Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-12-2013, 22:02   #1401
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

dobra Panocki juz pytalem ale zapytam raz jeszcze ile jest gwarancji na PS4 bo nikt nie odpisal

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2013, 22:08   #1402
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
dobra Panocki juz pytalem ale zapytam raz jeszcze ile jest gwarancji na PS4 bo nikt nie odpisal
Z tego co sie orientuje to rok czyli tak samo jak w przypadku PS3

Sent from my iPad using Tapatalk
Stary 03-12-2013, 22:10   #1403
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
Standardowo, 2 lata. Jak na każdy sprzet zakupiony w UE.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2013, 22:26   #1404
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Zycze powodzenia sie dowiedziałem jest rok. Dwa lata jest reklamacji na niezgodność towaru z umową i jak coś to tego radzę się trzymać bo ostatnio koncerny zaczely w ch... Walic

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 04-12-2013, 07:49   #1405
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

w ue jest 2 lata i tyle, oddajesz do sklepu i oni sie martwia

---
incoming transmission terminal 07

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 08:30   #1406
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał typfon Zobacz post
w ue jest 2 lata i tyle, oddajesz do sklepu i oni sie martwia

---
incoming transmission terminal 07
nie kluc sie bo wiem z doswiadczenia jak jest. Tocze batalie z orange o iPhone
Apple daje 12 miesiecy gwaranci i ma w pompie prawa Unii czy Polski natomiast masz prawo zareklamowac towar jako nie zgodny, wadliwy z umową sprzedazy. Przez pierwsze 12 miesiecy po prostu oddajesz a po tych 12 przez kolejne musisz sie wysilic i udowodnic ze taka wada jest koniec kropka.
I dla tego radze od razu korzystac z reklamowania towaru jako niezgodnego z umowa koniec.
Zreszta macie swoje PS4 to doczytajcie warunki gwaranci

Stary 04-12-2013, 08:50   #1407
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

masz dwie gwarancje, prawna i handlowa, prawna daje ci sprzedawca i w ue jest to 24 miesiace i w tym terminie mozesz domagac sie w pelnym slowa znaczeniu udzielenia gwarancji jesli masz problem ze sprzetem, a handlowa to ta ktora daje producent,

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 09:43   #1408
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

czytac to jest tylko przyklad pewno sOny ma tez cos takiego na stronie http://www.apple.com/pl/legal/statutory-warranty/

widzisz różnice nie wolno powolywac sie po roku na gwarancje bo beda mieli wyjebane trzeba reklamowac z tytulu niezgodnosci z umowa

Ostatnio edytowane przez sobol : 04-12-2013 o 09:46
Stary 04-12-2013, 09:45   #1409
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Wiatrak podczas grania w Killzone zaczyna mnie powoli irytować. Rozkręca się do kosmicznych prędkości, mimo przestawienia konsoli obok tv. Mogę to tylko porównać z odglosem napędu w x360.

Nie mogli .urwa trochę większej tej konsoli zrobić, żeby się tak nie gotowała? W dodatku przycisk "option" na padzie muszę wciskać kilka razy żeby gra się zpauzowała. Sony fail!
Stary 04-12-2013, 09:52   #1410
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Wiatrak podczas grania w Killzone zaczyna mnie powoli irytować. Rozkręca się do kosmicznych prędkości, mimo przestawienia konsoli obok tv. Mogę to tylko porównać z odglosem napędu w x360.

Nie mogli .urwa trochę większej tej konsoli zrobić, żeby się tak nie gotowała? W dodatku przycisk "option" na padzie muszę wciskać kilka razy żeby gra się zpauzowała. Sony fail!
Racja ,grałem u kumpla parę godzin i jaja można qrwa smażyć...bulLSHIT
Stary 04-12-2013, 09:53   #1411
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Cytat:

Urwa, no czasami Twoje posty wołają już o pomstę do nieba. Na takie pierdoły narzekasz, że rzygać się chce.

Ja jestem w połowie KZ i ani razu nie zirytował mnie wiatrak. Może po prostu trafiłeś na felerny model PS4. A jak Tobie nie pasuje jej nagrzewanie, to może wystaw na balkon - w końcu teraz temperatury -1, -2, co w sumie może dać Ci temperaturę pokojową.
Stary 04-12-2013, 09:59   #1412
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Konsola jest głośna i to nie jest pierdoła. Ubodłem Twoje uwielbienie do plejstesion?
Stary 04-12-2013, 10:05   #1413
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Kroolik...." Urwa, no czasami Twoje posty wołają już o pomstę do nieba. Na takie pierdoły narzekasz, że rzygać się chce."

Stary wyluzuj,ja wiem że pokemony szybko się podniecają,ale każdy ma swoje odczucia i wrażenia...a ty zaraz o rzyganiu prawisz ..tfu
Stary 04-12-2013, 10:27   #1414
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Temat rzygania nie powinien być Tobie obcy, skoro codziennie widujesz swoją twarz w lustrze. My - forumowicze też co nieco o tym wiemy, bo byłeś tak miły i pakowałeś tą pomarszczoną twarz kiedy tylko mogłeś do awatara

A tak na poważnie, to siedzę max 1,5 metra od konsoli i lekkie szumienie nie jest dla mnie problemem. Co prawa jest trochę głośniejsza od Slimki, no ale co tam.
Stary 04-12-2013, 10:31   #1415
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:

to u mnie odpada raczej PS4 w lato mam w pokoju duchote pewnie by się zjarała zaraz hehehe
Stary 04-12-2013, 11:20   #1416
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Konsola jest głośna i to nie jest pierdoła. Ubodłem Twoje uwielbienie do plejstesion?
Ja tam nawet uwagi nie zwróciłem na to jak głośno chodzi. Najważniejsze, że pierwszy z next genów stoi pod telewizorem
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 11:38   #1417
jacekj24
Nowy
jacekj24 Komuś podpadł

Reputacja: -8

Niewiem o co wam chodzi ale mam i x 360 i ps 4 gram tez w kilzona ale niejest to glsne napewno. Wiem ze konsola dziala to wszystko nic glosniej. Stoi sobie luzno na komodzie. X tez niebyl glosny ale czasami naped dawal w kość. Problemu z temperatura tez niemam a katuje ja rowno na bf czy kz po pare godzin. Oczuwiscie lukam na temperature i jest ona bardzo podobna do xboxa. Niewiem skad wam sie rodza te problemu.
jacekj24 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2013, 14:04   #1418
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

U mnie także nie stwierdziłem problemów o jakich tu piszecie.Gram non top od piątku popołudniami i jeszcze ani razu nie stwierdziłem że konsola chodzi głośno.Teraz nareszcie czuję ulgę...ps3 slim to dopiero był kombajn.
Stary 04-12-2013, 14:15   #1419
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Moja ps3 slim jest cichuteńka. A co do głośności wiatraka na KZ, na necie jest pełno głosów na ten temat.
Stary 04-12-2013, 14:23   #1420
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

To cholera wie o co tu chodzi.Pewnie jest tak jak w przypadku slimki,jedne chodzą za głośno drugie pracują cicho.Ps3 miałem głośne więc siły wyższe zlitowały się nad moją duszyczką i dostałem cichy egzemplarz ps4

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania