Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-09-2010, 19:09   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Duke Nukem Forever

Pewnie można by wsadzić tutaj jakiś słaby żart o dacie wydania Duke Nukem Forever, ale mniejsza z tym. Grę wyda 2K Games, a odpowiada za nią Gearbox. Dzisiaj pewnie dostaniemy oficjalną zapowiedź.

Stary 03-09-2010, 19:13   #2
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Duke Nukem Forever

Super, że wyjdzie, ale czy przy grze będą maczać palce ludzie z 3D Realms? To mnie bardzo ciekawi, bo Gearbox software jakoś nie trawię
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2010, 19:44   #3
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Świetnie, 2K Games w końcu sobie porządnie zarobi (bo pozostaje trochę w cieniu innych dużych wydawców). Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że ta gra się sprzeda zajebiście dobrze. W końcu tyle lat reklamy (dość specyficzniej xd) musi odnieść skutek ;]

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2010, 20:14   #4
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!.... E no dobra, uśmiałem się. Oczywiście mam jakąś tam nadzieje że ta gra kiedyś wyjdzie i przyjdzie mi znowu zagrać księciem fajnych tekstów. Licze na baaardzo długą kampanie, zero koopa, zero multi. Mam nadzieje że cały ten czas poświęcili (HAHAHA! A to dobre,) na dopracowywanie singla
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2010, 21:09   #5
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Multi było już w 3D w 1996 przez modem i lan, więc na pewno zrobią ;-) Zresztą teraz taka moda do prawie każdej gry wciskają multi.
Stary 03-09-2010, 23:49   #6
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

W sumie stało się to co w sumie powinno było się stać- wnerwione na 3D Realms 2K spytało się kompetentnego studia z nim współpracującego- Gearbox, czy dadzą to radę w ludzkim terminie skończyć, tak żeby miało ręce i nogi i żeby jakaś sprzedaż sensowna była.
Pitchford pewnie odpowiedział zgodnie z prawdą, że tak i się sprawa toczy.
Prawda pewnie będzie taka, że szału nie będzie z ta grą, ale prawda jest tez taka, ze taką produkcję studio pokroju Gearbox'a jest w stanie sklecić w góra 2 lata, a nie w 12.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 11:18   #7
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

kogoś to interesuje w ogole? Milion fpsow na rok i wychodzi "król", o ktorym ci co mieli zapomnieć zapomnieli a ci co mają poznać oleją.
Stary 04-09-2010, 13:47   #8
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Świnie bedą latać - DNF wydadzą... aż łezka wspomnień się przypomina kiedy myślę o Duke Nukem 3D

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 14:08   #9
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

obawiam sie że panowie z Gearbox nie spełnią swojego zadania oby sie nie skończyło jak BIA, miał być hit a wszyscy wiem co z tej wojennej strzelanki wyszło hehehe
Stary 04-09-2010, 14:24   #10
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
obawiam sie że panowie z Gearbox nie spełnią swojego zadania oby sie nie skończyło jak BIA, miał być hit a wszyscy wiem co z tej wojennej strzelanki wyszło hehehe
No co wyszło? Niezła gra ze średnimi ocenami rzędu 75/100.
Gearbox to dobre rzemieślnicze studio, wprost idealne aby posprzątać bajzel po devach, którzy myślą, że mają wieczność na wykonanie zadania i wydawcach, którzy bicza w stosunku do tych pierwszych nie używają.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 04-09-2010, 14:35   #11
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Gearbox zrobilo Borderlands, i tylko za ten produkt maja u mnie wielki kredyt zaufania.Na Duke'a jakos specjalnie nie czekam, ale jesli wyjdzie, to chetnie zagram, moze bedzie limitka z guma do zucia i jakos striptizerka.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 15:28   #12
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Wszyscy wiemy, że wyszła bardzo dobra gra z niebanalną fabułą, która zjadła piątego CoDa na śniadanie.

Stary 04-09-2010, 19:55   #13
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Wszyscy wiemy, że wyszła bardzo dobra gra z niebanalną fabułą, która zjadła piątego CoDa na śniadanie.

jasne taka była dobra że nikt już o niej nie pamieta, ze swojego doświadczenia pamietam że graficznie była bieda i masa bugów do tego multi do dupy hehehe
Stary 04-09-2010, 20:07   #14
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Cytat:
jasne taka była dobra że nikt już o niej nie pamieta, ze swojego doświadczenia pamietam że graficznie była bieda i masa bugów do tego multi do dupy hehehe
Oj, rzeczywiscie, bieda az piszczala hehehe??
R4ZOR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 20:08   #15
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Yhy, graficznie bieda. Szkoda gadać... Unreal Engine 3 zwykle jest dobrze wykorzystywany i tu też tak było. Multi nawet nie miałem zamiaru tknąć ;]
Ja tam pamiętam gierę za ponadprzeciętną fabułę i kilka mocnych scen. Ale dobra i tak ciebie nie da się przegadać hehehehehehe
Wracając do tematu - wierzę, że Gearbox odniesie kolejny sukces po Borderlands i nowy djuk będzie grą ponadprzeciętną. Tym bardziej, że o reklame nie muszą się już martwić i cała kasa może pójść w developing.

Stary 04-09-2010, 21:35   #16
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  

Ehh szkoda, że to mało prawdopodobne. Wkurzają mnie plotki, które co chwila się zmieniają, a to wyjdzie, a to niestety wygląda, że nie. Bądźmy dobrej mysli

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 22:50   #17
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Raczok Pl Zobacz post
Ehh szkoda, że to mało prawdopodobne. Wkurzają mnie plotki, które co chwila się zmieniają, a to wyjdzie, a to niestety wygląda, że nie. Bądźmy dobrej mysli
"Co Ty do nas rozmawiasz?" Przecież na PAX OFICJALNIE 2K zapowiedziało DNF. To już nie są żadne plotki i o ile w 2K nagle nie nastąpi bankructwo, a na siedzibę Gearbox nie spadnie jakiś kataklizm to gra ukarze się w następnym roku. Jaka jakość będzie prezentować to już jest inna para kaloszy.

Stary 05-09-2010, 00:30   #18
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
kogoś to interesuje w ogole? Milion fpsow na rok i wychodzi "król", o ktorym ci co mieli zapomnieć zapomnieli a ci co mają poznać oleją.
Ja czekam intensywnie od 1998 roku, odkąd zapowiedzieli grę na silniku q2. Może być nawet gameplay jak w 3D, czyli -> znajdź kartę, otwórz drzwi, zabij bossa, ale i tak kupię. Jon St.John zniszczy
Stary 07-09-2010, 13:59   #19
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

a jednak piekło zamarznie :]

fps'y już mnie nie kręca tak jak kiedys, zwłaszcza na padzie, ale mam spory szacunek dla samej gry; jednak z księciem było wiele wieczorów na lan party w czasach studenckich, sama klawiatura i granie przez modem 54k zanim quake zadomowił się na dobre; i pamiętam że nawet mapy chciało mi się do niego robić własne

nie pogram zapewne za dużo ale pewnie kupię, w końcu nie mozna kosmitom pozwolić porwać naszych kobiet

Ostatnio edytowane przez Ownon : 07-09-2010 o 14:07
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2010, 15:29   #20
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
"Co Ty do nas rozmawiasz?" Przecież na PAX OFICJALNIE 2K zapowiedziało DNF. To już nie są żadne plotki i o ile w 2K nagle nie nastąpi bankructwo, a na siedzibę Gearbox nie spadnie jakiś kataklizm to gra ukarze się w następnym roku. Jaka jakość będzie prezentować to już jest inna para kaloszy.
Do do was rozmawiam, że w żaden kit i plotki, które wciskają nam już prawie 13 lat nie wierzę, nawet teraz, kiedy to jest po raz enty potwierdzone w 100 %. Więc Jaskier możesz się nie dziwić, że moja cierpliwość jest wyczerpana

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania