Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-02-2018, 15:28   #10601
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5670

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Tylko nie mów ,że masz tylko jednego pada.... i nie grałeś miesiąc
Teoretycznie mam jeszcze 2 pady ale w praktyce po za zasięgiem w tej chwili (są na działce)

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 16:26   #10602
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10822

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Miesiąc na pada to jest normalny czas tak swoją drogą. Standardowa procedura to odesłanie zwykłym listem, a nie kurierem. Jak wiadomo, trochę to trwa...
Stary 06-02-2018, 20:20   #10603
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7407

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Tak se znowu przeglądam True Achievements i patrzę na Girsy 4 to ratio ponad 16 tys., i mój znajomy ma ponad 1400 godzin, , może mi ktoś ze znawców forumowych tejże wspaniałej serii powiedzieć w czym tkwi trudność - rozumiem ,że grę odpaliło ponad 136 tys, graczy ale już jest tez ponad 1800 calaczków...

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 21:08   #10604
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5670

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Miesiąc na pada to jest normalny czas tak swoją drogą. Standardowa procedura to odesłanie zwykłym listem, a nie kurierem. Jak wiadomo, trochę to trwa...
Czy ty Marcin zacząłeś pić/jakieś inne używki ? Tak dla ścisłości mają DO 28 dni na odebranie i dostarczenie kontrolera. Człowiek wyraźnie mi powiedział że w moim przypadku serwis ociera się o górny limit dni na zamknięcie sprawy i dla tego mi odesłali UPS. Ja nawet nie wiem czy rzeczywiście mój kontroler do nich dotarł bo z tego co widzę na UPS status się nie zmienił. 1Z6819VX9102433526

PS. Człowiek mi z MS przysłał w tej sprawie 5 wiadomości dziś ostatnią z zapytaniem czy:
Spoiler:
Szanowny Panie,

Czy otrzymany kontroler działa poprawnie?

Z wyrazami szacunku,
xxxxxxxx

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 06-02-2018 o 21:12
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 22:32   #10605
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 11746

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Tak se znowu przeglądam True Achievements i patrzę na Girsy 4 to ratio ponad 16 tys., i mój znajomy ma ponad 1400 godzin, , może mi ktoś ze znawców forumowych tejże wspaniałej serii powiedzieć w czym tkwi trudność - rozumiem ,że grę odpaliło ponad 136 tys, graczy ale już jest tez ponad 1800 calaczków...

W sumie to w niczym, po prostu acziwmenty za hordę to grind niesamowity, do tego zjebana kampania, którą trzeba przejść kilkakrotnie, bo debile z koalicji dodają beznadziejne osiągnięcia. Ja mam prawie 593h wg. licznika na TA, w dzienniku w grze 327h, także licząc czas w lobby do tego ogarnianie kart itp. to myślę, że 400h trzeba poświęcić żeby wbić calaka (brakuje mi tylko acziwa za ogniste skiny, na event muszę poczekać, oczywiście koalicja nie dała mi jednego skina za event w grudniu). Kolega widocznie gra na multi dużo. Oczywiście to nie koniec, mają coś jeszcze dodawać do listy, lol.
Stary 06-02-2018, 22:36   #10606
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nie zauważyłem, że jakiś event za hordę był w weekend i brakuje mi dwóch Omenów do acziwa :/
Stary 06-02-2018, 23:06   #10607
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Był przez cały tydzień. Dołącz do leaderboarda na TA, typ co zrobił guida wysyła prywatną wiadomość jak się event pojawia. https://www.trueachievements.com/lea...dgamerid=82490
Stary 06-02-2018, 23:45   #10608
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7407

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Dzięki za info i życzę Wam powodzenia bo ten calaczek to potęga będzie w profilu

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2018, 13:21   #10609
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 2980

Ja się z Omenami tymi ostatnimi wyrobiłem, ale niestety o świątecznych zapomniałem i dupa blada, pozostaje mi aby czekać na kolejny event... Wystarczyło mi 5 meczyków hordy, trzy ze znajomymi i dwa z randomami czy, żeby mbara dorwać, bo albo leciał rzutnik, albo to, co już miałem.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2018, 06:35   #10610
Szadi
Nowy
Szadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiek

Szadi's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 406

Lista Osiągnięć

Panowie, twórcy zapowiedzieli, że nawet jak ktoś przegapi wszystkie następne eventy, a Coalition przestanie dawać nowe, to dadzą możliwość zrobienia tych kart ze złomu. Niech chcą, by powtórzyła się sytuacja z Judgement.
Stary 08-02-2018, 15:40   #10611
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja im nie wierzę.
Stary 14-02-2018, 13:33   #10612
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1012

Lista Osiągnięć

Dopadła kogoś nowa aktualizacja Xbox'a. Wiadomo coś o zmianach?
Stary 14-02-2018, 14:09   #10613
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Innej chyba od tamtej pory nie było: http://www.onlinecenter.pl/15490/Akt...szystkich.html
Stary 14-02-2018, 14:47   #10614
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1012

Lista Osiągnięć

Dzięki
Stary 14-02-2018, 17:14   #10615
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Reputacja: 2734

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Co widzą randomasy w twoim profilu?Mam w opcjach ustawione,dla znajomych.Co chwilę przychodzą mi jakieś powiadomienia typu,random A dodał cię do znajomych, wtf.Idzie to jakoś zablokować?Albo wchodzę na profil a tam 15 randomów cię obserwuję.Co to fejsik jest
Stary 14-02-2018, 17:23   #10616
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Lista znajomych działa na zasadzie podobnej do Twittera. Ktoś może dodać Ciebie do śledzonych osób, ale jeśli coś ustawiasz na widok tylko dla znajomych, to Ty musisz też tego kogoś dodać u siebie.
Stary 14-02-2018, 18:25   #10617
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Reputacja: 2734

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

A to tak to działa.Ja dla pewności jeszcze blokuje randoma jak mnie doda.W doom'ie ostatnio się ich trochę nazbierało.
Stary 15-02-2018, 17:51   #10618
murinus
Banned
murinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogów

Miasto: Warszawa
Reputacja: -377

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Free Play Days For All na Xbox One i Xbox 360! Gramy za darmo w 2 gry i korzystamy z Xbox Live Gold:https://www.ppe.pl/news/56525/free-p...live-gold.html

Bardzo dobra wiadomość ponadto, udostępniono za darmo dwa tytuły, które możecie ogrywać przez najbliższy weekend:

Rainbow Six: Siege
NBA 2K18

Od dzisiaj do niedzieli wszyscy posiadacze Xboksów One i Xboksów 360 mogą bez problemu korzystać z sieciowej rozgrywki bez konieczności wykupienia Xbox Live Gold.

Cytat:
„Wykorzystaj ten weekend do współpracy z przyjaciółmi i rywalizuj w ekscytujących pojedynkach z innymi graczami z całego świata.”
Mam nadzieje że się cieszycie bo ja tak

Ostatnio edytowane przez murinus : 15-02-2018 o 18:29
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2018, 19:56   #10619
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12105

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ty jesteś jakiś nienormalny? Wielokrotnie Ci sie zwraca uwagę na to, żebyś nie wklejał linków z ppe a Ty masz to dalej w dupie. A potem płaczesz na szoucie, że "dej plusa, mam horego murinusa"
Stary 15-02-2018, 20:01   #10620
murinus
Banned
murinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogów

Miasto: Warszawa
Reputacja: -377

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ty jesteś jakiś nienormalny? Wielokrotnie Ci sie zwraca uwagę na to, żebyś nie wklejał linków z ppe a Ty masz to dalej w dupie. A potem płaczesz na szoucie, że "dej plusa, mam horego murinusa"
ja tylko chciałem podzielić się info tylko tyle ble ble to na tyle
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania