Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Network Gaming

PlayStation Network Gaming Chcesz wiedzieć jak grać w sieci Sony? Masz z tym problemy? Zajrzyj tu koniecznie!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-11-2010, 08:03   #1
Vassi
Nowy
Vassi Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Pytanie o ilość osób na PSN

Witam ,jako że niedługo chcę się przesiąść z x360 na ps3 żeby pograć online za darmo mam pytanie czy na PSN jest dużo osób tak żeby pograć sobie online nawet w starsze tutyłu z kimś? I jak wygląda sprawa z lagami? Słyszałem że na PSN niestety nieraz są lagi. I jak oceniacie tą usługę ogólenie?
Vassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2010, 13:11   #2
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Domyślnie Odp: Pytanie o ilość osób na PSN

Ja gram głównie na PS3 i jakoś lagów o których piszesz nie zauważam. Neta mam neo 2Mb i śmiga ładnie. W starsze gry różnie, tak samo jak na xboxie praktycznie. Jak się z kimś ustawisz to pograsz, ale nie liczyłbym na farta, że znajdziesz kogoś od tak ;]

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2010, 13:30   #3
Vassi
Nowy

W starsze chodziło mi np o to że jak wyjdzie fifa 11 to czy będą ludzie do fify 10 . Nie zależy mi aż na bardzo starych.
Stary 14-11-2010, 13:40   #4
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Już wszyła Fifa 11,ale na pewno kogoś znajdziesz w takie gierki co wyszły rok temu tak jak np Fifa 10.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2010, 13:43   #5
Vassi
Nowy

Pomyłka z tą fifa. Okej dzięki uspokoiliście mnie z tymi lagami i ze znalezieniem osób do gry. Myślę że można zamknąć .
Stary 14-11-2010, 19:41   #6
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Dodam jeszcze, że od razu możesz wyśmiewać osoby, które piszą coś o lagach na PSN, ponieważ zarówno XL, jak i PSN, opierają się głównie na połączeniu p2p pomiędzy użytkownikami, więc jest to fizycznie niemożliwe, żeby nazwa usługi dodawała boosta +10 do jakości własnego łącza.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2010, 15:57   #7
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Gram od czasu do czasu w CoD4 na PS3 i zawsze są inni gracze. Czyli ludzie grają nawet w sporo starsze gry. Jeśli chodzi o lagi to na p2p w CoD lepiej mi dobiera mecze na PS3, a Sony w swoich grach nie żałuje na serwery dedykowane.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2010, 09:11   #8
Vassi
Nowy

Napisałem że tak tylko słyszałem, ostatnio dostałem do testu ps3+ cod 6 i bardzo przyjemnie się gra , zero lagów wszystko ładnie i miodnie, teraz sam mogę powiedzieć że nie ma lagów.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Network Gaming

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania