Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-06-2010, 16:36   #1
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie PREDATORS [movie]

Słyszał ktoś coś o tym filmie, ja się dowiedziałem dziś przypadkiem. Jako fan pierwszego Predatora, nie mogę się już doczekać. Premiera ma być w wakacje.
http://www.youtube.com/watch?v=9u8vZwvP57Y
Stary 15-06-2010, 16:58   #2
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: PREDATORS [movie]

Ja o nim słyszałem dość dawno. premiera bodajże 16 lipiec .Film pozamiata , szczególnie , że Danny Trejo gra jedną z głównych ról

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2010, 15:00   #3
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Nowy trailer
http://www.youtube.com/watch?v=9rKjCZ5YjJU
Stary 24-06-2010, 13:38   #4
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie wiem jak wam, ale z trailera strasznie przypomina mi 1 Arnolda vs Predatora
Mam nadzieję że nie będzie tak idiotycznym krapem jak 2 poprzednie AvP (qwa Jaki imbecyl w pierwszej części wymyślił Predy biegające po biegunie, film zrobili ludzie którzy z dupy chyba mieli pojęcie o uniwersum)
Stary 18-07-2010, 22:09   #5
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Na film wybieram się jutro postaram się zdać relacje kiedy wrócę

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 22:35   #6
Marines123PL
Początkujący
Marines123PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Pokaż się! 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Smile Odp: PREDATORS [movie]

JAK dla takiego fana AvP Największego w Polsce jak ja ...Ten film jak reszta filmów z seri avp i alien będzie majster styk >>>W kinie mnie nie zabraknie

Ostatnio edytowane przez Marines123PL : 18-07-2010 o 23:13
Marines123PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 22:50   #7
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Dla innych to crapp dla innych nie,więc nie potrzebny twój komentarz. Podobał mi się Predator,ale teraz nie oglądnę,bo jest od 15 lat w kinach,ale tylko jak wyjdzie na płytkę to od razu kupuję.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:07   #8
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jakosci postuw miaszczy.
Marines, AvP to komiksy byly dobre, filmy to tepawa sieczka dla nastolatkow, zwlaszcza 'dwojka', ktora zmienila sie w slashera.Ale najwidoczniej jestes specem od uniwersum, zwlaszcza komiksow, ktore przeciez wychodzily, zanim pewnie pojawiles sie na naszym pieknym globie.Kurde, co ja zreszta robie, dyskutuje z dzieckiem neo.Za duzo wolnego czasu, w dodatku mam lekka bombke...
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:08   #9
Marines123PL
Początkujący

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Dla innych to crapp dla innych nie,więc nie potrzebny twój komentarz. Podobał mi się Predator,ale teraz nie oglądnę,bo jest od 15 lat w kinach,ale tylko jak wyjdzie na płytkę to od razu kupuję.

Ty pszczółka od### się to po pierwsze...Po drugie nie chodziło mi o predators jeszcze nikt nie wyraził swojej opini o tym filmie wiec o co ci chodzi.To twój komentarz chyba nie jest na miejscu.
A i po 3 nie wiedziałem że nowy Predators nazywa się predator...Predator już dawno na płytce jest .Możesz kupic.. Na allegro.Ale czy ci sprzedadzą przez konto junior to ina bajka.....
Stary 18-07-2010, 23:10   #10
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Mówię o poprzednim predatoru,jak nie zauważyłeś. I ten twój obrazek wiesz gdzie sobie wsadź. Sorrka za OT.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:18   #11
Marines123PL
Początkujący

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Jakosci postuw miaszczy.
Marines, AvP to komiksy byly dobre, filmy to tepawa sieczka dla nastolatkow, zwlaszcza 'dwojka', ktora zmienila sie w slashera.Ale najwidoczniej jestes specem od uniwersum, zwlaszcza komiksow, ktore przeciez wychodzily, zanim pewnie pojawiles sie na naszym pieknym globie.Kurde, co ja zreszta robie, dyskutuje z dzieckiem neo.Za duzo wolnego czasu, w dodatku mam lekka bombke...

Tak jasne tylko ciekawe z kim ja rozmawiam pełno błędów ortograficzny itp....Neo to ty masz na drugie ...Tylko napisałem że komiksy AVp książki itp były świetne. Ale co do filmów Każdy ma swoje zdanie a o gustach sie nie rozmawia....

---------- Wiadomość dodana 23:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:12 ----------

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Mówię o poprzednim predatoru,jak nie zauważyłeś. I ten twój obrazek wiesz gdzie sobie wsadź. Sorrka za OT.

JAK tak to znaczy ze napisałem ze jest w kinach predator

Ostatnio edytowane przez Marines123PL : 18-07-2010 o 23:15
Stary 18-07-2010, 23:18   #12
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Baczek co bedziesz czekal jest juz w sieci (sam zassalem z ciekawosci kopia to kupa ale chcialem sprawdzic jeden fragmet filu bo mi w kinie umkna). Co do filmu Rodriguez powiedzial ze odcina sie od kupy jaka jest AVP i AVP2 i naszczescie tak jest mi osobiscie film sie podobal, co prawda jest pewne udziwnienie ale ujdzie (komisow nie czytalem to nie mam bladego pojecia o rasach i pochodzeniu Predatorow), film to ograny schemat z predatora 1 jest kilku zabijakow zreszta widac ze to sa czarne charaktery a nie jakies biedaczki sciagniete do dzungli, jest predzio w liczbie mnogiej jest kilka innych przedstawicieli fauny i flory. jest muzyczka z predatora 1 a nawet wydaje mi sie ze na samym poczatku filmu sa samle z ALIENS (moje slicznosi), nawet jest pare zdan nawiazujacych do predatora 1 a nawet chyba scenariusz zostal zmieniony bo ewidetnie jest tu rola dla Arniego ale zagral ja ktos inny takie bylo moje odczucie.
Jak ktos lubi klimaty predatora moze smialo udezac do kina
PS. jest szansa ze powstanie druga czesc Predators bo weekend predators juz na siebie zarobil i producenci sa zadowoleni jak dla mnie super
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:23   #13
Marines123PL
Początkujący

Lista Osiągnięć

Talking Odp: PREDATORS [movie]

---------- Wiadomość dodana 23:23 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:21 ----------

Cytat:
Napisał malysobol Zobacz post
Baczek co bedziesz czekal jest juz w sieci (sam zassalem z ciekawosci kopia to kupa ale chcialem sprawdzic jeden fragmet filu bo mi w kinie umkna). Co do filmu Rodriguez powiedzial ze odcina sie od kupy jaka jest AVP i AVP2 i naszczescie tak jest mi osobiscie film sie podobal, co prawda jest pewne udziwnienie ale ujdzie (komisow nie czytalem to nie mam bladego pojecia o rasach i pochodzeniu Predatorow), film to ograny schemat z predatora 1 jest kilku zabijakow zreszta widac ze to sa czarne charaktery a nie jakies biedaczki sciagniete do dzungli, jest predzio w liczbie mnogiej jest kilka innych przedstawicieli fauny i flory. jest muzyczka z predatora 1 a nawet wydaje mi sie ze na samym poczatku filmu sa samle z ALIENS (moje slicznosi), nawet jest pare zdan nawiazujacych do predatora 1 a nawet chyba scenariusz zostal zmieniony bo ewidetnie jest tu rola dla Arniego ale zagral ja ktos inny takie bylo moje odczucie.
Jak ktos lubi klimaty predatora moze smialo udezac do kina
PS. jest szansa ze powstanie druga czesc Predators bo weekend predators juz na siebie zarobil i producenci sa zadowoleni jak dla mnie super

Ktoś jeszcze był.. Zarombisty jest Predators ..Czekam na opinie
Stary 18-07-2010, 23:26   #14
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie ma to, jak edytowac posty, wycinajac wiekszosc contentu.Marines, sorrki, ale wskaz moje bledy ortograficzne, bo nie zauwazam za bardzo.Niestety, przebywajac w tak pieknym kraju, jak UK, nie uzywam polskich liter.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:29   #15
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Kolejna część niedługo w kinach pt "Baczek vs Predator" lub jak to pan w tytule wymieniony nazwał "predatoru"
Stary 18-07-2010, 23:39   #16
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

mnie zastanawia jeno po **** zakladacie nowe tematy chyba jedynie po to ze by sie wyzyc jeden na drugim gdzie sie nie wejdzie wszedzie jad wescie sobie zaluzcie HP TEMAT CO MNIE U KOGO WQRWIA ITD i tak sie wyzywajcie najezdzajcie do bolu az przed tymi monitorkami bedzieciu puszczac banki z nosa to moze wam przejdzie
i Baczek nie masz nic do powiedzenia na temat filu Predators to nic tu nie pisz a wiadomo ze nie masz bo filmu nie widziales(kropka)!
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:47   #17
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Nie ma to, jak edytowac posty, wycinajac wiekszosc contentu.Marines, sorrki, ale wskaz moje bledy ortograficzne, bo nie zauwazam za bardzo.Niestety, przebywajac w tak pieknym kraju, jak UK, nie uzywam polskich liter.
Sądzę, że chodziło mu o rozpoczęcie zdania "postuw".
AvP, dobra seria, ale nie wiem co myśleć o tym nowym filmie, także mam mieszane uczucia co do tego.
Stary 18-07-2010, 23:51   #18
Marines123PL
Początkujący

Lista Osiągnięć

Cytat:

No oki spoko ale ja cie nie wyzywam a ty zaraz mnie po bandzie jedziesz o dzieci neo itp ....OKi spoko rozejm
Stary 18-07-2010, 23:58   #19
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Marines123PL Zobacz post
No oki spoko ale ja cie nie wyzywam a ty zaraz mnie po bandzie jedziesz o dzieci neo itp ....OKi spoko rozejm
A nie ma racji? Twoje wszystkie poprzednie posty na to wskazują.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 00:01   #20
Marines123PL
Początkujący

Lista Osiągnięć

Exclamation Odp: PREDATORS [movie]

Cytat:
Napisał mrmarko Zobacz post
A nie ma racji? Twoje wszystkie poprzednie posty na to wskazują.

hahah możesz to sobie tak tłumaczyć
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania