Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-10-2011, 02:24   #1
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Rainbow Six: Patriots

http://www.eurogamer.net/articles/20...-registrations

Nieoficjalnie, ale wkrótce więcej info. Kampania może i być szrotem, niech tylko będzie co-op. W multi vegasowym się sporo nastrzelałem, fajne było... niech teraz mnie zaskoczą znowu ;d.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 12:36   #4
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Rainbow Six: Patriots

To będzie mocny tytuł. Podoba mi się to, że Ubi chce wpleść rozważania nad bezwzględnością w gameplay, już tym mnie kupili. Jedyne co mnie trochę śmieszy to to, że ci cali "Patrioci" niby chcą odebrać władzę bankom i przekazać ją szeroko rozumianemu "ludowi", dlatego też zabijają przedstawicieli ludu bombami. Jak ja bym chciał być postrzegany jako czempion "maluczkich" to bym raczej nad rozmaitymi patrycjuszami (jak bankierzy właśnie) się pastwił, a "elektoratu" nie tykał.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2011, 19:30   #5
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

nowy trailerek

jak dla mnie to te wszystkie filmiki sa z dupy tak jak R6:V I i II bylo malym graficznym pierdylnieciem tak tu tego nie widze po za tym 2013 rok to raczej juz trzeba by wypatrywac nexgena

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 14-12-2011 o 19:45
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2011, 02:11   #6
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

A co tam bylo takiego fajnego graficzne?Patrzyles na tla jak wygladaly, gorzej niz w Halo, samochody to jakies kartony byly, rzepa-kalarepa.O wiele lepiej sie prezentowal Ghost Recon-super wybuchy tam byly, jak pamietam.Ale gameplay, sterowanie-to byl miod, zwlaszcza klawiszologia, bo chyba nikt czegos takiego na konsole nie robil, a sprawdzilo sie wysmienicie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2011, 06:03   #7
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Pierwszy Vegas może i był pierdyknięciem graficznym swojego czasu, ale dwójka jest brzydka fhui. Czekamy na jakiś real footage, a nie rendery ;/
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania