Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-04-2012, 09:49   #321
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Ją się wstrzymałem z zakupem jakiegokolwiek DLC. Nie dość, że cenowo przesadzili, to wersja GOTY była niemal pewna... Czego dowód właśnie mamy. Także cieszy mnie bardzo moja rozsądna decyzja ; ]

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
Stary 24-04-2012, 11:13   #322
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Batman : Arkham City

Ja tam DLC z Robinem i Nightwingiem wziąłem sobie w tej promocji co była jakiś czas temu. Za pełną cenę też nie chciałem tego brać.
Stary 24-04-2012, 13:48   #323
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

ano, człowiek wyczekał i się doczekał; ja prawdę mówiąc nie kupiłem bo nie miałem czasu grać, ale teraz będzie dodatkowa motywacja, akurat pewnie będę w okolicach końca Wieśka ;]
Stary 24-04-2012, 17:21   #324
Pol1shSol1der
Znajomy
Pol1shSol1der Wkroczył na dobrą drogę

Pol1shSol1der's Avatar

Reputacja: 19

Lista Osiągnięć
Gra roku 2012 Widz Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 11

edycja goty swietnie sie zapowiada: dlc catwoman, robin, nightwing i ten z harley queen,a do tego skorki.Chyba sie skusze mimo ceny.
Pol1shSol1der jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2012, 18:08   #325
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12576

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wiadomo w jakiej formie będą dodatki (płyta czy kod[y])?
Stary 24-05-2012, 23:50   #326
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Dreszczyk emocji

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2012, 09:21   #327
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Mark Hamill jest Mistrzem Świata Z pamiętnych growych dubbingów zapadł mi też w pamięci voice-acting Adriana Ripburgera z Full Throttle Wczoraj sobie ściągnąłem Wing Commandera 4 z GOG.com, jedną z moich ulubionych gier ever, gdzie Hamill gra główną rolę i już nieźle gość wizualnie się postarzał, ale głos do dubbingu nadal perfekcyjny

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2012, 10:46   #328
Deny
Początkujący
Deny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Dokładnie, jego głos idealnie pasuje do postaci Jokera
Stary 28-05-2012, 10:57   #329
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Wiadomo w jakiej formie będą dodatki (płyta czy kod[y])?
wydaje mi się że wszystko bedzie na płycie( nie kazdy ma konsole podłączoną pod sieć) oby też był region free w wersji USA gdzie peremiera wydania GOTY to 29 maj hehehe
Stary 31-05-2012, 15:34   #330
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

w sieci jest już GOTY, edycja zawiera 2 DVD pierwszy to podstawka a kolejna to zbiór wszystkich DLC, swoją droga ciekawe czy osiągniecie bedą liczone oddzielnie pietam że tak właśnie było z edycją GOTY w przypadku pierwszego Batmana hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 31-05-2012 o 15:44
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 16:35   #332
Mr Perfect
No-life

mam problem może ktoś znajdzie rozwiazanie, zainstalowałem drugą płyte z GOTY ze wszystkimi dodatkami odpalam Batmana (nie GOTY) i gra nie widzi tych dodatków wchodze na HDD i wszystko jest ładnie w jednym folderze opisane jako zawartoś do pobrania czyli teoretycznie powinno smigać wiec coś tu k... jest nie halo ? hehehe
Stary 02-06-2012, 16:40   #333
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

No tak jest. Sprytnie się zabezpieczają przed takimi zagraniami i myśl, że nie ma wuja nie uruchomisz tego w taki sposób...
Stary 02-06-2012, 16:53   #334
Mr Perfect
No-life

no to jeżeli lecą sobie w h... do tego stopnia to tym lepiej że zagłososwałem portfelem, nie dość że cwaniaczki wydali DLC o watości ok 100zł to jeszcze z GOTY cwaniakują szumowiny, no nic bede musiał w takim razie zaczekac do jutra z graniem hehehe
Stary 03-06-2012, 22:13   #335
Mr Perfect
No-life

no i GOTY zaliczone, dodatek Harley Quinn uważam za bardzo udany przyjemnie się młuci Robinem przejście ok 2h, Harley jak zwykle sexy i zabawna kobita która nie znosi glin i gnoi nich na każdym kroku tak samo jak jej zgraja oprychów wiec to wrecz muzyka dla moich uszu i oczu mniam, mimo tego że owe wydanie wyszło tylko w USA jest w PL hehehe

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
arkham, asylum2, batman

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania