Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-12-2014, 23:46   #501
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3421
Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Tia, ale rozwiązana zagadka

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2015, 18:49   #502
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Retro 50G
Przed chwilą wbity w Geo Wars 3 Dimensions. Zdobądź 10,000,000 w klasycznym trybie Evolved bez straty życia. Nie myślałem, że będzie to aż tak trudne bo przecież w GW2 miałem wynik na poziomie 54mln i raczej pierwsze życie traciłem zawsze przy ok 20 milionach ale tutaj jest dużo większa intensywność gry przez co dotrwanie do tych 10 baniek było nielada wyczynem Przyznam szczerze zginąłem mając na koncie jakieś 10,100,000 więc było blisko żebym wyskoczył przez okno z konsolą w łapie
Zostało mi tylko 6 arczy w tej zajebistej gierce i dzisiaj wbijam do Crazziego żeby porobić arcze na moim koncie i trofea u niego.
Stary 06-01-2015, 01:56   #503
re4per
Znajomy
re4per Można na niego liczyćre4per Można na niego liczyćre4per Można na niego liczyć

re4per's Avatar

Miasto: Newcastle upon Tyne
Reputacja: 297

You Asked For It za skonczenie The Evil Within na AKUMU, bylo ciezko ale wszystko da rade przejsc, w sumie to poczatek gry i walka z Sentinelem w chapterze 6 daly mi mocny wycisk i wyzywalem juz gre od najgorszych ale cala reszta jak najbardziej do zrobienia, potrzeba tylko odpowiedniej strategii i sporej ilosci nerwow.
Stary 06-01-2015, 07:43   #504
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Retro 50G
Przed chwilą wbity w Geo Wars 3 Dimensions. Zdobądź 10,000,000 w klasycznym trybie Evolved bez straty życia. Nie myślałem, że będzie to aż tak trudne bo przecież w GW2 miałem wynik na poziomie 54mln i raczej pierwsze życie traciłem zawsze przy ok 20 milionach ale tutaj jest dużo większa intensywność gry przez co dotrwanie do tych 10 baniek było nielada wyczynem Przyznam szczerze zginąłem mając na koncie jakieś 10,100,000 więc było blisko żebym wyskoczył przez okno z konsolą w łapie
Zostało mi tylko 6 arczy w tej zajebistej gierce i dzisiaj wbijam do Crazziego żeby porobić arcze na moim koncie i trofea u niego.
Świetnie by było,gdybyś pokusił się o komplet,na "t.a" tylko 24 calaki,ratio wysokie ponad 3,600 "t.a",ponadto byłbyś pierwszy wśród tego zacnego grona z biało-czerwoną flagą,no i obok takich japońskich znakomitości jak romaneconti (jego profil zachwyca), gratki za retro (5.19 "t.a") ,no i trzymam paluchy

ps.no i oczywiście pozytyw dla Ciebie
....ahhh jak ja uwielbiam te statsy..... i popraw leksem 'nie lada'

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 06-01-2015 o 08:11
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2015, 10:56   #505
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Zostały mi 2 osiągnięcia z czego jedno to farmienie miliarda geomów, które wejdzie samo przy nabijaniu wyników podczas Super Sequence a drugi trochę trudniejszy bo trzeba zdobyć 150 gwiazdek w trybie Adventure. Zostało mi co prawda ich 5 ale tutaj się właśnie zaczęły schody
Stary 06-01-2015, 11:58   #506
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

To lap piwko bo plusa ci nie dam bo zes wczoraj slabo gral i wszystkie wyniki ja wyciagalem

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2015, 14:21   #507
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7924

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Snejk jestes najlepszy, jestes moim mentorem

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2015, 14:27   #508
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeszcze tylko wybić Ci z głowy kompletnie te CoD i miejsce pośród chmur będzie dla Ciebie czekać
Stary 06-01-2015, 14:51   #509
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Może nawet Snejk przyjmie Cię do grona Znajomych! Kto wie
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2015, 14:55   #510
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

To moje marzenie i mokre sny, no ale cóż następny cod będzie super świetny, ja wiem to i chyba nie mam na co liczyć

Ale AW to srogie gówno, oj tak tak

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 08-02-2015, 20:37   #511
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

A Legitimate Business (20 GS) - niby nic wymagajacego, trudnego, skomplikowanego. Jednak meczylem sie z nim kilka wieczorow. Nie dlatego ze lista samochodow jest dluga (nie jest), nie dlatego ze trudno je znalezc (tony poradnikow), ale dlatego ze jezdzac i szukajac kilka razy zasnalem z nudow i budzilem sie po godzinie czy dwoch... Porazka.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2015, 21:30   #512
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12576

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jakby kogoś interesowało to kolega wyżej mówi o acziwmencie z GTA San Andreas, jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy zna nazwy wszystkich osiągnięć na 360, tak się akurat składa, że ja znam, także jakby ktoś się jeszcze pochwalił acziwem i nie napisał z jakiej jest gry to proszę śmiało się mnie pytać, jak już mówiłem znam wszystkie na pamięć, jeszcze rok temu byłem pro-ogarniaczem, bo miałem powyżej 90% zdobytych arcziwmentów, nawet z chińskich gier znam nazwy.

Aha, żeby nie było niedomówień, jakichś spekulacji - wcale nie skopiowałem nazwy acziwa z postu wyżej do wyszukiwarki, po prostu go znałem.
Stary 10-02-2015, 12:32   #513
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

aha...*√*√*

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 24-03-2015, 19:24   #514
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

"Król Północy" z BF4. Dosyć upierdliwe baretki do wbicia ale pomimo mojego noobowskiego performance'a udało się zrobić całe DLC z randomami.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2015, 14:48   #515
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Proste podbicie w Fifie... widziałem już wiele randomowych osiągnięć, ale żeby zaliczyć tego achieva lobem z woleja, to już lekka przesada.
Stary 06-09-2015, 01:44   #516
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

1000 smoków rozyebanych w neverwinter B) B)B )B

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 06-09-2015, 09:11   #517
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Aczki za złote medale w Wolfie Old Blood. Rynek Wulfburga, Doki i Warsztat napsuły trochę krwi. Reszta poziomów w miarę bez problemowa, od jednej do kilku powtórek.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2015, 20:23   #518
CastTable
Nowy
CastTable Wkroczył na dobrą drogę

CastTable's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 14

"Wieża Bablania" zrobiona solo w BO2
Stary 07-09-2015, 03:06   #519
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CastTable Zobacz post
"Wieża Bablania" zrobiona solo w BO2
Nieźle, pamiętam że to srogie gówno było

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 13-11-2016, 00:23   #520
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Mile High Club - tym razem na remasterze... Z półtora godzinki łącznie zeszło... Masakra, tak samo kampania już zrobiona i dalej jestem zdania, że na czwórce weteran ze wszystkich codów jest najgorszy(Od Waw też xD) Teraz jakieś gównoacziwki i calaczek leci

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania