Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-01-2018, 11:13   #2021
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Tanie Granie

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
co ty Amerykę odkryłeś ? przecież to widnieje w temacie xbox live - temat ogólny chłopcze od wczoraj
Chłopcze, ten post o promocji na Live powinien być w tym temacie (właśnie przeniosłem). Jeszcze raz zobaczę Twój post z jakimiś ofertami w innym miejscu forum i dorobisz się ostatniego ostrzeżenia (= ban).
Stary 16-01-2018, 12:20   #2022
murinus
Wariat
murinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogów

murinus's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -401

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

no okey w porządku

---------- Wiadomość dodana 12:20 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 11:16 ----------

GTA V u Turków wychodzi 86 zł jakby ktoś szukał, aczkolwiek trzeba kupić zdrapkę na 100 TRY:https://www.microsoft.com/tr-tr/stor...1)(2824198)()()

Kholat 17zł:https://www.microsoft.com/ru-ru/stor...1)(2824198)()()

Oceanhorn - Monster of Uncharted Seas za 18 zł:https://www.microsoft.com/ru-ru/stor...1)(2824198)()()

Tu jest więcej cen w rubelkach to jeśli kogoś interesują inne pozycje to na kursach walut sobie posprawdzajcie: http://pademosciane.pl/oferty-specja...als-with-gold-

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Abonament Gold na 6 miesięcy za 79 złotych w Euro:https://m.euro.com.pl/xbox-live/micr...ywacyjny.bhtml

Drugi kod otrzymacie na maila w ciągu 14 dni od rejestracji pierwszego zakupu na stronie:
https://www.euro.com.pl/account-logi...piszparagon%29

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gold 6 miesięcy za 79 zł (3 miesiące gratis do zakupionych 3 miesięcy):https://www.mediaexpert.pl/lista,341...ve-w-prezencie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na amazon.co.uk, Xbox Live 3 Month Gold Membership + 3 Month FREE | Xbox One/360 - Download Code za 70 zł:https://www.amazon.co.uk/dp/B078VQSF...ing=UTF8&psc=1

Ostatnio edytowane przez murinus : 16-01-2018 o 13:07
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 19:47   #2023
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

OCC Senior, jak kupiłeś drugi kod? Ja nawet, jak zaloguje się z innego IP i konta to nie mogę, bo widzę normalną cenę 24 GBP. To jest promocja tylko dla tych, co mają aktywnego golda już, czy jak?
Stary 16-01-2018, 19:52   #2024
murinus
Wariat
murinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogów

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał jaskier04 Zobacz post
OCC Senior, jak kupiłeś drugi kod? Ja nawet, jak zaloguje się z innego IP i konta to nie mogę, bo widzę normalną cenę 24 GBP. To jest promocja tylko dla tych, co mają aktywnego golda już, czy jak?
już po promocji jeśli nie zdążyłeś kupić a było 20 dni do końca za dużo cebulaków kupiło

Ostatnio edytowane przez murinus : 16-01-2018 o 19:59
Stary 17-01-2018, 09:31   #2025
murinus
Wariat

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Sea of Thieves (Xbox One + PC) za 155,42 zł w cdkeys:https://lowcygier.pl/promocje-cyfrow...2-zl-w-cdkeys/

Stary 17-01-2018, 10:17   #2026
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
Sea of Thieves (Xbox One + PC) za 155,42 zł w cdkeys:https://lowcygier.pl/promocje-cyfrow...2-zl-w-cdkeys/
Ja już nie mam pytań, co do tej strony...

Wrogu proszę weź zrób to, jak należy Ja już powoli mam zamiar zrobić jedną rzecz, ustawienia i usuń konto... Lubie to forum i zaglądam tutaj, ale do dzisiejszego dnia. Ja pauzuje z miejsca.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2018, 10:48   #2027
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Z czym masz problem w przypadku tego posta, bo nie rozumiem?
Stary 17-01-2018, 10:53   #2028
murinus
Wariat

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

pewnie mu o to chodzi że spamie w tym temacie za dużo ofert wrzucam itd

Stary 17-01-2018, 11:04   #2029
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Z czym masz problem w przypadku tego posta, bo nie rozumiem?
To było odnośnie łówców gier, ale ten temat wałkowany był już i tyle.

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 17-01-2018, 11:14   #2030
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 686

Lista Osiągnięć

Chłopie, są ludzie którzy nie wchodzą na łowców gier.
Może wrzucanie dem to przesada, ale mnie pasuje wrzucanie tu ofert ze wszystkich stron.
Ktoś robi coś za mnie. Daj żyć.

ps. Może ja się będę czepiać w innych durnych (jak dla mnie) tematach typu: graczu co dzisiaj jadłeś, kupiłeś i jak spałeś?
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2018, 11:27   #2031
murinus
Wariat

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał OCC Senior Zobacz post
Chłopie, są ludzie którzy nie wchodzą na łowców gier.
Może wrzucanie dem to przesada, ale mnie pasuje wrzucanie tu ofert ze wszystkich stron.
Ktoś robi coś za mnie. Daj żyć.

ps. Może ja się będę czepiać w innych durnych (jak dla mnie) tematach typu: graczu co dzisiaj jadłeś, kupiłeś i jak spałeś?
chociaż jeden żeś mnie poparł była fajna oferta więc wrzuciłem a co tam

Stary 17-01-2018, 11:37   #2032
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Ostatni post z mojej strony do Ciebie Murinus. Nic do Ciebie chłopie nie mam, ale jeżeli coś wrzucasz na przykład nie z polskiej strony, a zagranicznej, to łaskawie wytłumaczyłbyś, jak kupować itd., bo może ktoś nie wiedzieć czy coś. Wrzucanie na kopiuj wklej, to jest łatwe. Dla przykładu: dałeś raz coś z jakiś ruskiej strony czy czegoś innego i jak ja mam wiedzieć czy ktoś, jak tam kupić i jak zapłacić. Myślę że teraz zrozumiesz o co się rozchodzi. Druga sprawa taka. Jak ktoś coś Ciebie spytał się, to nie odpisałeś mu, a raczej z góry go olałeś. Inna osoba za to odpisała. Przed wrzuceniem czegoś sprawdź i wyjaśnij, jak są niejasności, tyle ode mnie.

OCC Senior z całym szacunkiem, ale niech następnym razem tłumaczy coś i niech odpowiada na posty, jeżeli ktoś mu zada pytanie, a nie ma go w dupie. Ja mu daje żyć, ale niech orientuje się i tyle.

Pozdrawiam.

Stary 18-01-2018, 15:21   #2033
murinus
Wariat

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

6 miesięcy Golda za 51 złotych:https://www.amazon.com/gp/product/B0...?tag=lowgie-20

Będziecie potrzebowali amerykańskiego adresu, aby transakcja mogła zostać dokończona. Musicie go podać w ustawieniu „Country settings”,kod dostaniecie na e-mail z oferty można skorzystać tylko raz na jedno konto.

Gratis na drugi kod

Ostatnio edytowane przez murinus : 18-01-2018 o 15:24
Stary 18-01-2018, 17:55   #2034
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1309

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Nareszcie Złoty w rozsądnej cenie.
Stary 18-01-2018, 18:13   #2035
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12025

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Już po promocji.
Stary 18-01-2018, 18:30   #2036
murinus
Wariat

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Rabat na giftcard 75 Euro do sklepu Microsfotu w Nokeys za 251,56 zł z kodem zniżkowym: LOW7:https://www.nokeys.com/xbox-live-75-...t-card-eu.html
WOLFENSTEIN THE NEW ORDER XBOX ONE PL za 115 zł:http://aleja-gier.pl/WOLFENSTEIN-THE-NEW-ORDER-XBOX-ONE
Fifa 18 (XONE) za 138,60 zł:https://www.karen.pl/product/394957/...paign=NiePromo
Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Już po promocji.
ta po ptokach

Ostatnio edytowane przez murinus : 18-01-2018 o 19:08
Stary 19-01-2018, 07:27   #2037
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 686

Lista Osiągnięć

Na czym polegała ta promocja? Bo ja nigdzie tam nie mogę doczytać 6 miesięcy.
Kupujesz 3 miesiące i jeden masz gratis. To 4 jak dla mnie.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2018, 10:22   #2038
murinus
Wariat

murinus's Avatar

Lista Osiągnięć

Metal Gear: Survive na XOne za 79,39 zł z rosyjskiego xbox store:https://www.microsoft.com/ru-RU/stor...3)(2208151)()()

Kupujecie gitcardy 1000 RUB + 500 RUB ze sklepu Nilt.ru za 1320 RUB (79,39 zł):https://nilt.ru/catalog/microsoft/po...a_xbox/?pid=14

W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać jakiś rosyjski adres z Google

Kupujecie grę za 1489 Rubli, metodę płatności wybieracie gift card i wpisujecie zakupione kody.
Cytat:
Napisał OCC Senior Zobacz post
Na czym polegała ta promocja? Bo ja nigdzie tam nie mogę doczytać 6 miesięcy.
Kupujesz 3 miesiące i jeden masz gratis. To 4 jak dla mnie.
to była promocja 2 x 3 drugi kod dostawałeś gratis (ogólnie dostawałeś na 6 XLG) na drugi kod czekałeś tylko 2-3 min a niekiedy do 1 h trzeba było czekać, już po promocji wczoraj się skończyła.

Ostatnio edytowane przez murinus : 19-01-2018 o 10:44
Stary 19-01-2018, 10:48   #2039
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Ty się już nie zmienisz ,kto ma czas na takie qrwa bzdety
Stary 19-01-2018, 14:23   #2040
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja kupuję w najtańszych możliwych regionach.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania