Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-05-2020, 17:18   #8521
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

To forum zdechło.

Monster Hunter: World 2000/2000 - kurrrwa jaki grind, ale gierka jest fest. Tak się powinno wspierać tytuł, wyszła podstawka, później dodawali jakieś nowe potwory, eventy za darmo i BEZ ACZIWMENTÓW, bo każdy już powinien wiedzieć, że 95% użytkowników xboxa to do zakładki z osiągnięciami nie zagląda. Po roku wydali konkretne DLC już z osiągnięciami i dalej gierkę wspierają tak samo, nie ma jakiegoś wracania do gry co chwilę, do której nic praktycznie nie dodano, ale studio jest pierdolnięte i dodaje osiągnięcia udając, że gra ma wsparcie (wiadomo o kim mowa, tfu na tych śmietników jebanych). Iceborne jak wyszedł i się okazało, że będzie 27 nowych potworów i trzeba zdobyć 58 złotych koron (Lunastra i Devijho z podstawki się zaliczają też) to nie powiem, trochę osłabłem. Z eventami dla koron też się nie spieszyli, więc po głównym wątku sobie odpuściłem, coś tam po jakimś czasie się pojawiało, ale później wjechał MVP roku 2020 czyli COVID z numerem 19 i z okazji kwarantanny dali wszystkie wydarzenia na raz, więc sobie elegancko zacząłem wbijać korony. Z nie-eventowymi potworami też miałem sporo farta, zawiesiłem się jedynie na dużej Velkhanie i na Gold Rathianie. Dodatek mi zajął trochę ponad 400h, czyli więcej niż podstawka, bo tam miałem 315h. No i oczywiście jak na prawdziwego pro ogarniacza przystało wszystko wbiłem solo albo z randomami. Daję gierce 9/10.
Stary 20-06-2020, 10:03   #8522
High Glos
Stały bywalec
High Glos Coś z nim nie takHigh Glos Coś z nim nie tak

High Glos's Avatar

Reputacja: -180

Lista Osiągnięć
Promotor No-life? Aniołek Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Smile Odp: Mistrzowie "calaków"

Black The Fall 1000/1000
Stary 20-06-2020, 13:31   #8523
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Hyperdot: 1000/1000

Ayyyyy lmao

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA