Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Games for Windows

Games for Windows O grach na PC - z LIVE i bez LIVE.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-07-2010, 14:33   #41
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Starcraft II

Widzę, że nawet straszna (jak na PC) cena nie odstrasza. Dobrze, że mnie nie kręcą strategie ;]

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 14:42   #42
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Chyba zartujesz!!!Dla takiej gry warto wydac te kilka pieniazkow wiecej, warta kazdej wydanej zlotowki/funta.Moze dzis wrzuce zdjecia limitki, jak mi sie bedzie chcialo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 19:53   #43
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

No ja juz mam gierke
Moj nick to ten postaci ? jak tak to : Karol
Stary 28-07-2010, 23:00   #44
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobra, achivowe dziwki i zbieracze pucharkow, naszlo mnie zeby pstryknac fotki limitki SC2.Jak widac rzecz wypasna, nafajniejszy element to brylok USB z SC1 i Broad War.Na samym koncu moja morda, juz tradycyjnie z kuplem piwa-dzis 'kawa'.Jakos nie chce mi sie robic filmikow z 'unboxing' i wrzucac na YT-za duzo roboty, a ja leniwy jestem.
Ok, wracam do Stara, kompletnie mnie do konsoli nie ciagnie...
Załączone Grafiki
File Type: jpg StillCap0026.jpg (89.0 KB, 29 wyświetleń)
File Type: jpg StillCap0027.jpg (88.3 KB, 29 wyświetleń)
File Type: jpg StillCap0028.jpg (88.2 KB, 34 wyświetleń)
File Type: jpg StillCap0031.jpg (89.9 KB, 46 wyświetleń)
Stary 28-07-2010, 23:02   #45
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Sorry, zapomnialo mi sie.
Załączone Grafiki
File Type: jpg StillCap0029.jpg (91.4 KB, 30 wyświetleń)
Stary 28-07-2010, 23:35   #46
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Słit focie,daję 5.Ja swojego starcrafta będę miał w piątek

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2010, 00:42   #47
karol191
Stały bywalec

karol191's Avatar

Lista Osiągnięć

Nawet na multi sa mody np tower defense
Stary 29-07-2010, 01:51   #48
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ponoc edytor tak zaawansowany, ze mozna robic gierki TTP.Nie zeby mnie to jakos krecilo, ale fajna sprawa dla community.OK, sesja z SC2 na dzis skonczona, jutro kolejna tura.
Stary 29-07-2010, 17:38   #49
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Sweetaśnia ta limitka ;] Fakt, jak się czeka na jakąś gierę to cena zwykle nie gra roli, oczywiście w granicach rozsądku. No, ale każdy wie, że Activision zdziera bardziej niż każda inna firma... Z drugiej strony jakieś 10 lat temu gry na PC były jeszcze droższe, więc nie ma co narzekać ;]

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2010, 18:45   #50
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

20. misja na brutalu. ktos z Was dalej?
Stary 29-07-2010, 19:33   #51
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Grasz na brutal?Jestes chory!!!Ja sie na razie delektuje, wiec normal, pozniej wchodze na hrad i robie achivy-a jednak!!!
Stary 29-07-2010, 19:54   #52
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Vartan Zobacz post
20. misja na brutalu. ktos z Was dalej?
O qwa,szacun.
Cytat:
Grasz na brutal?Jestes chory!!!Ja sie na razie delektuje, wiec normal, pozniej wchodze na hrad i robie achivy-a jednak!!!
Hehe,calaka raczej nie zrobisz w tej grze Ja czekam na swoją kopię ok.15 powinna być.

Stary 30-07-2010, 01:57   #53
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kolejny wieczor z SC2 zakonczony.Dzis zrobilem m.in misje 'zeratulowa'-nie spoleruje chyba za bardzo, i moge powiedziec jedno:cinematic przed misja zabija!!!Mysleliscie, ze filmik w Halo Wars sa swietne?Bep, nie sa, Blizzard wszystko zrobil lepiej;to sa jednak spece, robia najlepsze cinematicsy na swiecie.Uff, teraz tylko przezyc jutro w pracy i weekend ze Starcraftem, mam przynajmniej taka nadzieje.Wiem, ze wiele osob z forum nie namowie, ale jesli chcecie zagrac w cos niszczacego, grajcie w SC2.
Taka achivowa ******, jak ja, polozyla lache na Xboxa, a to cos znaczy.
Stary 30-07-2010, 03:50   #54
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

calaka to raczej nie sklepie, bo 1000 gier w singlu z kompem to srednio mi sie chce. ale calaka za misje, to bez najmniejszego problemu wyklepie.

szacun jak szacun -12 lat gram w SC1
i ten poziom to jest mila i przyjemna gra jak dla mnie. normalny i trudny poziom to bedzie mega spacerek.
w misji z zeratulem zrobilem +250 killsow oczywiscie na brutalu, uzylem 1 raz save/load
Stary 30-07-2010, 09:49   #55
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

A jest juz jakis dobry poradnik na sieci do achivow?Szukal ktos?
Stary 30-07-2010, 10:21   #56
mrmarko
Uzależniony

mrmarko's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
A jest juz jakis dobry poradnik na sieci do achivow?Szukal ktos?
Ojjj raczej wątpie aczivy są cholernie zbliżone do tych z wowa,czyli niektóre only 4 hardcore plejah.

Stary 30-07-2010, 12:07   #57
karol191
Stały bywalec

karol191's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak chcecie pograc razem to pamietajcie o kodzie postaci tez.
kod: BO2 LUB BD2 :p
Nazwa:Karol
Stary 30-07-2010, 14:15   #58
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Obecnie nie mam sprzętu aby komfortowo pograć w tę produkcję, ale nawet jakby miał to i tak chyba bym odpuścił sobie tego hita, ponieważ to nie jest żaden "plug n' play" (niezły oksymoron w odniesieniu do grania na PC) tylko niestety Valve (którego nie trawię) wpieprzyło swoje trzy grosze w postaci Steam'a (oczywiscie wiem, ze nie przyszedł do Blizzard'a Newille, nie usiadł na szefie ekipy od SC2 i nie zażądał wprowadzenia Steamworks do SC2, wiem że Blizzard się dogadał z Valve, ale to tym gorzej z mojej perspektywy, bo się dwa pogańskie cielce ze złota świata elektronicznej rozrywki dogadały- czy może być sojusz o większym współczynniku bezbożności?).
Anyhoo, strategi już od dobrej dekady nie są moim ulubionym gatunkiem, wiec jedyne co mnie tak naprawdę interesowało w SC2 (czas przeszły umyślnie zastosowany), to oczywiście wstawki filmowe i fabuła w nich opowiedziana.
W tym miejscu chcę:
a) podziękować wynalazcom YouTube i użytkownikom tej usługi;
b) ośmielić się nie zgodzić z lvizzz'em- wstawki są bardzo dobre, ale nie jakieś cudowne. Niektóre są ewidentnie gorsze od innych- widać, że są one zrobione częściowo na enginie gry, co niby jest godne podziwu, ale efekt końcowy to niestety nie "Monsters" z HW; przykład:
Spoiler:
np. filmik, w którym Raynor i Tychus ratują Warfield'a, pod koniec jest zbliżenie na łuski i wyglądają one fatalnie
. Ponadto Blizzard miał na ich zrobienie (jak i całej gry) 12 lat, jestem przekonany, że gdyby dać taki czas i analogiczny budżet np. Trearch'owi w przypadku Black Ops to zrobiliby chłopaki taka grę, z takimi wstawkami, że mózg by się lasował, gały topiły, a w okolicach krocza u graczy mężczyzn dochodziło by do gwałtownych reakcji, takie wrażenie by ta gra robiła. W skrócie: jest dobrze, a nawet bardzo, ale szału żadnego "ni ma".

Bardzo zdenerwowała mnie też końcówka (żeby nie było- dokładnie sobie przeczytałem opis fabuły, żeby wiedzieć co z czego i po co):
Spoiler:
Scenarzyści Blizzard'a są z tej samej szkoły co ci z LucasArts- co by się nie działo to: (odpowiednio) to Karrigan ma wygrać, a Szturmowcy mają dostać wpierd@#.
Odnoszę wrażenie, że w następnej częsci (zapewne poświęconej Zergom) Karrigan będzie pokazano jako dosłowna pożeraczka ludzkich i protosowych dzieci, a i tak Jimmy karku za nią będzie nadstawiał i bronił przez własnymi ludźmi. Byłem mocno wku@#iony, kiedy Tychus został powstrzymany przed skasowaniem tej wiedźmy, bo z poczciwej, acz bandyckiej mordy tego chłopa można był wyczytać, zę nie robi one tego tylko dlatego, że się z Mengsk'iem dogadał, ale dlatego też, że chce pomścić zabitych przez nią ludzi i ogólnie pomóc galaktyce. W żadne tam tłumaczenia, że Raynor zrobił to co zrobił, bo go Zeratul ostrzegł nie uwierzę. Zrobił to bo, w przeciwieństwie do eks-więźnia i trepa myślał przyrodzeniem, a nie tą drugą pałą, popularnie zwaną głową.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-07-2010, 14:42   #59
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Czekalem, az Jaskier cos skrobnie w temacie, bo ze skrobnie to bylem pewien, ale nie wiedzialem kiedy.Ostatnio widac go bardziej na zjebanej Polygamii z tysiacem niepotrzebnych newsow niz na tym dogorywajacym forum, skladajacym sie ostatnio z szouta.
Ok, to ja rowniez osmiele sie nie zgodzic z Jaskrem.Malo mnie obchodzi kto z kim sie dogaduje, na jakich zasadach, o ile nie uderzaja mnie po kieszeni, albo po czyms jeszcze innym, dopoki dostaje jakosciowo dobry produkt.Na razie rozpisuje sie o kampanii, bo w nia gram, cinematicsy dla mnie sa swietne, cokolwiek inni moga pisac, nie zmeini mojego zdania.Ale SC to przeciez multi, uzywane przez miliony graczy, o ogromnym potencjale i nieskonczonych mozlwosciach-tam juz nie licza sie filmiki, o ile komus sie nie podobaja.A co z edytorem, ktory, jak wskazuje tak wielbiony przez Jaskra, YT, ma ogromne mozliwosci?Naprawde nie chce mi sie zbyt wiele rozpisywac, ale bede tej gry-uwaga, 'gry', nie korporacji, jak to wielokrotnie czynil Jaskier-bronil jak wlasnego dziecka, bo po prostu jest to dla mnie produkcja roku, marka przynoszaca mnostow wspomnien itp.A czy to wydaje Blizzard razem z Acti, czy pan Stefan z Wolki KZ-nic mnie nie obchodzi, jestem konsumentem, place, wiec chce dostac produkt najwyzszej mozliwej jakosci.
Jaskier, zeby nie bylo:wojny nie tocze, wydajesz sie inteligentnym i oczytanym czlowiekiem, co sie ceni w dzisiejszych czasach, pelnych dzieciakow neo, ale Twoje posty sa czasem az zbyt przesiakniete 'mojszoscia'-'Moja racja jest lepsza, bo jest mojsza'.Tyle.
Jeszcze tylko pol dnia w robocie i wracam do Stara;zaczne sobie druga misje Zeratula, a co.
Stary 30-07-2010, 14:53   #60
mrmarko
Uzależniony

mrmarko's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Jeszcze tylko pol dnia w robocie i wracam do Stara;zaczne sobie druga misje Zeratula, a co.
Może zrobią w dodatku misję w której nagrywasz podcast

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > PC > Games for Windows

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania