Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-02-2011, 21:40   #41
Kacio~
Nowy
Kacio~ Wkrótce będzie sławnyKacio~ Wkrótce będzie sławny

Kacio~'s Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 120
Domyślnie Odp: L.A. Noire

Ta okładka przypomina mi to:

Ostatnio edytowane przez Kacio~ : 24-02-2011 o 22:06
Kacio~ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2011, 10:36   #42
Q-Jot
Guest

Reputacja:

No i zamówiłem pre-order. Swój pierwszy w życiu. Tylko dlatego, że zapłaciłem za niego...105zł w sklepie Cenegi. Polecam nową promocję w Kompanii Graczy, gdzie za 300pkt zamiast wcześniejszych 600pkt kupujemy 50% zniżkę na grę konsolową. Kody nie mają terminu ważności.

Ostatnio edytowane przez Q-Jot : 03-03-2011 o 11:24
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 18:14   #43
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie wiem, czy wrog wrzucil juz na glowna, ale macie tutaj kolejny filmik od Team Bondi:

[url="
"]L.A. Noire Video Game, Gameplay Series: Investigation And Interrogation | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 18:49   #44
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
No i zamówiłem pre-order. Swój pierwszy w życiu. Tylko dlatego, że zapłaciłem za niego...105zł w sklepie Cenegi. Polecam nową promocję w Kompanii Graczy, gdzie za 300pkt zamiast wcześniejszych 600pkt kupujemy 50% zniżkę na grę konsolową. Kody nie mają terminu ważności.
o które klucze rejestracji elektronicznej im chodzi?
Stary 09-03-2011, 19:49   #45
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W przypadku konsol wysyłasz maila ze zdjęciem paragonu/faktury. Oni ci przysyłają kod, który wpisujesz w Kompanii Graczy. Za ich gry są odpowiednie ilości pkt, za innych wydawców 60 pkt.

http://konsole.cenega.pl/

Co do nowego trailera - chyba producenci są fanami serialu Mad Men. Najpierw Phelps, a teraz dwie kolejne osoby z obsady się pojawiły.

Ostatnio edytowane przez wrog : 09-03-2011 o 22:21
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 20:35   #46
Q-Jot
Guest

Reputacja:

No i są bonusy za rejestracje gry blisko premiery. Za Mafię II dostałem chyba 250pkt. Kupiłem sobie teraz 3 zniżki, pierwsza poszła na LA Noire i jakby nie patrzeć 3 premierówki za 100zł a w kieszeni zostaje 300zł. Warto bo promocja nie wiadomo do kiedy trwa, ale kody nie mają terminu ważności, więc można trzymać na jakieś BFy, czy Unchartedy nowe

Ciekawi mnie jak rozwiążą bujanie się po mieście, czy będzie można kraść auta i zabijać cywili potencjalnie bezkarnie jak w GTA/RDR. No i ruchać dziwki
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 20:38   #47
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Na BFy czy Unczartedy to zniżki nie dostaniesz, bo objęte nią są tylko tytuły Cenegi i Ubisoftu
Stary 09-03-2011, 21:00   #48
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Na BFy czy Unczartedy to zniżki nie dostaniesz, bo objęte nią są tylko tytuły Cenegi i Ubisoftu
Gdzie jest tak napisane? Mi się zdaje, że wszystkie gry z Muve.pl są objęte tą zniżką, bo nawet chyba KZ3 mogłem sobie zamówić ostatnio, ale zrezygnowałem ( do KZ3 kupionego w muve.pl jest 200pkt do Kompanii Graczy).
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 21:01   #49
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Hmm, to czemu "oferujemy 50% zniżki na zakup dowolnej gry konsolowej w sklepie internetowym Muve" ? Ten sklep przykładowo Bfy ma, więc nie łapię czemu nie mógłbym się załapać na zniżkę? ^^

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 21:03   #50
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
UWAGA - zniżka przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrowały grę konsolową w Kompanii Graczy.

Szczegóły na stronie konsole.cenega.pl

Wymień swoje punkty na 50% zniżki przy zakupie dowolnego tytułu na konsole Xbox 360 w sklepie internetowym muve.pl.

Po wybraniu nagrody otrzymasz na swój adres e-mail podany w Kompanii Graczy imienny kod rabatowy na zakupy jednej gry na Xbox 360.

Kod nalicza zniżkę od ceny detalicznej (tej przekreślonej) podanej w sklepie internetowym Cenega.

Kod działa na zakup jednej gry dystrybuowanej przez firmę Cenega lub Ubisoft z aktywnego katalogu gier na konsole Xbox360 znajdującego się na stronie www.muve.pl
Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich
Kod nie łączy się z innymi promocjami.
Kod jest przyznawany dla jednego użytkownika. Próby skorzystania z kodu przez inną osobę będą skutkowały zablokowaniem wysyłki towaru ze sklepu oraz usunięciem konta w Kompanii Graczy.
U mnie L.A. Noire z wysyłką wyszło 130zł. Dzisiaj zamawiałem Szkoda, że nie dokładają "Naked City" tylko jakąś pierdołę.
Stary 09-03-2011, 21:10   #51
Q-Jot
Guest

Reputacja:

No to trudno, ale pies to srał jak i tak jakieś Rage, Deus Exy i Duke Nukem wychodzą nawet niedługo a to gry od Cenegi.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2011, 23:09   #52
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Kurde, dlaczego się dopiero o tym dowiaduje? A taką Mafie na premierę brałem. Szkoda, że na allegro nigdy o paragon nie prosiłem. Tak w ogóle to data zakupu ma jakieś znaczenie? Mam paragon z Far Cry 2, Mass Effect i Dirta, ten ostatni kupiłem razem z ikboksem, więc jakieś 2,5 roku temu, dostane te 60pkt?
Stary 10-03-2011, 14:27   #53
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

im więcej oglądam zapowiedzi tym większe są moje obawy; tzn. sama gra, historia i bawienie się w detektywa zapowiadają naprawdę fajnie, technologia twarzy wygląda rewelacyjnie, tylko że właśnie tu pojawia się moja wątpliwość - duży nacisk jest kładziony na umiejętność odczytania myśli i reakcji z twarzy poszczególnych osób, tylko jak to niby robić? trzeba by mieć chyba, w tej prawdziwej rzeczywistości, lata praktyki w tego typu przesłuchaniach żeby posiadać takie umiejętności, nie wspominając już o interpretacji poszczególnych aktorów, no i tego, ze przecież przesłuchiwana postać może udawać inne reakcje; dla mnie wniosek jest taki, że albo gra będzie masakrycznie trudna lub frustrująca właśnie przez nieumiejętność "czytania" twarzy lub też ten cały system zostanie uproszczony, a to oznacza, że te wspaniałe twarze będą tylko tak naprawdę bardzo fajnym dodatkiem graficznym, a nie tym, co zapowiadają autorzy; nie wiem jak, ale w duszy liczę jednak na to, że twórcom uda się znaleźć ten złoty środek pomiędzy skrajnościami :]

btw. okładka bardzo fajna :]
Stary 10-03-2011, 14:34   #54
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Alez masz problemy.A w normalnym zyciu, gdy wchodzisz w interakcje z innymi ludzmi, skad wiesz, czy mowia prawde, czy udaja uczucia, skad wiesz, gdy Ty sam to robisz-stosujesz mechanizmy maskujace, zakladasz maske spoleczna do odpowiedniej sytuacji:nikt sie nie smieje na pogrzebie itp.Dla mnie to najlepszy feature tej gry, byc moze najlpeszje gry w tym roku, chociaz nadzieje pokladam w Deusie i gyrosach.
Stary 10-03-2011, 14:48   #55
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

hehe, ale ile razy dziennie człowiek musi analizować czyjeś reakcje? i zastanawiać się, czy jak źle je odczyta to nie odetnie mu się opcji dialogowych? przecież tylko o grze tutaj mówimy, w życiu ogólna perspektywa jest znacznie szersza, a i sytuacje nie są skrajne
Stary 10-03-2011, 14:52   #56
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

To prawda, masz racje, wiec jakos ta mechanika musi byc ustawiona tak, zeby przecietny gracz mogl zajarzyc o co biega.
Stary 10-03-2011, 14:52   #57
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Sprawę będzie pewnie można rozwiązać różnymi sposobami. Zawalić całkowicie nie możesz (znaczy możesz, ale wtedy game over i wgranie sejwa), więc ja bym się nie przejmował. Na pewno nie będzie tak trudno, bo tu nie chodzi tylko o czytanie z twarzy, ale i umiejętne posługiwanie się innymi wskazówkami. Poza tym zawsze jest ten notatnik pod ręką
Stary 10-03-2011, 15:05   #58
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

no ja tak myślę, tylko sami opowiadają, że np. trzeba umieć rozpoznać z twarzy czy ktoś kłamie czy nie - jeśli mam dowody to wiem, a jeżeli mam rozpoznać z twarzy... ktoś się nerwowo rozgląda po pomieszczeniu bo samo przesłuchanie go stresuje, czy dlatego że ma coś na sumieniu? kobieta marszczy czoło bo zamordowali męża, a my pytamy o jakieś intymne szczegóły, czy też dlatego że denerwuje się że odkryjemy ze sama go zamordowała?
Stary 10-03-2011, 15:08   #59
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Czasem na pewno trzeba będzie zaryzykować, bo nie znajdziesz dowodu czy poszlaki, ale o to chyba właśnie chodzi
Stary 10-03-2011, 15:13   #60
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

ryzyko zawodowe pełną gebą :]

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania