Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-04-2011, 13:02   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10898

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Wygraj kod na betę Gears of War 3!

Są tu miłośnicy serii Gears of War, którzy chcieliby już dzisiaj rozpocząć zabawę z wersją beta trybu wieloosobowego trzeciej odsłony? Na pewno. Mamy dla jednego z naszych użytkowników kod, który to umożliwia.

Nasz szybki konkurs polega na tym, by w tym temacie napisać swoją ulubioną mapę z dwóch poprzednich części i krótko ten wybór uzasadnić. Zaskocz nas, zainteresuj, rozśmiesz - autor najciekawszej wypowiedzi otrzyma kod. Na zgłoszenia czekamy do dzisiaj, do godziny 23.59.
Stary 16-04-2011, 14:30   #2
modjo
Początkujący
modjo Wkrótce będzie sławnymodjo Wkrótce będzie sławny

modjo's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 126

Lista Osiągnięć
Złomiarz Old School Playaz Konsekwentny Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Wygraj kod na betę Gears of War 3!

Najlepsza mapa z dwóch poprzednich części? Wybór może być tylko jeden: War Machine z pierwszych Gearsów! Czyli potocznie zwana przez moją ekipę „łormaszyna”. Kiedy tylko sięgam pamięcią do tych czasów wspaniałych ustawek 4 vs 4 Polaków na 16 rund na „łormaszynce” to od razu pojawia się wielki banan na mojej twarzy i myślę o tym by wrócić do grania w jedynkę..

Ale cóż to była za mapa! Miód wylewał się z niej drzwiami i oknami! Co takiego wyjątkowego jest w tej mapie, spytacie? Mała, ciemna, ponura – nic ciekawego. Błąd panowie, wielki błąd!

Już od samego początku rundy każda ekipa próbowała zyskać przewagę. Mogła to zrobić na dwa sposoby: pierwszy to zdobycie łuku, który w rękach zdolnego, wprawionego gracza był istną maszynką do zdobywania killów. Drugi zdobycie snajperki, która czekała po przeciwległej stronie mapy niż łuk. Snajpa również dawała istotną przewagę w walce. W zależności od tego czy miało się w drużynie osobę obcykaną w tym temacie. Wiadomo „aktiw” ze snajpy powalał na kolana, po czym ktoś z drużyny mógł go na spokojnie dobić (czasami był posądzany o kradzież killa, ale to szczegół).

Tak jak wspominałem na początku decydowaliśmy co wybieramy. Gdzie atakujemy. Zwykle padało na łuk. Doprowadzało to do epickich starć na „szoty”, czyli walka na shotguny. Każdy kto grał w jedynkę z rodakami wie o co chodzi. Lancera nawet nikt nie śmiał wyciągać no chyba, że Młody, który lubił zawsze spiłować sobie kogoś za „szafą” ku maksymalnej złości osoby piłowanej

No właśnie „szafa” to następny kluczowy element tej mapy! Znajdowała się na samym środku lokacji i to tam zwykle padała pierwsza a czasem i decydująca krew. Runda na tej mapie mogła być naprawdę krótka. Wystarczyło, że wszyscy gracze od razu na początku skierowali się na „szafę”, a tam już działa się istna rzeźnia i wygrywał najlepszy, lub jak kto woli – najbardziej „drewniany”.

Do tej klasycznej strategii wymienionej wyżej dochodziły dwie dodatkowe możliwości. Puszczało się jednego gracza po granaty, które w momentach walki na „szoty” mogły doprowadzić do istnego chaosu i cennych fragów. Nie raz, nie dwa Brad zachodził całą drużynę cwaniaków ostrzeliwującą naszych i podkładał im na plecy „szyszkę”. Często ginąc ofiarnie sam po takiej akcji. Wkurzone głosy po zakończeniu rundy to była woda na młyn dla jego uszu.

Ostatnia ciekawa miejscówka na tej mapie to działko na górze lokacji. Muszę przyznać, że czasami gdy jakiejś osobie udało się tam niepostrzeżenie przedrzeć i usiąść za sterami .. to było gorąco. Krew lała się wiadrami aż ktoś nie rozwalił takiego cwaniaka.

R
easumując: War Machine to najlepsza mapka w Gearsach! Mała, pełna akcji, dynamiczna, z idealnie rozmieszczonymi dodatkowymi broniami. Mapa idealna. Prawdziwa machina wojenna! Pisząc ten tekst sam napaliłem się na tą mapkę i niezmiernie żałuję, że sprzedałem swój egzemplarz GOW1. Wiem, że to grzech ciężki, ale proszę ekipę o wybaczenie i do zobaczenia na premierze trójki! Oby takich map było więcej w GOW3, czego sobie i Wam życzę!

modjo jest offline  
Stary 16-04-2011, 14:37   #3
Urbix
Początkujący
Urbix Wkrótce będzie sławnyUrbix Wkrótce będzie sławny

Urbix's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 104

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Swój! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Hej. Jestem właśnie jednym z tych miłośników opisanych przez wroga w temacie. Nie ja jeden mam chrapkę na ten kod, ale nie zaszkodzi spróbować. Zawalczę jak prawdziwy fan!
Jest naprawdę wiele fantastycznych map z serii Gears of War takich jak War Machine, Gridlock, Fuel Depot, Clocktower, Canals, Day One, Pavilion, River, lecz opiszę moją ulubioną mapę z "dwójki" - BLOOD DRIVE, czyli "Krwawa jazda". Nie miałem problemów z wyborem, mimo iż w pierwszą odsłonę grałem dużo dłużej. Cała esencja kryje się za wielkością. Mapka jest malutka, dzięki czemu nie ma żenującego ukrywania się. Oczywiście jest tam sporo murków i filarów, za którymi można odsapnąć po ledwo co wygranej walce na shotgun'y, lecz oby to nie zmyliło czytających, bo na tej mapie nie ma chwili do wytchnienia. Na pewno Ci, którzy mieli przyjemność sterowania bohaterem na tejże lokacji dobrze wiedzą o czym mówię. Granaty i snajperka dla najszybszego to tylko jedne z licznych atrakcji na Krwawej Jeździe. Może i ta mapa nie jest zbyt wymagająca, gdyż nie ma tam jakiś bajerów takich jak przyciągające uwagę elementy otoczenia, lecz według mnie to plus, bo tylko wtedy można skupić się na przeciwniku szczególnie, gdy kończy nam się właśnie amunicja i nie trafiliśmy w aktywne przeładowanie. W parze z Krwawą Jazdą idą jeszcze wspomnienia, które ocaliłem od zapomnienia. To wszystko pozwala mi jedynie polecić tą mapę graczom, którzy mają ochotę naprawdę Krwawą Jazdę bez trzymanki.
Według mnie to jest najlepsza mapa do grania z przeciwnikami przez usługę Xbox Live. Mapa nie musi fajnie wyglądać tylko musi być na maksa grywalna.

Pozdrawiam, Urbix PL
Stary 16-04-2011, 14:57   #4
Vaikungfu
Nowy
Vaikungfu Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Najpięknieszja lokacja z całej Serze została przemieniona w kolejne pole bitwy.
Jacinto:
Pod względem architektonicznym, nawigacji, rozmiaru Jacinto jest bez wątpienia najbardziej taktyczną mapą z całej serii.
Ten wielki rozmiar, kręte korytarze, poszczególne murki i załomy są bardzo ciężkie do ogarnięcia przez debiutantów ale jest to ekscytujące wyzwanie dla weteranow Gears of war.
Piękno tej mapy nie leży jednak w wieżyczkach i budynkach a w rozmieszczeniu poszczególnych broni na tej mapie.
Każda lokalizacja broni na tej mapie jest narażona na co najmniej jeden inny punkt z lokalizacji pozostałych broni. Mamy tutaj najbardziej wysunięty na widok punkt gdzie leży Torque bow/Longshot i ten punkt jest jednym z najważniejszych na tej mapie, ponieważ po przejęciu tej broni można bez problemu czystym strzałem sciągnać przeciwnika na Hammer of Dawn/Boomshot
korzystając z wspaniałego widoku przez kapliczkę/balkon z widokiem na przeciwległy punkt mapy, także o ile ktoś z przeciwnej drużyny zechce podniesć lezący na dole Moździeż to trafienie go z łuku bądz snajperki nie powinno być większym problemem.
Najważniejszym czynnikiem na tej mapie jest więc współpraca całej drużyny, ponieważ obie drużyny startują z identycznej pozycji (mapa jest symetryczna) - ważne jest uzyskanie przewagi poprzez ogień zaporowy i rzucanie granatów dymnych, przejęcie broni na środku i wycofanie sie na bardziej dogodna pozycje do oddania strzału, trzeba także uważać na próbę zajścia z lewej strony przy ostrzale za osłony podczas walki o ten punkt strategiczny na środku.
Istotną bronią są także granaty tutaj, które umieszczone są na wieżyczce koło punktu startowego. Z tej pozycji ma się dobry widok na to co się dzieje na Hammer of Dawn/Boomshot więc można granatami/granatem wyeliminować przeciwników którzy chcą ten punkt przejąć na samym początku. A przewaga 1-2 graczy na tej mapie jest bezcenna. Niedaleko punktu startowego mamy także, rewolwer Boltok (po obu stronach), który w dobrych rekach także może sie stać decydującą bronia.
Podsumowując to wszystko najważniejszymi czynnikami są :
1.Komunikacja drużynowa
2.Podział obowiązkow poszczególnych graczy
3.Ostrzał zza osłon podczas walki o broń na środku.
4.Jeszcze raz komunikacja z zespołem!
Zwykle nacieranie, bez pomysłu na bron typu, Hammer of Dawn/Boomshot, Torque Bow/Longshot może zadecydować o tym, że mecz zostanie przegrany w ciągu 2-3 minut.
Z całego mojego doświadczenia związanego z meczami na tej mapie to najbardziej epickie i ciekawe mecze były wlaśnie rozgrywane tutaj na Jacinto, bo nie ma to jak trafić Boomshotem z połowy mapy przeciwnika czekającego na granaty na wieżyczce przy 5 sek do końca rundy i wygrać w ten sposób mecz (to wiem z własnego przykładu)
Vaikungfu jest offline  
Stary 16-04-2011, 15:27   #5
ReachPL
Początkujący
ReachPL Jest wokół niego pozytywna auraReachPL Jest wokół niego pozytywna aura

ReachPL's Avatar

Reputacja: 179

Lista Osiągnięć

Gears of War 1:Najlepsza mapa to oczywiście i bezapelacyjnie Fuel Depot. Jest to jedna z lepszych map na snajpy, gdyż jest bardzo otwarta (jeden budynek). To na niej z kumplami graliśmy snajpami i rozpierd* głowy locustom Granaty przyczepiające się do dupsk locustów to jest najlepsze co może być. Akcje typu gang bang nad leżącym locustem to upokorzenie przeciwnika jak i zabawa dla nas samych. Ta mapa jest szczególna ponieważ na niej nauczyłem się grać snajperką. Pamiętam moje początki jak jeszcze nie potrafiłem bez celowania strzelać z żadnej broni. Celowałem do typa z przeciwnej drużyny miałem activa i celuje celuje stanął w miejscu pięknie headshot miał być a nagle ktoś zaszedł mnie od tyłu i wydupczył z shodgana dosłownie wydupczył

Gears of War 2:War Machine odnowiona, miło poczuć powiew GOW-a 1 przynajmniej w tej części ponieważ z bieganiem kiepsko zrobiona gra. Bardzo duża sieczka na tej mapie szczególnie jak każdy pójdzie środkiem tam gdzie szafa z shodganem. Szczątki latają niczym komary nad bagnem. Do dziś pamiętam akcje że wychodzę zza rogu a przede mną stoi gościu bez głowy i strumień krwi na ekran poleciał :ahh dodam że lekko się przestraszyłem :P . War Machine jest bardzo małą mapą co za tym idzie rozgrywka jest bardzo szybka i dynamiczna. Strzałki z łuku lecące koło ucha tylko podgrzewają atmosferkę i dodają adrenaliny, której nie brakuje. Zgranie drużynowe na tej mapie jest chyba największe ponieważ 2 osoby lansują a dwie inne biegną bokami i zachodzą ich od tyłu. Taki chwyt zawsze działał ;]

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Stary 16-04-2011, 16:25   #6
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Najlepsza mapka to bezapelacyjnie Clocktower z GOW1. Do dziś pamietam starcia i chowanie sie za samochodami na dole mapki. Desperackie próby przejęcia Booma czy Snajperki. Ostry ostrzał z lancerów. i walenie łokci i poprawy z shota.

W 2ce najlepiej mi sie grywa na Jacinto choć niewiem dlaczego Lawina też jest konkretną mapką. Pamietam jak na początku nie ograniałem tej mapki to mnie śniegiem przykryło Byłem pod wrażeniem
Stary 16-04-2011, 17:43   #7
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Wedlug mojego skromnego zdania jedna z najlepszych map był war machine . ktory umozliwial prowadzenie pojedynkow na bliskie i dalekie dystanse z uzyciem broni charakterystycznych dla sagi . machina wojenna ma rowniez w sobie urok ktorego nie mozna opisac albo mozna powiedziec ze powoduje wybranie wlasnie tej mapy.

hub3k pl jest offline  
Stary 16-04-2011, 18:19   #8
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

W jedynce ofkoz najbestsiejszy był Gridlock aka Blokada w 2 części. Execution i poeciałeś.

Druga część to Jacinto bankowo z podstawki, choć z dodatkowych mapek cholernie pasowała mi powodź z "Łatwopalnego" strasznie nieprzewidywalna i ciężka do ogarnięcia mapka w każdym trybie. Jak nie miałeś teamu to "narty" bo w pojedynke nic nie mogłeś tam zdziałać.

Chodź i tak nie wygram to z checia zamienie się na kodzik z posiadaczem kodu na ten tydzień,bo mam, kod na gre od 25 a wtedy nie bede juz miał okazji skorzystać, także jakby ktos miał na zamianke to z miłą checią moge taką przeprowadzić.

Pozdro
Stary 16-04-2011, 18:53   #9
Psyko
Nowy
Psyko Wkroczył na dobrą drogę

Psyko's Avatar

Nie pamietam nazwy, gdyz w multi GoWa gralem tyle co nasra dziecko z Somalii. Ale w mojej pamieci jest obraz mapki z czesci drugiej przygod Marcelego Feniksa. Blekitny niebosklon, snieg - raczej pozna zima, niz koniec jesieni, przebisniegow nie zaobserwowalem i byl tam taki chyba mlyn kolo mostu. Albo spichlerz, mozliwe, ze domek, nie wiem, al byly tam schodki. No i sie tam biegalo i strzelalo do takich kosmitow i mozna bylo byc tez kosmitom. Nie wiem jak to sprawia sie w multi, ale dobrze nabijalo sie tam acziwmenty i gejmskor rosl. Zabawy tyle, co u nastolatki wracajacej z dyskoteki z majtkami w kieszeni. Chce otrzymac kod, aby sprawdzic czy ta przecudowna mapa nie znajduje sie w becie, tesknie rowniez za zima i chce sniegu! Do kodu prosze o dolaczenie triala na 48h Live'a gdyz skonczyl mi sie gold.

Z powazaniem

Maciej
Psyko jest offline  
Stary 16-04-2011, 18:55   #10
Szymek_PL
Nowy
Szymek_PL Wkroczył na dobrą drogę

Szymek_PL's Avatar

Miasto: Piotrków Trybunalski
Reputacja: 20

Jako ze jestem nowy na X napisze ta...Gyrosy sa zayebiste tylko ze mi wyszukiwanie meczy nie dziala taka moja odpowiedz
Stary 16-04-2011, 19:42   #11
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5789

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Najlepsza mapa to Autostrada tam gdzie widac horde locustow na czele z burmakiem i dla tego miedzy innymi jest pieknie jak ta gora miecha tam lazi, po zatym mapka ma swietny klimat i dizain, super sie tam gra horde jak i straznika.
PS.Nie jeden typ na tej mapie byl spilowany wlasnie dla tego ze stal jak ciele i wpatrywal sie w maszerujaca horde locustow
Mam wykupionego Golda tak wiec jak kodzik trafi do mnie napewno sie nie zmarnuje

Acha jak mozna tez z jedynki to stanowczo najlepsza byla Raven Down tam byla szybka pilka i szybka mlucka nie bylo zabawy w jakies podchody

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 16-04-2011 o 22:18
sobol jest offline  
Stary 16-04-2011, 19:42   #12
Arni PL
Nowy
Arni PL Wkroczył na dobrą drogę

Arni PL's Avatar

Jak dla mnie wszystkie były dobre bez wyjątku.Niektóre tylko szybko sie znudziły i zostało kilka które zrobiły furorę mi. GRIDLOCK z pierwszej części i RZEKA z drugiej.
Arni PL jest offline  
Stary 16-04-2011, 21:36   #13
nadrill
Nowy
nadrill Wkroczył na dobrą drogę

nadrill's Avatar

nie wiem czy moge brac udzial dopiero sie rejestrujac, ale cóż, sprobuje.

Moja ukochaną mapką jest River z GoWa części nr 2.
Dlaczego?
Za grafikę. Mapka jest klimatyczna, nie ukrywajmy - większość innych jest utrzymana w barwie ponuro-pomarańczowej. Ta jest jasna, świeża, pokryta śnieżykiem i full wypas. Opuszczone chatki wśród gór robią wrażenie.
Za rush na początku rundy do domu. Prosta sprawa - jest łuk lub snajpa. I zaczyna się kluczowe paręnaście sekund - pojedynek między dwoma graczami w domkach, wyposażonych w dalekosiężne bronie. W międzyczasie frajernia biegnie do przeciwnika robiąc mu wjazd na chatę i rozpraszając, ułatwiając ustrzelenie naszemu towarzyszowi wroga.
Za moździerz na środku mapki. Spieprzenie z nim do towarzyszy i spuszczania gradu bomb na przeciwnika powoduje srakę u przeciwnej drużyny.
Ale co najbardziej w niej lubię? Bunkrowanie się w domku za pomocą wbitej tarczy i po solidnym osmokowaniu chatki rozgrywały się tu EPICKIE pojedynki, również w hordzie.

Pozdrawiam
nadrill jest offline  
Stary 16-04-2011, 21:54   #14
david88922
Nowy
david88922 Wkroczył na dobrą drogę

Według mnie najlepsza mapa była w GoW2, Bezpieczeństwo jest ona chyba najbardziej znana i podstawowa. Można na niej fajnie pograć w trybie multi w kilka osób, jest ona nieduża.Dla mnie jest najlepszą mapka do Hordy ponieważ można się schować za laserami i rozwalać hordę z minigana i moździerzy. pozdrawiam
david88922 jest offline  
Stary 16-04-2011, 22:06   #15
Niko
Nowy
Niko Wkroczył na dobrą drogę

Niko's Avatar

Miasto: Płońsk
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
 Jakość, nie ilość 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

W jedynkę to się raczej nie nagrałem na multi, ale moim wyborem będzie War Machine. Na tej mapce jest spokojnie dopóki nie zejdą się wszyscy na środek. A gdy już wszyscy się "spotkają" w tym środku to parę sekund i już po rundzie (Po meczu ma co woźna sprzątać ) xD. W dwójce spędziłem mnóstwo pozytywnych godzin. I szczerze powiem, nie mam swojego faworyta, bo każda mapka mi się podoba (Łącznie z All Fronts Collection) bez żadnego ale. No ale jakbym musiał wybierać to będzie chyba..... Krwawa jazda. Na tej mapce chyba miałem najwięcej fun'u. To na niej miałem często reakcje "O kur.... ale kocioł", "Jaka masakra", "haha ale armageddon", "WooooW !!" itd. Ogólnie szybko ją opisując to: Szybka, brutalna, wciągająca. Nic dodać, nic ująć.

Niko jest offline  
Stary 16-04-2011, 22:24   #16
adamus6667
Nowy
adamus6667 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Jelenia Góra

moim zdaniem najlepsza mapa w gearsach2 była krwawa jazda pamiętam jak dziś odliczanie do początku meczu i wyścig po kusze hahahaha była jazda nie kiepska w jedynke nie grałem także nie wiem jakie tam mapy były ale pamiętam jak dziś jak był wybór map i pojawiła się krwawa jazda nie trzeba było nikomu mówić na co głosować
adamus6667 jest offline  
Stary 16-04-2011, 23:11   #17
Ins
Nowy
Ins Zobaczymy co z niego wyrośnie

Ins's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 0

Gridlock - mapa symetryczna, ostry wyscig po kusze lub snajpe zawsze pozostanie w mej pamieci Gorzej jak przeciwnik zdobywa Boomshota, wtedy taka gnida panoszy sie po mapie, a wszyscy musza w poplochu uciekac przed wzrokiem egzekutora ;P

Ins jest offline  
Stary 16-04-2011, 23:12   #18
SkyPawel
Początkujący
SkyPawel Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Najlepsza mapa to River, bo dobry Locust to martwy Locust z morda wbitą w g....
Stary 16-04-2011, 23:15   #19
cinku
Początkujący
cinku Wkrótce będzie sławny

Miasto: UK
Reputacja: 98

Pytanie jest dosc ciezkie.. o tyle, ze nie ma jednoznacznej odpowiedzi ograniczajacej sie do jednej mapy (czy nawet dwoch)!
Zapytacie dla czego?! A tutaj juz latwo jest odpowiedziec... zaleznie od ludzi z ktorymi sie gra, zaleznie od tego w jakim trybie gramy i na koniec czy gramy rekreacyjnie czy dla calaka.
Ale ja chyba najwiekszy fun mialem grajac na mausoleum.. mozna bylo rozgrywke prowadzic za pomoca roznej broni (shotgun, lancer, sniperka) stosujac rozne taktyki.. sama mapa dla mnie graficznie w tamtym momencie byla rowniez dzielem sztuki!! A to skradanie sie za pomnikami/grobwcami...
Kolejna mapa bedzie "Rzeka" szczegolnie na horde!! To odrobine cos innego niezeli "Security" bo jednak trudniej bylo sie odciac calkowicie jednoczesnie mogac bardziej podzialac w terenie. Mozna bylo tez "pocwiczyc" snajperka lub kusza... prawdziwy miod jak dla mnie.
Staralem sie wybrac dwie mapy ktore jakos szczegolnie mnie cieszyly, ale ciezko mi to przyszlo poniewaz nie ma tak naprawde mapy na ktorej nie graloby sie dobrze w GoW.
p.s. juz poza konkursowo odrobine.. mam tylko nadzieje, ze zrobia cos z tymi serwerami w 3ci GoWie!!

Ostatnio edytowane przez cinku : 16-04-2011 o 23:37
cinku jest offline  
Stary 16-04-2011, 23:21   #20
Chrisu
Nowy
Chrisu Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Moim zdaniem najlepszą mapą z "Gyrosu" znaczy z Gearsów była mapka która zwała się Jacinto. Miłe miastowe barwy sprawiały ze podczas rozgrywki na niej czułem się jak podczas niedzielnego spacerku po obiedzie. Przelatujące helikoptery zawsze starałem się dogonić wychodząc z respawnu, niczym małe dziecko i władować w nie kulkę tak dla satysfakcji. Na tej mapie nie było można się nudzić każdy znalazł coś dla siebie i broń dla siebie było tu wszystko niczym w spożywczaku na osiedlu. Młot świtu, Boom, Łuk, Snajpa, Mortar pełno narzędzi jak skutecznie i finezyjnie wykończyć przeciwnika. Nigdy nie zapomnę batalii z "hamburgerami" znaczy naszymi przyjaciółmi zza oceanu o choćby wspomniany młot czy łuk na którzy rzucali się wszyscy jak na ostatniego hamburgera w MacDonaldzie tuż przed zamknięciem po ciężkim dniu pracy by potem tymi brońmi szerzyć postrach w szeregach wroga. Mapa była idealna do trybu Strażnik gdyż zawsze było się gdzie skampić znaczy się ukryć przed wrogiem by nie zostać szybko zabitym i zostawić towarzyszy na własną rękę. Nie było na niej ani chwili wytchnienia ponieważ respiąc się nie wszedłeś już na schody a byłeś ostrzeliwany przez żadnych killi nieprzyjaciół, którzy zrobią wszystko byś zapamiętał właśnie tą mapę do końca życia lub bynajmniej do kolejnego odrodzenia bądź meczu. Reasumując Jacinto to moim zdaniem najlepsza mapa serii (nie wiem jakie będą w 3 ale może za niedługo się przekonam) która cieszy się dużym powodzeniem wśród graczy (zostało to potwierdzone w niepotwierdzonej ankiecie pośród graczy GoW'a), którzy po przemierzaniu innych mapek są już nimi przemęczeni i modlą się by zagrać na takiej świetnie zrobionej i przemyślanej mapie jaką jest Jacinto, gdyż to raj pośród innych szarych widoków.
Chrisu jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania