Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-01-2010, 15:00   #41
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: Achievementy a kupowanie gier

FN3 długo ?
przecież w mniej niż 5h wpada calak... chyba, że przegra się jedną walkę, za którą jest acziw, to trzeba karierę od nowa lecieć. powtórzyć jej się nie da.
Stary 07-01-2010, 15:30   #42
Hustler
Stały bywalec
Hustler Wkrótce będzie sławny

Hustler's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 93

Lista Osiągnięć
I love Apple Na dobre i na złe  Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Da, trzeba wyjść, czy coś takiego. Ostatnią zrobiłem dopiero za 3 razem i musiałem machać gałką, a nie jak w pozostałych tylko RB ciskałem...
Stary 07-01-2010, 16:06   #43
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

r1p@ Ta fifa jest mega crapowata, może na swoje czasy nie była zła, ale teraz granie w nią to... Eee... porażka. Jedyne co tam fajnego to klimat na stadionie, którego nie ma nawet w najnowszych częściach.

Assassin@ WWE mi się podoba, bo podoba mi się Wrestling, a nie grałem w porządny Wrestling, to nie widzę, czy jest crapowaty, ale przy tej fifie WC to nawet nie grając w żadną inną, a widząc przynajmniej raz jakiś mecz widać, że to crap. A NFS MW to racja, dobra gierka. Jeden z lepszych NFS'ów.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2010, 16:11   #44
Hustler
Stały bywalec
Hustler Wkrótce będzie sławny

Hustler's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 93

Lista Osiągnięć
I love Apple Na dobre i na złe  Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Jak nie najlepszy.
Stary 07-01-2010, 16:39   #45
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Fifka jest crapem teraz, ale w momencje gdy grałem w nią na pc 3,5 roku temu to wiele bym dał, żeby mieć taką wersję jak na X0. Wtedy oceniłbym ją na 9/10. Nawet teraz jak grałem to nie było źle, lepsza niż fifa 10 na pc.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2010, 01:15   #46
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Coz, musze sie przyznac, ze w koncu kupilem gre tylko dla achivow-jestem zalosny.Jest nia GH:Aerosmith, kupiona na promocji.Za muzyka Aerosmith nie przepadam, tzn. nie sprawia mi bolu sluchanie jej, ale fanem nie jestem.Zakup byl pomyslany jako czesc wiekszego planu-wycalakowanie gry muzycznej, ale teraz nie jestem pewien, czy uda mi sie to osiagnac.
Fanem gier muzycznych jestem od dawna-czy raczej bylem, bo zaczynaja zjadac wlasny ogon-ale granie w Aerosmith nie sprawia mi wielkiego funu.Kamil, wpadaj, pomozesz w kilku achivach, wypijemy cos, zapalimy...Wtedy wszystko wydaje sie inne.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2010, 08:44   #47
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Nie chce zakładać nowego tematu więc pisze tutaj. Mam takie pytanie. Do czego są te Achievementy? Nie smiejcie się ze mnie poniwarz ja jestem kąpletnie łysy w temacie o 360ce :shifty: .
Dobrze wiedziec, ze nawet administratorzy nie wiedzieli z poczatku z czym sie je achievementy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2010, 09:15   #48
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ja też się przyznam, że w głównej mierze dla acziwów pozyskałem TMNT. chociaż do żłówi ninja mam sentyment jeszcze z czasów dzieciństwa, kiedy to zbierałem naklejki od Panini. hyhy.
FN3 głównie dla sprawdzenia jak wygląda wirtualny box (nota bene równie nudny, co w tv : P), ale łatwość calaka też miała dosyć istotne znaczenie.

także mimo wszystko to nie jest tylko tak, że zapragnąłem mieć jak najwięcej calaków. zawsze było jakieś drugie dno ; ]
chociaż z drugiej strony przyznam, ze miałem pewien okres, kiedy rozpoznałem u siebie pierwsze oznaki acziwmentowego dziwkarsta, ale zdusiłem je w zarodku, tzn. po scalakowaniu dwóch powyższych gier.... gdy poczułem kompletny brak przyjemności w robieniu takich marnych kilkugodzinnych calaków : /

Ostatnio edytowane przez zimzvm : 11-01-2010 o 09:17
zimzvm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania