Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2012, 20:29   #7001
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Sonic and Knuckles - [200/200 GS]
Xbox'owe wydanie gry z konsoli Sega Mega Drive w którym możemy poskakać niebieskim jeżem... :P Gra całkiem spoko a calak dość prosty
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2012, 03:03   #7002
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Enchanted Arms - 1000/1000 , klasyk rpg-owy na x360. Studio From Software zaprasza nas do Yokohama City, gdzie poznajemy losy grupki studentów magii. Atsuma i jego nieodłączni przyjaciele Makoto ,Toya uwikłani są w ciekawą, aczkolwiek niezbyt oryginalną, LINIOWĄ DO BÓLU fabułę.
Tradycyjnie w grze występują różnego rodzaju summony ( tu pod postacią golemów, a jest ich ponad 100 , i każdy o zróżnicowanym stylu walki, ), ciekawie prezentuje się turowy system walki. Każdy atak ma określony zasięg, oznaczony na planszy czerwonym prostokątem. Jeżeli tylko przeciwnik stoi na polu, do którego dosięga ofensywa, zostanie sromotnie ukarany za zakłócanie naszego spokoju. System pół umożliwia także osłanianie słabszych postaci poprzez ustawienie tych zaopatrzonych w większy współczynnik obrony na polu umiejscowionym przed nimi. Niestety, to samo rozwiązanie może być stosowane przez nieprzyjaciół w celu ochronienia potężnej postaci obdarzonej niewielką liczbą punktów życia. Grafika już niestety "zestarzała się" i to bardzo. Poziom wykonania lokacji jest bardzo nierówny, choć nie jest rażący, muza jest przeciętna, mało klimatyczna i na dłuższą metę może irytować. Ale ogólnie gra się przyjemnie, a te 50 godzin, trzeba poświęcić ,żeby wszystkie aczki wpadły. Dla mnie 6.5/10

Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 12-11-2012 o 03:28
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2012, 15:56   #7003
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

dwa calaczki wpadły :
beyond good and evil - tu chyba nic nie trzeba mówić, zainteresowani na pewno są obeznani z tematem 8+/10
NFS: Most Wanted 2012 - Przyznam, że już pierwsze informacje sprawiły ,że zacząłem być ciekawy co może z tego wyjść, wyszło dość zgrabne połączenie NFS-a i Burnouta , chociaż wiele osób narzeka , to mi szczerze bardzo przypadł do gustu , nie jest to może gra tak super ja paradise ale i tak naprawdę dobrze się przy niej bawiłem 9/10 (NFS jest na sprzedaż odsyłam do odpowiedniego działu)

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2012, 08:42   #7004
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Alpha Protocol 1000/1000

Kolejna niedoceniona a rewelacyjna imho gierka, tym razem skradankowe RPG by Obsidian.
Animujemy Mike'a Thortona, agenta tytułowej organizacji na początek wysłanego do zbadania kradzieży rakiet i ataku terrorystycznego na Bliski Wschód ale cały wątek okazuje się sięgać dużo głębiej, cała równowaga polityczna świata jest zagrożona a szybko odwraca się od nas nawet pierwotny pracodawca. Story oceniam jako bardzo interesujące, obfituje w wiele zwrotów akcji a dialogi są jednymi z najlepszych, zresztą całą gra jest od nich i wyborów tak podejmowanych zależna..
Wyglądają podobnie jak te z Mass Effecta ale w AP jest maksymalnie kilka sekund na podjęcie decyzji i w 90% wypadków nie wiadomo jak będzie odpowiedź bo wybiera się raczej ogólną postawę naszego hero (agresywna / profesjonalna / szydercza) a czasem też okazjonalne akcje jak egzekucja. Od umiejętnie poprowadzonych dialogów zależy kto nas będzie lubił (a kto nie) bo różne NPC lubią różne postawy a od tego czy niektórzy nas lubią albo czy wydobędziemy od nich dodatkowe informacje (i czasem dostęp do dodatkowych misji).

Po prologu dostajemy dostęp do kilku kryjówek gdzie zakupujemy informacje o misjach/NPCach, gadżety, uzbrojenie, pancerze oraz ulepszenia do dwóch ostatnich. Kasę zdobywamy za misję a jeszcze więcej za okazjonalne hakowanie czy sprzedaż zdobytych infomacji więc warto przeczesywać dokładnie wszystkie miejscówki.

Misje wypełniamy w dużej mierze w wybranej przez siebie kolejności w 3 głównych lokacjach - Moskwa, Rzym i Taipei. Obowiązkowych jest tylko kilka głównych a poza nimi mnóstwo misji dodatkowych, niektóre to tylko kilkuminutowe dialogi ale większość jest 'normalna', misje główne są już znacznie dłuższe. Lokacje są liniowe ale często mamy wybór jednej z kilku ścieżek a gameplay to skradanka pełną gębą porównywalna do pierwszych Splinter Cellów z rozbudowaną wartwą RPG. Za wypełnianie misji, hakowanie ( w formie kilku rodzajów bardzo fajnych logicznych minigierek) czy znajdywanie informacji dostajemy punkciki doświadczenia do rozdysponowania pomiędzy kilka różnych gałęzi rozwijających działanie w ukryciu, używanie gadżetów, różnych broni (oraz walki wręcz) czy hakowanie.

Styl gry zależy od gracza, niemal wszystkich można wykończyć po cichu czy obezwładnić a w kilku sytuacjach 'wygadać się' od walki i rozwijać niewidzialność i pistolety. Można też grać 'na Rambo' ale wtedy jest zdecydowanie mniej ciekawie i wszystkich smaczków gry nie odkryjemy.

Calak jest nieco upierdliwy, połowa osiągnięć pomijalnych do tego kilka kompleksowych na które trzeba zwracać uwagę przez całą grę, bez poradnika byłoby bardzo ciężko. Jedna zła decyzja może zaważyć o braku acziwa, sam dla "Judge, Jury.." grę specjalnie 3ci raz przechodziłem, ale tylko kilka dodatkowych godzinek na tym zeszło. Generalnie grę trzeba przejść 2 razy, nastawiając się na empatię bądź antypatię do większości poznawanych w trakcie postaci.

Alpha Protocol bardzo polecam, to świetne RPG i świetna skradanka. Trudno jest zrobić dobrego eRPGa we współczesnych realiach a Obisdianowi wyszło to kapitalnie, calak jest upierdliwy ale gra gameplay tak ssie że nie mozna się oderwać a przejście gry na różne sposoby ciekawe za każdym razem. Wystawiam mocne i zasłużone 8,5/10.

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów 1000/1000

Oczekiwana kontynuacja RPG od polskiego CD Projekt Red ale pierwszy na konsolki i kolejny świetny tytuł który pokazuje że Polacy nie gęsi i gry na zachodnim poziomie tworzyć potrafią.

Uniwersum Wiedźmina oferuje nieco inne podejście do gatunku od innych gier RPG, bardziej 'swojskie', dużo też jest charakterystycznych stworków niewystępujących gdzie indziej. Duża w tym zasługa świetnej polskiej wersji, nie braknie też przeklinania i zbereźeństw ale takie już uniwersum Wieśka.

Wita nas kapitalnie intro (przerywniki filmowe robiło znane Platige Image) a story zaczynamy na przesłuchaniu w zamkowych lochach bowiem Geralt jest oskarżony o zabójstwo króla a jak tam trafiliśmy dowiemy się przez cały prolog gry pełniący funkcję niby retrospekcji, potem już normalnie kontynuujemy fabułę, musimy oczyścić się z zarzutów i znaleźć prawdziwego zabójcę a przy okazji odkryć zawiłą i bardzo ciekawą polityczną intrygę.

Historia jest kontynuacją tej z pierwszego Wiedźmina, którego swoją droga też bardzo polecam jeśli macie PC-a, spotkamy miejsca i postacie znane z kart książek Sapkowskiego jak i nowe np. Flotsam i okoliczne lasy. Fabuła podzielona jest na 3 główne Akty (& krótki prolog) a pod koniec pierwszego wybieramy stronnictwo któremu będziemy pomagać aż do finału - elfom Iorwetha broniącym nieludzi bądź Vernon'owi Roche, dowódcy oddziałów specjalnych króla Foltesta . Dwa pierwsze akty (plus prolog) są dobre, na minus wyróżnia się ostatni, zdecydowanie za krótki i niedokończony ale przypadłość to wielu gier. Trzeba było grę już wydać i koniec..
Zadań głównych i pobocznych jest sporo i w większości trzeba dokonać moralnych wyborów i zakończyć na jeden z kilku sposobów, do smaczku są też minigierki w siłowanie na rękę i kościanego pokera. Przydałaby się tylko nieco lepsza i czytelniejsza mapka, bez poradników trzeba się czasem z szukaniem zleceniodawców i miejsc wykonania questów narobić.

Fabularnie poza wspomnianym zgrzytem nie ma co grze zarzucać, strona techniczna jest na podobnie wysokim poziomie. Pierwszy Wiesiek hulał jeszcze na Aurorze, enginie znanym z Neverwinter Nights, 'dwójka' to już nowy autorski engine a widoczki są kapitalne. Apetytu robi zwłaszcza wspomniany prolog z sceną oblężenia zamku, równie dobrze wyglądają otwarte przestrzenie jak i wnętrza. Lepsza grafika z RPG-ów na X pudło jest chyba tylko w Skyrimie.
Postacie Geralta, towarzyszy i NPCów też świetnie wyglądają, imho szczególnie fajnie zrobiono krasnoludy. Na kilka zakazanych ryjów wolałbym w ciemnej alejce nie trafić .
Całości dopełniają świetne polskie i swojskie dialogi. Bez wątpienia to najlepsza konsolowa polska wersja, unikam ich przeważnie jak ognia ale w przypadku Wieśka nie wyobrażam sobie jak mozna je (i Sapkowskie nazwy własne dla fauny i flory) dobrze przełożyć na język angielski. Nie warto ich przeklikiwać.

Bardzo efekciarsko wygląda stworzony na potrzeby gry system walki na broń białą (i obuchową), animacje Geralta są świetne, nieco tylko sprawę komplikuje to że że trzeba używać osobnego miecza na ludzi i potwory (na te drugie srebrny) a do walk (przynajmniej tych trudniejszych) przygotowywać się wcześniej pijąc przygotowane bądź kupione miksturki w trybie odpoczynku a ich efekty trwają przeważnie 3-10 minut, w trakcie samej walki już nie można.
Poza bronią przydatne też są Znaki, w uniwersum Sapkowskiego zastępujące czary. Jest tylko kilka rodzajów, główny nacisk położono na broń ale grając na najwyższym poziomie trudności warto rozwinąć przynajmniej osłonę (QUEN) a do pomocy fireballe (IGNI).
Nieco bez sensu zrobiony jest crafting, tańszy u handlarzy jest gotowy produkt niż przepisy, półprodukty i zlecenie wytworzenia. Na najwyższym poziomie trudności można znaleźć unikatowe sety broni i pancerzy które mocno ratują skórę ale materiały do wytworzenia lepiej zbierać i przechowywać już od początku, zwłaszcza skórę i olej, reszta jak rudy metali, sukno, drewno czy dratwa są łatwe do znalezienia i w dużych ilościach.

Postarano się przy polskim wydaniu gry dodając soundtrack i drukowany opis przejścia questów, rzeczy które zobaczyło by się dopiero w zachodnich kolekcjonerkach a premierowo wydanie była dostępne 50% taniej, teraz rynek zalały niestety aukcje ze zdrapkami wyjmowanymi z konsol, można co prawda taniej Wieska kupić ale CD Projekt już pewnie nic z tego nie ma.

Calak nietrudny, grę trzeba przejść 2 razy dla różnych stronnictw ale suma summarum jest krótsza niż inne RPGi, Mroczny poziom trudności też nie przysparza większych problemów o ile złoży się jakiś unikatowy set zbroi & mieczy i uprzednie przejdzie grę, nie polecam go na pierwsze przejście.

Anyway kupujcie i grajcie bo warto, rpg to świetny, ma kilka technicznych upierdliwości ale da się z nimi przejść do porządku dziennego, CDP Red wykonał kawał świetnej roboty, oby Wiedźmin 3 był jeszcze lepszy a może by tak też zlecić jakiejś ekipie konsolową konwersję jedynki, czego sobie i innym życzę tymczasem Wiesławowi wystawiam zasłużone 8,5/10.

Fable III 1250/1250

Trzecia część zacnej serii RPGów(?) duetu Lionhead/Peter Moloneux. Nasz bohater, a tym razem wcielamy się w księcia (lub księżniczkę, do wyboru), potomek tego z II części wciąż zwiedza mityczną krainę Albionu tym razem próbując obalić rządy złego brata a to pierwszy duży ale nie jedyny problem naszego hero.

Przez większość gry zbieramy wokół siebie pokaźne grono zwolenników odwiedzając kolejne miasteczka i rozwiązując problemy trapiące mieszkańców za co (oraz interakcje z poddanymi ale o tym za moment) zdobywamy Pieczęcie, tutejszy odpowiednik expa, za które 'nabywamy' kolejne proste poziomy w skillach walki oraz gesty. Te ostatnie ważne bo gra stawia na ma mocno rozbudowane 'simsowate' społecznościowe pierdoły, elementy rpg pozostawiając ledwo widocznymi.
Jak na mój gust za dużo czasu gry spędza się na interakcjach z poddanymi, przytulankach, małżeństwach itd.

Plus spory daję za ogólny dowcipny i mało poważny klimat gry. Questy i dialogi są zabawne, często wykpiwają różne aspekty gier, jest ich też sporo. Poza głównymi questam są też poboczne oraz nieskończona losowych otrzymywanych od wieśniaków kiedy nas polubią albo się zakochają. Na dobrym poziomie jest tekstowa polonizacja gry. Teksty są dobrze dobrane i równie zabawne co angielskie dialogi.

System walki jest prosty (żeby nie powiedzieć prostacki), do dyspozycji jest broń biała z dwoma ciosami (słaby i ładowany mocniejszy), broń palna (pistolety/muszkiety) i rękawicę z różnymi efektami, można założyć inną na każdą rękę w ten sposób wybierając sobie jedną z kilkunastu kombinacji czarów łącząc np. fireballa z pierunami. Easy to learn, easy to master. Poza zwykłym uzbrojeniem za wykonywane questy i w czasem w sklepach dostajemy też unikatowe legendarne bronie które można ulepszać wykonując czelendże a żeby zebrać wszystkie trzeba się z innymi graczami powymieniać.

W grze nie ma klasycznej pauzy, w zamian dostajemy Sanktuarium do którego przenosimy się przy pauzowaniu gry a możemy przejrzeć mapkę żeby się gdzieś teleportować (swoją drogą bardzo mało precyzyjna i nieczytelna), w osobnych pokojach wybrać uzbrojenie i fatałaszki, jeśli taka wola można nawet biegać w piżamie z czego miałem niezły ubaw . Jak jednak wspominałem cała gra jest taka niepoważna, to raczej przygodowe TPP z elementami RPG.

Grafika nie do końca przypadła mi do gustu, jest raczej bajkowa niż szczegółowa a animacje dziwnie czasem rozmyte, zwłaszcza w filmikach na enginie gry (albo to tylko jakiś feler mojej konsoli).

DLC przenosi na na więzienną wysepkę z nowymi problemami i dodaje kilka godzinek gry i jest nawet niezłe ale jak główna kończy się nagle jakby było niedokończone albo bez pomysłu co dalej zrobić, ledwo się finał zaczyna i pah, już koniec.

Fable jest dosyć łatwe do scalakowania, pomijlanych acziwów generalnie nie ma, trzeba tylko uważąć żeby pzrze całą grę nie zginąć i używać flaszek pro-zdrowotnych w razie potrzeby. Część acziwów jest za to pogliczowana jak cholera więc dobra rada, wszystkie DLC pościągajcie i instalujcie w jednym momencie (zwłaszcza te darmowe) i dopiero potem zaczynajcie grę, lepiej nic nie dodawać w trakcie.

Gra niezła ale dopracowana mogłaby być dużo lepsza, widać po działaniu interfejsu np. że pierwotnie miała mieć obsługe Kinecta no ale MS naciskał i czasu nie starczyło. Grało się jednak całkiem przyjemnie i pokuszę się o ocenkę 7/10.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2012, 22:35   #7005
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

NFS Most Wanted 2012 1000/1000
w przeciwieństwie do kolegi 2 posty wyżej ja bardziej się wynudziłem/wymęczyłem niż dobrze bawiłem grając w nowego NFSa.
dziwię się różnym ocenom tej gry na poziomie 8 a nawet 9 (sic!) ale o gustach się nie dyskutuje.
podziękowania za wspólną grę lecą do Fuji
Stary 21-11-2012, 23:20   #7006
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

The Walking Dead - 500/500: bo jakim innym calakiem można się dziś pochwalić, jak nie Trupami.
Piękny episod, zaczyna sie jak u Hitchocka, żeby później atakować jeszcze mocniejszymi emocjami. Mimo wyborów z poprzednich odcinków nie byłem jednak taki forever alone, mimo że skonczyłem poprzedni bez żadnych sojuszników. Cóż, pewnie trudno byłoby zrobić coś emocjonującego bez interakcji z resztą grupy, ktokolwiek Wam został, ale jednak samotność jest ważną funkcją w zakończeniu sezonu, inaczej być nie może. I znów ciężko pisać bez spoilerów...
Zakończenie mnie nie zawiodło, wręcz przeciwnie: tak dobrej końcówki się nie spodziewałem, jest wszystko to, co w dobnrej historii z uniwersum Walking Dead być powinno, a sceny w hotelu jeszcze długo zostaną w mojej pamięci, bo: czuć cały ten syf i szaleństwo świata, a nasze stare wybory poddane są próbie i wrzucone pod lupę kogoś innego. Scena jest tak dobrze pokazana pod względem emocjonalnym, że czasem ciężko skupić nad wyborem, którego chce się dokonać, taki tam ładunek jest.
Aha, odcinek jest krótki, czego się również nie spodziewałem, lecz dzięki temu dostajemy to, o czym wyżej: masę emocji, zero dłużyzn. Bardzo dobre zakończenie, innego być w tym świecie nie mogło, chociaż nie ma mini gierki gdzie Lee i Clementine wyżerają mózgi ludziom. Szkoda...
Więcej takich produkcji mogłoby wychodzić, idzie mi o formę epizodyczną, odcinki za małe pieniądze, wybory przechodzą z odcinka na odcinek, choć niekoniecznie musiałyby to być przygodówki, ot taka forma mi odpowiada, nawet strzelanka, byleby była zrobiona z głową, bo Spartan Opsy też wychodzą co tydzien, ale rozgrywka nie zaskakuje, jeno filmiki to jakieś tam novum. Trupy powrócą, prędzej czy później, pewnie później znająć Telltale Games, ale chwała im za tak wierne odwzorowanie komiksu, jego realiów i świata w grze, bo rzecz to mało spotykana. Czekam na więcej, oby w przyszłym roku, ale też nie chciałbym aby seria przemieniła się w maszynkę do robienia kasy, jak to się dzieje z komiksem: nuda się wkradła, co można więcej zrobic.
Zakup obowiązkowy, ten odcinek jest na 10/10, całość oceniam na 8/10. I jeszcze jedno: czytajcie komiksy Kirkmana, bo tam są prawdziwe Trupy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2012, 17:10   #7007
VikingPL
Stały bywalec
VikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiek

VikingPL's Avatar

Miasto: Jabłonna
Reputacja: 415

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 21

Borderlands 2 (1250/1250G)
Przed chwilą wbiłem ostatniego achiva i jest mi smutno, że panowie i panie z gearbox'a nie wysilili się za bardzo nad nowym DLC pt.: Mr. Torgue's Campaign of Carnage. Dodatek jest o wiele słabszy pod każdym względem od pani Kapitan Scarlett. Fabuła jest oczywista i liniowa, trzeba pokonywać kolejno badass'ów na liście i zostać nr 1. Misje poboczne nic nowego. Wrogowie na chama skopiowani z podstawki ze zmienioną szatą graficzną, oczywiście ich dialogi nie zmieniły się. Muzyka jest jakaś tragiczna w szczególności na Arenie Torgue'a. 0 nowych broni. Natomiast została dodana nowa waluta wraz z automatami, są nowi bossowie, jest też jeden z przydomkiem Invincible, który jest jeszcze gorszy niż Master Gee. Podobały mi się tylko dwie postacie oczywiście Mr. Torgue i Motor Momma i dialogi z Tiny Tiną. Dodatek idzie zrobić w 6h jak się wie co robić, a calak nie jest jakoś strasznie wymagający. Ocena ode mnie za DLC to 4/10.

UNO (200/200G) [WP]
Calak prosty, 0,5h i z głowy prawie niczym się nie rózni od tej konsolowej wersji.

Ostatnio edytowane przez VikingPL : 22-11-2012 o 17:12
VikingPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2012, 20:34   #7008
Hunty
Początkujący
Hunty Wkrótce będzie sławny

Hunty's Avatar

Reputacja: 76

Lista Osiągnięć

X-men Origins 1000/1000

Kawałek bezmózgiego siekania który sprawia przyjemność Gra pomimo upływu czasu prezentuje się dobrze, gameplay nudzi się przy drugim przechodzeniu. Generalnie bardzo łatwy calaczek. Każdy miłośnik komiksów powinien go odwiedzić i przerwać na chwilę grę w najnowszego Black Opsa :P

Podziękowania dla prObie PL za pożyczenie gry, Oraz ArniHell za ciągłe wrzuty w grupie na live żebym szybko kończył tego szrota

Ostatnio edytowane przez Hunty : 23-11-2012 o 20:50
Hunty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2012, 23:31   #7009
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

Secret Service [1000/1000] - Gra całkiem przyjemna i pewnie mile bym ją wspominał gdyby nie niektóre osiągnięcia. No ale przecież po to są osiągnięcia żeby grę utrudniać. I dlatego też jest osiągnięcie "nie zgiń ani razu na najwyższym poziomie przez całą grę" albo "przejdź całą grę bez noktowizji" gdzie bywały miejsca tak ciemne, że mimo rozjaśnionego kontrastu tv i gry i tak gówno było widać. No i jeszcze trzeba omijać lasery, których bez noktowizji nie widać... Masakra...

Iron Man [1000/1000] - Jako że strasznie lubię Iron Mana postanowiłem dorwać gierkę myśląc że będzie to łatwe i przyjemne 1000G. Oj jak bardzo się zawiodłem Już w momencie kiedy wpadło pierwsze osiągnięcie żałowałem że wpadło bo tak z wielką chęcią skasowałbym grę z historii. Potem postanowiłem że na siłę przejdę chociaż fabułę na najłatwiejszym poziomie trudności i muszę powiedzieć że strasznie mi się spodobało coś czym na samym początku się przeraziłem. A mianowicie latanie. Easy poszedł jak burza i nawet poradziłem sobie z wyzwaniami z każdej misji. Pozostało tylko przejść grę na najwyższym poziomie co jak się okazało było bardzo trudne. Trwało to dość długo bo niektóre misje dały mi w kość (walkę z ostatnim bossem chyba zapamiętam do końca życia, dopiero za 4 razem kiedy go pokonałem udało mi się skończyć misję bo jeszcze trzeba coś tam rozwalić) ale dałem w końcu radę. Mam nadzieję że dwójka będzie łatwiejsza.

W każdym razie podziękowania lecą dla Hunty aka Hunterius za zaufanie i pożyczenie tych genialnych gier, które pozwoliły mi się mile zrelaksować podczas gry...
Stary 27-11-2012, 07:28   #7010
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Hitman Absolution (1000/1000) - Gra jest ogólnie bardzo dobrą pozycją, głównie ze względu na bogactwo świata. Jest to dość dobra skradanka, ale w mojej opinii na miano gry roku nie zasługuje ponieważ: źle wyważono w niej poziomy trudności (normalny jest zbyt prosty, a na wyższych ma się wrażenie, że gra oszukuje gracza), zbyt mało wyzwań typowych dla serii, wiążące się ze zmianą formuły poszatkowanie gry, nieoryginalna i nieporywająca fabuły i zmarnowany potencjał związany z aktorami i technologią wykorzystaną do tworzenia cut-scenek. Tereny poszczególnych misji (choć nie wszystkich) są większe od tego co było we wcześniejszych odsłonach, ale są też podzielone na mniejsze części, gdzie często jedynym zadaniem jest dotarcie do wyjścia. Wielkość niektórych z tych sub-leveli jest, delikatnie pisząc, zwyczajnie żałosna.
Wyzwania to z kolei super partia (wykonałem 150/278, ogólny procent ukończenia gry przy calaku - 62%), podobnie jak i kontrakty. Oba elementy dają grze niesamowitą żywotność i dodają miodności oraz wyzwań do rozgrywki. Szkoda tylko, że tego efektu nie spotęgowano większą ilością misji takich jak "Shaving Lenny" i odpowiednio skalibrowanymi poziomami trudności i dobrze działającym systemem przebrań. Sama gra byłaby jeszcze lepsza gdyby scenariusz nie zawierał sporej ilości oczywistych absurdów, a w przypadku postaci IO nie poszło w ilość tylko w jakość (choć przerysowanych i często groteskowych drugoplanowych postaci w takim Blood Money było więcej). Na niekorzyść muszę policzyć też system checkpointów, mniej spektakularne i pomysłowe zabójstwa zakamuflowane jako wypadki. Muzyka zawsze była w Hitmanach ciekawa, tym razem jest niezła, ale nie zapadła mi w pamięć (wychodzi na to, że rezygnacja ze współpracy z Kydem była złym posunięciem). Ogólnie jednak, gra bardzo ładnie się prezentuje i gra się w nią dobrze, wady wymieniłem skrupulatnie żeby wyjaśnić dlaczego dla mnie to nie jest GOTY (a Blood Money było jak najbardziej kandydatem do takiego tytułu w moim odczuciu).
Calak to kwestia ok. 25h.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 27-11-2012 o 08:38
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-11-2012, 16:34   #7011
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Mortal Kombat vs DC Universe (1000/1000) - Jedna z trudniejszych gier jakie grałem. Najtrudniejsze są komba, których jest 10 na każdą postać. Kilka postaci można zrobić od strzała w kilkanaście minut, ale już przy Shang Tsungu, Liu Kangu, Raidenie, Catwoman, Deathstroke i Jokerze można spędzić sporo czasu. Według raptr ugrane mam 98h i jest to czas, który spędziłem tylko przy multi i kombach. Polecam grę ludziom którzy lubią bijatyki i szukają wyzwania.

Aliens vs Predator
(1000/1000) - Każdy fan obcego i predatora powinien w to zagrać. Gra posiada trzy kampanie. Moim zdaniem najlepszą z nich była kampania obcego a najtrudniejsza żołnierza. Podziękowania dla Hunerius, Matrix93PL, ADULT1, SirMarian, Ster18PL, NarQs za multi.

Borderlands (1750/1750) - Jedna z lepszych gier w jakie grałem. Podstawkę skończyłem dawno temu, ale dopiero niedawno w ręce wpadła mi edycja GOTY. Dodatki niesamowite, jeden lepszy od drugiego. Najnudniejsze było grindowanie majtek, pizzy i innego dziadostwa, które trzeba zbierać. Podziękowania dla CwirCwir za areny.

Inne tytuły o których nie ma po co się rozpisywać.
Prototype (1000/1000)

Call of Juarez (1000/1000)
Test Drive Unlimited (1000/1000)
Operation Flashpoints: Dragon Rising (1000/1000)
Stary 30-11-2012, 12:45   #7012
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Sonic & All Stars Racing Transformed 1000/1000

Uff, calaczek okupiony wieloma godzinami krwi i potu, standard we wszystkich gokarcikach z poziomem trudności nie dla dzieci ale przynajmniej i tatuś się nie będzie nudził .

Fajne intro już na starcie mnie pozytywnie do gry nastawiło a po przejściu do właściwej rozgrywki dostałem na początek obuchem w łeb. Można grać na jednym z 3 poziomów trudności (plus 4ty do odblokowania za przejście World Tour bądź wszystkich Grand Prixów na dowolnym poziomie trudności), spróbowałem medium i już wiedziałem że ciężko będzie. Gra jest trudniejsza niż pierwszy All Stars Racing, powtórek będzie wiele ale poziom Średni jako tako przygotuje do tego co czeka nas na Expercie (o ile w ogóle ktoś zechce na nim grać). Jeżeli grę do pośmigania damy dzieciakowi to i na Easy będzie miał pewnie spore problemy.

Fizyka modelu jazdy jest czysto zręcznościowa i w praniu przyjemna w odbiorze, triki, zarówno drifty z możliwością zmiany kierunku w trakcie jak i te w locie robione prawą gałką są łatwe do wykonania i dają momentalny 'strzał' nitro.

Grafika jest bardzo ładna i kolorowa, poziomy ( a jest ich 20 plus drugie tyle lustrzanych) i postacie tematycznie osadzone są we wszystkich znanych seriach gier Segi - Sonic, Golden Axe, Skies of Arcadia czy Panzer Dragoon, tory dobrze zaprojektowano i dosyć łatwo się ich nauczyć. Każdy bohater gier S ma swój własny charakterystyczny i prowadzący się zauważalnie inaczej pojaździk oraz jego 2 pozostałe latająco - pływające inkarnacje bo to fajny nowy fiuczers w serii. Na większości torów w zależności od tego po czym śmigamy autko transformuje się w samolot bądź łódź. Świetne urozmaicenie.

Postacie za wszystko co robią w trakcie wyścigów zdobywają punkty doświadczenia i kolejne levele a tym samym gotowe kombinacje ustawień maksymalnej prędkości, przyspieszenia czy zwrotności, zawsze jest to coś za coś.

Główne tryby gry to World Tour z siatką wielu różnorodnych eventów i bonusów do wykupienia za gwiazdki zdobywane za przejście każdego z 58 dostępnych eventów, w każdym do zdobycia max 4 za różne poziomy trudności. Za gwiazdeczki odblokowuje się kolejne postaci i dostęp do niektórych ścieżek eventów. Obok zwykłych miltarnych wyścigów będących głównym daniem są też drugie gdzie korzystamy tylko z nitro, bez żadnych znajdziek oraz kilka rodzajów czelendży zawsze wiążących się z upływającym czasem nabijanym driftami, przelatywaniem przez checkpointy-pierścienie czy utrzymywaniem komba trików jeżdżąc po różowych boost padach.

Grand Prix wygląda już nieco inaczej bo tu mam tylko kilkanaście serii po 4 wyścigi (i tylko one, bez żadnych urozmaiceń) i trzeba wygrać każdą na raz ale bez możliwości powtarzania pojedynczych wyścigów. Time attacki natomiast to filozofia niewielka, nielimitowana ilość okrążeń no pobicie duchów developerów na4 różnych poziomach trudności. Niektóre experckie czasówki są wręcz chore a czasy duchów ekipy Sumo do dziś w top 20-30 światowych leaderboardów.

Zarówno wyścigi w karierze, multi (lokalne i XBL) można robić samemu jak i na split screenie do 4 osób (do XBL zalogowani jako goście, nie potrzeba 4 profili). W multi do dostępnych eventów dochodzi jeszcze deathmatch i capture the flag.

Pomimo lekkiej momentalnej frustracji gdzie godzinami próbujesz pobić kilka Time Attacków całościowo bawiłem się przy Sonicu świetnie, jest dynamicznie, kolorowo, wiele urozmaiconych eventów i torów. IMHO obok Cars 2 to najlepsza 'dziecinna' ścigałeczka i zasłużone 7,5/10 się należy, z może i nawet 8.

Calaczek ze względu na wyśrubowany poziom trudności to kwestia ok. 40 godzinek, do 100% trzeba pobić wszystko na expercie, jeżeli mamy zainstalowane DLC to można skipnąć kilka najtrudniejszych expert ghostów z czasówek. W dodatku mamy 2 łatwe tory i dodaje on kilka % do ukończenia gry więc jeśli zrobi się resztę, wyleveluje odpowiednio dużo postaci i zdobędzie więcej stickerów/medali można sobie trudniejsze rzeczy darować. Jeżeli macie samą podstawkę to trzeba pobić wszystkie duszki, have fun...

Kokodżambo i do przodu.
Stary 30-11-2012, 14:06   #7013
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

gratulacje ja odpaliłm na chwile Sonica, troche odpycha mierna grafika zwłaszcza opsrane tesktury i wygładzani oraz fakt że nie lata w 60 klatakach przez co brakuje poczucia predkości i dynamiki hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 30-11-2012 o 14:10
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2012, 17:20   #7014
igor8472
da Sztig

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Widziałem gorsze, może bez rewelacji ale design jest ok, gdyby jeszcze tylko kilka miejscówek w tak naćpanych kolorkach nie było, z Rock of Ages na czele.

Kokodżambo i do przodu.
Stary 30-11-2012, 18:21   #7015
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Sonics the Fighters 400/400
Fighting Vipers 400/400
Virtua Fighters 2 400/400...., kto ma sentyment do Segi zakup obowiązkowy, banalne gry i jeszcze lepsza cena 400 ms..łykać
Stary 01-12-2012, 19:59   #7016
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Hitman: Absolution 1000/1000

Zamówiłem bez rozeznania tematu, spodziewając się gry przynajmniej dobrej, a po ograniu uznaję za jeden z najlepszych tytułów tego roku i pozycję obowiązkową.

Tak jak nieco mniej podobały mi się etapy skradankowe, gdzie musimy się chować i uciec (to co wspominał Jaskier), tak w grze znalazło się dużo misji obejmujących całkiem spory obszar pełen ciekawych detali, unikatowych elementów otoczenia, możliwości upozorowania wypadku, a także zróżnicowanych postaci prowadzących różne niebanalne rozmowy. Sprawia to, że odkrywanie nowego poziomu i rozwiązań jakie oferuje daje dużo frajdy. Ogólnie jestem pod wrażeniem tego, jak realne wydają się niektóre etapy, bo osiągnięcie takiego efektu wymagało na pewno mnóstwo pracy.
Fabuła mniej mnie wciągnęła, tym samym bardziej przechodziłem grę dla gameplay'u niż dla poznania dalszego ciągu i to co zapamiętam, to niektóre wyjątkowo udane misje:
Spoiler:
tak na szybko co mi przychodzi jako pierwsze do głowy - niesamowicie klimatyczna misja na polu kukurydzy o świcie, sąd, Shaving Lenny, strzelnica

Osiągnięcia proste, może są nawet pewnym zawodem dla osób chcących poświęcić tytułowi więcej czasu, ale z drugiej strony calak odpowiada mniej więcej temu, co zrobiłby typowy gracz gdyby osiągnięcia nie istniały. W moim przypadku było prawie bezproblemowo, prawie, bo kiedy po przejściu na hardzie wbiłem sobie jeszcze 100 wyzywań i odpalałem na chwilę inną misję, konsola się zwiesiła i save się wykrzaczył. Na szczęście miałem do zrobienia już tylko dowody i wyzwania, więc w jakieś 2h udało się śmignąć przez grę na easy (na tym poziomie można bawić się w Rambo, a przeciwnicy giną od jednego strzału), a później gdzieś w drugie tyle pozbierać dowody na normalu (przyjemne zbieractwo, kudosy dla twórców za możliwość wyjścia zaraz po zebraniu). Przynajmniej utrwaliłem sobie grę i mogłem się przekonać, że na niższych poziomach nie tylko ma się więcej życia, ale też przeciwników jest po prostu mniej, a instynktu ma się aż za dużo, więc mając przebranie można bez problemu mijać przeciwników przez cały etap bez szczególnych kombinacji.
Stary 04-12-2012, 00:35   #7017
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Mass Effect 3 - 1300/1300: grając w najnowsze DLC do gry o przygodach Sheparda przypomniałem sobie, co powiedział wróg o podstawce przy premierze: 'Zestarzała się'. Wtedy jakoś mnie to nie przekonało, ale ważąc i strzelając na Omedze doszło do mnie, iż gameplayowo za wiele radości strzelanie do watach obcych nie bawi mnie za wiele. Strzelamy, idziemy dalej, cutscenka, idziemy, strzelamy, strzelamy, strzelamy...I tak praktycznie do końca.
Omega to jedna z najciekawszych miejscówek w uniwersum ME, czekałem na sporo rozszerzenie dotyczące historii lokacji, jej mieszkańców. Dostałem strzelankę; w sumie czego można było się spodziewać, ale po zapowiedziach twórców jakoby miałoby to być największe DLC do gier Mass Effect, poczułem niedosyt: mała ilośc interakcji, dosłownie kilka questów pobocznych, które sprowadzają się do największej sztampy RPG, słabo zawiązany wątek miłosny Alji...I jakieś cztery godziny grania. Za 1200 MSP?! Słabo się taki deal kalkuluje; fajnie jest wrócić na Omegę, połazić po korytarzach, wleść w krwiobieg i szkielet stacji, zobaczyć co kryje się za fasadą klubów, drugów i rozrywki, ale dlaczego takie to wszystko krótkie, gdzie fabuła, która wiązałaby wszystko w całośc. Leviathan, bedąc dodatkiem krótszym, był o wiele ciekawszy poprzez poprowadzenie historii, podróżowanie po Galaktyce.
Omega nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań fana serii, jest shooterkiem, dodatkiem niewartym swojej ceny, lepiej poczekać na promocję niż kupować teraz.
Ocena DLC: 7/10, na wyrost troszkę.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2012, 02:23   #7018
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Halo 4 - 1000/1000 - super gra jak dla mnie i nie przeszkadzała mi ta Polska lokalizacja. Co tu dużo pisać kampania zajebista, multi tak samo i spartan opsa gra się w miarę dobrze, szkoda tylko ze nie ma zwykłych firefight-ów jak w halo O.D.S.T bo tam były najlepsze.
Stary 05-12-2012, 01:21   #7019
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

LEGO Lord of the Rings 1000/1000

Ufff... Ależ to była nerwówka przy okazji tej części. Naprawdę dawno się nie wkurzałem tak dawno przy żadnej grze. Ale po kolei.

Tym razem Travellers Tales przeniosło nas do świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena i jak dla mnie było to spełnienie marzeń. Daaaawno temu kiedy grałem z kumplem w LEGO Batman rozmawialiśmy o tym, że powinni zrobić Władcę Pierścieni w tej konwencji. I ku mojemu zaskoczeniu taka gra powstała.
Jako "weteran" serii LEGO jestem w szoku jak ta seria się pozmieniała w przeciągu tych kilku lat. Dużo nowości wprowadzanych po kolei z każdą częścią, które doprowadziły do ewolucji gry, która jest tworzona z myślą o dzieciach ale tylko najwytrwalsi przetrwają do końca od 0 do 1000GS. Gry LEGO nigdy nie były szybkie w robieniu calaków ale też nigdy nie były pozbawione błędów w grze. Niestety z okazji gry opartej na jednej z najlepszych książek jakie dane mi było czytać nie udało im się zmniejszyć tej ilości a wręcz przeciwnie - jest ich znacznie więcej. I to widać na forach o tej grze gdzie gracze narzekają bardzo mocno na niedopracowania. Za przykład podam to, że do dwóch osiągnięć musiałem podchodzić kilkanaście razy a przy odblokowaniu robiłem to samo co przy każdej poprzedniej próbie. Kilka razy musiałem grać levele od nowa bo coś się zwiesiło i powiedzmy wajcha nie działała i się drzwi nie chciały otworzyć albo jedna z moich postaci wpadła do czeluści developerów i nie mogłem się z nią połączyć a była mi bardzo potrzebna.
Jednak jak się patrzy na całość to jest to gra jak najbardziej na plus. Wykorzystanie głosów postaci z filmu było strzałem w dziesiątkę. Dodajmy do tego świetną muzykę z trylogii filmowej i jako wisienkę na torcie dodajmy naprawdę epickie bitwy świetnie odtworzone z użyciem klocków LEGO. Helmowy Jar i szarża Gandalfa z oślepiającym orki światłem? Ciarki niczym na filmie.
Zbieractwa jak zwykle jest bardzo dużo ale tym razem developerzy wykorzystali mapę stworzoną przez Tolkiena jako bazę wypadową po której sobie możemy wędrować od misji do misji. Dodatkowo na mapie pojawiają się postacie NPC od których dostajemy prośby doniesienia im danego przedmiotu, który jest wart 1 Mithrilowy Klocek.

Summa summarum jedna z najlepszych gier tego roku a dodatkowo najlepsze LEGO. Szkoda, że tak upstrzone błędami ale naprawdę polecam grę zwłaszcza na nadchodzące zimowe dni
Stary 09-12-2012, 18:40   #7020
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 

Far Cry 3 1000/1000

Najlepsza czarny charakter jakiego widziałem w grach, Vaas wymiata...

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania