Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-01-2018, 12:17   #8401
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
A ostatni bosik na uberze to prawilnie pod schodami?

masny plusik się należy!
Nie rób z niego amatora :/ pewnie jebnął mu no scope 360 z noża
Stary 21-01-2018, 12:39   #8402
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7298

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Ale który? Z której części? W New Order normalnie go napierdalałem, dużo czasu mi zajął, a ten z old blooda był w zasadzie dość łatwy

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2018, 15:40   #8403
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1357

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
A ostatni bosik na uberze to prawilnie pod schodami?

masny plusik się należy!
Czesław, ty masz jakiś fetysz z tymi schodami? Pamiętam ze mnie też o to pytałeś?:P
Stary 21-01-2018, 15:42   #8404
murinus
Wariat
murinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogówmurinus Ma naprawdę wielu wrogów

murinus's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -401

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Meine Leben? Pfff, przecież to taki łatwy acziw, że go można zrobić z zamkniętymi oczyma
A co do collosusa to dzisiaj właśnie przeszedłem na najtrudniejszym, jutro sobie będę robił acziwki za znajdzki, itp. A tego skurrrwysyńskiego acziwa pewnie spróbuję trochę porobić ale, najpewniej po prostu wkurwie sie za mocno i go oleje xD
nie możesz go tak po prostu olać bo on w końcu ciebie oleje i co w tedy będzie

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2018, 17:36   #8405
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2841

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Czesław, ty masz jakiś fetysz z tymi schodami? Pamiętam ze mnie też o to pytałeś?:P

hehe tak się zastanawiałem czy tylko jak wybrałem drogę na skróty

---------- Wiadomość dodana 17:36 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:33 ----------

Ale który? Z której części?

z new order tam gdzie latało się miedzy pułapkami z ognia.Ale wystarczyło postawić namiot pod schodami i jego strzały ci nic nie robiły.A widzę że za prawilne pokonanie bosa należą się nieskończone plusy.
Stary 25-01-2018, 01:10   #8406
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1155

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Mistrzowie "calaków"

Po prawie dwóch latach dokończyłem Far Cry Primal. 1000 wpadł przechodząc grę. Wielkich wyzwań nie było
Stary 25-01-2018, 06:31   #8407
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał flacha00 Zobacz post
Po prawie dwóch latach dokończyłem Far Cry Primal. 1000 wpadł przechodząc grę. Wielkich wyzwań nie było
ważne ,że wytrwałeś , brawo butelka- piwo for You od yu
Stary 25-01-2018, 10:25   #8408
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1012

Lista Osiągnięć

Dead Rising 4 - 2150 Po mimo wysokiego ratio na TA gra jest łatwa ale cholernie czasochłonna. Strasznie się wynudziłem, to chyba najsłabsza odsłona serii.
Stary 27-01-2018, 16:29   #8409
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądze

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2451

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Ostatnimi miesiącami przeżywałem raczej kryzys growy, bo żadnych calaków robić mi się kompletnie nie chciało. Parę miesięcy temu założyłem sobie nowe konto, bo uznałem, że może to da mi kopa. Aktualnie wciąż znaczną część mojego czasu poświęcam na FIFĘ, ale dwa calaczki zrobić mi się udało.

NBA Playgrounds 1000/1000G
Absolutnie nie jest to gra wybitna. Możliwe, że nie jest nawet dobra. Ja jestem jednak sporym freak'iem w tematyce koszykówki zza oceanu, więc kupiłem ją już na premierę. Gierka przypadła mi do gustu. Liczba graczy zarówno bieżących, jak i historycznych, była zadowalająca. Sam gameplay ograniczał się głownie do rzucania za trzy lub dunkowania bez absolutnie żadnej kontroli nad poczynaniami defensywnymi. Po latach mordowania przeze mnie serii NBA 2K powiedziałem tej serii "żegnaj" ze względu na całkowite skupienie twórców na mikrotransakcjach kosztem jakiejkolwiek chęci rozwijania tej produkcji. NBA Playgrounds było całkiem przyjemną odskocznią. Teraz próbuję dać szansę nowej odsłonie NBA LIVE i też da się w nią grać. Bardzo liczę, iż seria, w którą zagrywałem się 15 lat temu, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.
Ocena: 6/10.

Cuphead 1000/1000G
Odkryłem tę grę błąkając się po YouTube. Grafika po prostu mnie zachwyciła. Ten klimat, te postacie, ojojoj. Widziałem jednak reakcje ludzi w to grających. To jak oni się wkurwiają. To jak rzucają padami. Widziałem, jaka ta gra jest trudna. Minął chyba miesiąc zanim w końcu uznałem, że jednak spróbuję i na własne oczy sprawdzę, czy faktycznie jest to aż tak przeje-bane. Początki nie były łatwe. Padałem raz za razem, nie ogarniałem systemu odbijania się od różowych przedmiotów. Na bossie Słoneczniku straciłem chyba dwa dni, a był to bodajże czwarty z dwudziestu. Nie poddałem się jednak, bo w takiej grze liczy się przede wszystkim czas w nią włożony. Stopniowo poruszałem się dalej w głąb mapy i stopniowo wzrastał również mój zachwyt tą produkcją. Każdy przeciwnik był rozbudowany, wymagający i na swój sposób wyjątkowy. Postaci takie jak Smok, Klaun, Królowa Pszczół, czy Robot (boże, to uciekanie między diamencikami) dawały niesamowitą satysfakcję w chwili ich pokonywania. A na dobicie Diabeł. Matko, co to był za skurwel. Ta runda trwała chyba wieczność, ale jak i każdą poprzednią - w końcu udało się ją zaliczyć. Podczas drugiego przejścia na expercie jechałem już na takim automacie, że rozwaliłem tego cholernego Diabła bez utraty życia. Każda z kolejnych postaci na expercie wychodziła mi już znacznie sprawniej, niż podczas pierwszego spotkania. Na samo zakończenie zostawiłem sobie oponentów z początku gry. I te same gadziny, które kiedyś wydawały się ciężkie, po około 40 godzinach grania okazywały się śmiesznie łatwe. Cieszę się, ze jednak zdecydowałem się na ten zakup, bo naprawdę od wielu miesięcy nie odczuwałem takiej satysfakcji z przechodzenia jakiejkolwiek gry.
Ocena: 10/10.

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 27-01-2018 o 16:35
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2018, 13:36   #8410
Rabiolek
Początkujący
Rabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyć

Reputacja: 272

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Zapalczywy Go! Go! PSP/Vita  
Liczba Osiągnięć: 12

I znowu hurtem bo ja leniwy jakiś jestem:

The Swapper (1000/1000)
Hue (1000/1000)
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (1000/1000)
The Walking Dead: Seson 2
Doodle God: Ultimate Edition (1000/1000)
The Walking Dead: A New Frontier (1000/1000)
Game Of Thrones (1000/1000)
Clicker Heroes (1000/1000)
The Turning Test (1000/1000)
Gone Home (1000/1000)
Battle Ages (1000/1000)

W sumie oprócz Clicker Heroes i Battle Ages to reszta króciutkie tytuły. Te dwa jak przystało na free2play albo jak kto woli pay2win zajęły "zaledwie" kilka miesięcy ale nie wydałem grosza na nie.
Stary 02-02-2018, 14:13   #8411
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

U mnie też się trochę nazbierało:
  • Another World: 20th Anniversary Edition
  • Demetrios - The BIG Cynical Adventure - fajny point-and-click z humorem
  • Her Majesty's SPIFFING - jak wyżej
  • The Little Acre - jak wyżej
  • Three Fourths Home: Extended Edition
  • AER - Memories of Old
  • DreamBreak
  • Mr. Pumpkin Adventure
  • I, Zombie
  • Uncanny Valley - dziwno-fajna gierka
  • Song of the Deep - bardzo przyjemna metroidvania z łodzią podwodną
  • Grim Legends 2: Song of the Dark Swan
  • Clockwork Tales: Of Glass and Ink
  • 6180 the moon
  • The Vanishing of Ethan Carter - śliczny i o dziwo przyjemny walking simulator
  • MONOPOLY Deal
  • Planet of the Eyes
  • Adam's Venture: Origins
  • The Walking Dead - A New Frontier
  • The Walking Dead: Season Two
  • The Walking Dead - nadal najlepsze, co wypuściło Telltale
  • Blackwood Crossing
  • Cubot - The Complexity of Simplicity
  • Tacoma
  • Late Shift
  • MONOPOLY Plus
  • ABZÛ
  • What Remains of Edith Finch
  • The Wolf Among Us
  • Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition - czasy, gdy Telltale robiło coś więcej niż interaktywne historie i im to wychodziło
  • Pneuma: Breath of Life
  • Dear Esther: Landmark Edition
  • The Fall - interesująca gierka
  • Gone Home: Console Edition
  • Black The Fall - gorsze Inside
  • #IDARB
  • The Walking Dead: Michonne
  • Energy Cycle
  • Virginia
  • Super Lucky's Tale - fajna platformówka na kilka godzin
  • Destiny 2
  • Forza Horizon 3 - król wyścigów
  • DOOM - powrót do przeszłości w nowym wydaniu
  • Serial Cleaner
  • Rocket League
  • DiRT 4
  • Refunct
  • RiME

Czas zagrać w jakieś porządne AAA.
Stary 02-02-2018, 20:38   #8412
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Jezu wrogu rozdupiłeś system, gratsy i plus
Stary 06-02-2018, 13:57   #8413
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Na jednym z moich dodatkowych profili <maduro peludo>wpadł calaczek z TEKKENA 7 i powiem ,że to kolejna fajna giereczka do podrasowania GS-a ale i zacna.
Grę dosłownie można "wylamić" jednym ciosem (szczególnie polecam w trybie zdobywania rangi Warriora - czyli bierzecie Akumę i wykonujecie GOHADOKEN d,d/p.p X lub Y (jego fireball delikatnie stunuje postać przez co mamy parę klatek na kolejny cios zanim przeciwnik się ocknie.Ja 90 procent z 58 walk miałem na perfect - o ile w serii Street F. to bardzo zaawansowana postać do opanowania tu gra się nią doskonale- wszystkie te zawiłe jego techniki mają dużo mniejsze "okienko wbicia" <timing> i jest dużo łatwiej, Rage Drive możemy przypisać sobie w ustawieniach pada i jest cool.
Wszystkie combosy możemy sprawdzić w trybie practice a sample combo 5 Akumy wygląda przecudownie.
Podoba mi bardzo rozbudowana customizacja postaci- już w części 6 było tego sporo , a tutaj to masakra - mnóstwo strojów, przedmiotów , fryzur można naprawdę wiele czasu pobawić się w tej opcji i świetnie przygotować wizualnie swego ludka do walk rankingowych-online. Gra chodzi bardzo płynnie i ani razu mi nie chrupnęła
Mimo,że tu na forum jest mało zwolenników bitek to polecam ją bo jest ich mało na Xboxa i jest szybka do ogarnięcia (mi 6 godzin zajął komplet), a dla tych co by się chcieli zagłębić no cóż troszkę czasu zajmnie Wam opanowanie nowych technik i zagrań,ocena 8/10
A dla zbłąkanych duszyczek pan kamilek napisał fajny poradnik polecam

http://playstationtrophies.pl/watek-...-platyny_21180

tu chyba najtaniej do kupienia na xbox one

https://www.net-s.pl/index.php?id=3&...7-XBOX-ONE&w=c

---------- Wiadomość dodana 13:57 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 13:53 ----------

zobaczcie jeszcze te cudowne NOWE finishery

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 06-02-2018 o 14:07
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 17:12   #8414
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

I jeszcze o statystykach jakie łoniaczek nalicza w Tekkenie czyli :

-czas gry
-ilość zarobionej gotówki
-ilość meczy zwycięskich w Player Mode
-i analogicznie w Ranking Mode

szkoda ,że gracze na ps4 obejdą się ze smakiem( staty) - czas najwyższy aby Sony zdecydowało się na podobny ruch a jak wiemy statsy, rekordy a przede wszystkim CZas spędzony w grze to absolutnie zayebista rzecz ważna dla gracza - w mojej opinii oczywiście
Stary 06-02-2018, 17:23   #8415
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2656

czasem lepiej nie widzieć czasu spędzonego w grach, mi wystarczy ratio k/d ;P
Stary 07-02-2018, 23:03   #8416
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Wolfenstein II: The New Colossus - 1360/1360 : Był to zdecydowanie najtrudniejszy calak z jakim się mierzyłem ale dało radę
Gra rewelacyjna i tylko dlatego zdecydowałem się ją calakować, są różne opinie na internecie o niej, których kompletnie nie rozumiem. Dla mnie GoTY roku 2017 a nie ten przereklamowany AC: Origins

ps. Czekam jeszcze na premiere 3 DLC Heheh

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA

Ostatnio edytowane przez PPWojtek : 07-02-2018 o 23:19
Stary 07-02-2018, 23:06   #8417
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12072

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Wolfenstein II: The New Colossus - 1360/1360 : Był to zdecydowanie najtrudniejszy calak z jakim się mierzyłem ale dało radę
Gra rewelacyjna i tylko dlatego zdecydowałem się ją calakować, są różne opinie na internecie o niej, których kompletnie nie rozumiem. Dla mnie GoTY roku 2017 a nie ten przereklamowany AC: Origins
Wojtek, Ty chory pojebie. Order dzika Ci się należy.
Stary 07-02-2018, 23:24   #8418
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądze

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2451

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Mam zaległości w nowych tytułach, więc spytam wprost. Co w tym Wolfensteinie wymyślili takiego trudnego, że calaka według TA ma 17 osób, a Wojtek jest dzikiem?

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2018, 23:38   #8419
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:

ps. Czekam jeszcze na premiere 3 DLC Heheh
Faktycznie dużo opisów i poziom trudności między 9/10 a 10/10 , na ta ponad 30 tys graczy odpaliło z tego tylko 20 calaczków , nice work
Stary 07-02-2018, 23:43   #8420
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał TomMeGusta Zobacz post
Mam zaległości w nowych tytułach, więc spytam wprost. Co w tym Wolfensteinie wymyślili takiego trudnego, że calaka według TA ma 17 osób, a Wojtek jest dzikiem?
Przejście gry na najtrudniejszym poziomie trudności bez śmierci(Gdy zginiesz wyrzuca cie do menu) Za jednym posiedzeniem

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania