Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-09-2005, 12:46   #21
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Opinie

Cytat:
Port to 3856 bodaj n Ale lagi sa jak stad do tamtad n znaczy się wieksze niz w socomie Laughing Bo to serwer EA w koncu n
lagi?? ja pogralem troche i nie zauwazylem.. co jakis czas.. moze male tapniecia, ale niewielkie

Ale to wywalanie potrafi byc naprawde irytujace :/ chociaz istnieje cos takiego.. jak mala liczba zalozonych pokoi przez innych graczy wiec duzego wyboru nie ma :] wiec zaklada sie swoj i wowczas wszystko smiga.. ot co. :mrgreen:

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2005, 13:10   #22
CieniasuPRL
Początkujący
CieniasuPRL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 33
Domyślnie Opinie

Cytat:
Napisał Yacolek
Znaczy sie co ? Myślicie ze nie moge grac ? :P Moge ale troche ograniczone Jak narazie na 5 wyscigow jakie zagralem tylko z jednego mnie wywalilo, bo nie moglem sie z graczami połączyć przez port :P Czyli nie jest tak źle
Port to 3856 bodaj :P Ale lagi sa jak stad do tamtad :P znaczy się wieksze niz w socomie Bo to serwer EA w koncu :P
1.Port to 3658UDP (a w zasadzie 3658/9UDPiTCP oraz UDP10070/10080)

Zachowujecie się zupełnie jakbyście nie piracili przez e-mula czy Azureusa, ja nie piracę a wiem.
To, że się pojawia na starcie to duża zaleta dla lamerów (sam nim byłem), którzy wiedzą o co chodzi lub są w stanie poszukać (niestety Yacolek woli psuć grę innym). Tu na onlinecenter w opisie B3 jest jak otworzyć porty w firewallu windy, na routerze robi się podobnie (uwaga jak ktoś się łączy przez PC to musi otworzyć i w firewallu i w udostępnieniu, czyli "routerze")

2.LAGI? Serwer EA? Buhahaha, B3,B4,NFSU1,2 to gry p2p tak jak programy do piracenia i tu serwerem są wszyscy w pokoju. Na serwerze EA zakłada się pokój a potem jest p2p (no co jakiś czas śle się ramki na port 31802TCP lobby i 13505 buddy), czyli lagi masz bo grasz z kimś z USA zwykle lub masz za kiepski upload.

EA RZĄDZI a nie Socom. Czemu? Bo gry serwerowe jak Socom są potwornie drogie więc pewnie będą płatne za kilka lat (np.10USD/mies-"grosze"), natomiast ja przez rok gry w B3 i ok.1000 godzin sciągnąlem z servera EA mniej niż 100MB, co nawet przy zdrapkach TP daje parę groszy, podobne granie w Socoma to dla Sony duża strata, bo to wyjdzie ze 20GB.

3.Mało ludzi gra? Nie, poza Socomem2 w który gra paranoicznie dużo, w B4 jak i w inne gry niezbyt duzo, tyle że o ile w Socomie widzicie wszystkich online, to w B3 widać było tylko tych w lobby, a w B4 tylko tych w pokojach, a tych co grają nie widać i np.mnie nie spotkacie nigdy, bo ja siedzę w pokoju z 30 sek, a potem 10 minut gram, więc zwykle jest na oko 150-400 osób, choć widać 5-30.
CieniasuPRL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2005, 17:16   #23
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Opinie

Mam ciebie porzuciła czy co ? :x

Czy ja ciebie spotkałem na B:R że tak się na mnie rzuciłeś ?
Stary 08-10-2005, 19:22   #24
CieniasuPRL
Początkujący
CieniasuPRL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 33
Domyślnie Opinie

Że co? Jedyna krytyka to, że zamiast otworzyć port 3658UDP jak podpowiada gra grasz dalej.

A reszta to takie sobie uwagi, niekoniecznie do Ciebie, ale do innych, którzy non stop marudzą na server EA, a to wina host-a twórcy pokoju (portów, emula lub uploadu), choć i EA też, bo server w B3 jest nędzny, nawet jak trenowałem sam ze sobą na 2 konsole to mnie wywalało z servera 1/10 razy, a na koniec 3/5. W B4 jeszcze mnie nie wywaliło z serwera, ale z gier tak mimo że porty mam otwarte, a bredzi że nie. W NFSU też tak było jak host miał zamknięte porty. Ale przynajmniej szukałem ze 2 tygodnie jak wyłączyć tego pipipi firewalla, a to portforward, na infolinii neostrady rzecz jasna nic nie wiedzą o podstawach.
CieniasuPRL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2005, 17:42   #25
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Opinie

ja tam zawsze na serwach EA elo wszystko mialem tylko czasami disconnect na koniec gry:/ a tak ogolnie to jak chodzilo to lepiej niz sokomy itd
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania