Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-01-2012, 17:47   #6461
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Sherlock Holmes vs Jack the Ripper (1000/1000)
Monster Jam: Path of Destruction (1000/1000)
Dwa prościutkie i całkiem przyjemne crapy. Godne polecenia dla osób, chcących łatwo i bezstresowo nabić trochę punkcików. O dziwo chwilami można się na prawdę dobrze bawić przy nich.

Podziękowania dla mistrza Fuji'ego za użyczenie gierek. :*
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2012, 18:57   #6462
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyć

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 322

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ile zajelo Ci scalakowanie obu gier, z 15h?
Stary 24-01-2012, 23:35   #6463
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Assassin's Creed: Revelations - Multiplayer Map Pack DLC 1240/1240 - nawet nie ma o czym pisać. Nowe DLC w liczbach: 800MSP do wydania, 20 minut grania z 3 znajomymi daje w wyniku 6 łatwych osiągnięć i 150 GS.

Podziękowania za ustawkę wędrują do następujących panów: ces4rz, Rabiolek, Szadi83.
Stary 25-01-2012, 19:02   #6464
roto1
Początkujący
roto1 Jest wokół niego pozytywna auraroto1 Jest wokół niego pozytywna aura

roto1's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 163

Dark Souls-1000/1000 Najlepsza gra w jaką grałem w swoim skromnym życiu(wciąga jak bagno miażdży pod każdym względem 10/10 nigdy nie stawiam 10-tek ale to wyjątek ,gorąco polecam
Stary 25-01-2012, 19:47   #6465
plexius1
Nowy
plexius1 Wkroczył na dobrą drogę

plexius1's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Konsekwentny Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 5

W sumie to mam dużo calaków ale najlepsza z nich wszystkich to red dead redamption achivy dość trudne nie powiem (w końcu to Rockstar) ale naprawde grę polecam tym którzy w nią nie grali. . .

Ostatnio edytowane przez plexius1 : 25-01-2012 o 19:58
plexius1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2012, 10:49   #6466
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał roto1 Zobacz post
Dark Souls-1000/1000 Najlepsza gra w jaką grałem w swoim skromnym życiu(wciąga jak bagno miażdży pod każdym względem 10/10 nigdy nie stawiam 10-tek ale to wyjątek ,gorąco polecam
Cytat:
The Elder Scrolls V: Skyrim 1000/1000-gra po prostu świetna z wypiekami czekałem na nią po tym jak skończyłem Obliviona zresztą w rozgrywce nie dużo się zmieniło( inny interfejs bardziej konsolowy,ładniejsza oprawa graficzna,trochę inny rozwój postaci) ale wszystko na lepsze gdyby nie Dark Souls który po prostu jest moim nr 1 to była by to gra roku mocna 9/10 polecam!!!
Cytat:
Deus Ex: Human Revolution 1000/1000 -nie jestem najlepszy w recenzjach lub streszczeniach więc napisze parę słów od siebie,jest to gra ,która w tej chwili jest w moim rankingu najlepszą grą na xbox360 ponieważ łączy wszystkie trzy gatunki które najbardziej lubię: cRPG,skradankę i shootera.Nie wiem czemu niektórzy narzekają na oprawę graficzną,jak na gry z tej platformy prezentuje się bardzo dobrze,muzyka klimatyczna czasami przypominała mi trochę Mass Effect a gampley to miód i orzeszki. Moja ocena 9+/10 (nie 10 bo ideałów nie ma
Wysyłasz sprzeczne komunikaty moj drogi...
Stary 26-01-2012, 11:54   #6467
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

czepiasz sie
Stary 26-01-2012, 12:40   #6468
roto1
Początkujący

roto1's Avatar

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Wysyłasz sprzeczne komunikaty moj drogi...
powiedz mi co w tym jest sprzecznego?
Stary 26-01-2012, 14:27   #6469
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
powiedz mi co w tym jest sprzecznego?
Po pierwsze nie wystawiasz 10 ale jednak wystawiłeś. Niby wyjatek ale wystawiłeś. Następna rzecz to kazda gra jest dla Ciebie nr 1.
Sorry ale kolo w Twoim wieku powinien wiedzić co pisze jesli juz decyduje sie cos opisywać.

I nie zniże sie do Twojego poziomu i Cie niezminusuje.

nigga plizzz...
Stary 26-01-2012, 14:57   #6470
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Z takim zalowym gejmerskorem nie mozesz mowic takich rzeczy, bezczelny Ty.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2012, 15:13   #6471
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Sorry, ale patrząc na to, że:
1. o Deus Ex pisał na początku września (i na tamtą chwilę pewnie faktycznie była numerem 1)
2. Dark Souls wyszło w październiku
3. w tekście o Skyrim nie ma nic o tym, że to Skyrim jest jego nr 1, a wręcz przeciwnie - Dark Souls

to serio mnie zastanawia, o co to czepialstwo właściwie jest :] Trudno, żeby we wrześniu uważał DS za najlepszą grę, skoro jej jeszcze na rynku nie było :]

Faktycznie... nigga, plizzz.
Stary 26-01-2012, 19:01   #6472
roto1
Początkujący

roto1's Avatar

Smile Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał Rayne Zobacz post
Sorry, ale patrząc na to, że:
1. o Deus Ex pisał na początku września (i na tamtą chwilę pewnie faktycznie była numerem 1)
2. Dark Souls wyszło w październiku
3. w tekście o Skyrim nie ma nic o tym, że to Skyrim jest jego nr 1, a wręcz przeciwnie - Dark Souls

to serio mnie zastanawia, o co to czepialstwo właściwie jest :] Trudno, żeby we wrześniu uważał DS za najlepszą grę, skoro jej jeszcze na rynku nie było :]

Faktycznie... nigga, plizzz.
wyjełaś mi to z ust,dokładnie tak było ja myślałem że forum jest do dzielenia się swoimi emocjami,chwale się tylko wybitnymi dla mnie grami i na tamtą chwile była to moja ocena,mam nadzieje że będe mógł dać jeszcze jakiejś grze 10,choć poprzeczka postawiona bardzo wysoko.Dzięki Rayne za wsparcie niektórzy lubią szukać dziury w całym
Stary 26-01-2012, 19:59   #6473
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

C-c-c-c-combo breaker, off-toperzy...

Crysis - 1000/1000: z początku myślałem, że nie dam rady skończyć tej gry dwa razy (normal + Delta, czyli najwyższy poziom trudności), bo jakoś dziwnie podszedłem do niej "skoro drugi Crysis był w porządku, ten też będzie". A tu ślamazarność, wszystko w porównaniu z "dwójką" tak woooolno się ciąąąąąągnie, dramat. Na szczęście w połowie gry

Spoiler:
gdy trafiamy na obcych

zaczyna się robić dużo ciekawiej. Fabuła jako-tako trzyma się kupy, nie będę pisał, o jaki konflikt chodzi itd, bo to nie ma sensu.

Grafika ciągle wygląda bardzo dobrze, nie można jej nic zarzucić - koszenie drzewek z miniguna jest przezajebiste, a tego, w jaki sposób czołg przewraca drzewo i jak to drzewo winno się później zachować twórcy Battlefielda 3 mogliby się uczyć od CryTek.

Broni mało, ale za to jest niewidzialność + armor, które sporo urozmaicają, ot, standard.

Achievementy proste, żałuję teraz, że od początku nie grałem na najwyższym poziomie trudności, ale drugie przejście zajęło może ze 2-3h - tam, gdzie się dało biegłem na ogień do przodu, tam, gdzie nie to maskowałem dupsko i też po cichaczu do przodu.

Ogólnie bardzo fajnie spędzone ok. 6-10h (sam nie wiem :P), ale nic też nie zachęca do zagrania po raz kolejny. Niemniej jeżeli ktoś ograł Crysis 2 i ten mu się podobał polecam prequel, chociażby po to, żeby zobaczyć, co Prophet, Nomad i Psycho wykombinowali.
Stary 26-01-2012, 23:42   #6474
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Nie chce mi sie sprawdzać, ale Crysis na konsole nie ma poziomów z Warhead? Odpisz mi czy grałeś Psycholem czy cały czas Nomadem i mi to wystarczy .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2012, 00:26   #6475
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Nie ma leveli z Warheada.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2012, 02:01   #6476
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Zwalili, szkoda...
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2012, 02:26   #6477
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Szkoda, bo tak, jak napisałem - nie ma po co do gry wracać, a jakby dodatkowo Warhead do tego dorzucili to już coś, nawet, jeśli by to DLC/stand alone miało być.
Stary 27-01-2012, 09:05   #6478
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

FUS-RO-DAH maderfakerz!!! The Elder Scrolls V: Skyrim (1000/1000)

96h gry i calak jest, a pomyśleć, że jak się za grę zabierałem to pomyślałem: "niech wpadnie to 800g i będzie dobrze", pfff. Skyrim wciągnął mnie bardzo, tak bardzo, że nawet po zrobieniu calaka korci mnie żeby wrócić do gry i zająć się niezrobionymi questami (ale rozsądek podpowiada, ze za darmo nie ma co się wysilać, w końcu gram dla aczifmentów ). Nie będę dublował tego co zostało już napisane sto razy - że Skyrim jest wielki i oferuje wspaniałą eksplorację, piękne widoki, ciekawą rozgrywkę itp.. Wszyscy o tym wiemy i to decyduje o wielkości tej gry. Napiszę wobec tego co mi się nie podobało i co zadecydowało o tym, ze nie mogę dać Skyrimowi więcej niż 9/10 (to i tak najwyższa ocena jaką przyznałem w swoim prywatnym rankingu grze z 2011 roku. Inne produkcje, które mi się wybitnie podobały oceniam na "co najwyżej" -9/10). Główną wadą (bugów spotkałem mało, właściwie to parę, ale nie mogę ignorować świadomości ich istnienia) gry, poza tym, ze często animacje i SI leżą i za często słychać Stephena Russella i Michaela Gougha w dialogach, jest to, że dialogi tutaj są niesamowicie rachityczne. W porównaniu z grami BioWare, Obsidianu czy choćby poprzedniej gry Bethesda Studios, czyli Fallout 3, panuje na tym polu spora bida. Jedna opcja w postaci "yes" (jakbym kwejka oglądał, lol) czy "carry on" to nie opcja. Dobrze, że przynajmniej perswazja i zastraszanie jeszcze występuje w niektórych przypadkach. Skromność (choć to eufemizm) opcji dialogowych potęgowana jest tym, że NPC nie są zaprogramowani żeby rozpoznawać nasz status w czasie gadek i w ten sposób możemy być bohaterem Imperialnego Legionu, Mistrzem Gildii Złodziei, "Słuchaczem" Mrocznego Bractwa, Arcymagiem i przywódcą Towarzyszy, no i Dragonbornem, a i tak traktuje się nas jako zwykłego parobka. Czasem NPCs jakoś zareagują adekwatnie do naszych ostatnich poczynań, ale to nie niweluje tej poważnej wady.

Tak czy siak, to jedna z najlepszych gier 2011, jak nie najlepsza.

P.S. Najbardziej podobał mi się quest "Deadra's Best Friends" (ale ogólnie questy deadryczne były ciekawe, szkoda tylko, że nie we wszystkich był wybór jak zadanie zakończyć). Zgadzam się też, że questy Dark Brotherhood są najciekawszymi w grze, ale mnie podobały się questy związane z uniwersytetem magów.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 27-01-2012 o 10:15
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2012, 11:27   #6479
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Gratki.Ale za przyznanie 9/10 masz minusa jak stad do Honolulu.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2012, 22:11   #6480
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4346

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

UFC Undisputed 2010 1000/1000
Po pierwsze warto uwzględnić, iż jestem fanem MMA, także więcej będzie pozytywów, niż negatywów.
W pierwszej części dostrzegałem wiele luk jak i błędów, które mi nie pasowały i dlatego też szybko pozbyłem się 2009. Pierwszą z wad jest np. przypisanie jednego i tylko jednego stylu walki, brak było wszechstronności, co naprawili w następnej części. Z błędów można wytknąć np. wchodzenie sędzi między bój, przykład: próbuję zrobić takedowna, a między mną, a przeciwnikiem przebiega sędzia. WTF?! W 2010 tego już nie ma, ale również są aspekty jak inwidualne ciosy przypisane do jednego z charakterów, którzy naprawdę użyli lub używają tych tricków w rzeczywistości.
THQ również dodało nowe pozycje na glebie, jak i możliwość używania klatki jako np. zablokowania takedowna, a razem z użyciem klatki wiążących się clinchów i ataków.
Są również i w tej odsłonie błędy, ale głównie multiplayerowe. Dalej jest c*jowy serwer (-.-). Zdarzają się też takie przypadki kiedy obaj goście mają wszystkie kreski łącznośći, a pomimo tego gra cały czas się synchronizuje, a nie mówiąc już o znalezieniu kogokolwiek z kim chcesz przyboostować achievementy. Na multiplayerze jest większość chamów, z którymi pomimo, że "niby" uzgodnisz się zrobić achievementa to całkowicie Cię olewa i robi swoje.
Gracze na multiplayerze dzielą się na znających jeden trick trolli i pro elo wymiataczy. Jeden trick trolle to zazwyczaj jakiś mocny jiu-jitsu gość, clinch i lecąca balacha (co zazwyczaj im nie wychodzi i uciekają z meczu -.-). Pro elo ogarniacze to goście, którzy zdominują, i w stójce, i na glebie.
Achievementy są trudne tylko te, które wiążą się z multi, a niektóre są niemożliwe do wykonania w normalnym meczu, także twórcy gry myśleli o multi achievach raczej - a dokładniej o jednym, związanym z medalami - spodziewane do boostu.
Na dziesiątkę miałem popęd z powodu bliskiej premiery następnej części, a głupio tak zostawić jedną dobrą część bez skończenia na 100% i zaczynać drugą.
Pomimo paru błędów wystwiam gierce ocenę 9/10
Za multi dziękówa idzie do subu22ldz i TrickierShrimp1

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania