Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-08-2009, 14:44   #21
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Alone in The Dark

Mam pytanie odnoścnie osiągnięcia Handyman Carnby. Czy te wszystkie kombinacje musza być zrobione na jednym ,,sejvie" ? Chodzi mi o to, czy mogę odpalić sobie w epizodach jakiś fragment gry, tam zrobić wszystkie z plastikowymi butelkami, odpalić inny fragment gry i zrobić wszystkie z szklanymi itd. ? Jak tak to może mi ktoś powiedzieć gdzie najłatwiej i najszybciej zrobić kombinacje szklanych butelek z glowstickami ? We wszystkich guidach wspominają o jakimś miejscu gdzie są wszystkie przedmioty, lecz za nic nie mogę go znaleźć.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 00:36   #22
Sharky
Nowy
Sharky Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
 Pokaż się! Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 6

Próbowałeś szukać z xbox360achievements.org? Myślę że tutaj jest dosyć jasno opisane gdzie szukać :

Cytat:
The two best locations for doing this are...

1ST area: Near center of map by lake, its an underground storage area (has big circle design near it)

2ND area: Lowest left area of map big house has flood lights outside of building. has fire hose you use to climb down from the 2nd floor (near first root of evil)
Btw, zostało mi tylko to osiągnięcie, mam nadzieje że w końcu się zmobilizuje i ogarnę te wszystkie kombinacje... :]
Sharky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 12:06   #23
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

>Próbowałeś szukać z xbox360achievements.org?
Tak, widziałem to, lecz dawno nie grałem i znaleźć nie mogę... :/Możesz mi na mapce zaznaczyć, czy gdzieś ? :P
Stary 14-08-2009, 03:41   #24
Sharky
Nowy
Sharky Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
 Pokaż się! Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 6

Jeśli znajdę mapkę i zmuszę się, tak jak z resztą w poprzednim poście napisałem, do zrobienia tego osiągnięcia to nie ma sprawy. Ale myślę że do tego czasu to prędzej grając po prostu znajdziesz wszystko co potrzebne :]
Sharky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2009, 13:33   #25
Albii
Wariat

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Sharky Zobacz post
Jeśli znajdę mapkę i zmuszę się, tak jak z resztą w poprzednim poście napisałem, do zrobienia tego osiągnięcia to nie ma sprawy. Ale myślę że do tego czasu to prędzej grając po prostu znajdziesz wszystko co potrzebne :]
Problem jest taki, że jak znajdę glowstiki i szklane butelki, to nie będę miał bandaża i chusteczki, a jak będę miał glowsticki i bandaże to nigdzie nie ma szklanych butelek. Możesz mi okładniej opisać jak dotrzeć do tych lokacji ? Pamiętam jak w jednej z nich, czy dwóch byłem, lecz jak wspomniałem, nie pamietam jak do nich dotrzeć.
Stary 17-11-2011, 18:31   #26
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839
Domyślnie Odp: Alone in the Dark achievement

odkopie temat

gdzie znalezc knot :P

---------- Wiadomość dodana 18:31 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:17 ----------

i jeszcze jedno, jak zrobic - vampirz? - Burn one of the Vampirz.
jak to male gowno spalic?
Stary 17-11-2011, 20:17   #27
adult1
Znajomy
adult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna aura

adult1's Avatar

Reputacja: 212

Lista Osiągnięć

A próbowałeś kombinacji spray + zapalniczka ?
adult1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2011, 21:01   #28
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

no wlasnie nie dziala...
albo sa za daleko ode mnie?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania