Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-02-2014, 10:45   #101
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Thief (4)

Craveonline wszyscy czytają ostatnio?
Bo nawet Gies z polygonu napisał że Thief na PS4 i Xbox One cierpi na spadki animacji i nie wskazał żeby na jednej platformie było wyraźnie gorzej niż na drugiej.
Omijać ta grę i tyle.
Stary 25-02-2014, 11:17   #102
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Craveonline wszyscy czytają ostatnio?
Bo nawet Gies z polygonu napisał że Thief na PS4 i Xbox One cierpi na spadki animacji i nie wskazał żeby na jednej platformie było wyraźnie gorzej niż na drugiej.
Omijać ta grę i tyle.
XONE jest słaby i niewiarygodnie trudny w programowaniu to już wszyscy wiemy ale dlaczego PS4 niewyraba czyżby już wycisneli 100% mocy ? ciekawe co z jakoscią na past-geny chetnie bym ograł za free rzecz jasna hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 25-02-2014 o 11:19
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2014, 13:23   #103
ekwador15
Znajomy
ekwador15 Wkrótce będzie sławnyekwador15 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 114

Nie przesadzałbym z tym, że niewiarygodnie trudny w programowaniu jest XONE. Poziom trudności jest taki sam jak na X360. PS4 jest łatwiejsze w programowaniu bo nie ma ESRAM, wrzucasz wszystko w szybką pamięć GDDR5 i to wszystko a na XONE trzeba trochę popracować aby wykorzystać potencjał konsoli w połączeniu z ESRAM - podobnie jak było na X360 gdzie był eDRAM.

Co do Thiefa to dziś dorwałem wersję PC aby przetestować to, gra nie należy do super zoptymalizowanych ale i tak na słabszym niż nowe konsole komputerze około 2-letnim gra chodzi w 1080p przy wysokich detalach (są jeszcze bardzo wysokie). Wygładzanie domyślne, można dać w opcjach nawet 4x co w konsolach napewno nie zostało użyte i gra się normalnie. Czasem coś tam przeskoczy obraz ale normalnie trzyma się koło tych 30 klatek. Tak więc spadki animacji na Xbox One gdzie pracuje ten Thief w 900p i to samo na PS4 gdzie jest w 1080p to pokazuje tylko jak przyłożono się do pracy. Patrząc po komputerach, obie konsole powinny bez problemowo zapewnić 1080p w okolicach 60 klatek.
Stary 25-02-2014, 13:32   #104
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

ja to wiem nabijałem się z chrono hehehe
Stary 25-02-2014, 14:34   #105
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

No to było zabawne jak metro w warszawie.
Stary 27-02-2014, 19:46   #106
ekwador15
Znajomy
ekwador15 Wkrótce będzie sławnyekwador15 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 114

Jest filmik porównujący grafikę w Thief na każdy sprzęt do grania. Różnice między XONE, PS4 i PC prawie niezauważalne, ale rzuca się kilka detali w oczu jak np ten:

Stary 02-03-2014, 10:30   #107
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Póki co gra się bardzo spoko - sidequesty nie męczą buły, fabuły za dużo nie łyknąłem, bo to dopiero drugi rozdział, ale ogólnie bardzo w porządku się wydaje ten nowy Thief.
Stary 02-03-2014, 16:50   #108
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Osobiście dość mocno liczyłem na nowego Thiefa, choć dłużej pograłem jedynie w Deadly Shadows, więc do wielkich fanów serii się nie zaliczam. Co innego, jeśli chodzi o ten specyficzny klimat penetrowanych miejscówek... Nie ukrywam, że recki okazały się nieco zniechęcające, ale wszystko wskazuje na to, że to jakieś połączenie żalu ortodoksów z niespełnionymi wymaganiami w stosunku do przetestowania mocy nextgenów. Ostatecznie nie mogłem sobie odpuścić możliwości sprawdzenia gierki (na X360 jakby kto pytał) i po dwóch rozdziałach jestem usatysfakcjonowany, przynajmniej mój nie-do-końca-skradankowy styl gry sprawdza się tu nieźle . Może po prostu nie wymagałem nie wiadomo czego, nie chcę przedwcześnie wyrokować, ale oceny wydają się krzywdzące.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2014, 09:33   #109
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Początkowo nowy Thief podobał mi się pomimo zauważalnych wad i niedociągnięć. Po ponad 10h grania zaczęły mnie niektóre elementy poważnie drażnić - eksploracja Miasta poprzez podział na małe strefy i rozstaw strażników w niektórych miejscach była w pewnym momencie bardziej karą niż przyjemnością, ponadto projekt poziomów sprawił, że miałem wrażenie, że gra premiuje podejście "przejść, że przejść" i karze szwendanie się po kątach w celach rabunkowych. Bardzo też mi się nie podobał system naliczania złodziejskich wyzwań. Teraz jednak, jak już prawie 30h mam na liczniku, skończyłem grę na poziomie Master, wykonałem wszystkie zadania poboczne i uporałem się z osiągnięciami za wyzwania i gram dalej (po skończeniu gry Miasto stoi otworem i można powtórzyć dowolny rozdział, szkoda tylko, że trzeba odnaleźć miejsce, z którego się daną misję pierwotnie odpalało) żeby znaleźć brakujące znajdźki i sekrety, to gra się coraz przyjemniej.
Jestem nieco zawiedziony fabułą - nie jest zła, ale miała potencjał na ciekawe pogłębienie niektórych wątków, ale go nie wykorzystano, szkoda. Kudosy za nawiązania (mniejsze i większe) do poprzedników - gra nieśmiało sugeruje, że jest osadzonym w nieokreślonej przyszłości sequelem Deadly Shadows.
Generalnie - jest dobrze, ale wady wytykane przez wielu są widoczne.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2014, 22:16   #110
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

A tak w skrocie Jaskier? Warto brac za $60 czy czekac az bedzie taniej?
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2014, 23:12   #111
doom
Nowy
doom Wkrótce będzie sławnydoom Wkrótce będzie sławny

Miasto: Częstochowa, Warszawa
Reputacja: 135

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
W skrócie to jest tak, że jeśli jesteś jednym z tych wariatów oczekujących od Thiefa, że będzie symulatorem, to nie.

Jeśli chcesz pograć w przyjemną gre, która, na dodatek, ma nieźle skrojoną historię, to tak.
Stary 07-03-2014, 07:32   #112
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Ja wolę unikać takich rekomendacji, bo uważam, że nie mogę sugerować co ktoś inny ma kupować lub nie. Jednak w tym przypadku zgadzam się z doomem: jak nie oczekuje się nie wiadomo czego od Thiefa, rozumie się umowności i prawa rządzące skradankami z cieniem w roli głównej to można wziąć, bo to dobra gra. Ma wady, które pewnie rzucą się w oczy, ale w ogólnym rozrachunku uważam, że ma prawo wciągnąć i się podobać.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2014, 09:12   #113
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

@WiZi - Mimo wspomnianych wad gra się bardzo przyjemnie, zadania fabularne, które widziałem do tej pory, fajnie zrealizowane, ale nawet poza nimi jest co robić i samo penetrowanie Miasta oraz wykonywanie zleceń pobocznych wciąga. Brać teraz

Stary 08-03-2014, 15:49   #114
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Dzieki Panowie, gra kupiona, wieczorkiem zaczne grac
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2014, 12:41   #115
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Po przejściu prolugu oraz pierwszego epizodu dopiero zaczyna się ciekawa rozgrywka i wyczuwa się klimat starego thiefa. Liniowe klaustrofobiczne lokacje na początku skutecznie psują pierwsze wrażenie. Ciężko się wypowiedzieć o tej grze, niektórzy recenzenci nie potrafili napisać ani jednego pozytywnego akapitu a ich zarzuty są całkiem słuszne, jednakże nie jest to cała prawda o tej grze. Moim zdaniem trochę za długo ją rzeźbiono, konsultowano, kombinowano, żeby się na końcu dowiedzieć że deadly shadows było ideałem. Mimo to, po 10 latach recenzeci spodziewali się unowocześnienia rozgrywki a fani jakichś wodotrysków. Tymczasem graficznie dostajemy twór na poprzednią generację konsol, który z nieznanych przyczyn opóźnił się z premierą. Mimo tych wszystkich zarzutów jest to całkiem fajny tytuł, którego dawni fani nie powinni przegapić. Złodziej nie zatracił swojej tożsamości a jedynie ciężko mu się odnaleźć w nowej wirtualnej rzeczywistości. Z mojej strony tylko jeden zarzut dotyczący osiągnięć, nie lubię kiedy twórcy chcą wymusić osiągnięciami konkretny styl gry. Lubiłam sobie w poprzednich częściach ogłuszać strażników i nie rozumiem dlaczego twórcy dodając nowe możliwości, prubują na wstępie pozbawić gracza radości korzystania z nich.
Stary 10-03-2014, 13:19   #116
Mr Perfect
No-life

własnie planowałem zabrać się za nowego złodzieja, doszły mnie sluchy że fabuła to dno i wodorosty, czy gra trzyma stałe 30fps na x360 ? hehehe
Stary 10-03-2014, 13:47   #117
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

o fabule można powiedzieć raczej, że stara się nie przeszkadzać.. stale 30 na pewno nie, ale spadki są dość rzadkie, chyba tylko raz zwróciłem uwagę na fps, więc ogólnie było całkiem ok.

Stary 28-03-2014, 12:44   #118
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Pierwsze wrazenia po rozegraniu prologu: odrzucilo mnie wielce, jakis mroczny rytual, goscie w kapturach, tajne inklinacje i przywolywanie Wielkiego Zla. Tworcy chyba sie nie ruszyli mentalnie od czasow Baldur's Gate. Jakbym mial 15 lat, to moze by mnie wzielo, ale teraz ciezko bedzie sie za to zabrac. Po cholere to kupilem?!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2014, 13:04   #119
Mr Perfect
No-life

ja to badziewie wywaliłem z dysku po ok 2 godz, szrot nie z tej epoki przy takim natłoku dobrych gier szkoda czasu ludzi hehehe
Stary 04-04-2014, 11:56   #120
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Na Allegro są już nówki za 150zł.

Warto?

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania