Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-12-2005, 17:36   #61
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Battlefield 2:Modern Combat

Dwie pierwsze aukcje wydają się ok, bo to i tak ta sama firma na dwóch nickach BigBen to syf straszny. Jeśli chcesz dalej dyskutować o headsetach, to przenieś się do tego tematu. Tutaj piszmy tylko o BF2

Yacolek przeczytałem twojego posta na forum [eLo] i się trochę mylisz kolego...
1. W SMG celownik nie skacze, ale naboje nie zawsze lecą tam gdzie powinny. Biegnij i nawalaj w kolesia, a poczujesz różnicę.
2. Stań ze snajpą i spróbuj ubić kogoś, nie lata celownik czasem? Potem się połóż, odczekaj moment - no teraz już nie lata. Mam 1800 killsów ze snajpą i coś na ten temat wiem :P
3. Conquest i CTF. W conquest zdobywasz respawny. Na niektórych mapach możesz zająć wszystkie i szybko wygrać. Team, który w tych punkcikach (liczba respawnów) pierwszy dojdzie do 0 przegrywa.
4. Niektóre medale są bardzo proste w zdobyciu. Chyba jest coś za zabicie 5 bez śmierci nawet.

Cytat:
Napisał KamilPRO
Ta gra jest za prosta dla mnie.

Ja gram w o wiele trudniejsze gry niz ta. Widzialem tez filmik (cool!!) ale gralem juz w gra i uwazam ze troche nooboska. Zadna gra dla PRO!
Pasjans czy coś bardziej "męskiego" ? BF2 łatwy powiadasz, ciekawe. Yacolek jakoś nie zamiatał jak na razie, ale ty jesteś PRO przecież hehe.
Stary 09-12-2005, 22:06   #62
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Dzisiaj coś wrogusiu formy nie mialem :P Wczoraj jakoś ownzowałem i na 10 gier, pierwsze miejsce mialem w 4 Reszta to max do 8.

Chodzi ci o ten medalik pierwszy ? Niby prosty, ale ja jestem taki eLo kozak, ze nie moge go zdobyc :oops: Dzisiaj zatluklem 4 pod rząd i moj z teamu mnie czolgiem rozjechal... Jakis idiota bez hs'a, mial ujemne punkty -10 bodaj...

A z tym celowaniem to racja, ze nie trafiaja... Lece tluke goscia z SMG, juz powinien pasc, a ten siuf sie odwraca i mnie ciach...

Jest tu coś takiego jak hedszot ? Bo nie zauwazylem, zeby szybciej gineli przy strzelaniu w łeb ;P A moze ktos bedzie taki grzeczny i posiweci te 5 smierci dla mnie ? I w privatnej da sie zabic 5 razy, bez mojej smierci ?

Wrog -> nie wiem czemu, ale ciebie nie mogłem zrozumiec czasem przez hs'a.. Pisalo ze mowisz, ale gadka w sluchawkach z opoznieniem byla i taka urywana... Nie wiem why...

jedyne , co jak narazie mnie w BF2 ostrro wku(r)fia, to ta liczba snajperów i stosunkowo łatwa obsłuba snajperki :P No nie mozna czasem na mapie sie ruszyc, bo cie i na respie zaraz ktos zestrzeli. Dzisiaj jak z wrogiem gralem, wyspawnowalo mnie na dachu, a tam na 12 w druzynie 6 kampilo... Toz to przegiecie jest panowie... W socomie kulturalnie jeden sie na chodnik glebnie i snajpi, ale nie zeby cala druzyna zaraz... :roll:
Stary 09-12-2005, 23:48   #63
MJ DwaTrzy
Banned
MJ DwaTrzy Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do MJ DwaTrzy

zrobilem taki sobie filmik z BF2

sciagaj
MJ DwaTrzy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2005, 00:13   #64
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakość taka sobie, ale ogólnie spoko filmik Dobra akcja na Missile Crisis, mapka całkiem cool jest, jak wszystkie zresztą.

Cytat:
Jest tu coś takiego jak hedszot ? Bo nie zauwazylem, zeby szybciej gineli przy strzelaniu w łeb ;P
Wydaje mi się, że ciało jest jednak podzielone na strefy. W klate trzeba władować mniej niż na przykład nogi. Za mało jeszcze grałem z karabinkami i hedów nie jestem w stanie na razie potwierdzić.

Cytat:
Wrog n nie wiem czemu, ale ciebie nie mogłem zrozumiec czasem przez hs'a.. Pisalo ze mowisz, ale gadka w sluchawkach z opoznieniem byla i taka urywana... Nie wiem why...
Młody w CSa grał, może dlatego. Ja Cię za to dobrze słyszałem, dziwne :/

Cytat:
A moze ktos bedzie taki grzeczny i posiweci te 5 smierci dla mnie ? I w privatnej da sie zabic 5 razy, bez mojej smierci?
Hehe dasz radę. Weź snajpę najlepiej, przyczaj się gdzieś i jak dobrze pójdzie to dwa medale za jednym zamachem zrobisz. Ja teraz kombinuje z C4 - 4 zniszczone pojazdy wroga bez śmierci, zawsze jednego mi braknie :/ Jeden medal i kilka pkt, a będę Kapitan hehe.

Cytat:
jedyne , co jak narazie mnie w BF2 ostrro wku(r)fia, to ta liczba snajperów i stosunkowo łatwa obsłuba snajperki n No nie mozna czasem na mapie sie ruszyc, bo cie i na respie zaraz ktos zestrzeli. Dzisiaj jak z wrogiem gralem, wyspawnowalo mnie na dachu, a tam na 12 w druzynie 6 kampilo... Toz to przegiecie jest panowie... W socomie kulturalnie jeden sie na chodnik glebnie i snajpi, ale nie zeby cala druzyna zaraz...
Dlatego wylazłem z tego BridgeTooFar. Nie dość, że po raz n-ty grają tą samą mapę, to jeszcze połowa teamu kampi zamiast lecieć po ich flagę. Na dodatek tak kampili, że nasza flaga i tak ginęła co chwilę... Na CTF tak bywa Yacuś, w Conquest już jest całkiem inaczej. Wielka mapa, to i łatwiej się przemknąć obok snajpera i mu kosę w plecy wbić :twisted:
Stary 10-12-2005, 10:51   #65
Rudy_PL
Stały bywalec
Rudy_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Rudy_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Rudy_PL

Cytat:
Napisał wrog
Ja teraz kombinuje z C4 - 4 zniszczone pojazdy wroga bez śmierci, zawsze jednego mi braknie
lecisz do bazy wroga i kladziesz C-4 na jakis pojazd i i zwiewasz ,czekasz az jakis łom do niego wlezie i boooooom łoma nie ma i tak 4 razy :roll:

Filmik fajny ten 1 utwor to co to jest bo nie znam :?: ten 2 to kojarzy mi sie z THPS 2 i filmem "THE ONE"czy jakos tak :?
Stary 10-12-2005, 11:59   #66
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Na snajpe dobre miejsce jest na mapce BridgeTooFar mianowicie jak jest ta flaga chyba 2 ( ta na moscie) jezeli tam staniesz powinienes zlokalozowac dwa okragle wysokie budynki na ktore bez problemu mozesz poczmychac. Masz z tamtad wglad na flage i komputer bez problemu powinienes zaliczyc (nawet 3 medele za jednym razem)

a z C4 to tak jak Rudy mowi. Ja tak przynajmniej postepowalem. :mrgreen: (ale jak wrog poleci do bazy wroga to raczej bedzie mial ujemne pkt )

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2005, 12:49   #67
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Już wiem w czym był problem. Trzeba zniszczyć pojazdy przeciwnika, ale kładąc C4 na nie. Ja czekałem aż wjadą na moją bombkę i dlatego nie działało
Stary 10-12-2005, 13:18   #68
_Yulaw
Banned
_Yulaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do _Yulaw

piersza piosenka to last resort, druga blood brothers oba som papa roach
_Yulaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2005, 13:23   #69
Rudy_PL
Stały bywalec

Cytat:
Napisał wrog
Trzeba zniszczyć pojazdy przeciwnika, ale kładąc C4 na nie.

Na czolgi trza 2xC-4 chyba ze na silnik (czyli na tyl walniesz) to wtedy jedno C-4 pamietaj.THX Yulaw. :524:
Stary 10-12-2005, 13:42   #70
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

no wlasnie, co zrobic aby zalozyc dwa C4? jedno to wiadomo, ale pozniej zamiast materialu caly czas trzyma detonator w lapie.

Stary 10-12-2005, 13:52   #71
Rudy_PL
Stały bywalec

Cytat:
Napisał Foxter
no wlasnie, co zrobic aby zalozyc dwa C4? jedno to wiadomo, ale pozniej zamiast materialu caly czas trzyma detonator w lapie.
wcisnac przeladowanie
Stary 10-12-2005, 14:00   #72
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

acha..

a ja zauwazylem (zreszta pewnie nie tylko ja) ze podczas pomykania czolgiem: po wystrzeleniu pocisku, nastepnie cieglye jebanie w R1 to ilosc pociskow powraca do 100, ciekawe czy ten patent dziala na piechocie, ot taka ciekawostka jakby

Stary 11-12-2005, 10:37   #73
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Medale snajpą łatwo jest też zrobić na BridgeTooFar (na conqueście).Leżysz sobie na moście jako amerykaniec i czekasz na przeciwników wychodzących z bazy

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2005, 14:54   #74
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k

Pogralem troche w BF2 i musze stwierdzic ze fajna ta gra

Kiedy bedzie wieksza ekipa niz 3 osoby?

Jakby co to moj nick to c1n3k - dodajcie mnie do friendlisty.

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2005, 15:28   #75
Devil_2k
Wariat

Lista Osiągnięć

c1n3k - już jest Tylko, że większość gra wieczorem albo ma teraz przerwę

Stary 11-12-2005, 18:27   #76
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

ja mam chyba z 10 osob na friend liscie - same polaki

Chyba juz czas na klan panowie ?
Stary 11-12-2005, 19:12   #77
Devil_2k
Wariat

Lista Osiągnięć

Dzisiaj o 21 ma ktoś czas ? Na pewno ja będę i może będzie c1n3k

Stary 11-12-2005, 19:13   #78
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

No jak mi brat netu nie podpierdzieli [a siedze juz caly dzien :twisted: ] to najprawdopodobniej będę !

I znowu pobawie sie w islamskiego terroryste! aalah akhba!
Stary 11-12-2005, 20:35   #79
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k

Postaram sie byc, tylko tym razem Devilku wybierz lepsiejszy serwer bo nudzi mnie przegrywanie 5 razy pod rzad :x
No i wkurza mnie jeszcze na maxa jak czekam 15 s na respawn a w ostatniej sekundzie odbija go przeciwna druzyna, grrrr
Albo jak ide sobie kulturalnie a tu nagle przejezdza mnie kolo z mojej druzyny, albo potraca mnie lufa od czolgu, no normalnie pierdolca od tego dostac mozna :evil:

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2005, 21:22   #80
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał c1n3k
Albo jak ide sobie kulturalnie a tu nagle przejezdza mnie kolo z mojej druzyny, albo potraca mnie lufa od czolgu, no normalnie pierdolca od tego dostac mozna :evil:
wkurzajace jest tez to jak ktos pod lufe czolgu sie pcha przerzucisz sie na czolg to zobacyzsz jakie to irytujace

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania