Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-01-2011, 14:54   #21
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: PSP2

Więcej info in inglisz: http://www.eurogamer.net/articles/di...y-ngp-analysis
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 16:08   #22
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Tech demo Uncharted:

http://www.youtube.com/watch?v=7DpvqCd-bQ8

Trzeba przyznać, że sporo fajnych rozwiązań.

PS. Te OLEDy to jednak żylety są:

Ostatnio edytowane przez kubek : 27-01-2011 o 16:25
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 16:29   #23
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Super sprzęt, tyle powiem Poprawili chyba wszystko, co nie było dopracowane w oryginalnym PSP, do tego te wszystkie geolokalizacyjne bajery, kamerki, 3G, itd. Super też, że celują w normalne gry. 3DS już od początku przegrywa na tym polu, ze względu na swoją poprzedniczkę - pamiętam, jak z pierwszym DSem [grałem na oryginałach] wchodziłem do sklepu i z początku jeszcze dało się wyhaczyć normalne gry na półkach, tak z czasem znudziło mi się przebieranie wśród zalewu crapów i casualowych badziewi i sprzedałem w końcu to gówno od Nintendo. Aż współczułem wtedy piratom, jak na swoich stronkach z romami musieli pewnie z pół godziny szukać czegoś godnego do ściągnięcia.
Uncharted , Killzone w fpp b-b-b-boner!
Ale imo trochę na siłę jest ten touchpad z tyłu. Czuję, że zastosowanie będzie miał tak szerokie, jak sixaxis na PS3. Plus natomiast za wywalenie optycznego nośnika, boost dla baterii i prędkości wczytywania się gier.
Pojemnościowy touch-screen wykorzystany w normalnych grach ma szansę dodać około 40% więcej funu do całej zabawy. Tutaj cały świat gry możemy ogarnąć palcami, nie to co na NDS, gdzie rysik służy głównie do wybierania opcji w menu.
Jak cena na premierze nie przekroczy 1500zł, to stoję pod sklepem podczas premiery Za taki sprzęt warto.

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Sprzedawanie gier na flash'ach? To już im się znudziła cyfrowa dystrybucja znana z PSP Go!? Wierd... dziwny pomysł. Ja jestem jak najbardziej za cyfrową dystrybucją - i to taką umożliwiającą dzielenie się stuffem z czterema kolegami
Też jestem za cyfrową dystrybucją, dlatego cieszy mnie takie rozwiązanie - to w końcu Sony, które stawia na komfort użytkowania i pozostawania wyboru konsumentom. Z całą pewnością będziesz mógł ściągać gry na nowe PSP z PSS, jak również kupować je na zwykłych nośnikach, zupełnie jak teraz.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 16:41   #24
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8366

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Dostałem ciar na plerach jak looknąłem materiał kubka
Stary 27-01-2011, 16:47   #25
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Dobra, odszczekuję swoje słowa o zbędnym tylnym panelu :P

http://www.youtube.com/watch?v=DBfU5RRcTxA
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 16:49   #26
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Uncharted wygląda świetnie, po prostu przenośne PS3 ^^ Warto jednak się zastanowić ile osób będzie stać na taką konsolkę i na gry, które zapewne osiągną w dniu pojawienia się cenę gier na stacjonarki.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 17:01   #27
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 

Zajebiście to wygląda,dzięki Panowie za materiał
Kupie na premierze chociażby za 1500 zł.

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 17:32   #28
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

Kurrrr ... nie cały miesiąc temu kupiłem PSP, jakbym wiedział, że w planach jest PSP2 to wstrzymałbym się z zakupem. Zresztą PSP to było takie widzi mi się. Leży w szafce, kilka razy używałem ...

Co do PSP2. To przyznam, że sprzęt konkretny. Xbox 360 + PSP2 to dobry zestaw
Stary 27-01-2011, 17:44   #29
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 

Jak ktoś nie ma PS3 to właśnie PSP2 będzie dobrym rozwiązaniem, o ile cena handhelda nie przekroczy ceny stacjonarki. Dla osoby która mało podróżuje to wybór będzie raczej oczywisty w takim przypadku :/

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 17:49   #30
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

albo dla osoby, która nie ma miejsca na dwie konsole
Stary 27-01-2011, 17:57   #31
Infidel
Stały bywalec
Infidel Wkrótce będzie sławnyInfidel Wkrótce będzie sławny

Infidel's Avatar

Reputacja: 139

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Bajkowo to wygląda. Tak jak juz pisałem, jeśli cena nie przekroczy 1500zł, to biorę od razu. Bardzo dużo podróżuję i byłoby to lekką odskocznią od korzystania wtedy z laptopa i siedzenia w internecie/ grania w CoD4.
Stary 27-01-2011, 18:02   #32
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Cena i wnetrze to jedno , a gry - to drugie i najwazniejsze.
Jak beda wypuszczac to samo co mamy na PS3 , to konsola skonczy jak PSP.
I mizianie zab po jajach w krzakach snakiem tego nie uratuje.
Stary 27-01-2011, 18:42   #33
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.gamestop.com/Catalog/Prod...loc=homeflash1

Taaaa.... 999$?
Co prawda na dole jest napisane,że cena może się zmienić,ale kto by to zamówił za tyle?

Stary 27-01-2011, 18:47   #34
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Przecież czasy posuchy na PS3 już dawno minęły? Czy ja o czymś nie wiem ;|
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 19:00   #35
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Ekhmm...

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 19:09   #37
MaKsIk PL
Stały bywalec

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Marko polemizowałbym co do autentyczności tego PSP

Stary 27-01-2011, 19:40   #38
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

to od marko jest z papieru, na poly jest news o tym
Stary 27-01-2011, 20:00   #39
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Przecież czasy posuchy na PS3 już dawno minęły? Czy ja o czymś nie wiem ;|

Nie chodzi o brak gier na PS3 , chodzi o to , ze tutaj ludzie od sony sie nie wysila. Co dostaniemy ? Kilzone , Gran Turismo 5 , Tekkena , MGS itp- ktos kto ma PS3 w chacie nie wydae 2 klockow zeby grac w to samo na mniejszym ekranie. Jak ktos nie wyczai tematu z mizianiem spodu konsoli , ta konsola padnie jak PSP. Na poczatku bylo wielkie WOW. Pamietam do dzis jak zobaczylem 1 raz na zywo PSP i Ridge Racer. Wszystko fajnie wygladalo , gralo sie fajnie. Nagle zabraklo gier takich jak Lumines - cos swiezego wylacznie na PSP. Reszta to byly porty z duzej konsoli sony.
Jak kogos jara granie w to samo z gorsza grafika na malym ekranie , to ok.
Jak cena bedzie wynosic 1500 i wiecej , to powodzenia zycze Za mniejsza siano mozna kupic duza konsole. Zaraz apple wyda Iphone 5 i bedzie ok , juz teraz mozna zobaczyc jak wyglada Dead Space na ajfona , a co bedzie dalej Nie ma co porownywac tych dwoch produktow , jeden sie jeszcze nie ukazal oficjalnie.
Ogolnie duzej przyszlosci nie wroze tej konsoli , mimo wszystko licza sie gry , po PSP watpie ze tu sie cos zmieni. Do tego dochodzi podejscie do sprawy sony.Odpuscili sobie troche po sukcesie PSX ponad 10 lat temu. Mysl mniej wiecej - i tak kupia.
Duzo gadania , duzo szumu , PS3 tez mialo byc oh ah , ten cell i w ogole cuda na kiju , zabraklo funkcji opierd*lania galy przez PS3. Co jest kazdy widzi, nie powalilo xboxa - niby tak mocno gorszego od konsoli sony. Do dzisiaj (chyba)niektorzy sie motaja z tym dziwnym cellem przy robieniu gry.
Jak nie dziwne umd z koziej dupy wziete , to tutaj tez cos dziwnego wymysla.
Stary 28-01-2011, 01:18   #40
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jest to jakas prawda, to co piszesz.Tez pamietam start PSP, wywody ludzi, ochy i achy;okazala sie ona konsola posiadajaca zbyt wiele mozliwosci, zbyt nerdowa dla zwyklego uzytkownika-pamietam, jak mialem to cacko w lapach, ciezko bylo sie polapac w tym wszystkim, ilosc opcji przytlaczala:a tu przegladarka, panie, a tu UMD, mp3 player, a konsolka ma byc przede wszystkim do grania.Jak bedzie teraz, ciezko orzec:funkcje spolecznosciowe, geolokalizacja to coraz powszechniejsza rzeczywistosc, wiec moze....Mi sie podoba, cuda na kiju niby, ale Sony spoznilo sie:iP zawojowal rynek, wielkie N uderza juz niedlugo, ze swieteczna premiera nie maja chyba juz czego szukac.

@Maksik:bez przesady, takiej ceny nie bedzie.

---------- Wiadomość dodana 00:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:16 ----------

Cytat:
Napisał DamianX360 Zobacz post
Kurrrr ... nie cały miesiąc temu kupiłem PSP, jakbym wiedział, że w planach jest PSP2 to wstrzymałbym się z zakupem. Zresztą PSP to było takie widzi mi się. Leży w szafce, kilka razy używałem ...

Co do PSP2. To przyznam, że sprzęt konkretny. Xbox 360 + PSP2 to dobry zestaw
Juz od dluzszego czasu bylo wiadomo, ze Sony robi nowego handhelda.No i jeszcze PSphone bedzie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania