Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-02-2012, 22:48   #1
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Stacja dokująca iPhone 3GS

Jestem posiadaczem wieży TEAC, z którą niekoniecznie chciałbym się rozstawać - jestem zadowolony. Niestety ta wersja, którą posiadam nie ma dock'a do sprzętu Apple (chodzi mi tu o 3GS). Chciałbym się w coś takiego zaopatrzyć i tu moje pytanie: czy ma ktoś taki zew. dock i mógłby coś polecić? Zastanawiałem się nad oryginalną stacją dokującą z wyjściem jack i applowskim. Odpowiada mi cenowo (o ile taka: http://allegro.pl/apple-iphone-3g-3g...099291401.html to faktycznie oryginał). Możnaby sobie postawić obok wieży, podłączyć do niej i po kłopocie.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 23:30   #2
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Stacja dokująca iPhone 3GS

Nie powiem Ci, czy to oryginał, być może. Nawet jak nie oryginał to i tak powinno działać tak jak oczekujesz. W każdym razie po coś podobnego byłem niedawno w iStore i tam kosztuje ~269zł i masz dock z wymiennymi końcówkami pod iPody i iPhony (być może też pod iPada) i do tego bardzo zgrabny bezprzewodowy pilot. Drogo, ale jak masz jeszcze iPoda, albo planujesz update telefonu na iP 4 i zostawienie starej GSki to rozważyłbym na Twoim miejscu.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2012, 08:14   #3
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6301

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Tu masz taniej http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...All-Categories

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2012, 14:07   #4
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Zmieniać telefonu nie będę w najbliższym czasie z własnej woli. W ogóle to przejrzałem trochę MyApple i tam kilka osób polecało coś takiego http://allegro.pl/hit-dock-stacja-do...103332255.html Tanie i podobno spełnia swoją rolę czyli ładuje i puszcza sygnał przez 3,5mm jack'a. Co do kupowania na Ebay, po co sobie życie utrudniać jak Allegro w tym przypadku wystarczy Niestety mam pewne obawy co do "oryginalnego dock'a" za 40zł gdy Apple Online Store chce za niego 130. Aż tak chcą zarobić czy przypadkiem jest coś nie tak?

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania