Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-02-2010, 16:51   #21
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Metro 2033

a limitka ma szotgana w zestawie lul

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2010, 22:28   #22
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Ktoś wie kiedy można się spodziewać pierwszych recenzji np. na GameTrailers.com ? Gra wychodzi niby za 9 dni a strasznie cicho o niej . Mała ilość filmików i ogólnie cała machina promocyjna jakaś mizerna . Bardzo klimatycznie zapowiada się ten tytuł lecz, może on przemknąć bez ucha w cieni większych kilerów np. takiego God of War III (premiera za 8 dni) . Chętnie bym zerknął na jakieś pierwsze oceny z owej gry, bo chciałbym wiedzieć na co przeznaczyć odłożone plny ... Metro albo God of War III
Stary 09-03-2010, 22:37   #23
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

W przypadku gier AAA GT ma zwykle recenzje w dzień amerykańskiej premiery (choć recenzję Batmana mieli na kilka dni przed).
Metro grą AAA raczej nie jest (stąd brak hype), więc może będzie trzeba trochę poczekać.
Sugeruję śledzić metacritics- często tradycyjne (papierowe) magazyny maja recenzję gry sporo przed premierą. Kto wie, może CDA, które wychodzi za tydzień będzie miało recenzję Metra?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2010, 10:19   #24
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

No i jest pierwsza recenzja, szczerze powiedziawszy (napisawszy?), to jestem zaskoczony, bo spodziewałem się (po obejrzeniu gameplayu), że oceny zamkną się wyłącznie w przedziale 6-8.

http://www.computerandvideogames.com....php?id=238823

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 15-03-2010, 10:25   #25
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ostatnio sporo gier THQ nagle okazuje się cichymi hitami - Red Faction, Darksiders, teraz Metro?
Stary 15-03-2010, 10:43   #26
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ostatnio sporo gier THQ nagle okazuje się cichymi hitami - Red Faction, Darksiders, teraz Metro?
O takim Saint's Row 2 nie wspominając (sukcesem, zdaje się, przebił poprzednika), a na PC jeszcze DoW 2.

Stary 15-03-2010, 10:45   #27
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ano, dwójkę nie grałem, ale jedynka była świetna. Mają nosa do nowych IP i dobrą kontrolę jakości Dobrze, że wychodzą na prostą po kryzysie. Muszę sobie poczytać o tym Metrze, może trzeba będzie wybrać się do sklepu.
Stary 15-03-2010, 10:48   #28
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

o tak, Darksiders to zdecydowanie rewelacyjna gra. faktycznie cichy bohater ostatnich miesięcy. grywalnością przebija niektóre przehypowane hiciory ostatniego półrocza.
podobnie jak w przypadku Darksiders, tak i na Metro 2033 wpadłem dosłownie przypadkiem na 3-4 miesiące przed premierą i oba tytuły zrobiły na mnie równie dobre wrażenie w zajawkach. oby efekt końcowy w przypadku Metro okazał się równie dobry, co w przypadku przygód Jeźdźca Apokalipsy.
Stary 15-03-2010, 11:05   #29
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Sam gameplay i historia apokalipsy na maksa zbliżona do Fallouta3, czyli jak najbardziej na +. Jakby była w Saturnie albo MM za 169zł to chyba bym ją łyknął.
Stary 15-03-2010, 11:18   #30
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

ja już gram i musze powiedziec że narazie zapowiada się naprawde ciekawa klimatyczna opowieść, zaszczucie mrok praktycznie wszędzie brud i ciemność, nie wiem jak dalej ale do tej pory napotkałem fajne stworki, od strony graficzne jest bardzo dobrze jedyne do czego można sie przyczepić to oczy postaci słabo animowane, dobrze że twórcy nie uprali sie żeby zrobić multi hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 15-03-2010 o 11:20
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2010, 11:19   #31
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

gra straszy ?
na poziomie F.E.A.R. ? czy klimat jest mocniejszy ?
Stary 15-03-2010, 11:22   #32
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

nie ma to jak poczciwi ukraincy, wschodni KOD musi byc dobry

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2010, 11:23   #33
Frezer
Banned

Lista Osiągnięć

straszy zwłaszcza jak idzesz sam z latarką, F.E.A.R nie grałem wiec nie wiem hehehe
Stary 15-03-2010, 11:26   #34
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
gra straszy ?
na poziomie F.E.A.R. ? czy klimat jest mocniejszy ?
Powiedziałbym, że bardziej! Szczególnie jeśli idziesz kanałami i dookoła słychać wycie, warczenie itp. Ja kilka razy podskoczyłem w fotelu. Gra na prawdę straszy!

---------- Wiadomość dodana 11:26 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 11:25 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Sam gameplay i historia apokalipsy na maksa zbliżona do Fallouta3, czyli jak najbardziej na +. Jakby była w Saturnie albo MM za 169zł to chyba bym ją łyknął.
King Kross - 189zł
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2010, 11:38   #35
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post

King Kross - 189zł

To ta gra już jest w sprzedaży w EU? Jak tak to jutro poczyta się pierwsze amerykańskie recenzje i wio! do MM.

Stary 15-03-2010, 11:50   #36
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
King Kross - 189zł
W takim razie mam nadzieję, że szybko stanieje i używkę będzie można wychaczyć w całkiem dobrej cenie. Tak jak teraz B2, który przecież premierę miał miesiąc temu, a już można go kupić za 100zł
Stary 15-03-2010, 11:51   #37
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Cytat:
Powiedziałbym, że bardziej! Szczególnie jeśli idziesz kanałami i dookoła słychać wycie, warczenie itp. Ja kilka razy podskoczyłem w fotelu. Gra na prawdę straszy!
a to się dobrze składa. pierwszy F.E.A.R. miał co najwyżej momenty mocne. natomiast atmosfera gry za ciężka to nie była.
zbyt strasznych gier generalnie nie lubię, ale ciarki na plecach dają pozytywne odczucia z gry.

skoczę dziś do Saturna w przerwie od pracy i zobaczę, czy gra już jest.
Stary 15-03-2010, 13:15   #38
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
To ta gra już jest w sprzedaży w EU? Jak tak to jutro poczyta się pierwsze amerykańskie recenzje i wio! do MM.
Gra ma u nas premierę 19 marca. Nie które sklepy grę już mają w sprzedaży. najlepiej dzwonić i pytać
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2010, 13:49   #39
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Gra ma u nas premierę 19 marca. Nie które sklepy grę już mają w sprzedaży. najlepiej dzwonić i pytać
Czyli standard, mnie po prostu zaskoczyło, że już w magazynach sklepowych w poniedziałek się znalazła.

Stary 16-03-2010, 01:18   #40
Frezer
Banned

Lista Osiągnięć

czytałem że wersja PC ma sporawe wymagania np zaleca sie 8GB Ram karte DX11 oraz cztero redzeniowe procki !!! hehehe
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
2033, metro, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania