Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-04-2009, 12:00   #21
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Afro Samurai - Achievementy

tez zaczalem grac i zajebisty button masher demko wszystko wyjasnilo, ale pelna wersja o wiele lepsza, fajne panienki mi toples ninja wyskoczyly hehe

na razie jestem w na 3 stage'u (ultimate team do fify mnie opetal...)

mozna konkretne levele po ukonczeniu fabuly puszczac? bo rozumiem, ze te pokerowe acziwki sa w jakichs konkretnych miejscach do zdobycia

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2009, 12:07   #22
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Ta gra ma w sobie to, że im dłużej grasz tym bardziej się podoba
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2009, 14:04   #23
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał crazzie Zobacz post
mozna konkretne levele po ukonczeniu fabuly puszczac? bo rozumiem, ze te pokerowe acziwki sa w jakichs konkretnych miejscach do zdobycia
Można. Tak, dobrze rozumiesz
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2009, 22:39   #24
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam problem. Jak kuźwa zabić tego bossa z bazooką? Kamera jest cały czas "zalockowana" na nim i nie wiem co robić? Albo wali z bazookialbo rzuca mi granaty pod nogi. Help

EDIT: Już mam Trzeba było przecinać rakietki

Ostatnio edytowane przez Fighter Pl : 07-04-2009 o 22:50
Stary 09-04-2009, 08:06   #25
VookashPL
Nowy
VookashPL Wkroczył na dobrą drogę

VookashPL's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Ja już grę przeszedłem i muszę powiedzieć że jest niesamowita. Bardzo mi się podobała.
A jeśli chodzi o pokera to kurde żadnego nie wykonałem. Próbowałem każdego i ciągle nie zaliczał i kończył się czas. By je powtórzyć to muszę całą grę powtarzać czy konkretny level można?
I jak wykonać Achika This Little piggy?
VookashPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2009, 08:25   #26
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja skończyłem grę wczoraj. Nie mam zamiaru do niej wracać. Za bardzo mnie drażniła i pada rozj***łem. Gra dobra ale nie wrócę do niej.
Stary 09-04-2009, 10:43   #27
KURA2008
Uzależniony
KURA2008 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Jakość, nie ilość Wiisi mi to Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie wiem jak wy to robicie, ze konczycie gre w 2 wieczory, ja siedze juz, ktorys dzien i nie moge pokonac tego madafake brother six w levelu Empty Seven. Jest juz caly czerowny od juchy, a pasc nie chce.

KURA2008 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2009, 11:00   #28
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał KURA2008 Zobacz post
Nie wiem jak wy to robicie, ze konczycie gre w 2 wieczory, ja siedze juz, ktorys dzien i nie moge pokonac tego madafake brother six w levelu Empty Seven. Jest juz caly czerowny od juchy, a pasc nie chce.
Który to jest boss? Opisz go to dam ci wskazówki
Stary 09-04-2009, 12:52   #29
Pawlok
Stały bywalec
Pawlok Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 80

Lista Osiągnięć
Konsekwentny  Byłem pierwszy! Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 7

Staraj się go atakować tylko od tyło i najlepiej kombem XXXYYY A+X XXXXX...........
Pawlok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2009, 15:05   #30
KURA2008
Uzależniony

Lista Osiągnięć

Fighter - to jest wredny gigant z mega pałką co dodatkowo rzuca granatami. Walczy się z nim w takiej "kostce" Ten co ma tych kolegów staruchów

Pawlok - shit jakie kombo Ja zdążę najwyżej dwa-trzy slashe X zrobić i zaraz się odwraca i mnie odpycha.

Stary 09-04-2009, 15:52   #31
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał KURA2008 Zobacz post
Fighter - to jest wredny gigant z mega pałką co dodatkowo rzuca granatami. Walczy się z nim w takiej "kostce" Ten co ma tych kolegów staruchów

Pawlok - shit jakie kombo Ja zdążę najwyżej dwa-trzy slashe X zrobić i zaraz się odwraca i mnie odpycha.
Jak koleś robi ataki to unikaj ich. Ja biegałem na około i gdy on uderzył z góry to chwilę stał nieruchomo. To jest moment w którym musisz mu zadać cios w plecy. Szybkie combo 2-3 ciosy i ucieczka. Potem dodatkowo robi akcje, że skacze w górę i uderza w ziemię spadając. Podskakiwałem nad "falą uderzeniową" i znowu combosik w plecki.
Stary 09-04-2009, 18:25   #32
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał VookashPL Zobacz post
A jeśli chodzi o pokera to kurde żadnego nie wykonałem. Próbowałem każdego i ciągle nie zaliczał i kończył się czas. By je powtórzyć to muszę całą grę powtarzać czy konkretny level można?
Nie musisz powtarzac calej gry, wystarczy ze wybierzesz sobie konkretny level i jak tylko wpadnie achiev to mozesz wyjsc do menu. Najlepszym miejsce do zrobienia tego achievementa jest chyba ten sniezny level (dokladnej nazwy nie pamietam) gdzie walczymy na takim moscie. Masz tam zarowno roninow, ninja i kunoichi.

Ten level jest o tyle dobry ze jak zaliczysz konkretnego flusha to wystarczy ze zeskoczysz z mostu i zaczynasz praktycznie w tym samym miejscu i mozesz robic nastepnego. To samo robisz jesli nie uda ci sie zaliczyc, zeskakujesz z mostu i zaczynasz zabawe w tym samym miejsce. Dalej w tym samym levelu bedziesz mial walke z samurajami na moscie i tu mozesz zaliczyc kolejnego flusha, ta sama historia uda sie to idziesz dalej, nie uda, zeskakujesz z mostu.
Jesli wyzej wymieniona miejscowka jest dla ciebie nie odpowiednia lub za bardzo chaotyczna to mozesz probowac swoich sil na levelu "THE EMPTY SEVEN'S STORY", tam bedziesz mial wszystkich przeciwnikow i tylko jeden rodzaj na raz, wiec bedzie o wiele prosciej, tylko jesli czas ci minie i nie uda sie zrobic flusha to bedziesz musial zaczynac od nowa.

Najlatwiejsza miejscowka na androidy natomiast, jest "Okiku's Story", bedziesz mial tylko androidy jako przeciwnikow, chyba najlatwiejszy flush ze wszystkich.

Cytat:
I jak wykonać Achika This Little piggy?
Ten achievement jest bardzo randomowy, najlepszym wyjsciem bedzie uzywanie slo-mo i trzymanie analoga na maxa lewo lub w prawo i uzywanie pionowych atakow. Jesli to nie pomoze to po prostu graj a samo wpadnie.

Cytat:
Ja już grę przeszedłem i muszę powiedzieć że jest niesamowita. Bardzo mi się podobała.
Mnie rowniez Afro bardzo sie podobal, moze troszeczke za krotka, ale za to bardzo smieszna i intensywna gra. Teraz czekam na obiecany DLC ( o ktorym zreszta byla rowniez mowa w napisach koncowych), ktory ma byc naprawde czyms nowym jesli chodzi o Afro i nie bedzie mial zadnego zwiazku z cala historia opowiedziana w anime czy tez grze.

Swiat Afro jest o tyle ciekawy ze nie wiadomo w jakich czasach sie dzieje. Niby tu mamy roninow, ninja, samuraji, a zdrugiej strony, telefony komorkowe, radio i telewizja. Mam nadzieje ze nowy epizod umiesci Afro gdzies w niedalekiej przyszlosci, bo nie watpie ze fajnie bylo by poskakac, czarnoskorym madafaka po jakichs wiezowcach.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 09-04-2009 o 18:40
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2009, 19:49   #33
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Najłatwiejsza miejscówka na androidy to ostatnia. Już na dzień dobry walczymy tylko z nimi, a Ninja Ninja siedzi w kącie
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2009, 20:45   #34
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

W sumie masz racje, zapomnialem o tym
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2009, 00:07   #35
KURA2008
Uzależniony

Lista Osiągnięć

Fighter dzięki - już się udało - ten boss był wg mnie bardziej upierdliwy niż końcowy, którego udało mi się ubić za pierwszym razem.

Stary 13-04-2009, 16:30   #36
ecko
Nowy
ecko Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Zablokowałem się w miejscu gdzie są ninje roboty tzn z jakieś maszyny wychodzą elektrycznej ja nawalam z nimi i nawalam i nie ma końca ????
ecko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2009, 16:59   #37
Pawlok
Stały bywalec
Pawlok Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 80

Lista Osiągnięć
Konsekwentny  Byłem pierwszy! Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 7

Odbijasz atak i wciskasz A + kierunek na maszynę
Pawlok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2009, 17:06   #38
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

... co umozliwia wskoczenie na glowe i wrzucenie ich do tej dziury, gdzie jest maszyna