Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-11-2013, 00:38   #1141
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Ledwo się Xbox pojawił co ma gry a xboty już furczą zupełnie nie pamiętając co się działo na x360 przez ostatnie 4 lata.
Boisz się o exy na PS4 ? To może w końcu kup PS3 i zobacz co to znaczy bogata biblioteka exow. Jak chcesz kupić to PW hehe
Stary 25-11-2013, 00:41   #1142
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Daruj sobie chrono te swoje pierdoły, kettger zalozyl temat o filozofowaniu - mysle ze tam bedziesz mogl w pelni rozwinac skrzydla : - )
Stary 25-11-2013, 00:49   #1143
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

Jak uważam, że nie jest źle, patrzą na przeszłość jest nawet dobrze. Pamiętajmy ile premier w europie było kilka generacji temu :

PSX:

Ridge Racer
Battle Arena Toshinden
Rapid Reload
Wipeout
Kileak: The Blood
Street Fighter: The Movie

N64:

FIFA Soccer 64
Pilotwings 64
Star Wars: Shadows of the Empire
Super Mario 64
Turok: Dinosaur Hunter
Wayne Gretzky's 3D Hockey

X360:

Amped 3
Call of Duty 2
Condemned
FIFA 06: Road to FIFA World Cup
GUN
Kameo: Elements of Power
Madden NFL 06
NBA Live 06
Need for Speed: Most Wanted
Perfect Dark Zero
Peter Jackson's King Kong
Project Gotham Racing 3
Quake 4
Tiger Woods PGA Tour 06
Tony Hawk's American Wasteland

A ceny gier stoją w miejscu patrząc na inflację:

Cytat:
System (year) /Game cost in USD/Adjusted for inflation as of December 2010
NES (1986) /29.99-49.99 /59.79-99.65
SNES (1991) /49.99-59.99 /80.17-96.21
N64 (1996) /49.99 /69.60
PS2 (2000) /49.99 /63.41
Xbox 360 (2005) /59.99 /67.10
ULTRAVIOLET jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 00:53   #1144
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Wolalbym jednak odpowiedniki ryse, dr3 czy forzy na ps4 zamiast tylko kolejnego i do tego dosc przecietnego shootera : d
Bo zas sie powtorzy sytuacja 'no macie ladna konsolke, sto razy lepsza niz brzydki xbox a gierki pojawia sie za rok' :p

chrono idz juz bo widze ze nie ogarniasz
Prawda brakuje ściagałki na PS4, przelożenie DriveClub to lekka wtopa.
Ale pamiętaj nie ważne jak się zaczyna, a jak się kończy (i jak jest w trakcie ). Xbox360 tez miał piekny początek a potem? Ostatni rok to w ogóle porażka kompletna, co mieliście do grania? Nic. A w tym roku na odchodne PS3 dostało tyle exclusivów, że głowa mała. God of War, The Last of Us, Beyond, GT6, Ratchet Nexus (i coś pewnie jeszcze pominąłem).

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 00:59   #1145
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Ale co mnie w takim razie ma zachecic do kupna ps4? Ze za 7-8 lat bedzie moze wiecej exow? Zreszta akurat jakis ratchet, zjechane beyond czy spin-off god of wara to srednio zachecajace. Na ixa tak btw wyszedl judgement, czyli wlasnie podobna historia jak z tym god of warem, sredni spin-off, ani jedno ani drugie jakos specjalnie nie zacheca zeby zmienic konsole : - )
Smieszne jest to stwierdzenie ze nie mielismy nic do grania, to ze pozniej bylo niby slabo tez, ja tam przy kolejnych girsach, forzach i calej reszcie sie niezle bawilem. Sporo pary poszlo tez w kinekta ale to juz inna historia.
Stary 25-11-2013, 01:33   #1146
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Ale co mnie w takim razie ma zachecic do kupna ps4? Ze za 7-8 lat bedzie moze wiecej exow? Zreszta akurat jakis ratchet, zjechane beyond czy spin-off god of wara to srednio zachecajace. Na ixa tak btw wyszedl judgement, czyli wlasnie podobna historia jak z tym god of warem, sredni spin-off, ani jedno ani drugie jakos specjalnie nie zacheca zeby zmienic konsole : - )
Smieszne jest to stwierdzenie ze nie mielismy nic do grania, to ze pozniej bylo niby slabo tez, ja tam przy kolejnych girsach, forzach i calej reszcie sie niezle bawilem. Sporo pary poszlo tez w kinekta ale to juz inna historia.
A czy czasem konsola to nie jest przyszłościowy zakup? No chyba, że zamierzasz kupić na premierę i sprzedać po miesiącu?
Wydaje mi się, że za duzo wymagasz na premierę, Xbox tez nie ma gier powodujących opad szczeny jak pierwsze Gearsy, Uncharted itd., gry które ukazały się po ok. roku-2 od premiery. Powodów zapewne jest wiele, a te które sie moge osobiście domyslać to:
- szkoda kasy aby robić grę za cięzkie miliony dolarów od razu na premierę, bo ilośc użytkowników która ją zakupi nie spowoduje zwrotu wyłożonej kasy
- co się wiąże z pierwszym - a jeśli, jesli ktoraś z konsol okaze się niewypałem jak np. WiiU? Albo będzie sie psuła na potege i ludzie nie beda kupowac - znowu szkoda kasy
- technologia jest nowa, do niedawna nie bylo wiadomo czy będzie 4GB RAMu w PS4 czy moze jednak 8GB, jakie one beda, jaka bedzie dokladnie grafa z jakim taktowaniem itd.
- ludzie w studiach się nie rozdwoją i jeśli takie Naughty dog wypuscilo w tym roku The last of Us czy wydano God of War to tylko czesc zespołu może pracować przy grze na nową generacje - i tu znowu lepiej oddelegowac wiekszosc ludzi, aby powstala zajebista gra na current geny i sprzedac ją w milionach, niż aby wiekszosc miala robic gre na next.

Nie wiem czy grales w Ascension czy tylko slyszales lub czytales recke (pewnie to drugie), ale nadal jest to zajebisty GoW. Prawda nie jest tak epicki i bosko wygladający jak czesc 3 (poprzeczka w grafice juz tu została wysoko postawiona), ale nadal to bardzo dobra gra.
Beyond zjechane mowisz? Ok jeszcze nie grałem, grałem w demko ktore mnie oczarowało, niedlugo pewnie kupie fulla. Ale jesli ktos się czepia Beyond ze tam samo QTE i nic wiecej to szkoda słów. Bo ta gra taka miala byc i taka nalezy ją przyjąć. Pretensje do garbatego ze ma dzieci proste.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 01:47   #1147
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Napisalem ze teraz wyglada to tak sobie, nie o tym co bedzie kiedys bo tak naprawde nikt z nas tego na 100% nie wie. Nie musisz mi tu wypisywac powodow itd. Wiem mniej wiecej jak to dziala : - )
Nie zmienia to tez faktu ze biorac next-gena wole miec jakis ciekawszy start, cos nowego nawet jak ma srednia ocen jak ryse, przynajmniej nie jest to kolejne klepanie ruskich w codzie. Zreszta konsola to nie inwestowanie w dzielo sztuki ktore sie zwroci po latach tylko 'pudelko kabelkow' ktore ma mnie zabawiac, a co sie stanie za rok, dwa czy wiecej zostawmy wrozkom heh

Btw beyond zostal zjechany nie tylko za bycie jedna wielka scenka qte, ale za wiele wiecej rzeczy. Zreszta jesn tez dos slabym qte z tegoco wyczytalem, wiec tu wcale nie chodzi o to ze gra niby jest tym czy miala byc tylko po prostu to nie dziala tak jak mialo dzialac.
Stary 25-11-2013, 01:48   #1148
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Jak Cię ps3 nie przekonało to niema szans żeby zrobiło to w najbliższym czasie PS4. Po prostu jesteś totalnym fanbojem, bo nawet ja mam x360. I mam ten sam problem który ty widzisz w PS4, brak exow. Tylko że PS4 jeszcze dobrze się nie pojawiło, a Sony wspiera do końca PS3.
Na x360 exy były ale się zmyły.
Stary 25-11-2013, 01:53   #1149
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Domyślnie PlayStation 4 - Temat ogólny

Tak, nie kupilem ps3 bo mnie exy nie przekonaly - chrono wez juz wypie*dalaj jakakolwiek dyskusja z toba nie ma sensu.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 25-11-2013 o 02:24
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 02:18   #1150
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

"Jestem obiektywny, bo mam obie konsole" - mój ulubiony argument chrono.
Stary 25-11-2013, 02:40   #1151
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Wszyscy piszą, że na premierę PS4 nie ma gier.

No cóż, według mnie jest inaczej

Killzone: Shadow Fall
Knack
Resogun
PlayRoom
Tiny Brains
Assassin's Creed IV: Black Flag
Just Dance 2014
Battlefield 4
Need for Speed: Rivals
FIFA 14
Madden NFL 25
NBA Live 14
NBA 2K14
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
Lego Marvel Super Heroes
Call of Duty: Ghosts
Skylanders: Swap Force
Contrast
Escape Plan
flOw
Flower
Escape Plan
Sound Shapes
Super Motherload
Trine 2: The Complete Story
Angry Birds Star Wars
Blacklight: Retribution
DC Universe Online
Warframe
War Thunder
i czym tu się ekscytować 90% tej listy to odświeżane kotlety z PS3/Vita albo kupsztale, jedyna gra w którą bym zagrał a nie ma konkurencja to Resogun(ponoć nie dla casuali), Killzone też da rade choć to już nie moje klimaty hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 25-11-2013 o 02:45
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 08:09   #1152
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Dlatego wiekszosc osob, ktore z rozsadkiem spogaldaja na temat spokojnie czekaja z zakupem do przyszlego roku. Najlepszy sezon na zakup nowej konsoli to wrzesien. Sezon ogorkowy sie zacznie i juz bedzie z gorki. Obecnie ps4/x1 kupuja tylko osoby kapane w goracej wodzie.

Na ps3 sytuacja byla b.zla. Przez 6 miesiecy od daty premiery nie pojawilo sie nic ciekawego. Tylko startowy Resistance, Motorstorm, no i pozniej HS. Problem polegal na tym, ze PS2 juz lekko podupadalo i nie bylo zbyt duzej mozliwosci asekurowania sie ta konsola.

Teraz? Ja na ps3 mam tyle tytulow do ukonczenia, ze spokojnie moglbym nowej konsoli nie kupowac przez dwa lata. Inni pewnie juz ograli, no ale ja nie potrafie siedziec przed tv wiecej niz 3 godziny.

Z wlasnej perspektywy widze to tak, ze pogram chwile w fpsy, ktorymi juz rzygam no i na dluzszy czas zatrzyma mnie fifa (tylko Fut online). No chyba, ze znowu rozkurwie pada na scianie. A ps3 bede przez najblizsze 6-9 miesiecy czesciej odpalal niz ps4.

Tak czy siak, nie ma w tej generacji takich tytulow startowych jak MS, Res, ktore spowoduja opad szczeny, jak mialo to miejsce przy przesiadce z ps2 na ps3.

Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc z nas ma hype jak dzieci podczas pierwszej komuni swietej Nowa generacja!!! Suki

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 12:23   #1153
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Czekam na pierwsze streamy Playroomu z Polski i Rosji

Stary 25-11-2013, 12:33   #1154
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie PlayStation 4 - Temat ogólny

Do usunięcia.
Stary 25-11-2013, 12:36   #1155
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Dlatego ja nie kupuję kamerki. Jeszcze ktoś zobaczy jak bogato mieszkam i bedzie rympał
Stary 25-11-2013, 12:40   #1156
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

4 dni i kuwa ogień!