Jakość, nie ilość Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

@inX
Czekałem na BF3 dużo bardziej niż na MW3 mając nadzieje żę wydadzą porywający tytuł który rozpocznie nową jakość w FPS'ach. Miało to zapoczątkować nową walkę o graczy pomiędzy największymi wydawcami co było by z korzyścią dla Nas graczy, a to co zobaczyłem zawiodło moje oczekiwania na pełnej linii i nie tylko moje. Oczywiście jest szansa i duże prawdopodobieństwo że cześć wad wyeliminują do premiery i będzie przyzwoicie, ale nie tego oczekiwałem. Wiele rzeczy można powiedzieć o serii CoD ale wydawca MW (Infinity Ward) to ścisła czołówka która nawet z starego odgrzewanego silnika prawdopodobnie wyciągną dużo lepszy produkt niż DICE z nowego Frost Bite 2. Przytrą nosa DICE i EA wiedząc że wygrali (po Becie) tą potyczkę. Takie moje zdanie.

Ostatnio edytowane przez raven66633 : 30-09-2011 o 14:00
raven66633 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 13:59   #1043
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Zagrałem sobie chwilę w betę BF3 na kompie brata na ustawieniach Ultra. Ślicznie to wygląda, ale nie umiem już grać na myszce + WSAD. Ledwo jednego killa zrobiłem. Paluchy sobie połamać można. Pada obsługuje?
Stary 30-09-2011, 14:01   #1044
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

wyglad wygladem, widzialem na yt i grafika na pc miazdzy, ale jak z grywalnoscia? nie zebym chcial pc'ta kupowac, ale ciekawy jestem

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 14:10   #1045
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ciężko mi ocenić grywalność w sytuacji kiedy męczę się z podstawowymi czynnościami, jak bieganie, kucanie czy przeładowanie broni Brat mi jednak mówił, że glitche są jak u nas i wpadanie pod mapę koło punktu A w pierwszej strefie to normalka.
Stary 30-09-2011, 14:21   #1046
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Obsługuje pada.

Crazzie, gra sie jak na przyszłej generacji konsol . Szkoda ze nie dają wszystkim dostępu do Caspian border na pc.

Ostatnio edytowane przez mataman : 30-09-2011 o 14:23
mataman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 14:34   #1047
EdzioX360
Początkujący
EdzioX360 Wkroczył na dobrą drogę

EdzioX360's Avatar

Reputacja: 28

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Cztery ściany Zapalczywy Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 11

Pad w sieciowym FPS'ie na PC niema najmniejszego sensu. Tam to każdy 'nubek' z myszką będzie lał pro-wymiatacza z padem
Stary 30-09-2011, 14:36   #1048
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Oceniamy to co nam dali - słabą mapę bez jakiegokolwiek pojazdu i destrukcji, tryb Rash oraz brzydką grafikę. Ja nie będę z góry hurraoptymistycznie zakładał, że Conquest uratuje tę grę.

Nie zapominaj o TDM, ktory ma sie do marki jak juve do logicznego myslenia.

Co do hurra-optymistow i Caspian Border:konsolowcy dostana trzy biedne flagi.Oto co nam zostalo, co nam zostalo!!!!

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 30-09-2011 o 14:44
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 14:47   #1049
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

powiem wam że im dłużej sie gra tym bardziej jakoś człowiek się wciąga w klimacik i mniej widzi wady gry da się pograć chociaż ideału chyba nie będzie.
Stary 30-09-2011, 14:57   #1050
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ograłem bete i sam nie wiem z jednej strony grafika jak na konsole nie jest aż taka tragiczna bardziej mnie boli mała ilość fps widać gołym okiem ze gra muli, jednak dużo lepiej spisuje się tutaj COD z drugiej strony mamy wieksze mapły rozwałke otoczenia i 24 graczy na mapie oraz pojazdy, wiec co kto woli tak czy siak ta generacja konsol powinna już się skończyć hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 30-09-2011 o 15:03
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 15:01   #1051
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Mysle, ze nie tylko ta generacja, ale rowniez trollowanie niektorych.
EA zrobilo jedna z najwiekszych wtop w historii gier i koniec.Tak jak beta Crysis 2 mnie odstraszyla, to ta beefowa wrecz obrzydza gre.No nic-bede chcial doswiadczyc Battlefielda to zagram w '43.
Stary 30-09-2011, 15:24   #1052
Rayearth
Znajomy
Rayearth Komuś podpadł

Rayearth's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: -8

Lista Osiągnięć
Widz 360 stopni Promotor Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 13

Jeżeli wersja PC rzeczywiście miażdży to tyle dobrego. Miałem kupować, ale konsolowa wersja jest zbyt brzydka.

Rayearth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 15:39   #1053
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 

A Caspian Border to w ogóle konsolowcy ujrzą w becie / pełnej?

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 15:46   #1054
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

ciekawe jest to, ze w Alphie pojazdy byly, chociaz zniszczen nie bylo w ogole. Ogolnie gra prezentuje sie bardzo ladnie na PC, ale na konsolach to jakas porazka. I niech mi DICE nie wciska kitu, ze konsole nie sa w stanie wiecej wyciagnac jak ladniejsze gry wychodza.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 15:58   #1055
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
A Caspian Border to w ogóle konsolowcy ujrzą w becie / pełnej?

Chyba nie.
Stary 30-09-2011, 16:06   #1056
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 

DICE o Battlelogu:

Ostatnio edytowane przez Gambas : 30-09-2011 o 16:09
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 16:53   #1057
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

przeciez battleblog nie bedzie dzialal sprawnie nawet przez tydzien niech lepiej skupia sie na grze

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 16:55   #1058
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
ciekawe jest to, ze w Alphie pojazdy byly, chociaz zniszczen nie bylo w ogole. Ogolnie gra prezentuje sie bardzo ladnie na PC, ale na konsolach to jakas porazka. I niech mi DICE nie wciska kitu, ze konsole nie sa w stanie wiecej wyciagnac jak ladniejsze gry wychodza.
silnik musi czasem wyciągnąć więcej rzeczy niż tylko grafikę, jeżeli jest rozbudowany model zniszczeń i duże mapy to procesor ma więcej pracy niż np. w takim crysisie
Stary 30-09-2011, 17:05   #1059
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

A czy ktos obserwuje zagraniczne fora, np.DICE albo EA, co pisza ludzie, jakie sa ogolne wrazenia po becie zachodniego community.Mi sie nie chce, ale jest tu kilku fanatykow, wiec pytanie leci do nich.
Stary 30-09-2011, 17:09   #1060
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
A czy ktos obserwuje zagraniczne fora, np.DICE albo EA, co pisza ludzie, jakie sa ogolne wrazenia po becie zachodniego community.Mi sie nie chce, ale jest tu kilku fanatykow, wiec pytanie leci do nich.
Srają ogniem, od małych fanów po duże klany. Główne zarzuty to rozgrywka przypominająca MOHa i zbyt duży bullet damage, to praktycznie w co drugim temacie się pojawia.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania